Tek sotočja 2016

15.   Tek sotočja – Tolmin

 

 

Tolmin, 4/9/2016

 

       

Podatki o tekmi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Organizator:

 

AD Posočje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Vodja tekmovanja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Obdelava   podatkov:  Timing Poljane Podatki o prvi progi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Dolžina:

 

400, 700, 1000 in 1800 m Število   prijavljenih: 148

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Razvrstitev po   kategorijah Deklice A (letnik   2009 in mlajše) Mesto

 

Ime in priimek Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Žibert Manca

 

2009

 

 

 

ŠD Tek je lek

 

01:21.6 00:00.0

 

40

 

   

2

 

Lulik Mei

 

 

 

2009

 

 

 

Triatlon klub   Ajdovščina

 

01:24.6

 

00:03.0

 

35

 

   

3

 

Leban Adriana

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:25.2

 

00:03.6

 

31

 

   

4

 

Tašič Ronja 2009

 

 

 

Tolmin

 

01:29.6

 

00:08.0

 

28

 

   

5

 

Kranjc Lejla

 

 

 

2009

 

 

 

SSK Ponikve 01:30.8

 

00:09.2

 

26

 

   

6

 

Radej Nika

 

  

2009

 

 

 

OŠ Blanca

 

01:32.6

 

00:11.0

 

25

 

   

7

 

Kavs Pia

 

  

2009

 

 

 

TD Bovec

 

01:34.1

 

00:12.5

 

24

 

   

8

 

Rutar Manca

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:35.6

 

00:14.0

 

23

 

   

9

 

Kragelj Jana

 

  

2009

 

 

 

ŠKD Volče

 

01:36.2

 

00:14.6

 

22

 

   

10

 

Burgar Gaja

 

 

 

2009

 

 

 

Dolenja Trebuša

 

01:39.4

 

00:17.8

 

21

 

   

11

 

Likar Metka

 

 

 

2010

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

01:41.9

 

00:20.3

 

20

 

   

12

 

Poženelj Leila Ema

 

2011

 

 

 

AD Posočje

 

01:48.4

 

00:26.8

 

19

 

   

13

 

Likar Nina

 

 

 

2010

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

01:48.7

 

00:27.1

 

18

 

   

14

 

Leskovec Sara

 

2010

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

01:50.1

 

00:28.5

 

17

 

   

15

 

Rutar Eva

 

  

2011

 

 

 

AD Posočje

 

01:55.5

 

00:33.9

 

16

 

   

16

 

Močnik Neja

 

 

 

2012

 

 

 

Tolmin

 

01:56.2

 

00:34.6

 

15

 

   

Deklice B (letnik   2008)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Kopatin Sara

 

2008

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

01:10.6

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Sovdat Gaja

 

 

 

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:14.0

 

00:03.4

 

35

 

   

3

 

Kokole Pavla

 

2008

 

 

 

TK Kobarid

 

01:17.3

 

00:06.7

 

31

 

   

4

 

Lenarčič Zala

 

2008

 

 

 

AK Pivka

 

01:19.7

 

00:09.1

 

28

 

   

5

 

Gruden Anuška

 

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:21.4

 

00:10.8

 

26

 

   

6

 

Radej Tjaša

 

  

2008

 

 

 

OŠ Blanca

 

01:21.7

 

00:11.1

 

25

 

   

7

 

Kanalec Sofia

 

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:22.6

 

00:12.0

 

24

 

   

8

 

Šuligoj Neja 2008

 

 

 

TK Kobarid

 

01:23.1

 

00:12.5

 

23

 

   

9

 

Burgar Iris

 

  

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:23.5

 

00:12.9

 

22

 

   

10

 

Gruden Ursula

 

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:25.9

 

00:15.3

 

21

 

   

11

 

Rutar Tanja

 

  

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:26.3

 

00:15.7

 

20

 

   

12

 

Leban Jež Vita

 

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:26.8

 

00:16.2

 

19

 

   

13

 

Beguš Žana

 

 

 

2008

 

 

 

AK Pivka

 

01:27.3

 

00:16.7

 

18

 

   

14

 

Kovač Kim

 

  

2008

 

 

 

Eklimas

 

01:28.0 00:17.4

 

17

 

   

15

 

Kenda Sara

 

  

2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:31.3

 

00:20.7

 

16

 

   

Deklice C (letnik   2007) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Ivančič Evita

 

 

 

2007

 

 

 

TK Kobarid

 

02:29.9

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Domevšček Naja

 

2007

 

 

 

TK Kobarid

 

02:51.3

 

00:21.4

 

35

 

   

3

 

Keglevič Samanta

 

2007

 

 

 

AK Pivka

 

02:58.2

 

00:28.3

 

31

 

   

4

 

Premrl Korina

 

2007

 

 

 

AD Piran

 

03:03.5

 

00:33.6

 

28

 

   

5

 

Fortunat Manca

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

03:10.9

 

00:41.0

 

26

 

   

6

 

Močnik Manca

 

2007

 

 

 

AD Posočje 03:15.5

 

00:45.6

 

25

 

           

7

 

Bellomo Ela Mia

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

03:26.6

 

00:56.7

 

24

 

   

8

 

Bajt Julija

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

04:03.7

 

01:33.8

 

23

 

   

Deklice D (letnik   2006)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Sovdat Ajda

 

2006

 

 

 

AD Posočje

 

02:20.6

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Uršič Nika

 

2006

 

 

 

TK Kobarid

 

02:28.6

 

00:08.0

 

35

 

   

3

 

Leban Jež Gaja

 

2006

 

 

 

AD Posočje

 

02:30.2

 

00:09.6

 

31

 

   

4

 

Vrtovec Tia 2006

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

02:42.7

 

00:22.1

 

28

 

   

5

 

Leskovec Lara

 

2006

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

03:06.4

 

00:45.8

 

26

 

   

6

 

Leskovec Hana

 

2006

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

03:07.4

 

00:46.8

 

25

 

   

7

 

Eržen Lucia

 

2006

 

 

 

AD Posočje

 

03:11.1

 

00:50.5

 

24

 

   

8

 

Celarc Lea Tiara

 

2006

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

03:18.0

 

00:57.4

 

23

 

   

Deklice E (letnik   2005) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Leban Marija Marta

 

2005

 

 

 

AD Posočje

 

03:53.5

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Lenarčič Neža

 

2005

 

 

 

AK Pivka

 

03:57.1

 

00:03.6

 

35

 

   

3

 

Brišar Eva

 

2005

 

 

 

AD Posočje

 

04:08.9

 

00:15.4

 

31

 

   

4

 

Fortunat Karin

 

2005

 

 

 

AD Posočje

 

04:15.1

 

00:21.6

 

28

 

   

5

 

Skočir Urša

 

2005

 

 

 

AD Posocje

 

04:15.9

 

00:22.4

 

26

 

   

6

 

Jarc Maja 2005

 

 

 

AD Posočje

 

04:21.8

 

00:28.3

 

25

 

   

7

 

Jež Vita

 

2005

 

 

 

AD Posočje 04:24.9

 

00:31.4

 

24

 

   

8

 

Jarc Tina

 

2005

 

 

 

AD Posočje

 

04:28.5

 

00:35.0

 

23

 

   

9

 

Eržen Pia

 

2005

 

 

 

AD Posočje

 

04:32.8

 

00:39.3

 

22

 

   

Deklice F (letnik   2004) Mesto Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Sovdat Žana

 

2004

 

 

 

AD Posočje

 

03:35.8

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Žagar Tia

 

2004

 

 

 

TD Bovec

 

03:56.8

 

00:21.0

 

35

 

   

3

 

Pivk Zala

 

2004

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

03:57.3

 

00:21.5

 

31

 

   

4

 

Fortunat Lara

 

2004

 

 

 

AD Posočje

 

03:58.7

 

00:22.9

 

28

 

   

5

 

Duša Gaja

 

2004

 

 

 

AD Posočje

 

04:03.8 00:28.0

 

26

 

   

6

 

Kovač Lia

 

2004

 

 

 

Eklimas

 

04:06.3

 

00:30.5

 

25

 

   

7

 

Nagode Anja

 

2004

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

04:41.9

 

01:06.1

 

24

 

   

Deklice G (letnik   2003) Mesto

 

Ime in priimek Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Likar Lara

 

2003

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos 03:49.1

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Leban Mara Mei

 

2003

 

 

 

AD Posočje

 

03:55.6

 

00:06.5

 

35

 

   

3

 

Žgajnar Eva

 

2003

 

 

 

TD Bovec

 

04:19.9

 

00:30.8

 

31

 

   

Deklice H (letnik   2002) Mesto Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Gerbec Pia

 

2002

 

 

 

AD Posočje

 

07:02.4

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Keglevič Larisa

 

2002

 

 

 

AK Pivka

 

07:31.9

 

00:29.5

 

35

 

   

3

 

Keglevič Amanda

 

2002

 

 

 

AK Pivka

 

07:44.9

 

00:42.5

 

31

 

   

4

 

Melihen Korina

 

2002

 

 

 

TD Bovec

 

08:07.9

 

01:05.5

 

28

 

   

Deklice I (letnik   2001) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Ipavec Kristina

 

2001

 

 

 

OŠ Idrija

 

07:14.3

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Poljšak Mihaela

 

2001

 

 

 

OŠ Col

 

08:12.0

 

00:57.7

 

35

 

   

Dečki A (letnik 2009   in mlajši)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

1

 

Močnik Luka

 

2009

 

 

 

Tolmin

 

01:18.6 00:00.0

 

40

 

   

2

 

Dolmovič Jan

 

2009

 

 

 

OŠ Blanca

 

01:19.1

 

00:00.5

 

35

 

   

3

 

Kuk Sivec Svit

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:19.9

 

00:01.3

 

31

 

   

4

 

Vrtovec Žan

 

2009

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

01:20.3

 

00:01.7

 

28

 

   

5

 

Novoselj Aljaž

 

2009

 

 

 

TD Bovec

 

01:26.4

 

00:07.8

 

26

 

   

6

 

Ziliani Tian

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:26.7

 

00:08.1

 

25

 

   

7

 

Gaberšček Tim

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:27.0

 

00:08.4

 

24

 

   

8

 

Skočir Marcel

 

2010

 

 

 

AD Posocje

 

01:35.4 00:16.8

 

23

 

   

9

 

Brišar Timotej

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:37.3

 

00:18.7

 

22

 

   

10

 

Gaberšček Ben

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:38.7

 

00:20.1

 

21

 

   

11

 

Domevšček Enej

 

2010

 

 

 

TK Kobarid 01:39.0

 

00:20.4

 

20

 

   

12

 

Valentinčič Enej

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:39.3

 

00:20.7

 

19

 

   

13

 

Kovačič Kin

 

2011

 

 

 

Avto Gacar

 

01:40.8

 

00:22.2

 

18

 

   

14

 

Kragelj Tomaž

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:42.7

 

00:24.1

 

17

 

   

15

 

Makovec Matic

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:43.3

 

00:24.7

 

16

 

   

16

 

Eržen Ruben

 

2009

 

 

 

AD Posočje

 

01:44.4

 

00:25.8

 

15

 

   

17

 

Kenda Vid 2010

 

 

 

AD Posočje

 

01:45.4

 

00:26.8

 

14

 

   

18

 

Leban Tim

 

2010

 

 

 

AD Posočje 01:46.3

 

00:27.7

 

13

 

   

19

 

Cvijanovič Jaka

 

2010

 

 

 

AD Posočje

 

01:47.4

 

00:28.8

 

12

 

   

20

 

Fortunat Matic

 

2011

 

 

 

AD Posočje

 

01:48.3

 

00:29.7

 

11

 

   

21

 

Ivančič Elijan

 

2011

 

 

 

TK Kobarid

 

01:50.6

 

00:32.0

 

10

 

   

22

 

Skočir Tim

 

2011

 

 

 

TK Kobarid

 

01:52.4

 

00:33.8

 

9

 

   

23

 

Lulik Nai

 

2011

 

 

 

Triatlon klub   Ajdovščina

 

01:58.3

 

00:39.7

 

8

 

   

24

 

Leban Jež Kras

 

2011

 

 

 

AD Posočje

 

02:00.7

 

00:42.1

 

7

 

   

25

 

Gaberšček Mark

 

2012

 

 

 

AD Posočje

 

02:02.5

 

00:43.9

 

6

 

   

26

 

Matelič Beno

 

2011

 

 

 

TK Kobarid

 

02:03.4

 

00:44.8

 

5

 

   

27

 

Eržen Jonatan

 

2012

 

 

 

AD Posočje

 

02:41.3

 

01:22.7

 

4

 

   

28

 

Rutar Gašper

 

2013

 

 

 

AD Posočje

 

03:24.9

 

02:06.3

 

3

 

   

Dečki B (letnik   2008) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Vojska Nace

 

2008

 

 

 

OŠ Cerkno

 

01:13.8

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Skočir Žan

 

2008

 

 

 

TK Kobarid

 

01:14.2

 

00:00.4

 

35

 

   

3

 

Mlekuž Mathias

 

2008

 

 

 

TD Bovec

 

01:16.3

 

00:02.5

 

31

 

   

4

 

Maver Matevž

 

2008

 

 

 

AK Pivka

 

01:18.2

 

00:04.4

 

28

 

   

5

 

Matelič Lukas

 

2008

 

 

 

TK Kobarid

 

01:23.7

 

00:09.9

 

26

 

   

6

 

Likar Tine 2008

 

 

 

AD Posočje

 

01:24.8

 

00:11.0

 

25

 

   

7

 

Požarnik Vavken Lev

 

2008

 

 

 

ŠD Hotedršica 01:25.7

 

00:11.9

 

24

 

   

Dečki C (letnik   2007) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Leban Martin

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

02:24.9

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Ziliani Izak

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

02:28.4

 

00:03.5

 

35

 

   

3

 

Lavrenčič Jakob

 

2007

 

 

 

TK Kobarid

 

02:29.0

 

00:04.1

 

31

 

   

4

 

Bajt Sašo

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

02:32.4

 

00:07.5

 

28

 

   

5

 

Kragelj Blaž

 

2007

 

 

 

ŠKD Volče

 

02:35.7

 

00:10.8

 

26

 

   

6

 

Kenda Aleks

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

02:38.5

 

00:13.6

 

25

 

   

7

 

Matovski Volarič Tin

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

02:39.9

 

00:15.0

 

24

 

   

8

 

Melihen Kimi

 

2007

 

 

 

TD Bovec

 

02:40.2

 

00:15.3

 

23

 

   

9

 

Žagar Matic

 

2007

 

 

 

TD Bovec

 

02:41.7

 

00:16.8

 

22

 

   

10

 

Gaberšček Val

 

2007

 

 

 

AD Posočje 02:45.1

 

00:20.2

 

21

 

   

11

 

Kovačič Rok

 

2007

 

 

 

AD Piran

 

02:46.2

 

00:21.3

 

20

 

   

12

 

Kazič Uroš

 

2007

 

 

 

AD Posočje

 

02:46.5

 

00:21.6

 

19

 

   

13

 

Tašič Gaber

 

2007

 

 

 

Tolmin

 

02:48.1

 

00:23.2

 

18

 

   

14

 

Dolinar Luka

 

2007

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

02:51.1

 

00:26.2

 

17

 

   

Dečki D (letnik   2006) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek Točke

 

   

1

 

Kopatin Rok

 

2006

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

02:24.4

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Kranjc Aljoša

 

2006

 

 

 

SSK Ponikve

 

02:27.5

 

00:03.1

 

35

 

           

3

 

Skočr Anej

 

 

 

2006

 

 

 

TK Kobarid 02:27.8

 

00:03.4

 

31

 

   

4

 

Kanalec Adam

 

 

 

2006

 

 

 

AD Posočje

 

02:35.2

 

00:10.8

 

28

 

   

5

 

Kovač Pij

 

  

2006

 

 

 

Eklimas

 

02:38.5

 

00:14.1

 

26

 

   

6

 

Žibert Matic

 

 

 

2006

 

 

 

ŠD Tek je lek

 

02:40.4

 

00:16.0

 

25

 

   

Dečki E (letnik   2005)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Mesto

 

Ime in priimek

 

 

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Žgajnar Tim

 

  

2005

 

 

 

TD Bovec

 

03:42.7

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Kragelj Nejc

 

  

2005

 

 

 

ŠKD Volče

 

03:46.6

 

00:03.9

 

35

 

   

3

 

Leharnar Teo

 

 

 

2005

 

 

 

AD Posočje 03:51.8

 

00:09.1

 

31

 

   

4

 

Zelenc Vid

 

 

 

2005

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

03:53.9

 

00:11.2

 

28

 

   

5

 

Zubin Mitja

 

 

 

2005

 

 

 

AD Piran

 

04:10.9

 

00:28.2

 

26

 

   

6

 

Pavletič Repič Aleks 2005

 

 

 

AD Piran

 

04:45.0

 

01:02.3

 

25

 

   

7

 

Poženel Robin Teo

 

 

 

2005

 

 

 

AD Posočje

 

04:59.6

 

01:16.9

 

24

 

   

Dečki F (letnik   2004) Mesto

 

Ime in priimek

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Kopatin Jan Franc

 

2004

 

 

 

ŠD Nanos Podnanos

 

03:33.2

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Leban Miha

 

2004

 

 

 

AD Posočje

 

03:45.9

 

00:12.7

 

35

 

   

3

 

Klinkon Peter

 

2004

 

 

 

AD Posočje

 

03:52.2

 

00:19.0

 

31

 

   

4

 

Treven Blaž

 

2004

 

 

 

ŠD Hotedršica 04:46.5

 

01:13.3

 

28

 

   

Dečki G (letnik   2003) Mesto

 

Ime in priimek Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Skočir Andrej

 

 

 

2003

 

 

 

AD Posocje 03:25.6

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Poženel Natan Maj

 

 

 

2003

 

 

 

AD Posočje

 

03:26.5

 

00:00.9

 

35

 

   

3

 

Lenarčič Anže

 

 

 

2003

 

 

 

AK Pivka

 

03:31.9

 

00:06.3

 

31

 

   

4

 

Maver Matija

 

 

 

2003

 

 

 

AK Pivka

 

03:48.3

 

00:22.7

 

28

 

   

Dečki H (letnik   2002)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Mesto

 

Ime in priimek

 

 

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Sekač Pino

 

 

 

2002

 

 

 

AD Mass Ljubljana

 

06:23.5

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Kutin Anže

 

 

 

2002

 

 

 

AD Posočje

 

06:53.6

 

00:30.1

 

35

 

   

3

 

Skočir Matic

 

  

2002

 

 

 

AD Posocje 07:22.0

 

00:58.5

 

31

 

   

4

 

Požarnik Vavken Maks

 

2002

 

 

 

ŠD Hotedršica

 

09:00.3

 

02:36.8

 

28

 

   

Dečki I (letnik   2001) Mesto

 

Ime in priimek

 

 

 

Letnik

 

 

 

Klub

 

Čas

 

Zaostanek

 

Točke

 

   

1

 

Černigoj Tan

 

  

2001

 

 

 

AD Posočje

 

06:48.6

 

00:00.0

 

40

 

   

2

 

Černigoj Gaj

 

  

2001

 

 

 

AD Posočje

 

07:55.8

 

01:07.2

 

35

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več