Rezultati Tek na Grad 2013

 

  1. TEK IN POHOD NA TMINSKI GRAD

 

26.MAJ 2013

 

            

FANTJE

 

       

   

  CICIBANI  – 2002 in mlajši 

 

 

 

     

 

 

 

 

    1

 

 

  GABERŠČEK TOBI

  2002

  TD BOVEC

    2

 

 

  SKOČIR ANDREJ

  2003

  AD POSOČJE

  3

  ŽGAJNAR TIM

  2005

  TD BOVEC

 

 

  • URŠIČ TIM   2003    AD POSOČJE

 

 

  • RUTAR TOMAŽ   2004    AD POSOČJE

 

 

  • ŽAGAR NEJC   2003    TD BOVEC

 

 

  • ŽAGAR MATIC   2007    TD BOVEC

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  PIONIRJI – 2001 – 1998 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  • KOVAČ ENEJ   1998    TD BOVEC

 

 

  • ERZETIČ ROBI   1998    TD BOVEC

 

  • DROL LUKA   2000    AD POSOČJE

 

 

  • CVIJANOVIĆ ALEN   2001    AD POSOČJE

 

 

  • KAPPANY RACZ

  TD BOVEC                              13:19                                  

  • URŠIČ JURE   1999   

  13:24                                   

  • BENEDEJČIČ ŽAN   1999    AD POSOČJE

 

 

  • PIRIH VINE   1999    AD POSOČJE

 

 

  • ČERNIGOJ TAN   2001    AD POSOČJE

 

 

  • ČERNIGOJ GAJ   2001    AD POSOČJE

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  MLADINCI – 1997 – 1994 

 

 

 

   

 

 

 

  • BRATINA ROK   1994    AD POSOČJE

 

 

  • KOREN ŽIGA   1997    TOLMIN

 

 

  • KAVČIČ MATIJA 1997    BTT TOLMIN

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  MLAJŠI ČLANI – 1993 –  1984

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  • KURINČIČ NEJC   1986    ZATOLNIN

 

 

  • RUTAR ANDREJ   1987    GASA

 

 

  • SKRT KLAVDIJ   1994   

  13:10                                   

  • GABRŠČEK DANI   1993    TOLMIN

 

 

  • MLEKUŽ MIHA   1886    TOLMIN   ČLANI – 1983 – 1974           

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  MLEKUŽ DAVOR                      1982

  LETEČE PUŠČICE

    2

 

 

  REJEC HINKO                           1979

  GRS TOLMIN

    3

 

 

  DAKSKOBLER PETER  1981

  SOČA OUT DOOR

    4

 

 

  MLEKUŽ ALEKS                        1982

  TOLMIN

    5

 

 

  RUTAR ALEŠ                            1978

  TOLMIN

    6

  ŽAGAR BOŠTJAN                     1975

  ŠPORTINA

 

 

   

 

 

 

   

  VETERANI – 1973 – 1964 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  • KUTIN ANDREJ   1969    ŠD BOKA

 

 

  • DROLE SIMON   1978    PD PODBRDO

 

 

  • URŠIČ MAKSI   1969   

  12:09                                   

  • DAUTOVIČ HARI 1966    TD BOVEC

 

 

  • KLANJŠČEK MILAN   1969    TOLMIN

 

 

  • BRATINA MITJA 1971    TOLMIN

 

 

  • BODINA ANDREJ   1967    ŠD BRINJ POVIR

 

 

  • SLIVNIK ALJOŠA 1970    ŠD BELINA KOPER

 

 

  • ZORDAN   

 

  14:31                                   

  • GERBEC ZVONKO   1968    AD POSOČJE
  • KAVČIČ MATEJ   1965    BTT TOLMIN

 

 

  • TURA ROBET   1979    TD BOVEC

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  STAREJŠI VETERANI – 1963 in starejši 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  • LEBAN MARKO   1093    DLG STARI MEH LAZEC

 

 

  • ČUFER MIRKO   1963    TD BURJA VIPAVA

 

 

  • RUTAR IGOR   1958    TMINSKI MIGOVCI

 

 

  • KOVAČIČ FLORJAN 1955            TMINSKI MIGOVCI

 

 

  • KOGOJ MILAN   1943    ŠD ŠENTVIŠKA GORA

 

 

  • ŠULIN ZVONE      1953    ŠD BOKA

14:43

 

              

 

 

  DEKLETA

 

 

 

 

   

  CICIBANKE  – 2000 in mlajše 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  GERBEC PIA                             2002

  AD POSOČJE

    2

 

 

  MELIHEN BARBI                      2002

  TD BOVEC

    3

 

 

  ŽAGAR TIA                               2004

  TD BOVEC

    4

  VALENRINČIČ NEŽA  2002

  AD POSOČJE

  5                                                 RUTAR KATARINA

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  PIONIRKE – 2001 – 1998 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  2002

  AD POSOČJE

    1                                                ŽGAJNAR TANJA

 

  2000

  TD BOVEC

 

    2                                                 GREGORČIČ TINKARA  1898

 

 

  AD POSOČJE

    3                                                ORTAR BLAŽKA                 2000

 

 

  AD POSOČJE

    4                                               RUTAR KLARA                   1998

  AD POSOČJE

       

 

 

   

 

 

 

 

 

 

MLADINKE – 1997 – 1994 

 

   

 

 

 

 

 

  • RUČNA ANJA   1995    KOBARID

 

 

  • ČERNILOGAR ŠPELA 1994           TOLMIN

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  MLAJŠE ČLANICE – 1993 – 1984 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  • MIŠIČ ANDREJA 1993    TMIN

 

 

  • CVEK KATJA   1993    TMIN    ČLANICE – 1983 – 1974 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    1

 

 

  MANFREDA KAVČIČ TEJA  1982

  POLJUBINJ

    2

 

 

  BRIŠAR ROSANA                     1977

  PRAPETNO

    3

  ŽAGAR FRATINA TINA  1976

  TD BOVEC

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  VETERANKE – 1973 – 1964 

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  IVANČIČ DANIJELA                  1972

  KOBARID

    2

  KEREKI ROBERTA                  

 

  TD BOVEC

  16:31                                   

 

    3

 

 

  ŠULIGOJ MARTINA                  1966

  PRAPETNO BRDO

    4

 

 

  GERBEC ANDREJA                   1973

  AD POSOČJE

    5

  GODINA ADRIJANA                 1966

  ŠD BRINJ POVIR

 

 

   

 

 

 

 

 

   

  STAREJŠE VETERANKE – 1963 in starejše 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  1                                               je ni                                    

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več