Tek sotočja 2014

Deklice A (letnik 2007 in mlajše)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Miša Sardoč 2007 ŠD Nanos Podnanos
  • Ivančič Evita 2007 TK Kobarid
  • Kopatin Sara 2008 ŠD Nanos Podnanos
  • Žgur Larisa 2008 Sežana
  • Leban Katja 2007 AD Posočje
  • Sovdat Gaja 2008 AD Posočje
  • Gorkič Lana 2007 DLT Filipides
  • Drekonja Kenda Lea 2007 AD Posočje
  • Domevšček Naja 2007 TK Kobarid
  • Cimprič Ana 2007 AD Posočje 11 Rupnik Ajda 2007 ŠD Hotedršica
  • Roner Nika 2007 AD Posočje
  • Moroz Lana 2007 ŠD Hotedršica
  • Bellomo Mia Lea 2007 AD Posočje
  • Jež Leban Vita 2008 AD Posočje
  • Kanalec Vita 2008 TK Kobarid
  • Uršič Julija 2008 Idrija
  • Jevšček Nika 2007 AD Nova Aurora Koper
  • Furlan Gaja 2008 ŠD Nanos Podnanos
  • Rutar Manca 2009 AD Posočje
  • Duša Lana 2008 AD Posočje
  • Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos
  • Rutar Eva 2011 AD Posočje
  • Štrukelj Nikita 2007 AD Posočje

Deklice B (letnik 2006)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Sovdat Ajda 2006 AD Posočje
  • Kokotec Lana 2006 AD Piran
  • Uršič Nika 2006 TK Kobarid
  • Poljak Nina 2006 Posočje
  • Kovačič Lin 2006 Avto Gacar
  • Jež Leban Gaja 2006 AD Posočje 7 Vrtovec Tia 2006 ŠD Nanos Podnanos
  • Vehar Lara 2006 ŠD Hotedršica
  • Leskovec Lara 2006 ŠD Hotedršica
  • Leskovec Hana 2006 ŠD Hotedršica Deklice C (letnik 2005)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Leban Marija Marta 2005 AD Posočje
  • Delgiusto Kozmin Julija 2005 AD Piran
  • Domevšček Lia 2005 TK Kobarid
  • Jež Vita 2005 AD Posočje
  • Vojska Hana 2005 Cerkno
  • Tušar Ariana 2005 TK Kobarid
  • Uršič Urša 2005 AD Posočje
  • Brišar Eva 2005 AD Posočje
  • Valentinčič Naja 2005 AD Posočje
  • Manfreda Tamara 2005 AD Posočje 11 Kovačič Kali 2005 AD Posočje

Deklice D (letnik 2004)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Sovdat Žana 2004 AD Posočje
  • Rodman Ema 2004 ŠD Nanos Podnanos
  • Žagar Tia 2004 TD Bovec
  • Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid
  • Kanalec Hana 2004 TK Kobarid
  • Rogič Lana 2004 AK Koper
  • Pivk Zala 2004 ŠD Hotedršica
  • Duša Gaja 2004 AD Posočje
  • Kozorog Maja 2004
  • Cvijanovič Lara 2004 AD Posočje
  • Nagode Anja 2004 ŠD Hotedršica
  • Nagode Katja 2004 ŠD Hotedršica

Deklice E (letnik 2003)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Leban Mei Mara 2003
  • Furlan Sara 2003 ŠD Nanos Podnanos

Deklice F (letnik 2002)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Gerbec Pia 2002 AD Posočje
  • Melihen Barbi 2002 TD Bovec
  • Faletič Pia 2002
  • Rejc Krebs Kaja 2002 AD Posočje
  • Rutar Katarina 2002 AD Posočje

Deklice G (letnik 2001)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Kuzmin Delgiusto Nežka 2001 AD Piran
  • Bečirovič Aisha 2001 AD Piran Deklice H (letnik 2000)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Žgajnar Tanja 2000 TD Bovec
  • Ortar Blažka 2000 AD Posočje
  • Uršič Urša 2000 AD Posočje
  • Bozja Nika 2000 TD Bovec Deklice I (letnik 1999)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Arzenšek Urška 1999 AD Kladivar Celje
  • Kerkoč Manca 1999 TD Burja Vipava
  • Rutar Katja 1999 AD Posočje

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos
  • Leban Martin 2007 AD Posočje
  • Malič Tijan 2007 Prvačina
  • Ziliani Izak 2007 AD Posočje
  • Mavri Jurij 2007 AD Posočje
  • Žagar Matic 2007 TD Bovec
  • Bajt Sašo 2007 AD Posočje
  • Volarič Matovski Tine 2007 AD Posočje
  • Kazić Uroš 2007 AD Posočje
  • Špacapan Martin 2007 ŠD Hotedršica 11 Skočir Žan 2008 TK Kobarid
  • Maver Matevž 2008 AK Pivka
  • Vojska Nace 2008 Cerkno
  • Kenda Aleks 2007 AD Posočje
  • Bonasera Lian 2007 AD Posočje
  • Vrtovec Žan 2009 ŠD Nanos Podnanos 17 Likar Adi 2007 AD Posočje
  • Vavken Požarnik Lev 2008 ŠD Hotedršica
  • Cvijanovič Jaka 2010 AD Posočje
  • Rutar Kasper 2010 Slap ob Idrijci
  • Kovačič Kin 2011 Avto Gacar
  • Uršič Jaka 2011 Idrija
  • Bajc Žan 2010 DŠ ZDIC

Dečki B (letnik 2006)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Kopatin Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos
  • Kranjc Aljoša 2006 AD Posočje
  • Skočir Anej 2006 TK Kobarid
  • Brišar Nejc 2006 AD Posočje
  • Hrovat Jakob 2006 TD Bovec
  • Šorli Blaž 2006 AD Posočje
  • Čuk Jakob 2006 ŠD Hotedršica 8 Luketa Domenih Svit 2006 AD Posočje
  • Šorli Blaž Bd 2006 AD Posočje
  • Kavčič Tine 2006 AD Posočje

Dečki C (letnik 2005)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Pavlovič Enej 2005 AD Piran
  • Žgur Jan 2005 ŠD Nanos Podnanos
  • Bajc Tomi 2005 DŠ ZDIC
  • Žgajnar Tim 2005 TD Bovec
  • Rot Ivo 2005 TK Kobarid
  • Leban Jaka 2005 AD Posočje
  • Šmid Daniel 2005 TK Kobarid
  • Laharnar Teo 2005 AD Posočje
  • Hrovat Luka 2005 TD Bovec
  • Zelenc Vid 2005 ŠD Hotedršica
  • Špacapan Matevž 2005 ŠD Hotedršica 12 Ivančič Ožbej 2005 TK Kobarid

Dečki D (letnik 2004)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Kopatin Jan Franc 2004 ŠD Nanos Podnanos
  • Rutar Tomaž 2004 AD Posočje
  • Papotnik Anej 2004 ŠD Hotedršica
  • Treven Blaž 2004 ŠD Hotedršica

Dečki E (letnik 2003)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Skočir Andrej 2003 AD Posočje
  • Miklavčič Matija 2003 AD Posočje
  • Šorli Žiga 2003 AD Posočje
  • Žagar Nejc 2003 TD Bovec
  • Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje
  • Maver Matija 2003 AK Pivka
  • Štrukelj Timei 2003 AD Posočje

Dečki F (letnik 2002)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Gaberšček Tobi 2002 TD Bovec
  • Kuriničič Jakob 2002 TK Kobarid
  • Jež Matic 2002 Most na Soči
  • Skočir Matic 2002 AD Posočje
  • Kutin Anže 2002 AD Posočje
  • Vavken Požarnik Maks 2002 ŠD Hotedršica
  • Valentinčič Žan 2002 AD Posočje

Dečki G (letnik 2001)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Zorč Sašo 2001 TD Bovec
  • Antonaz Gregor 2001 AK Koper
  • Cvijanovič Alen 2001 AD Posočje
  • Racz Kopi 2001 TD Bovec
  • Černigoj Tan 2001 AD Posočje
  • Jermol Jaka 2001 AD Posočje
  • Černigoj Gaj 2001 AD Posočje Dečki H (letnik 2000)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Kravanja Žiga 2000 TD Bovec
  • Drol Luka 2000 AD Posočje
  • Berginc Matic 2000 TD Bovec
  • Nagode Matjaž 2000 ŠD Hotedršica Dečki I (letnik 1999)

Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke

  • Grže Jaka 1999 AK Postojna
  • Jevšček Jernej 1999 AD Nova Aurora Koper
  • Pirih Vine 1999 AD Posočje
  • Moroz Matevž 1999 ŠD Hotedršica
  • Dolinar Beno 1999 ŠD Hotedršica
  • Moroz Gašper 1999 ŠD Hotedršica

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več