Rezultati Tek na Grad 2017

  1. TEK NA TMINSKI GRAD

 

21.05.2017

                  CICIBANI  – 2006 in mlajši                     

    1

 

 

  MOČNIK  LUKA

  2009

  TOLMIN

    2

 

 

  LEBAN   MARTIN

  2007

  AD   POSOČJE

    3

 

 

  KRAGELJ   JERNEJ

  2006

  TOLMIN

    4

 

 

  ŠORLI   BLAŽ

  2006

  AD   POSOČJE

    5

 

 

  KRAGELJ   BLAŽ

  2007

  AD   POSOČJE

    6

 

 

  LEBAN   JEŽ SVIT

  2010

  AD   POSOČJE

    7

 

 

  MAKOVEC   MATIC

  2009

  AD   POSOČJE

    8

 

 

  HVALA   STAŠ

  2007

  AD   POSOČJE

             

      PIONIRJI – 2005 –   2002       

             

    1                                              KUTIN ANŽE

 

  2002

  AD   POSOČJE

 

    2                                                 POŽENEL NATAN MAJ  2003

  AD   POSOČJE

 

 

    3                                               SKOČIR MATIC                   2002

 

 

 

  AD   POSOČJE

    4                                              LEBAN   MIHA                          2004

 

 

 

  AD   POSOČJE

    5                                                GERBEC   STAŠ                       2005

 

 

 

  ZATMIN

    6                                                KRAGELJ   NEJC                      2005

 

 

             

      MLADINCI – 2001 –   1998       

             

 

  AD   POSOČJE

    1                  CVIJANOVIČ ALEN                 2001  AD   POSOČJE

  11:39

 

    2                 MUGERLI ALJAŽ                    1998  POLJUBINJ

  11:54

 

    3                 OBLAK GAJ                           2001  TOLMIN

             

      MLAJŠI ČLANI – 1997 –    1988   

  12:58

 

             

    1                ABRAM MARKO                                 1993  PDT   PA DALIN TEAM  11:17

 

    2                  ŠTENKLER DENIS                               1996  PDT   PA DALIN TEAM  11:27

 

    3                 PODOBNIK UROŠ                 1993  PRAPETNO                                 12:09

 

    4                  CVEK JERNEJ                          1991  SOČA   OUTDOOR                     18:49

 

             

      ČLANI – 1987 – 1978                   

             

    1         MOČNIK   GREGOR      1979  TOLMIN             12:34       2       MLAKAR   TOMAŽ       1979  SOČA   OUTDOOR          14:47       3       DAKSKOBLER   PETER  1981  SOČA   OUTDOOR           15:41  

             

      VETERANI – 1977 –   1968       

             

  • KLANJŠČEK WINKLER BOJA1976  NOVA   GORICA              12:31  

  • BRINOVEC MIHA   1971  ŽABČE    13:37       3       GRUDEN ERIK              1976  DOLENJA   TREBUŠA  13:41      

    4                  KLANJŠČEK   MILAN                1969  TOLMIN                                  13:54  

 

    5  KRISTAN MIRO  1977  TOLMIN  14:03      6  ŽAGAR BOŠTJAN  1975  ŠPORTINA  14:19 

    7  KODRIČ ALEŠ  1976  AJDOVŠČINA  14:57      8  GERBEC ZVONKO  1968  AD   POSOČJE  15:34 

             

      STAREJŠI VETERANI –       1967            in starejši

             

1               ŠAVS IVAN         1956  PREDDVOR        13:11  

2               MRAK IGOR       1966    13:59  

3               RUTAR IGOR  1961  TMINSKI   MIGAVCI  14:10      4  ŠULIN ZVONKO  1953  TOLMIN  14:30 

 

    5                 KAVČIČ MATEJ                      1965  BTT   TOLMIN

               15:33       

 

    6                KUTIN EDI                              1949  AD   BOVEC

                      CICIBANKE  – 2006 in mlajše     

             

               16:09       

 

    1                   SOVDAT GAJA

 

  2008

  AD POSOČJE

  13:08

    2                   GRUDEN ANUŠKA

 

  2008

  DOLENJA TREBUŠA

  13:12

    3                   SOVDAT AJDA

 

  2006

  AD POSOČJE

  13:33

    4                   LEBAN JEŽ VITA

 

  2008

  AD POSOČJE

  15:13

    5                   KRISTAN ŽIVA

 

  2006

  AD POSOČJE

  16:13

    6                   RUTAR MANCA

 

  2009

  AD POSOČJE

  16:19

    7                  RUTAR EVA

 

  2011

  AD POSOČJE

  17:01

    8                   LEBAN ADRIANA

 

  2009

  AD POSOČJE

  17:17

    9                   MOČNIK NEJA

 

  2012

  TOLMIN

  18:13

    10                  KRAGELJ ERIKA

 

             

      PIONIRKE – 2005 – 2002       

             

  2010

  TOLMIN

  18:14

    1                   TRUPEJ ALJA

  2003

  AK VELENJE

  12:38

 

    2                  DUŠA GAJA                         2004

 

  AD POSOČJE

  14:24

    3                    LEBAN MARTA MARIJA  2005

 

  AD POSOČJE

  14:38

    4                    KUSTERLE URŠA                2005

 

  AD POSOČJE

  15:04

    5                   SOVDAT ŽANA                    2004

 

             

      MLADINKE – 2001 – 1998     

             

  AD POSOČJE

  15:19

    1                   ŽGAJNAT TANJA                2000

 

  TD BOVEC

  15:28

    2                   GERBEC NUŠA                   1999

 

  AD POSOČJE

  15:41

    3                  KRISTAN MIA                      2001

 

  TOLMIN

  16:16

    4                   RUTAR KLARA                    1999

 

             

      MLAJŠE ČLANICE – 1997 –   1988   

  AD POSOČJE

  17:02

             

    IZV. KAT  GOLJA KARIN                                    1994  SOČA OUTDOOR            18:48

             

             

      ČLANICE – 1987 – 1978       

             

1                      KAVČIČ FELTRIN DANIJELA  1980  TMINSKI MIGAVCI  15:15         

2                      KLANJŠČEK WINKLER LAURA  1980    16:36            

3                      VITEZ PETRA             1981    17:46  

    IZV. KAT  DOLJAK JASMINA                             1978  AJDOVŠČINA                   14:00       

             

      VETERANKE – 1977 – 1968     

             

 

    1                   BELE KRISTINA                   1974                                      AK PIVKA

 

  15:00

    2                   KRAGELJ MAJA                          1977  TOLMIN                            15:55

 

    3                    BRIŠAR ROSANA                1977                                      AK PIVKA

  16:12

 

    4                  KUTIN MOJCA                     1974

 

  TMINSKI MIGAVCI  16:26

    5                     TALJAT ŠULIN NEŽKA  1975

 

  TMINSKI MIGAVCI  16:42

    6                    GERBEC ANDREJA             1973

 

  AD POSOČJE                         18:23

    7                   RUTAR BOGDANA              1974

 

  TMINSKI MIGAVCI  18:50

    IZV. KAT  KODRIČ DOLORES                       BRJE

             

      STAREJŠE VETERANKE – 1967   in starejše   

             

  15:28                                   

    1                   GARTNER IRENA                1960

 

  AD ŽELEZNIKI                       15:13

    2                  RODMAN OLGA                  1962

 

  TMINSKI MIGAVCI  17:42

    3                    VELIŠČEK MILENA                TOLMIN

  18:37                                   

    4                  PIRIH BENA                         1951

  TOLMIN                                21:34

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več