Tek sotočja 2012

REZULTATI 11.TEK-a SOTOČJE 14.April 2012

 

 

                Deklice A (letnik 2005 in mlajše) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Leban Marta Marija   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Domevšček Lia   2005    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Tušar Ariana   2005    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Konavec Eva   2005    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Jež Vita   2005    AD Posočje     6           Kalanj Nena     2006    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Skočir Urša   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kavčič Zarja   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Jermol Larisa   2005    AD Posočje

 

 

 

 

  • Prelaz Ula   2006    ŠD Hotedrščica

 

 

 

 

  • Kopatin Sara   2008    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Rutar Manca   2009    AD Posočje

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice B (letnik 2004) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Gašič Lara   2004    AK Postojna

 

 

 

 

  • Žagar Tia 2004    TD Bovec

 

 

 

 

  • Sovdat Žana   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kanalec Hana   2004    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Kramar Roš Eva Klara 2004         TK Kobarid     6            Cvijanovič Lara            2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Poljak Neja   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kurinčič Neža   2004    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Fortuna Lara   2004    Most na Soči

 

 

 

 

  • Bajt Lucija   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Muha Manca   2004    TD Bistrc

 

 

 

 

  • Rutar Sara   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Rovšček Soto Qantu Angelina 2004        AD Posočje     Deklice C (letnik 2003) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Likar Lara   2003    OŠ Dobravlje

 

 

 

 

  • Leban Mara Mei 2003    AD Posočje

 

 

 

 

  • Furlan Sara   2003    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Žgajnar Eva   2003    TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

    Deklice D (letnik 2002) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Cukjati Karin   2002    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Gerbec Pia   2002    AD Posočje

 

 

 

 

  • Melihen Barbi   2002    TD Bovec

 

 

 

 

  • Valentinčič Neža 2002    AD Posočje

 

 

 

 

  • Faletič Pia   2002    AD Posočje   6             Rutar Katarina             2002    AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice E (letnik 2001) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Uršič Fratina Menara   2001    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Breganski Iris   2001    TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice F (letnik 2000) 

  Mesto                                       Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

  • Uršič Urša   2000    AD Posočje

 

 

 

 

  • Cukjati Hana   2000    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Žgajnar Tanja   2000    TD Bovec

 

 

 

 

  • Prah Jerneja   2000    OŠ Blanca

 

 

 

 

  • Kurinčič Ana   2000    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Kalanj Lara   2000    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Leban Parada Emanuel 2000      AD Posočje     8           Bozja Nika       2000    TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice G (letnik 1999) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Rutar Katja   1999    AD Posočje

 

 

 

 

  • Šturm Nika   1999    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Kranjec Hana   1999    OŠ Blanca

 

 

 

 

  • Gerbec Nuša   1999    AD Posočje     Deklice H (letnik 1998) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Gregorčič Tinkara   1998    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kmetec Niki   1998    AK Koper

 

 

 

 

  • Rutar Klara   1998    AD Posočje

 

 

 

 

  • Moroz Polona   1998    ŠD Hotedrščica     Deklice I (letnik 1997) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Rutar Vika                            1997                                      AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki A (letnik 2005 in mlajši) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Žgur Jan   2005    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Žgajnar Tim   2005    TD Bovec

 

    3

 

 

 

 

  Kopatin Rok                           2006

  ŠD Nanos Podnanos

    4

 

 

 

 

  Leban Parada Santiag  2005

  AD Posočje

    5

 

 

 

 

  Leban Jaka

  2005

  AD Posočje

    6

 

 

 

 

  Šmid Daniel

  2005

  TK Kobarid

    7

 

 

 

 

  Gerbec Staš

  2005

  AD Posočje

    8

 

 

 

 

  Gomilšček Gal

  2005

  TK Kobarid

    9

  Laharnar Teo

  2005

  AD Posočje

 

 

 

  • Špacapan Matevž   2005    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Bizjak Jan   2005    TD Bovec

 

 

 

 

  • Žgur Mark   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Žagar Matic   2007    TD Bovec

 

 

 

 

  • Uršič Fratina Erazem   2007    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Muha Matic   2006    TD Bistrc

 

 

 

 

  • Gauster Luka   2007    TD Bovec

 

 

 

 

  • Gauster Tim   2009    TD Bovec

 

    UDL                                         Lozej Matic                          2008                                       ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

    UDL                                          Lozej Jakob                          2005                                       ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki B (letnik 2004) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Korošeč Leon   2004    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Šturm Primož   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Rutar Tomaž   2004    AD Posočje

 

 

 

  • Kenda Avguštin   2004    AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki C (letnik 2003) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Skočir Andrej   2003    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kramar Roš Svit   2003    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Žagar Nejc   2003    TD Bovec     Dečki D (letnik 2002) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Kenda Matic   2002    TD Bovec

 

 

 

 

  • Kurinčič Jakob   2002    TK Kobarid

 

  • Jež Matic 2002    Most na Soči

 

 

 

 

  • Gorišek Gašper   2002    OŠ Blanca

 

 

 

 

  • Skočir Matic   2002    Tolmin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki E (letnik 2001) 

    Mesto

 

 

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

 

 

  Černigoj Tan

  2001

  AD Posočje

    2

 

 

 

 

  Cvijanovič Alen

  2001

  AD Posočje

    3

 

 

 

 

  Černigoj Gaj

  2001

  AD Posočje

    4

  Menič Klemen

  2001

  TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

    Dečki F (letnik 2000) 

    Mesto

 

 

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

 

 

  Berginc Matic

  2000

  TD Bovec

    2

 

 

 

 

  Drol Luka

  2000

  AD Posočje

    3

 

 

 

 

  Kravanja Žiga

  2000

  TD Bovec

    4

 

 

 

 

  Krošelj Rok

  2000

  OŠ Blanca

    5

  Bikovski Filip

  2000

  TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

    Dečki G (letnik 1999) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Šturm Danijel   1999    Tolmin

 

 

 

 

  • Jevšček Jernej   1999    AD Nova Aurora Koper

 

 

 

 

  • Gorišek Nejc   1999    OŠ Blanca

 

 

 

 

  • Moroz Gašper   1999    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Benedejčič Žan   1999    AD Posočje

 

 

 

 

  • Pirih Vine   1999    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kutin Matija   1999    TD Bovec

 

 

 

 

  • Moroz Matevž   1999    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki H (letnik 1998) 

    Mesto                                     Priimek in Ime                     Letnik                                    Kraj / klub

 

 

 

 

  • Pivk Kristan   1998    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Eržen Tine   1998    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

       

 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več