Tek sotočja 2013

         Deklice A (letnik 2006 in mlajše)                                                             

    Mesto                                     Priimek in Ime                      Letnik                                   Kraj / klub

 

 

  • Kalanj Nena   2006    TK Kobarid

 

 

  • Sardoč Miša   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Uršič Nika   2006    TK Kobarid

 

 

  • Poljak Nina   2006    Posočje

 

 

  • Kravanja Zoja   2007    TD Bovec

 

 

  • Kopatin Sara   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Leban Katja   2007    AD Posočje

 

 

  • Fon Tajda   2006    TK Kobarid

 

 

  • Fortunat Manca 2007    AD Posočje

 

 

  • Breščak Žana   2007    Potoče

 

 

  • Komac Perinčič Žana   2008    Bovec

 

 

  • Uršič Julija   2008    Idrija

 

  • Kanalec Vita 2008    TK Kobarid

 

  • Furlan Gaja   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Rutar Manca   2009    AD Posočje

 

 

  • Krapež Timeja   2009    Tolmin

 

 

  • Žgur Neli 2010    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Sardoč Pika   2009    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Rutar Eva   2011    AD Posočje

 

 

   

 

 

 

 

 

    Deklice B (letnik 2005) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

  • Domevšček Lia   2005    TK Kobarid

 

 

  • Sladič Eva   2005    TD Bovec

  • Tušar Ariana 2005    TK Kobarid

 

      4                                            Skočir Urša

 

2005

AD Posočje

    5                                              Konavec Eva

 

 

  2005

  TK Kobarid

    6                                             Zalar Belin

 

 

  2005

  TD Bovec

    7                                              Terlikar Jerneja

 

 

   

 

 

 

 

 

    Deklice C (letnik 2004) 

  2005

  TK Kobarid

    Mesto                                     Priimek in Ime

 

  Letnik

  Kraj / klub

 

    1                                                 Kramar Roš Eva Klara  2004

 

 

  TK Kobarid

    2                                              Sovdat Žana                        2004

 

 

  AD Posočje

    3                                              Žagar Tia                              2004

 

 

  TD Bovec

    4                                              Kanalec Hana                      2004

 

 

  TK Kobarid

    5                                             Poljak Neja                          2004

  AD Posočje

      6                                            Fortuna Lara                        2004

Most na Soči

 

      7                                             Cvijanovič Lara

 

2004

AD Posočje

    8                                               Kacafura Stanič Zala

 

 

  2004

  AD Posočje

    9                                              Rutar Sara

 

 

   

 

 

 

 

 

    Deklice D (letnik 2003) 

  2004

  AD Posočje

    Mesto                                     Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

 

 

 

    1

 

 

  Likar Lara

  2003

  OŠ Dobravlje

    2

 

 

  Leban Mara Mei

  2003

  AD Posočje

    3

 

 

  Furlan Sara

  2003

  ŠD Nanos Podnanos

    4

 

 

  Čmak Lana

  2003

  ŠD Nanos Podnanos

    5

 

 

  Kenda Teja

  2003

  AD Posočje

    6

  Žgajnar Eva

  2003

  TD Bovec

7

Sabotič Ines

2003

TD Bovec

 

 

 

 

 

    Deklice E (letnik 2002) 

    Mesto                                     Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

 

 

 

    1

 

 

  Gerbec Pia

  2002

  AD Posočje

    2

 

 

  Cukjati Karin

  2002

  TK Kobarid

    3

 

 

  Melihen Barbi

  2002

  TD Bovec

    4

 

 

  Kravanja Zarja

  2002

  TD Bovec

    5

 

 

  Kranjc Katarina

  2002

  TK Kobarid

    6

 

 

  Valentinčič Neža

  2002

  AD Posočje

    7

 

 

  Faletič Pia

  2002

  AD Posočje

    8

 

 

  Korošec Lara

  2002

  TK Kobarid

    9

  Čebokli Anamarija

  2002

  TK Kobarid

 

 

 

 

 

    Deklice F (letnik 2001) 

    Mesto                                     Priimek in Ime

 

 

  Letnik

  Kraj / klub

    1                                              Uršič Fratina Menara

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  Deklice G (letnik 2000) 

 

 

 

  2001

  TK Kobarid

    Mesto                                     Priimek in Ime

 

 

  Letnik

  Kraj / klub

    1                                              Žgajnar Tanja

 

 

  2000

  TD Bovec

    2                                              Kalanj Lara

 

 

  2000

  TK Kobarid

    3                                              Kurinčič Ana

 

 

  2000

  TK Kobarid

    4                                              Božič Nika

  2000

  TD Bovec

 

 

   

 

 

 

    Deklice H (letnik 1999) 

    Mesto                                     Priimek in Ime

 

 

  Letnik

  Kraj / klub

    1                                             Rutar Katja

 

 

  1999

  AD Posočje

    2                                              Kenda Neja

 

 

  1999

  AD Posočje

    3                                              Grahovič Amina

 

 

   

 

 

 

 

 

    Deklice I (letnik 1998) 

  1999

  TD Bovec

    Mesto                                     Priimek in Ime

 

 

  Letnik

  Kraj / klub

    1                                              Gregorčič Tinkara

 

 

  1998

  AD Posočje

    2                                              Rutar Klara

 

 

  1998

  AD Posočje

    3                                             Kmetec Niki

  1998

  AK Koper

 

 

   

 

 

    Dečki A (letnik 2006 in mlajši) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

  • Kopatin Rok   2006    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Kranjc Aljoša   2006    AD Posočje

 

 

  • Poljšak Jan   2006    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Skočir Anej   2006    TK Kobarid

 

 

  • Žgur Mark   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Komac Perinčič Slavko 2006       TD Bovec

 

 

  • Leban Martin   2007    AD Posočje

 

 

  • Smrekar Leon   2007    TK Kobarid

 

 

  • Uršič Fratina Erazem   2007    TK Kobarid

 

 

  • Maver Matevž   2008    AK Pivka

 

 

  • Gauster Luka   2007    TD Bovec

 

 

  • Skočir Žan   2008    TK Kobarid

 

  • Lozej Matic   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Komac Perinčič Domen 2009      Bovec

 

 

  • Gauster Tim   2009    TD Bovec

 

 

   

 

 

 

 

 

    Dečki B (letnik 2005) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

  • Žgur Jan   2005    ŠD Nanos Podnanos

 

 

  • Žgajnar Tim   2005    TD Bovec

 

 

  • Leban Jaka   2005    AD Posočje

 

 

  • Grahovič Denis   2005    TD Bovec

 

 

  • Šmid Daniel   2005    TK Kobarid

 

 

  • Gerbec Staš   2005    AD Posočje

 

 

  7

 

 

  Lozej Jakob

  2005

  ŠD Nanos Podnanos

    8

 

 

  Laharnar Teo

  2005

  AD Posočje

    9

 

 

   

 

 

 

 

 

  Ivančič Ožbej

  2005

  TK Kobarid

    Dečki C (letnik 2004)

 

 

 

    Mesto

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

  Kopatin Jan Franc

  2004

  ŠD Nanos Podnanos

    2

 

 

  Rutar Tomaž

  2004

  AD Posočje

    3

 

 

  Korošec Leon

  2004

  TK Kobarid

    4

 

 

   

 

 

 

 

 

  Leban Miha

  2004

  AD Posočje

    Dečki D (letnik 2003)

 

 

 

    Mesto

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

 

  • Skočir Andrej   2003    AD Posočje

 

 

  • Kramar Roš Svit   2003    TK Kobarid

 

 

  • Cimprič Drej   2003    Tolmin

 

 

  • Miklavčič Matija 2003    AD Posočje

 

 

  • Žagar Nejc   2003    TD Bovec

 

 

  • Maver Matija   2003    AK Pivka

 

 

  • Taletovič Galib   2003    AD Posočje

 

 

  • Sladič Jaka   2003    TD Bovec

 

 

  • Poženel Natan Maj   2003    AD Posočje

 

 

  • Črnuta Peter   2003    TD Bovec

 

 

  • Grahelj Aljaž   2003    AD Posočje

 

 

   

 

 

 

 

 

    Dečki E (letnik 2002)

 

 

 

    Mesto

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

  Gaberšček Tobi

  2002

  TD Bovec

    2

 

 

  Kenda Matic

  2002

  TD Bovec

    3

 

 

  Kurinčič Jakob

  2002

  TK Kobarid

    4

 

 

  Skočir Matic

  2002

  AD Posočje

    5

 

 

  Cernatič Taj

  2002

  Bovec

    6

 

 

  Bahčič Jakob

  2002

  AK Koper

    7

 

 

   

 

 

 

 

 

  Leban Mitja

  2002

  Tolmin

    Dečki F (letnik 2001)

 

 

 

    Mesto

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

  Antonaz Gregor

  2001

  AK Koper

    2

  Cvijanovič Alen

  2001

  AD Posočje

 

    3

 

 

  Racz Kopi

  2001

  TD Bovec

    4

 

 

  Žorž Žan

  2001

  AK Koper

    5

 

 

  Černigoj Tan

  2001

  AD Posočje

    6

 

 

   

 

 

 

 

 

  Černigoj Gaj

  2001

  AD Posočje

    Dečki G (letnik 2000)

 

 

 

    Mesto

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

  Drol Luka

  2000

  AD Posočje

    2

 

 

  Berginc Matic

  2000

  TD Bovec

    3

  Bikovski Filip

  2000

  TD Bovec

 

 

   

 

 

 

 

 

    Dečki H (letnik 1999) 

  Mesto

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

  Kutin Matija

  1999

  TD Bovec

    2

 

 

  Moroz Matevž

  1999

  ŠD Hotedršica

    3

 

 

  Moroz Gašper

  1999

  ŠD Hotedršica

    4

 

 

   

 

 

 

 

 

  Dobran Beno

  1999

  ŠD Hotedršica

    Dečki I (letnik 1998)

 

 

 

    Mesto

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

  Mugerli Aljaž

  1998

  Pojubinj

    2

  Pivk Kristan

  1998

  ŠD Hotedršica

 

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več