Rezultati Tek na Grad 2018

18. TEK NA TMINSKI GRAD

 

   

      27.05.2018

         

             

      Tolmin, 27.05.2018                    

             

      Podatki o tekmi                          

      Organizator: AD Posočje,    Tolmin   

      Vodja tekmovanja: Matej    Gaberšček   

      Obdelava rezultatov: AD Posočje       

      Dolžine prog: 2000m, 200m        višinske razlike

             

      Št. prijavljenih:  64                     

             

      Razvrstitev po kategorijah       

             

    MOŠKI                                 

             

      CICIBANI  – 2007 in   mlajši       

             

 

 

     1                                             LUKA MOČNIK

 

 

  2009

AD PO

    2                                               MARTIN LEBAN

  2007

 

 

 

AD PO

 

    3                                               MATHIAS MLEKUŽ

 

  2008

 

 

 

 

 

 

TD BO

    4                                               MATIC ŽAGAR

 

  2007

 

 

 

 

 

 

TD BO

    5                                                MIHA KLANJŠČEK

 

  2008

 

 

 

 

 

 

LOGA

    6                                                JERNEJ LEBAN

 

 

  2011

 

 

 

             

      PIONIRJI – 2006 – 2003       

             

 

 

17:53

    1                                               NEJC ŽAGAR

 

  2003

  TD BOVEC

 

 

    2                                                   GAŠPER KLANJŠČEK  2005

 

 

  LOGATEC

 

    3                                               TIM ŽGAJNAR                     2005

 

 

  TD BOVEC

 

    4                                                JERNEJ MELINC

  2006

 

 

 

 

 

TD BO

    5                                               BLAŽ ŠORLI

  2006

 

 

 

 

 

TOLM

    6                                                 JERNEJ KRAGELJ

  2006

 

 

 

TOLM

 

 

 

             

      MLADINCI – 2002 – 1999       

             

    1  ANŽE KUTIN           2003  AD POSOČJE      11:21      2  TIM URŠIČ             2002  TOLMIN             12:39 

             

      MLAJŠI ČLANI – 1998 –  1989     

             

    1  MARKO ABRAM     1993  HUDAJUŽNA      10:39      2  TILEN RAKUŠČEK   1993  GRS TOLMIN      11:07      3  MARTIN KRANJC   1996  KK BLED   11:20 

    4  JERNEJ CVEK                                 1991  SOČA OUTDOOR FESTIVAL  14:00 

             

      ČLANI – 1988 – 1979                   

             

    1  GREGOR MOČNIK

  1979  TOLMIN                                       11:48 

    2  PETER DAKSKOBLER

  1981  SOČA OUTDOOR FESTIVAL  14:12 

    3  PRIMOŽ PIMON

  1988  KNEŽA                                         14:31 

    4  VASJA MRAK

  1982    14:32 

    5  TOMAŽ KENDA

    KOZMERICE                             14:48 

    6  MATEJ LEBAN

  1984  MRAK RACING TEAM  16:52 

             

             

      VETERANI – 1978 – 1969       

             

    1  ANDREJ KUTIN

  1969  Š.D. BOKA                                 10:55 

 

    2  PAVLO ŠORLI

  1972  PD PODBRDO                            11:37 

 

    3  ALEŠ LAPANJE

  1973  TOLMIN                                     12:36 

 

    4  MAKSI URŠIČ

  1969  TOLMIN

  13:05 

    5  MIRO KRISTAN

  1977  TOLMIN                                     13:21 

 

    6  ALEŠ RUTAR

  1978  TOLMIN                                     13:36 

 

    7  MILAN KLAJNŠČEK

  1969  TOLMIN                                     13:59 

 

    8  BOŠTJAN ŽAGAR

  1975  ŠPORTina                                  14:05 

 

    9  ERIK GRUDEN

  1976  DOLENJA TREBUŠA                   14:07 

 

    10  MATIJA KLANJŠČEK

  1977  LOGATEC                                   15:42 

 

    11  LUKA BURGAR

  1977  PRAVI ASI                                  16:45 

 

             

             

             

      STAREJŠI VETERANI – 1968 in starejši       

             

    1  MARKO LEBAN  1963  DLG-LAZEC  11:56      2  ZVONKO ŠULIN  1953  ŠD BOKA  14:30      3  MILAN KOGOJ  1943  TK ŠENTVIŠKA GORA  14:46 

4         DANILO BOŽIČ       1956    15:03 

5         MATEJ KAVČIČ      1965  BTT        15:13 

6         EDI KUTIN              1949  TOLMIN             16:43 

7         IGOR RUTAR          1961  TMINSKI MIGAVCI         18:07 

             

 

    ŽENSKE

                           

             

      CICIBANKE  – 2006 in    mlajše   

             

 

 

     1  ANUŠKA GRUDEN                         2008

  AD POSOČJE

  12:49

    2  MANCA MLEKUŽ                            2007

 

  TD BOVEC

  13:49

    3  IRIS BURGAR                                  2008

 

  AD POSOČJE

  14:55

    4  MANCA RUTAR                              2009

 

  AD POSOČJE

  15:38

    5  EVA RUTAR                                    2011

 

  AD POSOČJE

  16:14

    6  NEJA MOČNIK                                2012

 

             

      PIONIRKE – 2005 – 2002       

             

  AD POSOČJE

  17:56

    1  GAJA LEBAN JEŽ                             2006

 

  AD POSOČJE

  13:31

    2  MARTA MARIJA LEBAN  2005

  AD POSOČJE

  15:08

 

    3  TIA ŽAGAR                                  2004

 

  TD BOVEC

  16:47

    4  PIA ERŽEN                                  2005

 

             

             

      MLADINKE – 2001 – 1998       

             

  SLAP OB IDRIJCI

  21:01

    1  BARBI MELIHEN                         2002

 

             

      MLAJŠE ČLANICE – 1997      –  1988

             

  TD BOVEC

  15:34

    1  KATJA CVEK

 

  1993  TOLMIN

  13:51

    2  KATJA KEPIC

  1993  ZD TOLMIN

  14:09 

    3  ANDREJA MIŠIČ

             

             

      ČLANICE – 1987 – 1978       

             

  1993  TOLMIN

  14:33 

    1  DANJELA KAVČIČ FELTRIN

  1980  TOLMIN

  14:37 

    2  TEJA KAVČIČ MANFREDA

             

      VETERANKE – 1977 – 1968       

             

  1982  POLJUBINJ

  14:52 

    1  ALENKA KOJIĆ URŠIČ  1971

 

  TOLMIN

  15:05

    2  MAJA KRAGELJ

 

  1977  TOLMIN

  15:23

    3  TINA FRATINA ŽAGAR  1976

 

  ŠPORTina

  15:58

    4  ROSANA BRIŠAR                        1977

 

  AK PIVKA

  17:20

    5  BOGDANA RUTAR                      1974

  TMINSKI MIGAVCI

  18:20

 

             

      STAREJŠE VETERANKE      – 1967   in starejše

             

    1  OLGA RODMAN                         1962                                       TMINSKI MIGAVCI                17:24

 

             

             

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več