Rezultati Tek na Grad 2015

                15. TEK NA TMINSKI GRAD       

          24.5.2015                                 

             

      CICIBANKE  – 2004 in  mlajše     

             

    1                 SOVDAT ŽANA

 

  2004

  AD   POSOČJE

  14:39

    2                  LEBAN JEŽ GAJA

 

  2006

  AD   POSOČJE

  14:47

    3                 DUŠA GAJA

 

  2004

  AD   POSOČJE

  15:41

    4                 GORKIČ LANA

 

  2007

  PRVAČINA

  19:40

    5                 GORKIČ MAJA

 

             

      PIONIRKE – 2003 –   2000       

             

  2010

  PRVAČINA

  19:46

    1                 TRUPEJ ALJA

  2003

  AK VELENJE

  12:59

 

             

             

      MLADINKE – 1999 –   1996       

             

             

      MLAJŠE ČLANICE – 1995        – 1986

             

    1                  IPAVEC   KATARINA                   1989  VOLČE

  13:47        

    2                 MIŠIČ   ANDREJA                       1993  TOLMIN

  15:11        

    3                  GORKIČ   KATARINA                  1986  PRVAČINA

             

             

      ČLANICE – 1985 – 1976       

             

  19:47        

    1                     MANFREDA   KAVČIČ TEJA  1982  POLJUBINJ

  13:39        

      2                KRAGELJ   MAJA                        1977  TOLMIN

  15:09        

      3               SOVDAT   SABINA                        1976  AD   POSOČJE

  16:05        

      4                GORKIČ   MARIJANA                   1984  DLT   FILIPIDES

  21:25        

         

       

VETERANKE – 1975 –    1966     

         

    1                    KOJIČ URŠIČ ALENKA  1971                                            15:02

 

    2                  KEREKI ROBERTA              1969                                       TD BOVEC

 

             

      STAREJŠE VETERANKE      –   1965 in starejše

  16:38

     

                  CICIBANI  – 2004 in mlajši                     

 

    1                                               LEBAN   MARTIN

 

 

  2007

  AD   POSOČJE

    2                                               ŽAGAR   MATIC

 

  2007  TD   BOVEC

  14:58

    3                                              LEBAN   MIHA

 

 

  2004

  AD   POSOČJE

    4                                               ROTOVNIK   TINE

  2005  DRAVOGRAD

  17:23

 

             

             

      PIONIRJI – 2003 –   2000            1  DROL   LUKA  2000  AD   POSOČJE  12:14      2  CVIJANOVIĆ   ALEN  2001  AD   POSOČJE  12:22 

             

    3                 MIKLAVIČ   MATIJA           2003                                        AD   POSOČJE                       12:31

 

    4                  ČERNIGOJ   TAN                          2001  AD   POSOČJE

                 13:44                                  

    5                URŠIČ   TIM                         2003    14:48

 

      6               ŽAGAR   NEJC                       2003  TD   BOVEC

                 14:59                                  

      7                            POŽENEL   NATAN MAJ  2003  AD   POSOČJE

                 15:06                                  

         

         

MLADINCI – 1999 –   1996       

       

      1               MUGERLI ALJAŽ                    1998  POLJUBINJ

  11:16        

    2                PIRIH   VINE                           1999  AD   POSOČJE

             

             

      MLAJŠI ČLANI – 1995 –    1986   

             

  12:34        

    1                 IPAVEC   DOMEN                  1992  AD   POSOČJE

  10:26        

    2                 LIKAR   TILEN                       1989  INFRAX

  11:02        

    3                 PODOBNIK UROŠ                 1993  PRAPETNO

  11:28        

    4                  RUTAR   ANDREJ                  1987  TOLMIN-   GASA

  12:58        

5                    GORKIČ IVAN             1986  DLT   FILIPIDES

6                    MLEKUŽ   MIHA          1986    15:56  

             

             

      ČLANI – 1985 – 1976                   

             

  13:09        

1                    KENDA   PRIMOŽ        1977  MIKA   TEAM

2                    KODER   ERVIN           1981    12:10  

  11:41        

    3                      ŠINKOVEC   ROBERT  1977  IDRIJA

  12:12        

    4                  KRIVEC   BOJAN                   1977  POLJUBINJ

  12:51        

5                    MLEKUŽ   ALEKS         1982  TOLMIN

6                    SKRT   KLAVDIJ           1984    14:19  

  13:04        

    7                 ZILIANI   TIZIANO                1979  TOLMIN

             

             

      VETERANI – 1975 –   1966       

             

    1        ŽNIDAR MIRAN           1969    11:43       2       MRAK IGOR      1966    12:12  

  14:40        

    3                  MIKLAVIČ ŠTEFKO              1971  KAMNO

  12:35        

    4                        LEBAN JEŽ DOMINIK  1974  AD   POSOČJE

  13:05        

    5                      KLANJŠČEK   MILAN  1969  TOLMIN

  14:27        

      6                ŠORLI   ANDREJ                  1972  TOLMIN

  14:56        

      7                LAPANJA   ANDREJ               1973  PD   PODBRDO

  15:53        

      8               ROTOVNIK TOMAŽ               1974  DRAVOGRAD

  17:25        

      9                ŽAGAR BOŠTJAN                  1975  ŠPORTINA

  17:26        

       

       

           STAREJŠI VETERANI –       1965       in starejši

             

    1                       LEBAN   MARKO

              1963  GORENJI   VRSNIK                11:29       

    2                 DROLE   SIMON

            1965  PODBRDO                              12:25       

    3                 ŠULIN  ZVONE

            1953  ŽAGA                                      13:32       

    4                        BUZOVAZ   UZO

            1959  CIVIDALE                                14:02       

    5                 KOGOJ   MILAN

                1943  ŠD   ŠENTVIŠKA GORA  14:09            

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več