Rezultati Tek na Grad 2014

        

  1. TEK NA TMINSKI GRAD

 

 

 

     

 

  25.5.2014                            

 

     

 

 

 

 

   

  CICIBANKE  – 2003 in mlajše 

 

 

 

     

 

 

 

 

    1

 

 

  TRUPEJ ALJA

  2003

  AK VELENJE

    2

 

 

  ŽAGAR TIA

  2004

  TD BOVEC

    3

  ŽGAJNAR EVA

  2003

  TD BOVEC

 

 

   

 

 

 

 

 

   

PIONIRKE – 2002 – 1999 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  ŽGAJNAR TANJA

  2000

  TD BOVEC

    2

 

 

  GERBEC PIA

  2002

  AD POSOČJE

    3

  RUTAR KATARINA

  2002

  AD POSOČJE

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  MLADINKE – 1998 – 1995 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   

  MLAJŠE ČLANICE – 1994 – 1985 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  PISK SAŠA

  1985

  SPODNJA IDRIJA

    2

 

 

  LAPANJA NEVENKA

  1989

  ŠEBRELJE

    3

  LAPANJA AMADEJA

  1988

  ŠEBRELJE

 

 

   

 

 

 

 

 

   

   ČLANICE – 1984 – 1975 

 

 

 

   

 

 

 

    1                                              MANFREDA KAVČIČ TEJA  1982

 

 

  POLJUBINJ

    2                                                 ŽAGAR FRATINA TINA  1976

 

  ŠPORTINA

 

   

 

 

 

 

 

   

  VETERANKE – 1974 – 1965 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

    1                                               ŽGAJNAR MAJDA

 

 

  1971

  TD BOVEC

    2                                               SEDEJ MILENA

 

 

  1972

  TOLMIN

    3                                                KEREKI ROBERTA

 

 

  1969

  TD BOVEC

    4                                                BERGINC LIJANA

  1971

  TD BOVEC

 

 

  • GERBEC ANDREJA   1973    AD POSOČJE

 

 

  • ŠULIGOJ MARTINA   1966    PRAPETNO BRDO

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  STAREJŠE VETERANKE – 1964 in starejše 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1                                               RODMAN OLGA                  1962                                      TOLMIN

 

17:19

 

 

              

CICIBANI  – 2003 in mlajši 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  SKOČIR ANDREJ

  2003

  AD POSOČJE

    2

 

 

  MIKLAVIČ MATIJA

  2003

  AD POSOČJE

    3

 

 

  ŽGAJNAR TIM

  2005

  TD BOVEC

    4

 

 

  LEBAN MARTIN

  2007

  TOLMIN

    5

 

 

  ŽAGAR NEJC

  2003

  TD BOVEC

    6

 

 

  LEBAN MIHA

  2004

  AD POSOČJE

    7

 

 

  NATAN MAJ POŽENEL  2003

  AD POSOČJE

    8

 

 

  ŽAGAR MATIC                       2007

  TD BOVEC

    9

  ROTOVNIK TINE                    2005

  DRAVOGRAD

 

 

 

 

   

  PIONIRJI – 2002 – 1999 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  PIRIH VINE

  1999

  AD POSOČJE

    2

 

 

  CVIJANOVIĆ ALEN

  2001

  AD POSOČJE

    3

 

 

  BERGINC MATIC

  2000

  TD BOVEC

    4

 

 

  DROL LUKA

  2000

  AD POSOČJE

    5

 

 

  TRUPEJ ANDRAŽ

  2000

  AK VELENJE

    6

 

 

  DROLE ŽAN

  2001

  PD PODBRDO

    7

 

 

  ČERNIGOJ TAN

  2001

  AD POSOČJE

8

  URŠIČ JURE

  1999

  TOLMIN

 

 

  9                                                URŠIČ TIM                           2003                                      TOLMIN

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  MLADINCI – 1998 – 1995 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  • KOREN ŽIGA   1997    TOLMIN

 

 

  • KRANJC MARTIN 1996    TOLMIN

 

 

  • MUGERLI ALJAŽ 1998    POLJUBINJ MLAJŠI ČLANI – 1994 –  1985

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  BRATINA ROK

  1994

  KGT PAPEŽ

    2

 

 

  ROT ŽIGA

  1987

  KOBARID

    3

 

 

  PODOBNIK UROŠ

  1993

  PRAPETNO

    4

 

 

  KRAGELJ SIMON

  1987

  TOLMIN

    5

  SEDEJ MIHA

  1992

  TOLMIN

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  ČLANI – 1984 – 1975            

 

 

 

   

    1

 

 

  CVEK DAMIJAN                        1978

  TOLMIN

    2

 

 

  KLANJŠČEK WINKLER  BOJAN1976

  NOVA GORICA

    3

 

 

  ŠINKOVEC ROBERT  1977

  IDRIJA

    4

 

 

  KRIVEC BOJAN                         1977

  POLJUBINJ

    5

 

 

  DAKSKOBLER PETER  1981

  SOČA OUT DOOR

    6

 

 

  GABRIJELČIČ MATEJ  1978

  ŠD NANOS PODNANOS

    7

  ŽAGAR BOŠTJAN                      1975

  ŠPORTINA

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  VETERANI – 1974 – 1965 

 

 

 

   

 

 

  • KRANJC ALEŠ   1974    POLJUBINJ

 

 

  • DROLE SIMON   1965    PD PODBRDO

 

 

  • URŠIČ MAKSI   1969   

  12:21                                   

  • MIKLAVIČ ŠTEFKO   1971    KAMNO

 

 

  • SLIVNIK ALJOŠA   1970    ŠD BELINA KOPER

 

 

  • KLANJŠČEK MILAN   1969    TOLMIN

 

 

  • KAVČIČ MATEJ   1965    BTT TOLMIN

 

 

  • GERBEC ZVONKO   1968    AD POSOČJE

 

 

  • ROTOVNIK TOMAŽ   1974    DRAVOGRAD

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  STAREJŠI VETERANI –  1964 in starejši

   

 

 

 

 

 

  • LEBAN MARKO   1963    DLG STARI MEH LAZEC

 

 

  • ŠULIN ZVONE      1953    ŠD BOKA

 

 

  • RUTAR IGOR   1958    TMINSKI MIGOVCI

 

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več