Rezultati 2021

Rezultati 2021 - Atletsko društvo Posočje

             

  Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za   člane in članice - 1. tekma

 Novo mesto, 30.1.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir   Andrej

 

  2003

  22.30

  2

  28

  200m

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  280

  7

  7

  skok s palico

    Sovdat   Žana

 

  2004

  28.80

  32

  40

  200m

    Manfreda Tamara

 

  2005

  31.24

  40

  40

  200m

    Sovdat Ajda

 

  2006

  28.47

  30

  40

  200m

    Skočir Andrej

  2003

  6,96

  3

  43

  60m

 

               

    Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za   člane in članice - 2. tekma

 Novo mesto, 6.2.2021                                                                                                                               

    Priimek   in ime          Letnik   Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina     Sovdat Ajda             2006    280      7          11        skok   s palico

 

               

    Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in   članice

 Novo mesto, 13.2.2021                                                                                                                             

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Sovdat Ajda                                          2006          300            4                8                              skok   s palico

 

                

    Balkansko prvenstvo U20, Sofija 13.02.2021                                                                                              

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej

  2003

  6,92           4                15                          60m

 

               

    Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in   mlajše mladinski kategoriji

 Ptuj, 28. 02. 2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Sovdat Žana

 

  2004

  44,79         1                8                             kopje

    Manfreda Tamara

  2005

  29,44         5                7                             disk

 

               

    PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA STAREJŠE MLADINCE   IN STAREJŠE MLADINKE

 Novo mesto, 06.03.2021                                                                                                                           

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Skočir   Andrej

 

  2003

  6,98

  2

  15

  60m

    Skočir   Andrej

 

  2003

  22,01

  1

  12

  200m

    Jarc   Tina

 

  2005

  145

  7

  8

  višina

    Kavčič   Zarja

 

  2005

  130

  8

  8

  višina

    Komel Natalija

 

  2003

  27,67

  13

  21

  200m

    Manfreda Tamara

  2005

  8,97

  3

  3

  krogla

 

               

    PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE   IN MLAJŠE MLADINKE

 Novo mesto, 13.03.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Črv Nik

 

  2007

  155

  7

  8

  višina

    Kenda Jaka

 

  2004

  11,81

  2

  5

  krogla

    Jarc Tina

 

  2005

  140

  10

  11

  višina

    Kavčič Zarja

 

  2005

  125

  11

  11

  višina

    Sovdat Ajda

 

  2006

  280

  4

  6

  skok   s palico

    Kavčič Zarja

  2005

  31.60

  36

  36

  200m

 

               

   

ZIMSKO PRVENSTVO SLOVENIJE V METIH ZA STAREJŠI   MLADINSKI KATEGORIJI

 Domž ale, 13. marec 2021                                                                                                                         

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Sovdat Žana                                         2004          37,82        2                4                             kopje

 

    Manfreda Tamara                                2005          29,46        4                4                             disk

 

               

    KVALIFIKACIJE ZA APS ZA MLADINSKE IN ČLANSKE   KATEGORIJE

 Radovljica, 24.04.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir   Andrej

 

  2003

  21.58

  2

  6

  200m

    Jarc   Tina

 

  2005

  140

  1

  1

  višina

    Sovdat   Žana

 

  2004

  14,17

  8

  10

  100m

    Manfreda   Tamara

 

  2005

  14,82

  10

  10

  100m

    Leban   Martin

 

  2007

  13,54

  10

  13

  100m

    Črv Nik

 

  2007

  157

  2

  5

  višina

    Trost   Mare

 

  2007

  447

  7

  8

  daljina

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  459

  5

  10

  daljina

    Sovdat Ajda

  2006

  13,39

  11

  33

  100m

 

    Komel Natalija                                     2003          27,21        4                10                           200m

 

               

    ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN   MLAJŠE MLADINKE

 Velenje, 08.05.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Črv Nik

 

  2007

  155

  8

  10

  višina

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  310

  3

  9

  skok s palico

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  13,51

  16

  64

  100m

    Jarc   Tina

 

  2005

  150

  9

  14

  višina

    Manfreda Tamara

 

  2005

  30,31

  5

  11

  disk

    Manfreda Tamara

  2005

  9,65

  8

  15

  krogla

 

               

    PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM   MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIR

 Tolmin, 09.05.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Manfreda   Luka

 

  2009

  1650          32              66                             mnogoboj

    Močnik   Luka

 

  2009

  1547          35              66                             mnogoboj

    Leban   Jež Svit

    1216

  47                 66                           mnogoboj                

Leban   Anže

  1172

  49

  66

 

  mnogoboj                  

    Manfreda   Jernej

    1147

  51

  66

 

  mnogoboj                  

    Jermol   Jure

    1134

  52

  66

 

  mnogoboj                  

    Kenda   Miha

    1038

  56

  66

 

  mnogoboj                  

    Lipušček   Žiga

    1025

  57

  66

 

  mnogoboj                  

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  2454

  6

  113

  mnogoboj

    Gruden   Anuška

 

  2008

  2240

  12

  113

  mnogoboj

    Rutar   Tanja

 

  2008

  2043

  28

  113

  mnogoboj

    Leban   Jež Vita

    1937

  37

  113

 

  mnogoboj                  

    Burgar   Iris

 

  2008

  1813

  51

  113

  mnogoboj

    Jeklin   Manca

    1726

  60

  113

 

  mnogoboj                  

    Leban   Adriana

    1628

  70

  113

 

  mnogoboj                  

    Leban   Hana

    1174

  103

  113

 

  mnogoboj                  

               

 Koper, 15.05.2021

 

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  disciplina

  Število   nastopajočih

    Leban   Martin

 

  2007

  13,14         11              24

  100m

    Črv Nik

 

  2007

  13,58         12              24

  100m

    Kragelj   Blaž

 

  2007

  14,34         19              24

  100m

    Kragelj   Blaž

  2007

  25.00         11              20

  kopje

    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE   (U16)

 

Črv Nik

 

2007

  155            3

  7

  višina

    Burgar   Iris

 

  2008

  383            39

  51

  daljina

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  477            8

  51

  daljina

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  300            1

  6

  skok s palico

    Gruden Anuška

 

  2008

  03:25,8  10

  18

  1000m

    Sovdat Gaja

 

  2008

  46,08         20

  63

  300m

    Burgar Iris

  2008

  51,55         56

  63

  300m

 

               

    KVALIFIKACIJE ATLETSKEGA POKALA SLOVENIJE ZA   ČLANE IN ČLANICE

 Ptuj, 15.05. - 16.05.2021                                                                                                                           

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Skočir Andrej                                       2003          21,32        3                21                           200m

 

               

    ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN   STAREJŠE MLADINKE

 Ljubljana, 22.05. - 23.05.2021                                                                                                                   

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Skočir Andrej                                       2003          10,77        1                34                           100m

 

    Manfreda Tamara                                2005          30,86        5                8                             disk

 

Jarc Tina

 

2005

  145            9                15                           višina

    Skočir Andrej

 

               

  2003

  21,55         1                31                          200m

    Mini atletika

 

 

    Priimek   in ime

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

               

               

    27. ATLETSKI MITING KRANJ 2021 - MEMORIAL   VUČKO

 Kranj, 05.06.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Črv Nik

 

  2007

  13,67

  13

  20

  100m

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  8,48

  3

  65

  60m

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  28,59

  6

  71

  200m

    Jeklin Manca

 

  2010

  9,24

  8

  37

  60m

    Domenih Luketa Petja

  2010

  9,66

  20

  37

  60m

 

               

    Balkansko prvenstvo za starejše mladince in   mladinke U20, Istambul 12-13 junij 2021                         

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej

  2003

  21,52         1                200                        17

 

           

    PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN   MLADINKE

 Novo mesto, 12.06. - 13.06.2021

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Manfreda   Tamara

 

  2005

  33,64

  3

  8

  disk

    Jarc   Tina

 

  2005

  150

  10

  10

  višina

    Sovdat   Žana

 

  2004

  30,07

  5

  11

  kopje

    Črv Nik

 

  2007

  165

  8

  10

  višina

    Sovdat Žana

 

  2004

  28,56

  52

  66

  200m

    Manfreda Tamara

 

  2005

  30,52

  64

  66

  200m

    Sovdat Ajda

 

  2006

  310

  4

  7

  palica

    Manfreda Tamara

 

  2005

  10,73

  5

  11

  krogla

    Sovdat Žana

  2004

  8,32

  11

  11

  krogla

 

               

    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE   (U14) IN (U12)

 Žalec, 12.06. - 13.06.2021                                                                                                                         

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Sovdat   Gaja                                        2008          499            4                60                           daljina

 

Leban   Adriana

 

  2009

  420

  28

  60

  daljina

    Burgar   Iris

 

  2008

  388

  43

  60

  daljina

    Gruden   Anuška

 

  2008

  39,64

  8

  35

  voretx

    PSČ

 

  U16

  58,69

  15

  24

  4X100m

    Domenih   Luketa Petja

 

  2010

  3,49

  20

  33

  daljina

    Jeklin   Manca

 

  2010

  370

  13

  33

  daljina

    Jeklin   Manca

 

  2010

  9,35

  9

  55

  60m

    Domenih Luketa Petja

  2010

  9,79

  24

  55

  60m

 

               

    PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN   STAREJŠE MLADINKE

 Slovenj Gradec, 26.06. - 27.06.2021

 

    Priimek   in ime                                    Letnik

 

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej                                       2003

 

  10,69         1                23                          100m

    Skočir Andrej                                       2003

 

  21,81         1                23                          200m

    Manfreda Tamara                               2005

  32,91         2                5                             disk

 

               

    ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE   (U16)

 Nova Gorica, 26.06.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Leban   Martin

 

  2007

  12,98         13

  28

  100m

    Leban   Martin

 

  2007

  43,6           18

  23

  300m

    Črv Nik

 

  2007

  160            4

  10

  višina

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  459            14

  30

  daljina

    Leban   Adriana

 

  2009

  389            24

  30

  daljina

    Gruden   Anuška

 

  2008

  03:27,0  15

  18

  1000m

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  45,97         19

  37

  300m

    Leban   Adriana

 

  2009

  50,18         35

  37

  300m

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  325            1

  5

  skok s palico

    Sovdat   Ajda

 

               

  2006

  33,95         1

  11

  kopje

    ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ČLANE IN   ČLANICE

 Velenje, 01.07. - 02.07.2021

 

 

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Skočir Andrej                                       2003          21,43        3                14                           200m

 

           

    26. EVROPSKO PRVENSTVO ZA STAREJŠE MLADINCE IN   MLADINKE 26th European Athletics U

 Tallinn (EST), 15. – 18. julij 2021                                                                                                               

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej

  2003

  21,59         12              21                          200m

 

               

    18. BALKANSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE MLADINCE IN   MLADINKE

 Kraljevo,  14.08.2021 (SRB)                                                                                                                       

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Sovdat Žana                                         2004          41,78        6                8                             kopje

 

               

    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN   MLAJŠE MLADINKE

 Nova Gorica, 29.08.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Sovdat Ajda

 

  2006

  280            5                8                             palica

    Manfreda Tamara

 

  2005

  27,86         4                9                             disk

    Sovdat Žana

 

  2004

  31,92         2                11                          kopje

    Črv Nik

  2007

  160            7                8                             višina

 

               

    MEDNARODNI ATLETSKI MITING ŠTAJERSKA   MARIBOR

 Maribor, 05.09.2021                                                                                                                                  

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Skočir Andrej                                       2003          10,68        2                22                           100m

 

               

    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN   ČLANICE

 Ljubljana, 10.09. - 11.09.2021                                                                                                                   

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej

  2003

  48,08         4                18                          400m

 

               

    16. MEMORIAL MATICA ŠUŠTERŠIČA IN PATRIKA   CVETANA

 Ljubljana, 16.09.2021                                                                                                                                

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Skočir Andrej                                       2003          48,25        4                7                             400m

 

               

    PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE   (U16)

 Ptuj, 18.09. - 19.09.2021                                                                                                                           

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Črv Nik

 

  2007

  8,44

  11

  13

  krogla

    Kragelj   Blaž

  2007

  7,92

  12

  13

  krogla

 

Gruden   Anuška

 

  2008

  03:28,5  22

  25

  100m

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  35,75

  2

  19

  kopje

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  25,33

  13

  19

  kopje

    Črv Nik

 

  2007

  168

  4

  12

  višina

    Kragelj   Blaž

 

  2007

  140

  11

  12

  višina

    Kragelj   Blaž

 

  2007

  33,92

  12

  16

  kopje

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  325

  1

  4

  skok s palico

    Sovdat   Ajda

 

  2006

  13,51

  30

  78

  100m

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  474

  12

  35

  daljina

    Gruden   Anuška

 

               

  2008

  07:50,1  10

  11

  2000m

    PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14)   IN (U12)

 Maribor, 25.09. - 26.09.2021

 

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Sovdat   Gaja

 

  2008

  484

  5

  48

  daljina

 

    Leban   Adriana

 

  2009

  422

  34

  48

  daljina

 

    Burgar   Iris

  2008

  31,87

  77

  99

  200m

 

Gruden   Anuška

2008

43,38

4

17

vortex

    PSČ

 

  U14

  57,47

  13

  23

  4X100m

    Leban   Anže

 

  2011

  32,98

  17

  31

  vortex

    Leban   Anže

 

  2011

  9,37

  21

  52

  60m

    Jeklin   Manca

 

  2010

  418

  13

  46

  daljina

    Domenih   Luketa Petja

 

  2010

  361

  37

  46

  daljina

    Valentinčič   Zoja

 

  2011

  297

  43

  46

  daljina

    Jeklin   Manca

 

  2010

  918

  11

  88

  60m

    Domenih   Luketa Petja

 

  2010

  9,71

  39

  88

  60m

    Valentinčič   Zoja

  2011

  10,60

  77

  88

  60m

 

               

    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE   IN STAREJŠE MLADINKE

 Novo mesto, 25.09.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej

 

  2003

  10,79         1                14                          100m

    Skočir Andrej

  2003

  21,53         1                17                          200m

 

               

DVOBOJ REPREZENTANC PIONIRJEV IN PIONIRK   (CRO-SLO) U16

 Čakovec (CRO), 26.09.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Črv Nik

 

  2007

  155            5                6                             višina

    Sovdat Ajda

 

               

    ATLETSKI MITING TOLMIN

  2006

  320            1                6                                skok   s palico

 Tolmin, 09.10.2021

 

 

    Priimek   in ime

 

  Letnik

  Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

    Skočir Andrej

 

  2003

  10,59         1

  5

  100m

    Skočir Andrej

 

  2003

  49,46         1

  1

  400m

    Sovdat Žana

 

  2004

  01:04,3  5

  7

  400m

    Manfreda Tamara

 

  2005

  01:11,1  7

  7

  400m

    Sovdat Žana

 

  2004

  28,03         6

  12

  200m

    Sovdat Ajda

 

  2006

  28,32         8

  12

  200m

    Manfreda Tamara

 

  2005

  30,5911  11

  12

  200m

    Kavčič Zarja

 

  2005

  141            3

  4

  višina

    Črv Nik

  2007

  13,21         6

  8

  100m

Leban Martin

2007

13,71

7

8

100m

    Kragelj Blaž

 

  2007

  14,02

  8

  8

  100m

    Črv Nik

 

  2007

  165

  1

  2

  višina

    Kragelj Blaž

 

  2007

  140

  2

  2

  višina

    Trost Mare

 

  2007

  452

  2

  2

  daljina

    Sovdat Ajda

 

  2006

  315

  1

  1

  skok   s palico

    Leban Jakob

 

  200+9

  9,14

  3

  4

  60m

    Manfreda Luka

 

  2009

  444

  2

  6

  daljina

    Leban Jakob

 

  2009

  389

  5

  6

  daljina

    Močnik Luka

 

  2009

  31,28

  5

  7

  200m

    Jermol Luka

 

  2008

  39,04

  4

  7

  vortex

    Manfreda Luka

 

  2009

  38,33

  5

  7

  vortex

    Močnik Luka

 

  2009

  38,1

  6

  7

  vortex

    Sovdat Gaja

 

  2008

  8,5

  2

  16

  60m

    Rutar Tanja

  2008

  8,82

  5

  16

  60m

 

 

Burgar iris

 

  2008

  9,14

  8

  16

  60m

    Leban Jež Vita

 

  2008

  9,15

  9

  16

  60m

    Leban Adriana

 

  2009

  9,21

  10

  16

  60m

    Gruden Anuška

 

  2008

  44,49

  2

  6

  vortex

    Leban Jež Vita

 

  2008

  34,23

  4

  6

  vortex

    Sovdat Gaja

 

  2008

  480

  3

  18

  daljina

    Rutar Tanja

 

  2008

  479

  4

  18

  daljina

    Leban Adriana

 

  2009

  394

  17

  18

  daljina

    Kragelj Jana

 

  2009

  367

  18

  18

  daljina

    Gruden Anuška

 

  2008

  30,56

  9

  17

  200m

    Burgar iris

 

  2008

  30,97

  12

  17

  200m

    Kanalec Sofia

 

  2008

  141

  1

  6

  višina

    Leban Anže

 

  2011

  9,15

  3

  15

  60m

    Kenda Miha

 

  2010

  9,4

  5

  15

  60m

    Fon Svit Leopold

 

  2010

  9,7

  8

  15

  60m

    Fon Svit Leopold

  2010

  388

  3

  14

  daljina

Lipusček Žiga

2010

351

6

14

daljina

    Kenda Miha

 

  2010

  337

  8

  14

  daljina

    Luznik Jakob

 

  2011

  335

  9

  14

  daljina

    Lipusček Žiga

 

  2010

  34,61

  4

  11

  vortex

    Leban Anže

 

  2011

  31,74

  6

  11

  vortex

    Jug Klavora Vid

 

  2012

  28,4

  10

  11

  vortex

    Luznik Jakob

 

  2011

  35,72

  7

  7

  200m

    Leban Hana

 

  2010

  9,54

  5

  26

  60m

    Laharnar Neža

 

  2010

  9,88

  10

  26

  60m

    Močnik Neja

 

  2012

  10,95

  21

  26

  60m

    Rojc Žana

 

  2011

  11,19

  23

  26

  60m

    Rojc Urša

 

  2013

  11,51

  26

  26

  60m

    Boben Nastja

 

  2011

  20,26

  5

  7

  vortex

    Jeklin Manca

 

  2010

  407

  4

  20

  daljina

    Leban Hana

  2010

  375

  7

  20

  daljina

 

Domenih Luketa Petja

 

  2010

  361

  9

  20

  daljina

    Laharnar Neža

 

  2010

  344

  10

  20

  daljina

    Boben Nastja

 

  2011

  289

  18

  20

  daljina

    Jeklin Manca

 

  2010

  29,96

  1

  15

  200m

    Domenih Luketa Petja

 

  2010

  31,83

  5

  15

  200m

    Močnik Neja

 

  2012

  38,71

  14

  15

  200m

    Rojc Žana

  2011

  39,69

  15

  15

  200m

 

                     18. BALKANSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE MLADINCE IN   MLADINKE

 Kraljevo,  14.08.2021 (SRB)                                                                                                                       

    Priimek   in ime                                    Letnik       Rezultat  Uvrstitev  Število   nastopajočih  disciplina

 

    Sovdat Žana                                         2004          41,78        6                8                             kopje

 

       

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več