Rezultati Tek na Grad 2011

  1. TEK NA TMINSKI GRAD  22.05.2011

 

  CICIBANI  – 2000 in mlajši

 

 

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  BERGINC MATIC

  2000

  TD BOVEC

    2

 

 

  ERZETIČ JAN

  2000

  BOVEC

    3

 

 

  ŽAGAR NEJC

  2003

  TD BOVEC

    4

 

 

  ČERNIGOJ TAN

  2001

  AD POSOČJE

    5

 

 

  URŠIČ TIM

  2003

  AD POSOČJE

    6

  ČERNIGOJ GAJ

  2001

  AD POSOČJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRJI – 1999 – 1996

 

 

 

 

 

  • ŠAZIMANOSKI ADMIR 1996       TD BOVEC

 

 

  • ERZETIČ ROBI   1998    BOVEC

 

 

  • JERMOL NIK   1999    NK TOLMIN

 

 

  • MUGERLI ALJAŽ 1998    AD POSOČJE

 

 

  • PIRIH VINE   1999    AD POSOČJE

 

 

  • BENEDEJČIČ ŽAN   1999    AD POSOČJE

 

 

  • KOREN ŽIGA   1997    AD POSOČJE

 

 

  • MIŠIČ KLEMEN   1997    TOLMIN

 

 

  • BRATINA ŽAN   1997    TOLMIN

 

 

    10       KUTIN MATIJA            1999    ŠD BOKA   MLADINCI – 1995 – 1992

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  BIZJAK UROŠ

  1994

  KORITNICA

    2

 

 

  IPAVEC DOMEN

  1992

  VOLČE

    3

  PODOBNIK UROŠ

  1993

  PRAPETNO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MLAJŠI ČLANI – 1991 –  1982

 

 

 

 

  • KRAGELJ DAVID 1982    TOLMIN

 

 

  • SKRT KLAVDIJ   1984    TOLMIN

 

 

  • CVEK JERNEJ   1991    NK TOLMIN

 

 

  • MAVRI MATIC   1990    TOLMIN

 

 

  • SREBOT DOMINIK   1983    MAIZRSTVO M.A.R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČLANI – 1981 –                      197                                   2                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      1                                             ČEŠNOVAR MIHA              1972                                       LJUBLJANA

 

  2                                                 ŽAGAR BOŠTJAN              1975

 

 

  TD BOVEC

    3                                                  GABRIJELČIČ MATEJ  1978

  ŠD NANOS PODNANOS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERANI – 1971 – 1962

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  KUTIN ANDREJ

  1969

  ŠD BOKA

    2

 

 

  VITEZ VASJA

  1965

  TD BOVEC

    3

 

 

  DROLE SIMON

  1965

  PL. DR. PODBRDO

    4

 

 

  URŠIČ MAKSI

  1969

  TMINSKI MIGAVCI

5

  KLANJŠČEK MILAN

  1969

  TOLMIN

 

 

 

  • MANFREDA DAMJAN 1969        TŠD GAMS

 

 

  • BRATINA MITJA 1971    TOLMIN

 

 

  • JAN MITJA   1963    TOLMIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAREJŠI VETERANI – 1961 in starejši                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • ŠULIN ZVONE   1953    ŠD BOKA ŽAGA

 

 

  • KOGOJ MILAN   1943    ŠD ŠENTVIŠKA GORA

 

 

 

 

 

CICIBANKE  – 2000 in mlajše

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  ŽGANJAR TANJA                   2000

  TD BOVEC

    2

 

 

  LEBAN PARADA EMANUELA  2000

  AD POSOČJE

    3

 

 

  URŠIČ URŠA                          2000

  AD POSOČJE

    4

 

 

  KRISTAN MIA                        2001

  AD POSOČJE

    5

 

 

  ORTAR BLAŽKA                     2000

  ZATOLMIN

    6

 

 

  VALENTINČIČ NEŽA  2002

  AD POSOČJE

    7

 

 

  ŽAGAR TIA                            2004

  TD BOVEC

    8

 

 

  TRUPEJ ANEJ                         2003

  VELENJE

    9

  REJC KREBS KAJA                  2002

  TOLMIN

 

 

 

 

  PIONIRKE – 1999 – 1996

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  MAVRIČ NEJA                          1998

  TD BOVEC

    2

 

 

  GREGORČIČ TINKARA  1898

  AD POSOČJE

    3

 

 

  RUTAR KLARA                         1998

  AD POSOČJE

    4

  KLANJŠČEK NINA                    1996

  TOLMIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  MLADINKE – 1995 – 1992

 

 

 

 

 

    1                                               MELINK VERONIKA           1995

 

 

  AD POSOČJE

    2                                                 BERGINC SAMANTHA  1995

  TD BOVEC

 

 

 

    3                                               MIŠIČ ANDREJA

 

 

  1993

  GIMNAZIJA TOLMIN

    4                                               CVEK KATJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MLAJŠE ČLANICE – 1991 – 1982

 

 

 

 

 

 

 

 

  1993

  GIMNAZIJA TOLMINU

 

    1                                              MANFREDA KAVČIČ TEJA  1982

  POLJUBINJ

 

 

 

 

 

 

  ČLANICE – 1981 – 1972

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    1

 

 

  BRIŠAR ROSANA                     1977

  PRAPETNO

    2

  ŽAGAR FRATINA TINA  1976

  TD BOVEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERANKE – 1971 – 1962

 

 

 

 

 

 

 

1                                                 ŽGAJNAR MAJDA              1971                                       TD BOVEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAREJŠE VETERANKE – 1961 in starejše

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1                                                VELIŠČEK MILENA             1955                                       TMINSKI MIGAVCI

 

 

            11.POHOD NA TMINSKI GRAD      2      BREŽAN IRENA  TOLMIN      3      BREŽAN NADA  MENGEŠ      4      ČERNIGOJ ANITA  AD POSOČJE

1                                                            BENEDEJČIČ BRUNA  VOLARJE

5      ČERNIGOJ ALJAŽ  AD POSOČJE      6      FELTRIN ZOFIJA  TOLMIN      7      GABERŠČEK MATEJ  AD POSOČJE      8      GERLIČ MARTIN  TOLMIN      9      HERMAN JULIJA  AD POSOČJE      10      ISKRA ANDREJ  TOLMIN      11      JUŽNIČ PETRA  LJUBLJANA

    12      KAVČIČ ELENA  POLJUBINJ    13      KLAVORA MAŠA  AD POSOČJE    14              KONEC SILVIO          VOLČE

  • KRANJC DAMJANA   TOLMIN

  • KRANJC DAVID

 

  • KRANJC ŽAN TOLMIN      18      KRANJC ŽIGA  TOLMIN

  • KRISTAN MIRO

 

  • KRISTAN ŽIVA

 

  • KRUČIL MARJAN

 

  • MANFREDA TONI   POLJUBINJ           23         MELINK KLARA        POLJUBINJ           24         MELINK TATJANA        POLJUBINJ           25         MEŽNAR ANDREJKA  TOLMIN             26         MEŽNAR EDA   TOLMIN               27         MEŽNAR MAŠA        TOLMIN

  • MEŽNAR MIHA   TOLMIN

  • MIKUŽ MOJCA   IDRIJA

  • OBID DANILA

 

  • PELC IRIS

 

  • PERŠIČ ZVONKO   TOLMIN               33         PODPEČAN ANICA   VOLČE                  34         POŽAR ANA     MENGEŠ

  • PULKO NINA

 

  • RONER GORAZD   GABRJE

  • RONER ZVONKA   GABRJE                38         RUTAR ISKRA IRENA  TOLMIN             39         RUTAR MARKO            LJUBINJ                40         RUTAR SILVA           TOLMIN               41         SKRT DEVANA             MODREJ              42         SKRT LJUBO             MODREJ              43         SKRT MINA      MODREJ              44         SOVDAT AJDA          TOLMIN

45           SOVDAT GAJA          TOLMIN             46          SOVDAT MATJAŽ     POLJUBINJ

47          SOVDAT SABINA      POLJUBINJ           48         SOVDAT ŽANA         POLJUBINJ           49         SVITLICA MARTA     TOLMIN                 50         SVITLICA SAVO        TOLMIN               51         ŠČANČAR ROSANA   AD POSOČJE        52         ŠČANČAR ROSANA            TOLMIN               53         ŠORLI BLAŽ   TOLMIN               54         ŠORLI JANEZ            TOLMIN

  • ŠTURM TRUPEJ ANITA

 

  • TRUŠNOVEC ŽARKO AD POSOČJE          57         URŠIČ BRANKO        AD POSOČJE        58         VALENTINČIČ IRENA  TOLMIN                 59         VALENTINČIČ MATJAŽ  TOLMIN          60         ZALAŠČEK MARJAN  TOLMIN

61                                                   ŽNIDARČIČ MARJAN

 

TOPcolor: #ff0000;td style=text-align: left;

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več