Rezultati Tek na Grad 2009

       

  1. TEK – REZULTATI 2009

    24.05.2009                              

                 

      CICIBANI – 1998 in mlajši           

                 

    1

 

 

 

  BERGINC MATIC

 

2000

    LIVEK

    2

 

 

 

  URŠIČ JURE

 

1999

    TOLMIN

    3

 

 

 

  LEŠNIK HAVIJER

 

2001

    AD POSOČJE

    4

 

 

 

  ČOPI GAŠPER

 

2000

    AD POSOČJE

    5

 

 

 

   

 

 

   

   

  URŠIČ TIM

 

2002

    TOLMIN

 

      PIONIRJI – 1997 – 1994           

                 

                         1                          BRATINA ROK

 

 

 

 

1994

    AD POSOČJE

                         2                          KAVČIČ MATIJA

 

1997

    BTT

 

 

                         3                         KVČIČ BINE

 

 

 

 

1995

    BTT

                         4                         KOREN ŽIGA

 

 

 

                 

      MLADINCI – 1993 – 1990           

                 

 

1997

    AD POSOČJE

    1                                               NAGODE ANEJ

 

 

 

 

1991

    TMINSKI MIGAVCI

    2                                               REJC URBAN

 

 

 

 

1991

    AD POSOČJE

    3                                                ŠULIGOJ JURE

 

 

 

 

1992

    SSK PONIKVE

    4                                                KRAVANJA NEJC

                      11:55                  

                 

      MLAJŠI ČLANI – 1989 –  1980         

                 

 

1991

   

    1                                                ROVŠČEK MATIJA

 

 

 

 

1981

    KK TOLMIN

    2                                               KAVČIČ BLAŽ

 

1984

    JAPKA ARDEJČE

 

                 

      ČLANI – 1979 – 1970                       

                 

    1

 

 

 

  ZUPANČIČ MARJAN 

1971

    KGT PAPEŽ

    2

 

 

 

  KUŠTRIN DAVID                  

1976

    JAPKA ARDEJE

    3

 

 

 

  MANFREDA ALEŠ                

1972

    TMINSKI MIGAVCI

    4

 

 

 

  ŠTULC UROŠ                        

1977

    JAPKA ARDEJE

    5

 

 

 

  KRAGELJ TOMAŽ                

1977

    TK KOBARID

    6

 

 

 

  ŠINKOVEC ROBERT 

1977

    KANOMLA

    7

 

 

 

  RUPAR UROŠ                      

1979

    OTALEŽ

    8

 

 

 

  BAŠELJ UROŠ                      

1977

    CERKNO

    9

  GABRIJELČIČ MATEJ 

1978

    ŠD NANOS

 

                 

      VETERANI – 1969 – 1960           

   

 

 

   

   

 

    1

 

 

 

  KUTIN ANDREJ

 

1969

    ŠD BOKA

    2

 

 

 

  LEŠNIK RENATO

 

1968

    ŠD GAMS

    3

 

 

 

  URŠIČ MAKSI

 

1969

    TMINSKI MIGAVCI

    4

 

 

 

  ŠULIGOJ IVAN

 

1961

    SSK PONIKVE

    5

 

 

 

  KAVČIČ MATEJ

 

1965

    BTT

    6

 

 

 

  MANFREDA DAMJAN 

1969

    ŠD FONTANA

    7

  HERMAN SIMON                

1965

    POLJUBINJ

 

 

    8                                               MUJIČ SEJAD                   

                      16:54                  

1962

   

    9                                               PODOREH EDI                  

 

 

 

   

 

 

   

   

 

   

 

 

   

     

      STAREJŠI VETERANI – 1959            in starejši

                 

1969

    KNEŽA

    1                                                KOVAČIČ FLORIJAN 

 

 

 

1955

    TMINKI MIGAVCI

    2                                               SIVEC EDVARD                

 

 

 

1948

    TK OBARID

    3                                               DOLGAN NIKO                 

 

 

 

1954

    DIVAČA

    4                                               KOGOJ MILAN                  

 

 

 

1943

    ŠD ŠENTVIŠKA GORA

    5                                               ŠULIN ZVONE                   

1953

    ŠD BOKA

 

 

 

 

  • BERGINC IGOR             1958        LIVEK

 

 

 

  • KRAGELJ IVAN             1950        TMINSKI MIGAVCI

 

 

 

      

    ženske

                     

      CICIBANKE – 1998 in mlajše           

                 

  • ŠTURM NIKA           1999        TK KOBARID

 

 

 

  • ŽLOGAR TINA             1998        AD MASS LJ

 

 

 

  • RUTAR KLARA             1998        AD POSOČJE

 

 

 

  • LEBAN PARADA EMANUELA            2000        AD POSOČJE

 

 

 

  • KALANJ LARA           2000        TK KOBARID

 

 

 

  • GERBEC NUŠA             1999        AD POSOČJE

 

 

 

                         7                         KRISTAN MIA

 

 

 

 

2001

    AD POSOČJE

                         8                          LEŠNIK AURORA

 

 

 

   

 

 

   

   

 

      PIONIRKE – 1997 – 1994           

                 

 

2001

    AD POSOČJE

                         1                          ŠTURM BLAŽKA

 

 

 

1996

    TK KOBARID

 

                         2                          BERGINC SAMANTHA 

 

 

 

1995

    LIVEK

                         3                          MELINK VERONIKA         

 

 

 

1995

    AD POSOČJE

                         4                         RUTAR MONIKA              

1996

    AD POSOČJE

 

 

 

   

 

 

   

   

 

      MLADINKE – 1993 – 1990           

                 

                         1                          HERMAN LUCIJA

 

 

 

   

 

 

   

   

 

      ČLANICE – 1979 – 1970           

                 

 

1993

    AD POSOČJE

                         1                          KALANJ TANJA

 

 

 

 

1974

    TK KOBARID

                         2                         BRATINA IRIS

 

 

 

  1973

 

    TMINSKI MIGAVCI

                         3                           BERGINC LILIJANA

 

 

 

  1971

 

    LIVEK

                         4                           GERBEC ANDREJA

                     16:51                  

  1973

 

   

                         5                          RUTAR BOGDNA

 

 

 

                 

      VETERANKE – 1969 – 1960           

                 

  1974

 

    TMINSKI MIGAVCI

                         1                          KOFOL JOLANDA

  1960

 

    TMINSKI MIGAVCI

 

 

 

                         2

 

 

 

  KRAVANJA ALENKA  1969

 

    TMINSKI MIGAVCI

                         3

 

 

 

  ŽLOGAR IVICA

  1967

 

    LJUBLJANA

                         4

 

 

 

  RODMAN OLGA

  1962

 

    TMINSKI MIGAVCI

                         5

 

 

 

  LEŠNIK KLAVDIJA

  1968

 

    TMINSKI MIGAVCI

                         6

 

 

 

   

 

 

   

   

  ŠULIGOJ MARTINA

  1966

 

    SSK PONIKVE

 

      STAREJŠE VETERANKE      –  1959            in starejše

                 

                         1                         PIRIH BENA

 

1951

    TMINSKI MIGAVCI

 

 

 

     

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več