Tek sotočja 2019

  1. tek Sotočja  

 

 

 

    Tolmin, 20.04.2019             

 

 

 

   

 

 

 

 

    Podatki o tekmi                   

 

 

 

    Organizator: AD Posočje, Tolmin 

 

 

 

    Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček      Obdelava rezultatov: AD Posočje 

 

 

 

    Dolžine prog: 400, 700,  1000, 1800 m

 

 

 

   

 

 

 

 

    Št. prijavljenih:  131             

 

 

 

   

 

 

 

 

    Razvrstitev po kategorijah 

 

 

   

 

 

 

 

 

    Dečki A – letnik 2012 in mlajši 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  •  
 
   
  • Kravanja Tevž 2012    TD Bovec

 

 

 

  • Kavs Žiga 2012    TD Bovec

 

 

 

  • Luis Anže   2012    Kobarid

 

 

 

  • Tomšič Tomaž   2012    TD Bistrica

 

 

  • Rutar Samuel   2013    Slap ob Idrijici

 

 

 

  • Tomažič Matic   2012    AD Posočje

 

 

 

  • Dolinar Adam   2012    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Carli Tobia   2012    Volče

 

 

 

  • Pavletič Jan   2012    Volče

 

 

 

  • Mavri Luka   2013    ŠRD Ponikve     11       Valentinčič Tilen          2012    AD Posočje

 

 

 

  • Rutar Gašper   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Mohorič Dane   2014    Poljubinj

 

 

 

  • Brežan Tibor   2014    Zatolmin

 

 

 

  • Manfreda Martin   2014    Tolmin

 

 

 

  • Skočir Nik   2014    TK Kobarid     17          Močnik Bine    2016   

  02:30,5                                  14                                       

    18                                            Rutar Taras                          2016                                        Slap ob Idrijici

 

  13                                        

   

 

 

 

 

 

 
   

 

    Dečki B – letnik 2011 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

    1

 

 

 

  Leban Anže

  2011

  AD Posočje

    2

  Fenko Timotej

  2011

  TD Bovec

 

  • Skočir Tim   2011    TK Kobarid

 

 

 

  • Leban Žan   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Stamenković Žiga   2011   

  01:18,0                                  26                                       

  • Fon Jaša 2011    AD Posočje

 

 

 

  • Fortunat Matic   2011    Most na Soči

 

 

 

  • Kovač Vid   2011    TD Bovec

 

 

 

  • Mavri Jure   2011    ŠRD Ponikve     10       Uršič Jaka        2011    Spodnja Idrija

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 
   

 

    Dečki C – letnik 2010 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

    1

 

 

 

  Gaberšček Tim

  2010

  NK Tolmin

    2

  Skočir Marcel

  2010

  AD Posočje

 

  • Fon Svit Leopold 2010    AD Posočje

 

 

 

  • Breščak Nace   2010    Novo mesto

 

 

 

  • Rutar Kasper   2010    Slap ob Idrijici

 

 

 

  • Podgornik Tim   2010    Čepovan

 

 

 

  • Mašera Timotej   2010    TD Bovec

 

 

 

  • Manfreda Jernej 2010    AD Posočje

 

 

  • Kutin Miha   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Kenda Miha   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Tomažič Rožle   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Cvijnović Jaka   2010    Poljubinj

 

 

 

  • Carli Lukas   2010    AD Posočje     Dečki D – letnik 2009 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Močnik Luka   2009    Tolmin

 

 

 

  • Novosel Aljaž   2009    TD Bovec

 

 
   

 

 

  • Sovdat Nakao Marcel   2009    TD Bovec

 

 

 

  • Stamenković Niko   2009   

  02:25,5                                  28                                       

  • Manfreda Luka   2009    ŠKTD Lom 6     Mavri Nejc       2009   

02:32,3                                    25                                       

  • Valentinčič Enej 2009    AD Posočje

 

 

 

  • Terpin Klavžar Jan   2009    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Ziliani Tian   2009    AK Gorica

 

 

 

  • Kos Kanalec Matic   2009    AD Posočje Dečki E – letnik 2008 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 
   

 

    1

 

 

 

  Mlekuž Mathias

  2008

  TD Bovec

    2

 

 

 

  Skočir Žan

  2008

  TD Kobarid

    3

  Požarnik Vavken Lev

  2008

  ŠD Hotedršica

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

  Dečki F – letnik 2007             

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Leban Martin   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Ziliani Izak   2007    AK Gorica

 

 

 

  •  
 
   
  • Dolinar Luka 2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Zubin Patrik   2007    AD Piran

 

 

 

  • Žagar Matic   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Melihen Kimi   2007    TD Bovec

 

 

 

    7

 

 

 

  Mišič Martin

  2007

  ŠD Tek je lek

    8

  Črv Nik

  2007

  AD Posočje

 

 

 

   

 
   

 

 

 

 

 

 

    Dečki G – letnik 2006 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

    1         Kranjc Aljoša   2006    SSK Ponikve     2          Skočir Anej      2006    TD Kobarid

 

 

 

   

 

 

 

 

 
   

 

 

    Dečki H – letnik 2005 in 2004 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

    Deklice I – letnik 2012 in mlajše 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  •  
 
   
  • Močnik Neja 2012    AD Posočje

 

 

 

  • Kravanja Taja   2012    TD Bovec

 

 

 

  • Komac Zala   2012    TD Bovec

 

 

 

  • Novosel Maja   2012    TD Bovec

 

 

 

  • Manfreda Lana   2013    ŠKTD Lom

 

 

 

  • Mejak Neža   2012    TD Bistrc

 

 

 

  • Tavčar Taja   2012    AD Posočje

 

 

 

  • Kavs Lina 2012    TD Bovec

 

 

 

  • Štrukelj Neža   2012    ŠKTD Lom

 

 

 

  • Bellomo Ana Lina   2012    AD Posočje     11         Pavletič Pika    2014    Volče

 

 

 

  • Fortunat Sara   2014    Most na Soči

 

 

 

  • Leban Tinkara   2014    AD Posočje

 

 

 

  • Kranjc Tanita   2015    Ponikve     Deklice J – letnik 2011 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Komar Julija   2011    AD Posočje

 

  40                                        

  • Sovdat Nakao Lin   2011    TD Bovec

 

  35                                        

  •  
 
   
  • Nemec Amelie 2011    Divača

 

  31                                        

  • Rutar Eva   2011    AD Posočje

 

  28                                        

  • Maurič Zala   2011    AD Posočje

 

  26                                        

  • Jene Mojca   2011    Medvode

 

  25                                        

  • Valentinčič Zoja 2011    AD Posočje   24          

  • Kavčič Maja   2011    AD Posočje

 

  23                                        

  • Mlekuž Neja   2011    TD Bovec

 

  22                                        

  • Berginc Sara   2011    TD Bovec

 

  21                                        

   

 

 
   

 

 

 

 

 

    Deklice K – letnik 2010 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

    1         Jeklin Manca   2010    AD Posočje     2           Rutar Gaja       2010    TK Kobarid

 

 

 

  • Domenih Luketa Petja 2010       AD Posočje

 

 

 

  • Kragelj Maja   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Štrukelj Mia   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Tušar Maja   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Vičič Vita 2010    TD Bistrc

 

 

  • Leskovec Sara   2010    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Košuta Laura   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Strgar Tinkara   2010    TD Bovec

 

 

 

  • Kenda Drekonja Eva   2010    AD Posočje

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

    Deklice L – letnik 2009 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

  • Žibert Manca   2009    ŠD Tek je lek

 

 

 

  • Leban Adriana   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Kavs Pia   2009    TD Bovec

 
   

 

 

 

  • Kragelj Jana   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Rutar Manca   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Kavčič Nina   2009    AD Posočje

  • Kranjc Lejla   2009    SSK Ponikve

 

 

 

  • Burgar Gaja   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Taletovič Alma  

  AD Posočje                             03:19,3                                22                                       

   

 
   

 

 

 

 

 

 

    Deklice M – letnik 2008 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Sovdat Gaja   2008    AD Posočje

 

  • Tomšič Katja   2008    TD Bistrica

 

 

 

  • Rutar Tanja   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Burgar Iris   2008    AD Posočje

 
   

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

    Deklice N – letnik 2007 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

  • Mlekuž Manca   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Gržinić Tjaša   2007    AD Piran

 

 

 

  • Deržek Lara   2007    AD Piran

 

 

 

  • Kenda Drekonja Lea   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Zelenc Katja   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Rupnik Ajda   2007    ŠD Hotedršica     Deklice O – letnik 2006 

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 
   

 

    1

 

 

 

  Sovdat Ajda

  2006

  AD Posočje

    2

 

 

 

  Leskovec Hana

  2006

  ŠD Hotedršica

    3

  Leskovec Lara

  2006

  ŠD Hotedršica

 

 

   

 

 

 

 

 

 

    Deklice P – letnik 2005  in 2004

mesto

 

priimek in ime

 

letnik

 

kraj/klub/društvo

 

 

 

  •  
 
   
  • Sovdat Žana 2004    AD Posočje

 

 

 

  • Pivk Zala 2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Žagar Tia 2004    TD Bovec

 

 

 

  • Mišič Teja   2005    ŠD Tek je lek     5         Duša Gaja        2004    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Marta Marija   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Fortunat Lara   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Jarc Tina 2005    AD Posočje

 

 

 

  • Manfreda Tamara   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Nagode Anja   2004    ŠD Hotedršica

 

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več