Rezultati Tek na Grad 2012

    1. TEK NA TMINSKI GRAD

                

     

     

     

     

         

     

    1. 05. 2012  

     

       

      FANTJE

     

     

     

     

       

      CICIBANI – 2001 in mlajši 

     

     

     

         

     

     

     

     

        1

     

     

      ČERNIGOJ TAN

      2001

      AD POSOČJE

        2

     

     

      DROLE ŽAN

      2001

      PD PODBRDO

        3

     

     

      ŽAGAR NEJC

      2003

      TD BOVEC

        4

     

     

      URŠIČ TIM

      2003

      AD POSOČJE

        5

      VALENTINČIČ ŽAN

      2002

      ŽABČE

     

     

        6                                               RUTAR TOMAŽ

     

     

      2004

      AD POSOČJE

        7                                                ČERNIGOJ GAJ

     

     

      2001

      AD POSOČJE

        8                                               DROLE MATIC

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      PIONIRJI – 2000 – 1997 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

      2003

      AD POSOČJE

        1                                               JERMOL NIK

     

     

      1999

      TOLMIN

        2                                               PERŠE DANI

     

     

      1999

      TOLMIN

        3                                               MUGERLI ALJAŽ

     

     

      1998

      AD POSOČJE

        4                                               MIŠIČ KLEMEN

      1997

      ŠD PETELINC

     

     

        5                                              PIRIH VINE

     

     

      1999

      AD POSOČJE

        6                                                TRUPEJ ANDRAŽ

     

     

      2000

      AD VELENJE

        7                                              KUTIN MATIJA

     

     

      1999

      ŠD BOKA

        8                                               ČOPI GAŠPER

     

     

      2000

      AD POSOČJE

        9                                               MRAK JAKOB

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      MLADINCI – 1996 – 1993 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

      2000

      AD POSOČJE

        1                                               PERŠE MATIC

     

     

      1996

      TOLMIN

        2                                               PODOBNIK UROŠ

     

     

      1993

      PRAPETNO

      3                                                  KLANJŠČEK MIHA

      1995

      TOLMIN

     

     

    • HRAST JAKA   1994    ŠD PETELINC

     

     

    • RUTAR TADEJ   1993    TOLMIN

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      ČLANI – 1982 – 1973            

     

     

     

       

     

     

     

     

     

    • KENDA PRIMOŽ 1977    MIKA TEAM

     

     

    • KOS LEON   1974    GRAPARSKI KERLCI

     

     

    • ŠINKOVEC ROBERT 1977            KAMNOMLJA

     

     

    • RUTAR ALEŠ   1978    TOLMIN

     

     

       

     

     

     

       

      VETERANI – 1971 – 1962 

     

     

     

       

     

     

     

     

        1

     

     

      ZUPANČIČ MARJAN  1971

      KGT PAPEŽ

        2

     

     

      KUTIN ANDREJ                        1969

      ŠD BOKA

        3

     

     

      DROLE SIMON                         1965

      PL. DR. PODBRDO

        4

     

     

      KLANJŠČEK MILAN                  1969

      TOLMIN

        5

      GABRIJELČIČ MATEJ  1978

      ŠD NANOS PODNANOS

     

     

     

       

     

     

     

      17:21     STAREJŠI VETERANI – 1962 in starejši 

       

     

     

     

     

     

     

     

     

    • ŠULIN ZVONE   1953    ŠD BOKA ŽAGA

     

     

    • RUTAR IGOR   1961    TMINSKI MIGAVCI

     

     

    • BEGUŠ AVGUŠTIN   1955    TOLMIN

     

     

    • DEMIŠOVSKI ISO   1958    TOLMIN

     

     

    • KRAJNIK VERI   1958    IDRIJA

     

     

         

                     DEKLETA                CICIBANKE  – 2001 in mlajše 

       

     

     

     

       

     

     

     

     

     

    • GERBEC PIA   2002    AD POSOČJE

     

     

    • TRUPEJ ANEJ   2003    AD VELENJE

     

     

    • RUTAR KATARINA   2002    TOLMIN

     

     

    • LEBAN INGRID   2002    AD POSOČJE

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      PIONIRKE – 2000 – 1997 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

    • RUTAR VIKA   1997    AD POSOČJE

     

     

    • GREGORČIČ TINKARA 1898        AD POSOČJE

     

     

    • RUTAR KLARA   1998    AD POSOČJE 4             LEBAN PARADA EMANUELA  2000    AD POSOČJE

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      MLADINKE – 1996 – 1993 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

    • ČOPI ŠPELA   1995    AD POSOČJE

     

     

    • MIŠIČ ANDREJA 1993    ŠD PETELINC MLAJŠE ČLANICE – 1992 – 1983 

     

     

       

     

     

     

     

     

        1                                               RUTAR MAŠA                     1991                                      STOPC

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      ČLANICE – 1982 – 1973 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

        1         MANFREDA KAVČIČ TEJA  1982         POLJUBINJ 2    BRIŠAR ROSANA         1977    PRAPETNO

     

     

    • ŽAGAR FRATINA TINA 1976       TD BOVEC

     

     

    • GERBEC ANDREJA   1973    AD ZATOLMIN

     

     

    • RUTAR BOGDANA   1974    TMINSKI MIGAVCI

     

     

       

     

     

     

     

     

       

      VETERANKE – 1972 – 1963 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

        1         ORTAR MIRANDA       1967    ŠD PETELINC   STAREJŠE VETERANKE – 1962 in starejše 

     

     

     

       

     

     

     

     

     

        1                                                VELIŠČEK MILENA             1955                                       TMINSKI MIGAVCI

     

     

         

     

    1. POHOD NA TMINSKI GRAD

     

                 1                                                 BON TJAŠA                         TMIN                                  

    • BREŠKA SONJA   TOLMIN          

    • BREŠKA STANE   TOLMIN          

    • ČERNIGOJ ALJAŽ   AD POSOČJE        5      GABERŠČEK MATEJ  AD POSOČJE           6      GERBEC NUŠA   AD POSOČJE        7      GERBEC STAŠ   TOLMIN               8      GERLIČ MARTIN          TOLMIN                 9       HVALA DOLENC INES  TOLMIN               10    ISKRA KRISTINA           AD POSOČJE                  11     ISTENIČ BOŽENA         TOLMIN               12     KRAJNIK MARIJA         IDRIJA                  13              LAZAR MIRA    BREGINJ               14     LAZAR STOJAN            BREGINJ               15     LEBAN MATEJA             TOLMIN               16    LEBAN OLIVER             TOLMIN               17    LEBAN PARADA SANTIAGO  AD POSOČJE               18    LEBAN PATRIK             TOLMIN               19    LEBAN RENATO              IDRIJA PRI BAČI               20     MANFREDA TONI        POLJUBINJ           21     MIKUŽ MOJCA              IDRIJA                  22    MIŠIČ RUTAR VANJA  ŠD PETELINC         23    MUGERLI ALEN           POLJUBINJ             24     MUNIH ANITA             AD POSOČJE        25     OREŠEK BRANKO         KOZARŠČE                  26     PERŠE DANILO             BUCALA               27     PERŠIČ ZVONKO          TOLMIN               28              PISK RUTAR ANDREJKA  TOLMIN            29    ROT ANDREJ    TOLMIN               30    RUTAR ERIKA    STOPC                  31     RUTAR KATJA   AD POSOČJE        32     RUTAR MATEJA           TOLMIN                  33    RUTAR SARA   AD POSOČJE        34    SOVDAT AJDA             TOLMIN               35    SOVDAT GAJA   TOLMIN           36        SOVDAT MATJAŽ         POLJUBINJ         37      SOVDAT SABINA              POLJUBINJ         38      SOVDAT ŽANA             POLJUBINJ           39    ŠTURM TRUPEJ ANITA 

     

        40       TRUŠNOVEC ŽARKO  AD POSOČJE          41     URŠIČ JULIJA   IDRIJA                  42     VALENTINČIČ IRENA  TOLMIN       43     VALENTINČIČ NAJA     ŽABČE                  44     VALENTINČIČ NEŽA     AD POSOČJE   

         

     

     

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več