Tablice teka na Grad – moški

TEK   NA TMINSKI  GRAD

 

TABLICE 30 -tih   najboljših vseh časov stanje 22.05.2022

 

                           

               

               

      MOŠKI   ABSOLUTNO       

               

      priimek ime  letnik  kraj  čas – min  leto      1  BRATINA ROK  1994  TEAM  SALOMON  09:00  2016      2  MELINC STOJAN  1962  TK KOBARID  09:18  2002      3  KREBS MATEJ  1974  KGT PAPEŽ  09:27  2003 

  • ZUPANČIČ MARJAN 1971       KGT PAPEŽ      09:39   2005

 

  • VOJSKA MARKO   1976    AD POSOČJE    09:48   2002 
  • RONER UROŠ 1988    AD POSOČJE    10:05   2006

 

  • KOVAČIČ MATJAŽ 1979  AD POSOČJE  10:07  2003      8  GABERŠČEK MARJAN  1959  VOLARJE  10:12  2001 

    9  ROVŠČEK MATIJA  1981  KK TOLMIN  10:14  2009      10  VITEZ VASJA  1965  TD BOVEC  10:15  2006      11  KOS LEON  1974  PODBRDO  10:22  2001 

  • REJC URBAN   1991    AD POSOČJE    10:24   2006

 

  • MLEKUŽ DAVOR   1982    LETEČE PUŠČICE          10:25   2013

 

  • ROVŠČEK DOMEN  1984  AD POSOČJE  10:26  2003      15  IPAVEC DOMEN  1992  AD POSOČJE  10:26  2015      16  TRATNIK MARKO  1986  ŽAGOLIČ  10:28  2001      17  MLEKUŽ MATHIAS  2008  TD BOVEC  10:31  2022      18  REJEC HINKO  1979  GRS TOLMIN  10:32  2013      19  PERŠE MATIC  1996  TOLMIN  10:33  2012      20  HRIBAK IZAK  1990  AD MASS  10:38  2010      21  ZORNIK TINE  1991  TD BOVEC  10:38  2006      22  MARKO ABRAM  1993  HUDAJUŽNA  10:39  2018 
  • ALEN CVIJANOVIĆ   2001    AD POSOČJE    10:40   2019

 

  • MOČNIK GREGOR   1979    TOLMIN           10:40   2019

 

  • ČEPLAN ŽAN   2001    TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA  10:40              2022

 

  • KOVAČ ANEJ   1998    TD BOVEC        10:41   2013      27       KUTIN ANDREJ            1969    ŠD BOKA          10:44   2012      28       KAVČIČ BLAŽ      1984    JAPKA ARDEJČE           10:46   2009      29       ŠTENDLER MARTIN  1974       PODBRDO        10:48   2005 

    30                GAŠPER KLANJŠČEK  2005               LOGATEC                                 10:48           2019

 

                         priimek ime                                    letnik        kraj                                      čas – min  leto    

    1  BRATINA ROK  1994  TEAM  SALOMON  09:00  2016      2  MELINC STOJAN  1962  TK KOBARID  09:18  2002      3  KREBS MATEJ  1974  KGT PAPEŽ  09:27  2003 

  • ZUPANČIČ MARJAN   1971    KGT PAPEŽ      09:39   2005

 

  • VOJSKA MARKO   1976    AD POSOČJE    09:48   2002 
  • RONER UROŠ 1988    AD POSOČJE    10:05   2006

 

  • KOVAČIČ MATJAŽ   1979    AD POSOČJE    10:07   2003      8         GABERŠČEK MARJAN  1959    VOLARJE          10:12   2001 

    9  ROVŠČEK MATIJA  1981  KK TOLMIN  10:14  2009      10  VITEZ VASJA  1965  TD BOVEC  10:15  2006      11  KOS LEON  1974  PODBRDO  10:22  2001 

  • REJC URBAN   1991    AD POSOČJE    10:24   2006

 

  • MLEKUŽ DAVOR   1982    LETEČE PUŠČICE          10:25   2013

 

  • ROVŠČEK DOMEN  1984  AD POSOČJE  10:26  2003      15  IPAVEC DOMEN  1992  AD POSOČJE  10:26  2015      16  TRATNIK MARKO  1986  ŽAGOLIČ  10:28  2001      17  REJEC HINKO  1979  GRS TOLMIN  10:32  2013      18  PERŠE MATIC  1996  TOLMIN  10:33  2012      19  HRIBAK IZAK  1990  AD MASS  10:38  2010      20  ZORNIK TINE  1991  TD BOVEC  10:38  2006      21  KOVAČ ANEJ  1998  TD BOVEC  10:41  2013      22  KUTIN ANDREJ  1969  ŠD BOKA  10:44  2012      23  KAVČIČ BLAŽ  1984  JAPKA ARDEJČE  10:46  2009      24  ŠTENDLER MARTIN  1974  PODBRDO  10:48  2005      25  ČUFER MIRKO  1963  KMEČKA DOBRAVLJE  10:49  2003      26  KODER ERVIN  1981  CERKNO  10:50  2005      27  KOMPARA UROŠ  1979  LOKAVEC  10:51  2001      28  LEŠNIK RENATO  1968  GAMS KOBARID  10:52  2007 

    29  STANONIK STANE  1955  ŠKOFJA LOKA  10:52  2002      30  ŠČANČAR GAŠPER  1990  AD POSOČJE  10:52  2006 

       

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več