Rezultati Tek na Grad 2010

          10. TEK NA TMINSKI GRAD

          23.5.2010                                

             

      CICIBANI                                – 1999 in mlajši                  

             

 

    1                PIRIH VINE                             1999  AD POSOČJE

  13:24        

    2                 URŠIČ JURE                         1999  TOLMIN

  13:25        

    3                  TRUPEJ ANDRAŽ                 2000  VELENJE

  13:36        

    4                  LEBAN ALJAŽ                       2000  AD POSOČJE

  13:37        

    5                 ČOPI GAŠPER                       2000  AD POSOČJE

  14:25        

    6                 ČERNIGOJ TAN                     2001  AD POSOČJE

  14:27        

    7                URŠIČ TIM                           2003  TOLMIN

  15:00        

    8                  ČERNIGOJ GAJ                     2001  AD POSOČJE

  17:05        

    9                      PESTOTNIK STRES SVIT  2003  PUSTOLOVEC RAJD

             

      PIONIRJI – 1998 – 1995     

             

  17:09        

    1                  KLANJŠČEK MIHA              1995  TOLMIN

  13:09        

    2                 KOREN ŽIGA                         1997  AD POSOČJE

  13:23        

    3                 MIŠIČ KLEMEN                   1997  TOLMIN

             

      MLADINCI – 1994 – 1991   

             

  14:35        

    1                 PODOBNIK UROŠ               1993  TOLMIN

   

    2                 RUTAR TADEJ                     1993  TOLMI

             

      MLAJŠI ČLANI – 1990 –  1981 

             

  14:20        

    1                  ROVŠČEK MATIJA               1981  KK TOLMIN

  10:19        

    2                 HRIBAK IZAK                       1990  AD MASS

  10:38        

    3                 GRUDEN MARKO                1982  VOLČE

   

    4                 KAVČIČ BLAŽ                         1984  JAPKA ARDEJČE

   

    5                     DAKSKOBLER PETER  1981  UMICA

  13:20        

    6                ŠTURM IGOR                      1988  TOLMIN

  15:30        

             

      ČLANI – 1980 – 1971                 

             

  1                   ŠTULC UROŠ

  1977  JAPKA ARDEJE

   

    2                 VOJSKA MARKO

  1976  AD POSOČJE

   

    3                  MANFREDA ALEŠ

  1972  TMINSKI MIGAVCI

  11:02        

    4                 MOČNIK GREGOR

  1979  TOLMIN

   

    5                ČOPI OTON

             

      VETERANI – 1970 – 1961   

             

  1978  MULATJERA

   

    1                 KUTIN ANDREJ

  1969  ŠD BOKA

  10:57        

    2                 URŠIČ MAKSI                       1969  TMINSKI MIGAVCI

  12:28        

  • KLANJŠČEK MILAN 1969  TOLMIN   13:19  
  • RUTAR IGOR TMINSKI MIGAVCI    13:22  
  • LEBAN MARKO   1969    13:37  

             

      STAREJŠI VETERANI – 1960 in starejši   

             

    1  KOVAČIČ FLORIJAN  1955  TMINKI MIGAVCI  12:50      2  ŠULIN ZVONE  1953  ŠD BOKA  12:59      3  SIVEC EDVARD  1948  TK KOBARID  13:27      4  KOGOJ MILAN  1943  ŠD ŠENTVIŠKA GORA  14:27      5  DEMIŠOVSKI ISO  1958  TOLMIN  16:32 

     

 

 

                 

      CICIBANKE                             – 1999 in mlajše                 

             

    1  ŽGANJAR TANJA  2000  TD BOVEC  13:55      2  URŠIČ URŠA  2000  AD POSOČJE  14:19 

    3  LEBAN PARADA EMANUELA  2000  AD POSOČJE  14:52      4  KRISTAN MIA  2001  AD POSOČJE  15:15    5     PESTOTNIK STRES DORA  2001  PUSTOLOVEC RAJD  17:24      

    6                   REJC KREBS KAJA                    2002  TOLMIN                           18:59      

             

      PIONIRKE – 1998 – 1995     

             

 

    1                   GREGORČIČ TINKARA               1898  AD POSOČJE

  13:20        

    2                 RUTAR KLARA                             1998  AD POSOČJE

  13:59        

    3                 MELINK VERONIKA                    1995  AD POSOČJE

  15:12        

    4                 RUTAR MONIKA                          1996  AD POSOČJE

             

      MLADINKE – 1994 – 1991     

             

  15:18        

    1                  KRAGELJ MATEJA                    1992  TOLMIN

             

      MLAJŠE ČLANICE – 1990 – 1981   

             

  12:45        

    1                    MANFREDA KAVČIČ TEJA  1982  TOLMIN                               13:50      

    2  BIGOT CLAIRE  1984  LIGAUDRY- FRANCIJA  14:46      3  KENDA KRISTA  1990  ČIGINJ  20:46 

             

      VETERANKE – 1970 – 1961     

             

    1                 ORTAR MIRANDA                         1967  TMINSKI MIGAVCI  14:36       

             

      STAREJŠE VETERANKE – 1960 in starejše   

             

    1  REJC FRANICA  1957  TMINSKI MIGAVCI  16:00      2  VELIŠČEK MILENA  1955  TMINSKI MIGAVCI  16:17 

    3                 PIRIH BENA                                1951  TOLMIN                           19:38  

     

 

 

 

        POHOD

   

    FELTRIN ZOFIJA

    GABERŠČEK MARIJA

  TOLMIN                      

  TOLMIN                      

    GABERŠČEK MATEJ

  AD POSOČJE               

    GERLIČ MARTIN

  TOLMIN                      

    GREGORČIČ MARIJA

  TOLMIN                      

    GRIŽNIK MARIJA

  POLJUBINJ                  

    GRIŽNIK MOJA

  POLJUBINJ                  

    HERMAN JULIJA

  AD POSOČJE               

    HERMAN SIMON

  AD POSOČJE               

    HERMAN TIMOTEJ

  AD POSOČJE               

    ISKRA ANDREJ

  TOLMIN                      

    ISKRA IRENA

  TOLMIN                      

    KAVČIČ ELENA

  POLJUBINJ                  

    KIKELJ GABRIJELA

  TOLMIN                      

    KRAJNIK NATALIJA

  TOLMIN                      

    KRAVANJA VIKTOR

  TOLMIN                      

    KRISTAN MAJA

  TMINSKI MIGAVCI 

    KRISTAN ŽIVA

  AD POSOČJE               

    KUTIN MATIJA

  ŽAGA                           

    LEBAN FABJANA

  TOLMIN                      

    LEBAN FRANKO

  TOLMIN                      

    LEBAN MIRANDA

  POLJUBINJ                  

    LEBAN TJAŠA

  TOLMIN                      

    MANFREDA TONI

  POLJUBINJ                  

    MELINK KLARA

  POLJUBINJ                  

    MELINK TATJANA

  POLJUBINJ                  

    PARADA BELKI

   

    PERDIH SREČKO

  TOLMIN                      

    PERŠIČ ZVONKO

  TOLMIN                      

    RODMAN MARJAN

  TOLMIN                      

    RODMAN OLGA

  TOLMIN                      

    RUTAR BOGDANA

  TOLMIN                      

    RUTAR MANCA

  TOLMIN                      

    RUTAR MARKO

  LJUBINJ                       

    SKRT DEVANA

  TMINSKI MIGAVCI 

  SKRT LJUBO

  TMINSKI MIGAVCI 

    SOVDAT AJDA

  TOLMIN                      

    SOVDAT GAJA

  TOLMIN                      

    SOVDAT PIRINA

  POLJUBINJ                  

    SOVDAT ŽANA

  POLJUBINJ                  

    STRES MICA

  PUSTOLOVEC              

    STRES ŠPELA

  PUSTOLOVEC              

    ŠČANČAR ROSANA

  AD POSOČJE               

    ŠORLI BLAŽ

  TOLMIN                      

    ŠORLI JANEZ

  TOLMIN                      

    ŠORLI MOJCA

  TOLMIN                      

    TRUŠNOVEC ŽARKO

  AD POSOČJE               

    VEDENIK KATARINA

  TOLMIN                      

     

 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več