Tek sotočja 2015

       

     

       

            Število prijavljenih: 172 

            Razvrstitev po kategorijah 

            Deklice A (letnik 2008 in  mlajše)

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Kopatin Sara   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Kovač Kim   2008    Eklimas

 

 

 

 

  • Kokole Pavla   2008    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Sovdat Gaja   2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kanalec Sofia   2008    AD Posočje

 

 

  • Šuligoj Neja   2008    TD Bovec

 

 

 

 

  • Beguš Žana   2008    AK Pivka

 

 

 

 

  • Kanalec Vita   2008    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Mlekuž Kamarić Niki   2008    TD Bovec

 

 

 

 

  • Leban Jež Vita   2008    AD Posočje     11         Tušar Urša       2008    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Stakolič Vida Sofija   2008    Bovec

 

 

 

 

  • Markovič Lea   2008    Bovec

 

 

 

 

  • Lulik Mei 2009    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Perinčič Kotar Žana   2008    AD Posočje
  • Sardoč Pika   2009    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Žgur Neli 2010    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Rutar Manca   2009    AD Posočje

 

 

 

 

  • Furlan Gaja   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Kranjc Lejla   2009    SSK Ponikve

 

  • Duša Lana   2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Tušar Sara   2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Rutar Celestina   2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Krapež Timeja   2009    Tolmin

 

 

 

 

  • Likar Nina   2010    Velike Žablje 26         Poženel Lejla Ema       2011    AD Posočje

 

 

 

  • Likar Metka   2010    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Štendler Vuga Ela   2010    AD Posočje

 

 

 

 

  • Močnik Neja   2012    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kenda Drekonja Eva   2010    AD Posočje

 

 

 

  • Breščak Meta 2012    ŠD Nanos Podnanos             Deklice B (letnik 2007) 

    Mesto Ime in priimek

Letnik     Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1

 

 

 

 

  Sardoč Miša

  2007

  ŠD Nanos Podnanos

    2

 

 

 

 

  Ivančič Evita

  2007

  TK Kobarid

    3

 

 

 

 

  Kenda Drekonja Lea

  2007

  AD Posočje

    4

  Domevšček Naja

  2007

  TK Kobarid

 

 

  • Leban Katja 2007    AD Posočje

 

 

 

  • Bellomo Ela Mia 2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Breščak Žana   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Fortunat Manca 2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Rupnik Ajda   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

  • Močnik Manca 2007    AD Posočje

 

 

  • Velikonja Anja   2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Moroz Lana   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

            Deklice C (letnik 2006) 

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Sovdat Ajda   2006    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kokotec Lana   2006    AD Piran

 

 

  • Uršič Nika 2006    TKK Kobarid

 

 

 

  • Kalanj Nena   2006    TKK Kobarid

 

 

 

 

  • Leban Jež Gaja   2006    AD Posočje

 

 

 

 

  • Žerjav Beganovič Lea 2006         AK Pivka

 

 

 

 

  • Poljak Nina   2006    AD Posočje

 

 

 

  • Kristan Živa 2006    AD Posočje

 

 

  • Vrtovec Tia   2006    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Leskovec Lara   2006    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Leskovec Hana   2006    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

            Deklice D (letnik 2005) 

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Kuzmin Delgiusto Jul   2005    AD Piran

 

 

  • Domevšček Lia 2005    TK Kobarid

 

 

 

  • Leban Marta Maria   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Tušar Ariana   2005    TKK Kobarid

 

 

 

 

  • Skočir Urša   2005    AD Posocje

 

 

 

 

  • Vojska Hana   2005    Cerkno

 

 

 

  • Sladič Eva 2005    TD Bovec

 

 

  • Kovačič Kali   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Jež Vita   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Brišar Eva   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Valentinčič Naja 2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Fortunat Karin   2005    AD Posočje     13         Jarc Maja         2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Jarc Tina 2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Fortunat Nika   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Breščak Nina   2005    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Hvala Manca   2005    AD Posočje

 

 

            Deklice E (letnik 2004) 

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Kramar Roš Eva Klara 2004         TK Kobarid

 

 

 

 

  • Sovdat Žana   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Žagar Tia 2004    TD Bovec

 

 

 

 

  • Duša Gaja   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Fortunat Lara   2004    AK Posočje     6            Pivk Zala          2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Kovač Lia 2004    Eklimas

 

 

 

 

  • Nagode Anja   2004    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

            Deklice F (letnik 2003) 

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Likar Lara   2003    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Leban Mara Mei 2003    AD Posočje

 

 

  • Furlan Sara   2003    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Žgajnar Eva   2003    TD Bovec

 

 

 

 

            Deklice G (letnik 2002) 

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Gerbec Pia   2002    AD Posočje

 

 

 

 

  • Brence Neja   2002    Žiri

 

 

 

    3

 

 

 

 

  Rutar Katarina

  2002

  AD Posočje

    4

 

 

 

 

  Rejc Krebs Kaja

  2002

  AD Posočje

    5

 

 

 

 

  Treven Lucija

  2002

  ŠD Hotedršica

            Deklice I (letnik 2000) 

    Mesto Ime in priimek          Letnik    Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1                                              Ortar Blažka

 

 

 

 

            Dečki A (letnik 2008 in mlajši) 

  2000

  AD Posočje

    Mesto Ime in priimek          Letnik    Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1                                             Mlekuž Mathis

  2008

  TD Bovec

 

 

  • Vojska Nace   2008    OŠ Cerkno

 

 

 

 

  • Skočir Žan   2008    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Maver Matevž   2008    AK Pivka

 

 

 

 

  • Močnik Luka   2009    AD Posočje

 

 

 

 

  • Prudič Gaj   2008    AK Pivka

 

 

  • Krivec Tomi   2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Vrtovec Žan   2009    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Likar Tine   2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Grahovič David   2008    TD Bovec

 

 

 

 

  • Matelič Lukas   2008    TK Kobarid

 

  • Požarnik Vavken Lev   2008    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Brišar Timotej   2009    AD Posočje

 

 

 

 

  • Tabaj Črt 2008    AD Posočje

 

 

 

 

  • Leban Jež Svit   2010    AD Posočje

 

 

 

 

  • Krivec Dani   2009    AD Posočje

 

 

  • Skočir Marcel   2010    AD Posocje

 

 

 

 

  • Skočir Tim   2011    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Cvijanovič Jaka   2010    AD Posočje

 

 

 

 

  • Ivančič Elijan   2011    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Poženel Robin Teo   2008    AD Posočje

 

 

 

  • Velikonja Lovro 2010    AD Posočje

 

 

    23                                            Sardoč Oliver

 

 

 

 

            Dečki B (letnik 2007)             

  2012

  ŠD Nanos Podnanos

    Mesto Ime in priimek

Letnik     Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1

 

 

 

 

  Leban Martin

  2007

  AD Posočje

    2

 

 

 

 

  Žgur Mark

  2007

  ŠD Nanos Podnanos

    3

  Ziliani Izak

  2007

  AD Posočje

 

 

 

  • Bajt Sašo 2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kenda Aleks   2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Matovski Volarič Tin   2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Melihen Kimi   2007    TD Bovec

 

 

 

 

  • Žagar Matic   2007    TD Bovec

 

 

 

  • Lavrenčič Jakob 2007

 

 

  • Mavri Jurij   2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Mlinar Gaj   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Špacapan Martin   2007    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Likar Adi 2007    AD Posočje

 

 

 

 

  • Dolinar Luka   2007    ŠD Hotedršica             Dečki C (letnik 2006)   

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Kopatin Rok   2006    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Kranjc Aljoša   2006    SSK Ponikve

 

 

 

 

  • Skočir Anej   2006    TKK Kobarid

 

 

 

 

  • Šorli Blaž 2006    AD Posočje

 

 

 

  • Razpet Janez 2006

 

 

  • Kovač Pij 2006    Eklimas

 

 

 

 

  • Brišar Nejc   2006    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kanalec Adam   2006    AD Posočje

 

 

 

 

  • Šorli Blaž Bd   2006    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kavs Nil   2006    TD Bovec     11             Perinčič Kotar Slavko   2006    AD Posočje

 

 

 

 

            Dečki D (letnik 2005)             

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Žgur Jan   2005    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Feltrin Urban   2005    Šentviška gora

 

 

 

 

  • Pavlovič Enej   2005    AD Piran

 

 

 

  • Šmid Danijel 2005

 

 

  • Grahovič Denis   2005    TD Bovec

 

 

 

 

  • Leban Jaka   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Zelenec Vid   2005    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Špacapan Matevž   2005    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

            Dečki E (letnik 2004)              

       Mesto Ime in priimek       Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

 

  • Kopatin Jan Franc 2004    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Rutar Tomaž   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Leban Miha   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Klinkon Peter   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Herman Timotej 2004    AD Posočje

 

 

 

  • Jermol Miha 2004    AD Posočje

 

 

    7                                             Papotnik Anej

 

 

 

 

  2004

  ŠD Hotedršica

    8                                              Treven Blaž

 

 

 

 

            Dečki F (letnik 2003)              

  2004

  ŠD Hotedršica

    Mesto Ime in priimek          Letnik    Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1                                              Skočir Andrej

 

 

 

 

  2003

  AD Posocje

    2                                             Krajnc Nik

  2003

  AD Piran

 

 

 

 

  • Miklavčič Matija 2003 AD Posočje

 

 

 

  • Rovšček Tadej   2003    AD Posočje

 

 

 

 

  • Žagar Nejc   2003    TD Bovec

 

 

 

 

  • Šajn Bor   2003    AK Pivka

 

 

 

 

  • Poženel Natan Maj   2003    AD Posočje

 

 

 

  • Maver Matija 2003    AK Pivka

 

 

  • Perunov Česnik Ivor   2003    AK Pivka

 

 

 

 

  • Drole Matic   2003    AD Posočje

 

 

 

 

            Dečki G (letnik 2002)             

    Mesto Ime in priimek           Letnik    Klub                          Čas                  Zaostanek Točke 

  • Skočir Matic   2002    AD Posocje

 

 

 

 

  • Kutin Anže   2002    AD Posočje 3 Jež Matic         2002    AD Posočje

 

 

 

    4                                                 Požarnik Vavken Maks  2002                                         ŠD Hotedršica

 

 

 

 

            Dečki H (letnik 2001)             

    Mesto Ime in priimek

Letnik     Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1

 

 

 

 

  Cvijanovič Alen

  2001

  AD Posočje

    2

 

 

 

 

  Kopi Racz

  2001

  TD Bovec

    3

  Černigoj Tan

  2001

  AD Posočje

 

 

 

    4                                              Černigoj Gaj

 

 

 

 

            Dečki I (letnik 2000)               

  2001

  AD Posočje

    Mesto Ime in priimek          Letnik    Klub

Čas

Zaostanek Točke 

    1                                              Pašič Denis

  2000

  AK Pivka

 

 

 

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več