Tek sotočja 2018

  1. tek Sotočja                                                     

    Tolmin, 14,04,2018                    

       

           

    Podatki o tekmi                          

    Organizator: AD   Posočje,      Tolmin 

    Vodja tekmovanja:   Matej      Gaberšček 

    Obdelava rezultatov:   AD      Posočje 

    Dolžine prog: 400,   700, 1000, 1800 m       

           

    Št.   prijavljenih:  148                 

           

    Razvrstitev po   kategorijah       

             

    Dečki A – letnik   2011 in    mlajši      

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Anže Leban   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Tim Skočir   2011    TK Kobarid

 

 

 

  • Kin Kovačič   2011    Postaja

 

 

 

  • Elijan Ivančič   2011    TK Kobarid

 

  • Žan Leban   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Žiga Stamenkovič   2011    Tolmin

 

 

 

  • Jaša Fon 2011    AD Posočje

 

 

 

  • Daniel Mlekuž   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Matic Borovničar   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Matic Fortunat   2011    Most na Soči

 

 

 

  • Timotej Fenko   2011    TD Bovec

 

 

 

  • Kras Leban Jež   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Tomaž Tomšič   2012    TD Bistrc

 

 

  • Andraž Kuštrin   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Vasja Smičič   2012    Metamačus Nova G.

 

 

 

  • Adam Dolinar   2012    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Oliver Mlekuž   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Jonatan Eržen   2012    Slap ob Idrjici

 

 

 

  • Gašper Rutar   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Matic Tomažič   2012    AD Posočje

 

 

 

  • Val Vuga Štendler   2013    Šempeter

 

  • Tim Valentinčič   2014    Tolmin

 

 

 

               

               

    Dečki B – letnik   2010         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Marcel Skočir   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Tim Gaberšček   2010    NK Tolmin

 

 

 

  • Kasper Rutar   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Tim Podgornik   2010    Čepovan

 

 

 

  • Svit Leban Jež   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Svid Leopold Fon   2010    AD Posočje

 

  • Tadej Rejec   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Val Čujec 2010    AD Posočje

 

 

 

  • Miha Kutin   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Lovro Velikonja   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Timotej Mašera   2010   TD Bovec

 

 

 

  • Vid Špolad   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Miha Kenda   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Rožle Tomažič   2010    AD Posočje     15         Timon Ginoski             2010    TD Bovec

 

 

 

               

               

    Dečki C – letnik   2009         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Luka Močnik   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Marcel Sovdat Nakao   2009    TD Bovec

 

 

 

  • Gal Rutar   2009    Kobarid

 

 

 

  • Niko Stamenković   2009    Tolmin

 

 

 

  • Ruben Eržen   2009    Slap ob Idrijci

 

 

 

  • Luka Manfreda   2009    ŠKTD Lom

 

  • Tian Ziliani   2009    AK Gorica

 

 

 

  • Enej Valentinčič 2009    AD Posočje

 

 

 

  • Gal Cugelj   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Jaka Kos 2009    AD Posočje

 

 

 

  • Matic Kos   2009    AD Posočje

 

 

 

               

               

    Dečki D – letnik   2008         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Mathias Mlekuž 2008    TD Bovec

 

 

 

  • Žan Skočir   2008    TK Kobarid

 

 

  • Matevž Maver   2008    AK Pivka

 

 

 

  • Ludvik Čuk   2008    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Jan Brovč   2008    Podbrdo

 

 

 

  • Lev Požarnik Vavken   2008    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Dečki E – letnik   2007         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Izak Ziliani   2007    AK Gorica

 

 

 

  • Blaž Kragelj   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Aleks Kenda   2007    AD Posočje

 

 

    4

 

 

 

  Sašo Bajt

  2007

  AD Posočje

    5

 

 

 

  Matic Žagar

  2007

  TD Bovec

    6

 

 

 

  Kimi Melihn

  2007

  TD Bovec

    7

 

 

 

  Nik Črv

  2007

  AD Posočje

    8

 

 

 

               

               

  Luka Dolinar

  2007

  ŠD Hotedršica

    Dečki F – letnik   2006

         

 

 

    mesto

 

 

 

  priimek in ime

  letnik

  kraj/klub/društvo

    1

  Jure MIkuž

  2006

  ŠD Nanos Podnanos

 

  • Maj Kavs 2006    TD Bovec

 

 

 

  • Aljoša Kranjc   2006    SSK Ponikve

 

 

 

  • Anej Skočir   2006    TK Kobarid

 

 

 

  • Sašo Simčič   2006    AK Gorica

 

 

 

               

               

    Dečki G – letnik   2005         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Tim Žgajnar   2005    TD Bovec

 

 

 

  • Nejc Kragelj   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Teo Laharnar   2005    AD Posočje
  • Vid Zelenc   2005    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Dečki H – letnik   2004 in 2003         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

    1                                             Matija Maver                       2003                                      AK Pivka

 

 

 

               

               

    Deklice I – letnik   2011 in mlajše         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Julija Komar   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Eva Rutar   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Lin Sovdat Nakao   2011    TD Bovec
  • Tereza Hadalin   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Zala Maurič   2011    Modrej

 

 

 

  • Neja Močnik   2012    AD Posočje

 

 

 

  • Maja Kavčič   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Zoja Valentinčič 2011    AD Posočje

 

 

 

  • Nastja Boben   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Neja Mlekuž   2011    TD Bovec

 

 

 

  • Zala Komac   2012    TD Bovec

 

 

 

  • Sara Berginc   2011    TD Bovec     13             Lana Manfreda            2013    ŠKTD Lom

 

 

 

  • Neža Štrukelj   2012    ŠKTD Lom

 

 

 

  • Iva Biščanin   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Zara Jukić   2013    Tolmin

 

 

 

  • Mineja Štulc   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Maria Eržen   2014    Slap ob Idrijci

 

 

 

  • Julia Cugelj   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Nina Skočir   2011    AD Posočje     21         Zaja Krajnik     2012    Tolmin

 

 

 

    22                                            Sara Fortunat                      2014                                      Most na Soči

 

 

 

               

               

    Deklice J – letnik   2010         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Gaja Rutar   2010    Kobarid

 

 

 

  • Ela Štendler Vuga   2010    Šempeter

 

 

 

  • Petja Domenih Luketa 2010       AD Posočje

 

 

 

  • Maja Kragelj   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Mija Štrukelj   2010    ŠKTD Lom

 

 

  • Eva Kenda Drekonja   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Sara Leskovec   2010    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Tinkara Strgar   2010    TD Bovec

 

 

 

  • Pija Šket Jug   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Laura Košuta   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Klara Nagode   2010    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Deklice K – letnik   2009         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

    1                                              Manca Žibert                       2009                                      TK Tek je lek

 

 

    2

 

 

 

  Karin Eržen

  2009

  ŠD Hotedršica

    3

 

 

 

  Adriana Leban

  2009

  AD Posočje

    4

 

 

 

  Jana Kragelj

  2009

  AD Posočje

    5

 

 

 

  Manca Rutar

  2009

  AD Posočje

    6

 

 

 

  Nina Kavčič

  2009

  AD Posočje

    7

 

 

 

  Evita Celarc

  2009

  ŠD Hotedršica

    8

 

 

 

  Lejla Kranjc

  2009

  SSK Ponikve

    9

  Jerca Koblar

  2009

  ŠD Hotedršica

 

 

    10                                            Alma Taletovič                    2009                                      AD Posočje

 

 

 

               

               

    Deklice L – letnik   2008         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Gaja Sovdat   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Anuška Gruden   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Vita Leban Jež   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Pavla Kokole   2008    TK Kobarid

 

 

 

  • Katja Tomšič   2008    TD Bistrc

 

 

 

  • Niki Mlekuž Kamarić   2008    TD Bovec

 

  • Neja Šuligoj   2008    TK Kobarid

 

 

 

  • Tanja Rutar   2008    AD Posočje

 

 

 

               

               

    Deklice M – letnik   2007         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Evita Ivančič   2007    TK Kobarid

 

 

 

  • Manca Mlekuž   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Lea Kenda Drekonja   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Maruša Kutin   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Katja Zelenec   2007    ŠD Hotedršica

 

 

  • Ema Kogovšek   2007    ŠD Tek je lek

 

 

 

  • Eva Kogovšek   2007    ŠD Tek je lek

 

 

 

  • Ajda Rupnik   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Deklice N – letnik   2006         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Ajda Sovdat   2006    AD Posočje

 

 

 

  • Gaja Leban Jež   2006    AD Posočje

 

 

 

  • Hana Leskovec   2006    ŠD Hotedršica

 

 

  • Lara Leskovec   2006    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Lea Tiara Celarc   2006    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Deklice O – letnik   2005         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Marta Marija Leban   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Urša Kustrle   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Tina Jarc 2005    AD Posočje

 

 

 

  • Tamara Manfreda   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Zarja Kavčič   2005    AD Posočje

 

  • Pia Eržen 2005    Slap ob Idrijci

 

 

 

               

               

    Deklice P – letnik   2004  in    2003   

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Žana Sovdat   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Gaja Duša   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Zala Pivk 2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Tia Žagar 2004    TD Bovec

 

 

 

  • Lara Fortunat   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Mara Mei Leban 2003    AD Posočje

 

 

               

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več