Tek sotočja 2011

            Deklice A (letnik 2004 in mlajši) 

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

  • Gašič Lara   2004    AK Postojna

 

 

 

 

  • Žagar Tia 2004    TD Bovec

 

 

 

 

    3                                              Sovdat Žana                       2004                                      AD Posočje

 

 

 

 

  • Kramar Roš Eva Klara 2005         TK Kobarid

 

 

 

 

  • Fabčič Ana   2004    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Kurinčič Neža   2004    TK Kobarid

 

 

  • Kenda Jasna   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Cvijanovič Lara   2004    AD Posočje

 

 

 

 

  • Muha Manca   2004    Ilirska Bistrica

 

 

 

 

    10                                             Kovačič Lin                         2006                                      AD Posočje

 

 

 

 

    11                                            Kalanj Nena                         2006                                      TK Kobarid

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice B (letnik 2003) 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

  • Ahtik Gaja   2003    Tekaška šola Živko

 

 

 

 

  • Trupej Alja   2003    AK Velenje

 

 

 

 

  • Likar Lara   2003    Velike Žablje

 

 

 

 

  • Furlan Sara   2003    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Žgajnar Eva   2003    TD Bovec

 

 

 

 

  • Fabčič Eva Ivana 2003    ŠD Nanos Podnanos     Deklice C (letnik 2002) 

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

  • Cukjati Karin   2002    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Tominc Nika   2002    AD Nova Aurora

 

 

 

 

  • Melihen Barbi   2002    TD Bovec

 

 

 

  • Kopačin Kaja   2002    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

  • Kravanja Zarja   2002    TD Bovec

 

 

 

 

  • Melinc Larisa   2002    AD Mass Ljubljana

 

 

 

 

  • Gregurovič Nina 2002    Žiri

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice D (letnik 2001) 

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

    1

 

 

 

 

  Breganski Iris

  2001

  TD Bovec

    2

 

 

 

 

  Lešnik Aurora

  2001

  AK Gorica

    3

 

 

 

 

  Manfreda Dea

  2001

  TK Kobarid

    4

 

 

 

 

  Uršič Fratina Menara

  2001

  TK Kobarid

    5

  Perinčič Metka

  2001

  TK Kobarid

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice E (letnik 2000) 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Uršič Urša                           2000                                      AD Posočje

 

 

 

 

  • Cukjati Hana   2000    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Prah Jerneja   2000    OŠ Blanca

 

 

 

 

  • Žgajnar Tanja   2000    TD Bovec

 

 

 

 

    5                                                Leban Parada Emanuel  2000                                         AD Posočje

 

 

 

 

    6         Kalanj Lara      2000    TK Kobarid   7              Kurinčič Ana    2000    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Likar Urša   2000    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Volarič Hana   2000    TK Kobarid

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice F (letnik 1999) 

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Kerkoč Manca                     1999                                      TD Burja Vipava

 

 

 

 

    2

 

 

 

 

  Šturm Nika

  1999

  TK Kobarid

    3

 

 

 

 

  Rutar Katja

  1999

  AD Posočje

    4

 

 

 

 

  Kenda Neja

  1999

  AD Posočje

    5

 

 

 

 

  Gerbec Nuša

  1999

  AD Posočje

    6

  Grahovič Amina

  1999

  TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice G (letnik 1998) 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                               Gregorčič Tinkara              1998                                      AD Posočje

 

 

 

 

  • Rendolič Sara   1998    AK Postojna

 

 

 

 

  • Perinčič Maja   1998    TK Kobarid

 

 

 

 

    4         Rutar Klara      1998    AD Posočje   Deklice H (letnik 1997) 

 

 

 

 

    Mesto

 

 

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

 

 

  Rutar Vika

  1997

  AD Posočje

    2

 

 

 

 

  Božič Meta

  1997

  ŠD Nanos Podnanos

    3

  Kurinčič Tina

  1997

  TK Kobarid

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Deklice I (letnik 1996) 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

  • Šturm Blažka   1996    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Rutar Monika   1996    AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki A (letnik 2004 in mlajši) 

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Kopatin Jan                          2004                                          ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

    2

 

 

 

 

  Žgur Jan

  2005

  ŠD Nanos Podnanos

    3

 

 

 

 

  Žgajnar Tim

  2005

  TD Bovec

    4

 

 

 

 

  Kenda Avguštin

  2004

  AD Posočje

    5

 

 

 

 

  Grahovič Denis

  2005

  TD Bovec

    6

 

 

 

 

  Kopatin Rok

  2006

  ŠD Nanos Podnanos

    7

 

 

 

 

  Leban Parada Santiag  2005

  AD Posočje

    8

  Gregurovič Nejc                    2005

  Žiri

 

 

 

  • Žgur Mark   2007    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Muha Matic   2006    Ilirska Bistrica

 

 

 

 

  • Žagar Matic   2007    TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki B (letnik 2003)            

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                               Skočir Andrej                     2003                                      AD Posočje

 

 

 

  • Kramar Roš Svit   2003    TK Kobarid

 

 

 

 

  • Žagar Nejc   2003    TD Bovec

 

 

 

 

  • Drole Matic   2003    AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki C (letnik 2002)            

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1

 

 

 

 

  Berčon Jan

  2002

  AK Rudar Trbovlje

    2

 

 

 

 

  Kurinčič Jakob

  2002

  TK Kobarid

    3

 

 

 

 

  Stanonik Erazem

  2002

  ŠD Tabor Žiri

    4

 

 

 

 

  Kovačič Lan

  2002

  AD Posočje

    5

 

 

 

 

  Kenda Matic

  2002

  TD Bovec

    6

 

 

 

 

  Mavrič Martin

  2002

  TD Bovec

    7

  Grahovič Dejan

  2002

  TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki D (letnik 2001)           

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

  • Rojc Miha   2001    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Menič Klemen   2001    TD Bovec

 

 

 

 

  • Kočevar Rok   2001    OŠ Blanca

 

 

 

 

  • Černigoj Tan   2001    AD Posočje

 

 

 

 

  • Černigoj Gaj   2001    AD Posočje

 

 

 

 

  • Kovačič Ian   2001    AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki E (letnik 2000)            

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Drol Luka                            2000                                      AD Posočje

 

 

 

 

    2                                              Trupej Andraž                     2000                                      AK Velenje

 

 

 

 

    3

 

 

 

 

  Gorišek Nejc

  2000

  OŠ Blanca

    4

 

 

 

 

  Kravanja Žiga

  2000

  TD Bovec

    5

 

 

 

 

  Čopi Gašper

  2000

  AD Posočje

    6

 

 

 

 

  Furlan Gašper

  2000

  ŠD Nanos Podnanos

    7

  Bikovski Filip

  2000

  TD Bovec

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki F (letnik 1999)            

 

 

 

 

 

 

    Mesto

 

 

 

 

  Priimek in Ime

  Letnik

  Kraj / klub

    1

 

 

 

 

  Podreka Kevin

  1999

  AD Posočje

    2

 

 

 

 

  Pirc Domen

  1999

  OŠ Blanca

    3

 

 

 

 

  Pirih Vine

  1999

  AD Posočje

    4

  Benedejčič Žan

  1999

  AD Posočje

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki G (letnik 1998)           

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Vilhar Klemen                      1998                                      AK Postojna

 

 

 

 

    2                                              Mugerli Aljaž                      1998                                      AD Posočje

 

 

 

 

  • Leskovec Gašper 1998    AK Postojna

 

 

 

 

  • Kopačin Jan   1998    ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

  • Pivk Kristan   1998    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Eržen Tine   1998    ŠD Hotedršica

 

 

 

 

  • Valentinčič Andrej   1998    Tolmin

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Dečki H (letnik 1997)           

 

 

 

 

 

 

    Mesto                                      Priimek in Ime                     Letnik                                   Kraj / klub

 

 

 

 

    1                                              Furlan Aljaž                         1997                                          ŠD Nanos Podnanos

 

 

 

 

      tr align=border: 1px solid #000000;18 align= 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več