Tek sotočja 2017

  1. tek Sotočja               Tolmin,   8.4.2017               

               

    Podatki   o tekmi                          

    Organizator:   AD Posočje,      Tolmin   

    Vodja   tekmovanja: Matej      Gaberšček 

    Obdelava   rezultatov: AD      Posočje   

    Dolžine   prog: 400, 700, 1000, 1800 m       

               

    Št.   prijavljenih:  138                   

               

    Razvrstitev   po kategorijah         

               

    Dečki   A – letnik 2010 in    mlajši     

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Skočir Marcel   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Anže   2011    Tolmin

 

 

 

  • Fon Svit Leopold 2010    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Jež Svit   2010    AD Posočje
  • Rutar Kasper   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Skočir Tim   2011    TK Kobarid

 

 

 

  • Gerbec Nino   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Žan   2011    Gaberje

 

 

 

  • Ivančič Elijan   2011    TK Kobarid 10

 

 

 

  • Fortunat Matic   2011    Most na Soči

 

 

 

  • Munih Žiga   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Jež Kras   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Sardoč Oliver   2012    ŠD Nanos podnanos     14       Carli Lukas       2010    AD Posočje

 

 

 

  • Gaberšček Mark 2012    AD Posočje

 

 

 

  • Rejec Žak   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Dolinar Adam   2012    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Poženel Robin Teo   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Matelič Beno   2011    TK Kobarid

 

 

 

  • Carli Tobija   2012    Volče

 

 

 

  • Brežan Vitan   2012    AD Posočje
  • Rutar Samuel   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Rutar Gašper   2013    AD Posočje

 

 

 

  • Brežan Tibor   2014    AD Posočje

 

 

 

               

    Dečki   B – letnik 2009         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Močnik Luka   2009    Tolmin

 

 

 

  • Rutar Gal   2009    TK Kobarid

 

 

 

  • Kuk Sivec Svit   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Vrtovec Žan   2009    ŠD Nanos
  • Sovdat Tomaž   2009    AD Bovec

 

 

 

  • Manfreda Luka   2009    ŠKDT Lom

 

 

 

  • Kovačič Nejc   2009    AD Piran

 

 

 

  • Ziliani Tian   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Makovec Matic   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Gaberšček Ben   2009        21

 

  • Valentinčič Enej 2009    AD Posočje

 

 

 

               

               

    Dečki   C – letnik 2008         

    mesto            priimek in ime             letnik   kraj/klub/društvo     1             Skočir Žan        2008    TK Kobarid

 

 

 

  • Čuk Ludvik   2008    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Maver Matevž   2008    AK Pivka

 

 

 

  • Matelič Lukas   2008    TK Kobarid

 

 

 

  • Pučnik Jaka   2008    AK Radovljica

 

 

 

               

               

    Dečki   D – letnik 2007         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Leban Martin   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Ziliani Izak   2007    AD Posočje

 

  • Zubin Partik   2007    AD Piran

 

 

 

  • Žgur Mark   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Kragelj Blaž   2007    ŠKD Volče

 

 

 

  • Melihen Kimi   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Žagar Matic   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Kenda Aleks   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Kovačič Rok   2007    AD Piran

 

 

 

  • Dolinar Luka   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Črv Nik   2007    AD Posočje

 

 

  • Hvala Staš   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Mlinar Gaj   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Dečki   E – letnik 2006         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Kopatin Rok   2006    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Kranjc Aljoša   2006    SSK Ponikve

 

 

 

  • Skočir Anej   2006    TK Kobarid

 

 

 

  • Čuk Jakob   2006    ŠD Hotedrščica

 

 

    5

 

 

 

               

               

  Lenarčič Matevž

  2006

  AK Pivka

    Dečki   F – letnik 2005

         

 

 

    mesto

 

 

 

  priimek in ime

  letnik

  kraj/klub/društvo

    1

 

 

 

  Rot Ivo

  2005

  TK Kobarid

    2

 

 

 

  Zelenc Vid

  2005

  ŠD Hotedršica

    3

 

 

 

  Kragelj Nejc

  2005

  ŠKD Volče

    4

 

 

 

  Leban Jaka

  2005

  OŠ Most na Soči

    5

 

 

 

  Laharnar Teo

  2005

  AD Posočje

    6

  Jeftenič Marko

  2005

  AD Piran

    7                                             Zubin Mitja                          2005                                      AD Piran

 

 

 

               

               

    Dečki   G – letnik 2004         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Leban Miha   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Treven Blaž   2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Dečki   H – letnik 2003 in 2002         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Dekleva Jan         2002    AK Koper

 

 

 

  • Kutin Anže   2002    AD Posočje

 

    3

 

 

 

  Kerkoč Pavel

  2002

  ŠD Nanos Podnanos

    4

 

 

 

  Krkoč Urban

  2003

  ŠD Nanos Podnanos

    5

 

 

 

  Poženel Natan Maj

  2003

  AD Posočje

    6

 

 

 

  Skočir Matic

  2002

  AD Posocje

    7

 

 

 

  Maver Matija

  2003

  AK Pivka

    8

 

 

 

  Lenarčič Anže

  2003

  AK Pivka

    9

 

 

 

               

               

  Požarnik Vavken Maks  2002

  ŠD Hotedršica

    Deklice   I – letnik 2010 in mlajše         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik

  kraj/klub/društvo

    1

 

 

 

  Žgur Neli

  2010

  ŠD Nanos Podnanos

    2

 

 

 

  Rutar Gaja

  2010

  TK Kobarid

    3

 

 

 

  Kutin Taja

  2010

  TK Kobarid

    4

 

 

 

  Kragelj maja

  2010

  AD Posočje

    5

 

 

 

  Likar Metka

  2010

  ŠD Nanos Podnanos

    6

 

 

 

  Rutar Eva

  2011

  AD Posočje

    7

 

 

 

  Leskovec Sara

  2010

  ŠD Hotedršica

    8

  Kenda Drekonja Eva

  2010

  AD Posočje

 

 

  • Nagode Klara   2010    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Koblar Tinkara   2010    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Likar Nina   2010    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Močnik Neja   2012    Tolmin

 

 

 

  • Košuta Laura   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Boben Nastja   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Teodorovič Taja 2011    Most na Soči

 

 

 

  • Poženel Leila Ema   2011    AD Posočje

 

 

 

  • Gaberšček Izza   2012    Tolmin
  • Kuk Sivec Brina   2012    AD Posočje

 

 

 

               

    Deklice   J – letnik 2009         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Žibert Manca   2009    ŠD Tek je lek

 

 

 

  • Leban Adriana   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Kragelj Jana   2009    ŠKD Volče

 

 

 

  • Kranjc Lejla   2009    SSK Ponikve

 

 

 

  • Rutar Manca   2009    AD Posočje

 

 

 

  • Javorščak Zofija   2009    TK Kobarid
  • Koblar Jerca   2009    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Deklice   K – letnik 2008         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Kopatin Sara   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Sovdat Gaja   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Jež Vita   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Lenarčič Zala   2008    AK Pivka

 

 

 

  • Šuligoj Neja   2008    TK Kobarid

 

 

 

  • Duša Lana   2008    Tolmin

 

               

               

    Deklice   L – letnik 2007         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Ivančič Evita   2007    TK Kobarid

 

 

 

  • Sardoč Miša   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Mlekuž Manca   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Kenda Drekonja Lea   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Gržinič Tjaša   2007    AD Piran

 

 

 

  • Keglevič Samanta   2007    AK Pivka

 

 

  • Kutin Maruša   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Leban Katja   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Javorščak Neža   2007    TK Kobarid

 

 

 

  • Velikonja Anja   2007    AD Posočje

 

 

 

  • Cimprič Ana   2007    Volarje

 

 

 

  • Rupnik Ajda   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Deklice   M – letnik 2006         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Sovdat Ajda   2006    AD Posočje

 

  • Leban Jež Gaja   2006    AD Posočje

 

 

 

  • Leskovec Hana   2006    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Vrtovec Tia   2006    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Leskovec Lara   2006    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

               

    Deklice   N – letnik 2005         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Leban Marija Marta   2005    AD Posočje

 

 

 

  • Lenarčič Neža   2005    AK Pivka

 

 

 

  • Fortunat Karin   2005    AD Posočje

 

 

               

    Deklice   O – letnik 2004         

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Kramar Roš Eva Klara 2004         TK Kobarid

 

 

 

  • Sovdat Žana   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Pačnik Eva   2004    AK Radovljica

 

 

 

  • Pivk Zala 2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Fortunat Lara   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Nagode Anja   2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

               

    Deklice   P – letnik 2003  in    2002   

    mesto                                     priimek in ime                     letnik                                    kraj/klub/društvo

 

 

 

  • Durn Sara   2002    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Gerbec Pia   2002    AD Posočje

 

 

 

  • Lipušček Tina   2002    AD Posočje

 

 

 

  • Keglevič Larisa   2002    AK Pivka

 

 

 

  • Likar Lara   2003    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Keglevič Amanda   2002    AK Pivka

 

 

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več