Rezultati Tek na Grad 2016

              

16. TEK NA TMINSKI GRAD

          22.05.2016                                

 

 

 

     CICIBANI  – 2005 in   mlajši

 

 

 

1               MOČNIK  LUKA              2009

2               LEBAN MARTIN             2007     3          ŽAGAR MATIC   2007

  TOLMIN

  AD POSOČJE

  TD BOVEC

  12:16

  13:55

  14:15

   

   

   

    4             ŠORLI BLAŽ                         2006

  AD POSOČJE

  14:22

   

    5             HVALA KLEMEN                 2006

  TOLMIN

  15:27

   

    6             ROTOVNIK   TINE               2005

  DRAVOGRAD

  15:30

   

    7            PAGON TINE                       2006

  TOLMIN

  17:00

   

    8             LEBAN JERNEJ                   2011

   

  IDRIJA

 

 

     PIONIRJI – 2004 – 2001

 

 

 

1               GABERŠČEK   TOBI        2002

2               DROLE ŽAN       2001     3          LEBAN MIHA     2004

  TD BOVEC

  PD PODBRDO

  AD POSOČJE

  11:05

  12:19

  14:23

   

   

   

    4             ŽAGAR NEJC                       2003

  TD BOVEC

  15:39

   

     MLADINCI – 2000 – 1997

 

 

 

    1             URŠOČ JURE                      1999

  TOLMIN

  12:42

   

     MLAJŠI ČLANI – 1996 – 1987

 

 

 

    1             BRATINA ROK                     1994

  TEAM SALOMON

  9:00

  REKORD 

    2             IPAVEC DOMEN                 1992

    ČLANI        – 1986 – 1977

  AD POSOČJE

  10:57

   

    1             KENDA PRIMOŽ                 1977

  MIKA TEAM

  11:35

   

    2             MOČNIK   GREGOR            1979

  TOLMIN

  12:32

   

 

3             LIPUŠČEK   TOMAŽ         1985    TOLMIN           14:08    

4             KLEČ JAKA           1986    TOLMIN           15:02    

5             MLEKUŽ MIHA    1986    TOLMIN           16:38    

    VETERANI   – 1976 – 1967       

1               ŽNIDAR MIRAN             1969    KNEŽA             11:42    

2               LAPANJE  ALEŠ   1973    TOLMIN           11:47    

3               URŠIČ MAKSI     1969      12:52              

4               GRUDEN ERIK  1976  DOLENJA   TREBUŠA  13:32        5  LEBAN SIMON  1971  KANAL  13:47   

    6                KLANJŠČEK   MILAN  1969                 TOLMIN

  14:04               

    7              ŽAGAR   BOŠTJAN             1975             ŠPORTINA

  14:25               

    8                ROTOVNIK   TOMAŽ  1974                  DRAVOGRAD

  15:34               

    9              GERBEC   ZVONKO            1968             AD POSOČJE

    STAREJŠI   VETERANI – 1966 in starejši     

  15:58               

    1            LEBAN MARKO                   1963

  GORENJI   VRSNIK

  11:43               

2             DROLE SIMON    1965

3             KOVAČIČ   FLORJAN  1955

               

     CICIBANKE    – 2005 in mlajše

  PD PODBRDO

  TMINSKI   MIGAVCI

  12:25               

  13:56               

   

1             LEBAN NIVES      2006

2             MARTA MARIJA   LEBAN  2005

  KANAL

  AD POSOČJE

  15:38               

  16:15               

    3            RUTAR EVA                         2011

  AD POSOČJE

  17:49               

    4            RUTAR MANCA                  2009

  AD POSOČJE

  18:36               

    5            MOČNIK NEJA                    2012

  TOLMIN

  20:55               

     PIONIRKE – 2004 – 2001

 

   

1             TRUPEJ ALJA       2003

2             DUŠA GAJA         2004

  AK VELENJE   AD POSOČJE

  12:57               

  14:53               

    3             MELIHEN   BARBI               2002

  TD BOVEC

  15:48               

    4            ŽAGAR TIA                          2004

  TD BOVEC

  17:15               

     MLADINKE – 2000 – 1997

 

   

    1             RUTAR KLARA                    1999

     MLAJŠE ČLANICE – 1996 – 1987

  AD POSOČJE

  17:50               

   

1             MIŠIČ   ANDREJA            1993

2             RUTAR MONIKA             1996

    15:46                

  TOLMIN

  17:14               

     ČLANICE – 1986 – 1977

    1           MANFREDA   KAVČIČ TEJA  1982              14:01              

   

        23     KRAGELJ MAJALEBAN   ANDREJA                19771984             TOLMINPOLJUBINJ

  15:41               

  16:52               

     VETERANKE – 1976 – 1967

   

1             GERBEC   ANDREJA  1973           AD POSOČJE

2             RUTAR   BOGDANA        1974    TMINSKI   MIGAVCI

  18:30               

  18:52               

     STAREJŠE VETERANKE – 1966 in starejše

   

1             GARTNER   IRENA           1960    AD ŽELEZNIKI

2             KUK PAPIČ   NADA          1959    TOLMIN

  15:21               

  15:51               

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več