Tek sotočja 2010

9. TEK SOTOČJA, Tolmin, 17.4.2010

 

 

 

 

 

 

 

Deklice A (letnik 2003 in ml)

 

 

 

 

1

Ahtik Gaja

Tekaška šola Živko

00:01:21.0

40

 

2

Žgajnar Eva

TD BOVEC

00:01:26.9

35

 

3

Likar Lara

VELIKE ŽABLJE

00:01:28.2

31

 

4

Vukušič Jutra

AD POSOČJE

00:01:37.4

28

 

5

Fabčič Eva Ivana

ŠD NANOS PODNANOS

00:01:41.9

26

 

6

Furlan Špela

ŠD NANOS PODNANOS

00:01:43.7

25

 

7

Fabčič Ana

ŠD NANOS PODNANOS

00:01:48.6

24

 

8

Košiček Zala

NOVA GORICA

00:02:07.7

23

 

9

Kokošin Neja

AD POSOČJE

00:02:12.0

22

 

10

Kalanj Nena

TK KOBARID

00:02:13.8

21

 

11

Kovačič Lin

AD POSOČJE

00:02:14.8

20

Deklice B (letnik 2002)

 

 

 

 

1

Istenič Zala

AD Mass Ljubljana

00:01:11.4

40

 

2

Cukjati Karin

TK KOBARID

00:01:13.6

35

 

3

Gerbec Pia

AD POSOČJE

00:01:14.3

31

 

4

Tominc Nika

AK PIVKA

00:01:15.4

28

 

5

Melihen Barbi

TD BOVEC

00:01:17.1

26

 

6

Faletič Pia

AD POSOČJE

00:01:19.0

25

 

7

Valentinčič Neža

AD POSOČJE

00:01:20.4

24

 

8

Velikonja Tajda

Atletska šola Živko

00:01:25.5

23

 

9

Kokošin Nika

AD POSOČJE

00:01:31.2

22

 

10

Kranjc Kim

AD POSOČJE

00:01:39.0

21

Deklice C (letnik 2001)

 

 

 

 

1

Strgaršek Lara

Atletska šola Živko

00:02:36.5

40

 

2

Lešnik Aurora

AD POSOČJE

00:02:43.5

35

 

3

Uršič Fratina Menara

TK KOBARID

00:02:44.9

31

 

4

Nusdorfer Špela

ŠD NANOS PODNANOS

00:03:04.0

28

Deklice D (letnik 2000)

 

 

 

 

1

Uršič Urša

AD POSOČJE

00:02:19.6

40

 

2

Taletovič Nadira

AD POSOČJE

00:02:23.4

35

 

3

Prah Jerneja

OŠ BLANCA

00:02:24.9

31

 

4

Žgajnar Tanja

TD BOVEC

00:02:28.2

28

 

5

Leban Parada Emanuela

AD POSOČJE

00:02:31.4

26

 

6

Šuligoj Teja

AD POSOČJE

00:02:32.8

25

 

7

Kalanj Lara

TK KOBARID

00:02:39.0

24

Deklice E (letnik 1999)

 

 

 

 

1

Kerkoč Manca

TD BURJA VIPAVA

00:03:57.6

40

 

2

Rutar Katja

AD POSOČJE

00:04:06.3

35

 

3

Gerbec Nuša

AD POSOČJE

00:04:12.8

31

Deklice F (letnik 1998)

 

 

 

 

1

Mavrič Neja

TD BOVEC

00:03:39.5

40

 

2

Gregorčič Tinkara

AD POSOČJE

00:04:02.3

35

 

3

Rutar Klara

AD POSOČJE

00:04:14.7

31

 

4

Kaus Živa

TK KOBARID

00:04:25.4

28

 

5

Vitežnik Urša

ŠD NANOS PODNANOS

00:04:44.2

26

Deklice G (letnik 1997)

 

 

 

 

1

Rutar Vika

AD POSOČJE

00:03:53.8

40

 

2

Božič Meta

ŠD NANOS PODNANOS

00:04:17.8

35

Deklice H (letnik 1996)

 

 

 

 

1

Rutar Monika

AD POSOČJE

00:08:16.4

40

 

2

Jerkič Maruša

OŠ DOBRAVLJE

00:08:42.3

35

Deklice I (letnik 1995)

 

 

 

 

1

Stres Adrijana

TD BOVEC

00:07:15.5

40

 

2

Ručna Anja

AK KOBARID

00:07:27.4

35

 

3

Torkar Anja

ŠD NANOS PODNANOS

00:07:59.9

31

Dečki A (letnik 2003 in mlajši)

 

 

 

 

1

Skočir Andrej

AD POSOČJE

00:01:19.3

40

 

2

Kopatin Miha

ŠD NANOS PODNANOS

00:01:21.9

35

 

3

Taletovič Galib

AD POSOČJE

00:01:27.6

31

 

4

Benedejčič Patrik

AD POSOČJE

00:01:34.8

28

 

5

Žgajnar Tim

TD BOVEC

00:01:38.2

26

 

6

Žgur Jan

ŠD NANOS PODNANOS

00:01:38.9

25

 

7

Parado Leban Santiago

IDRIJA PRI BAČI

00:01:48.6

24

 

8

Gregurovič Nejc

ŽIRI

00:02:01.5

23

 

9

Kopatin Luka

ŠD NANOS PODNANOS

00:02:07.3

22

 

10

Gomilšček Gal

TK KOBARID

00:02:10.1

21

 

11

Žgur Mark

ŠD NANOS PODNANOS

00:03:16.5

20

Dečki B (letnik 2002)

 

 

 

 

1

Stanonik Erazem

ŠD TABOR ŽIRI

00:01:14.7

40

 

2

Župančič Klemen

TD BOVEC

00:01:16.2

35

 

3

Kovačič Lan

AD POSOČJE

00:01:16.7

31

 

4

Kenda Matic

TD BOVEC

00:01:18.3

28

 

5

Podreka Žan

AD POSOČJE

00:01:19.4

26

 

6

Skočir Matic

TOLMIN

00:01:20.7

25

 

6

Košiček Tine

NOVA GORICA

00:01:20.7

25

 

8

Mavrič Martin

TD BOVEC

00:01:29.7

23

 

9

Vitežnik Miha

ŠD NANOS PODNANOS

00:01:41.6

22

Dečki C (letnik 2001)

 

 

 

 

1

Rojc Miha

ŠD NANOS PODNANOS

00:02:26.9

40

 

2

Černigoj Tan

AD POSOČJE

00:02:28.9

35

 

3

Kranjc Urban

AK KOBARID

00:02:30.6

31

 

4

Cvijanovič Alen

AK POSOČJE

00:02:32.5

28

 

5

Kovačič Ian

AD POSOČJE

00:02:40.6

26

 

6

Gomilšček Žak

TK KOBARID

00:02:42.4

25

 

7

Černigoj Gaj

AD POSOČJE

00:02:43.5

24

Dečki D (letnik 2000)

 

 

 

 

1

Berginc Matic

AK KOBARID

00:02:11.6

40

 

2

Drol Luka

AD POSOČJE

00:02:13.2

35

 

3

Gorišek Nejc

OŠ BLANCA

00:02:14.9

31

 

4

Furlan Gašper

ŠD NANOS PODNANOS

00:02:15.7

28

 

5

Erzetič Jan

TD BOVEC

00:02:24.6

26

 

6

Županc Tilen

OŠ BLANCA

00:02:29.5

25

 

7

Arcet Denis

TD BOVEC

00:02:40.6

24

Dečki E (letnik 1999)

 

 

 

 

1

Krošelj Rok

OŠ BLANCA

00:03:47.1

40

 

2

Podreka Kevin

AD POSOČJE

00:03:53.4

35

 

3

Požun Miran

OŠ BLANCA

00:03:58.7

31

 

4

Kranjc Matevž

AK KOBARID

00:04:08.1

28

 

5

Simončič Primož

OŠ BLANCA

00:04:11.5

26

Dečki F (letnik 1998)

 

 

 

 

1

Erzetič Robi

TD BOVEC

00:03:38.4

40

 

2

Kerkoč Matic

TD BURJA VIPAVA

00:03:51.1

35

 

3

Valentinčič Andrej

AD POSOČJE

00:04:30.1

31

Dečki G (letnik 1997)

 

 

 

 

1

Furlan Aljaž

ŠD NANOS PODNANOS

00:03:33.4

40

 

2

Mlakar Leon

ŠD TABOR ŽIRI

00:03:42.9

35

 

3

Arcet Mitja

TD BOVEC

00:03:46.3

31

 

4

Nusdorfer Jan

ŠD NANOS PODNANOS

00:04:05.9

28

 

5

Vitežnik Jure

ŠD NANOS PODNANOS

00:04:10.4

26

Dečki H (letnik 1996)

 

 

 

 

1

Grdadolnik Bor

ŠD TABOR ŽIRI

00:06:02.9

40

 

2

Šazimanoski Admir

TD BOVEC

00:06:11.0

35

 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več