Rezultati 2020

  Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009, Slovenska Bistrica, 11.01.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  6 MOČNIK Luka 2009 01:17,9 400m 2009 16      
  10 MANFREDA Luka 2009 01:19,0 400m 2009 16      
  14 KRIVEC DANI 2009 01:28,3 400m 2009 16      
  8 RUTAR Manca 2009 3,24 daljina 2009 13      
                     
                     
  PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE 2010, Slovenska Bistrica, 11.01.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik 60m daljina težka žoga 600m nastopajočih    
  3 LEBAN Martin 2007 8,44 4,59 6,95 01:56,0 49    
  23 KRAGELJ Blaž 2007 9,41 4,17 8,51 02:07,5 49    
  24 ČRV Nik 2007 9,48 4,28 7,3 02:01,6 49    
  13 SOVDAT Gaja 2008 9,37 7,85 4,03 02:02,0 67    
  6 AD Posočje pionirji U14 U14         20    
                     
                     
  Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16), Novo mesto, 25.01.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  10 LEBAN Martin 2007 8,76 60m U16 26      
  13 LEBAN Martin 2007 4,17 daljina U16 15      
  19 SOVDAT Ajda 2006 8,51 60m U16 65      
  37 KENDA DREKONJA Lea 2007 8,79 60m U16 6      
  61 MANFREDA Tamara 2005 9,42 60m U16 65      
  62 SOVDAT Gaja 2008 9,46 60m U16 65      
  19 LEBAN JEŽ Gaja 2006 03:26,1 1000m U16 37      
  9 MANFREDA Tamara 2005 8,3 Krogla_3kg U16 11      
  3 SOVDAT Ajda 2006 2,4 Palica U16 9      
  20 KENDA DREKONJA Lea 2007 4,24 daljina U16 23      
  22 SOVDAT Gaja 2008 3,82 daljina U16 23      
                     
                     
                     
  Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke, Novo mesto, 01.02.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  5 GAŠPERČIČ Žan 2001 9,69 krogla_6kg str maldinci 5      
                     
                     
  Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke, Novo mesto, 09.02.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  7 KENDA Jaka 2004 12,37 krogla_5kg ml.mladinci 11      
  11 LEBAN Miha 2004 8,05 krogla_5kg ml.mladinci 11      
  40 SOVDAT Ajda 2006 8,61 60m ml.mladinke 61      
  50 SOVDAT Žana 2004 8,77 60m ml.mladinke 61      
  23 FALETIČ Polona 2004 01:10,3 400m ml.mladinke 27      
  9 SOVDAT Ajda 2006 2,4 palica ml.mladinke 13      
  13 MANFREDA Tamara 2005 8,96 krogla_3kg ml.mladinke 16      
  14 SOVDAT Žana 2004 8,31 krogla_3kg ml.mladinke 16      
                     
                     
  Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajši mladinski kategoriji,Ptuj, 7. marec 2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  5 SOVDAT Žana 2004 35,27 kopje ml.mladinke 7      
                     
                     
  MEDNARODNI ATLETSKI MITING Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire, Radovljica, 31.05.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  2 SKOČIR Andrej 2003 22,5 100m člani 10      
  6 JARC Tina 2005 1,35 višina ml.mladinke 8      
  8 LEBAN Martin 2007 13,6 100m U16 10      
  2 LEBAN JEŽ Gaja 2006 3:22.08 1000m U16 7      
  4 KRAGELJ Blaž 2007 50,7 vortex U14 13      
  2 ČRV Nik 2007 1,4 višina U14 5      
  7 LEBAN Martin 2007 4,57 daljina U14 12      
  10 KRAGELJ Blaž 2007 4,02 daljina U14 12      
  9 SOVDAT Gaja 2008 30,04 200m U14 20      
  15 KENDA DREKONJA Lea 2007 31,37 200m U14 20      
  7 SOVDAT Gaja 2008 4,47 daljina U14 18      
  12 KENDA DREKONJA Lea 2007 3,92 dalijna U14 18      
  12 GRUDEN Anuška 2008 1:57.01 600m U14 18      
                     
                     
  26. MEDNARODNI ATLETSKI MITING MLADIH VUČKO, Kranj, 06.06.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  1 SKOČIR Andrej 2003 11,1 100m ml.mladinci 12      
  2 SOVDAT Žana 2004 34,75 kopje ml.mladinke 3      
  24 SOVDAT Ajda 2006 14,22 100m U16 37      
  7 MANFREDA Tamara 2005 8,99 krogla-3kg U16 8      
                     
                     
  Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14, Tolmin 14.06.2020    
  uvrstitev priimek in ime letnik 60m daljina vortex 600m nastopajočih    
  3 LEBAN Martin 2007 8,2 4,72 38,91 01:43,6 65    
  15 ČRV Nik 2007 8,89 4,43 40,92 1.50,23 65    
  21 KRAGELJ Blaž 2007 9,33 4,12 55,34 02:02,2 65    
  32 TROST Mare 2007 9,29 4,1 40,5 02:02,2 65    
  45 MOČNIK Luka 2009 9,75 3,97 31,42 01:58,3 65    
  48 MANFREDA Luka 2009 9,74 3,63 35,59 01:59,9 65    
  3 PSČ1           26    
  16 PSČ2           26    
  26 SOVDAT Gaja 2008 9,09 25,07 4,29 01:51,9 98    
  36 GRUDEN Anuška 2008 9,68 39,83 3,65 01:57,6 98    
  47 KENDA DREKONJA Lea 2007 8,94 29,73 3,98 02:11,5 98    
  51 RUTAR Tanja 2008 9,21 25,67 4,17 02:07,1 98    
  67 BURGAR Iris 2008 9,69 23,21 4 02:06,7 98    
  80 LEBAN Adriana 2009 10,05 24,49 3,5 02:06,5 98    
  83 LAVRENČIČ Katja 2008 9,64 18,93 3,78 02:13,0 98    
  96 RUTAR Manca 2009 10,36 20,4 3,24 02:17,3 98    
  98 ŠAVLI Katja 2009 10,68 17,3 3,01 02:26,0 98    
  14 PSČ1           38    
  25 PSČ2           38    
  37 PSČ3           38    
                     
                     
  Prvenstvo Slovenije za mlajše maldince in mladinke, Nova Gorica, 11-12.07.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  1 SKOČIR Andrej 2003 10,62 100M U18 22      
  5 MANFREDA Tamara 2005 17,82 disk-1kg U18 5      
  4 SOVDAT Žana 2004 38,04 kopje-500g U18 15      
  1 SKOČIR Andrej 2003 21,95 200M U18 28      
  7 SOVDAT Ajda 2006 2,5 palica U18 10      
  30 SOVDAT Žana 2004 28,04 200M U18 41      
  18 SOVDAT Ajda 2006 4,48 daljina U18 18      
  8 MANFREDA Tamara 2005 9,04 krogla-3kg U18 8      
                     
                     
  Atletsi pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16, Novo Mesto, 27.06.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  20 LEBAN Martin 2007 13,25 100M U16 28      
  12 ČRV Nik 2007 17,43 KOPJE-600G U16 12      
  5 ČRV Nik 2007 1,5 VIŠINA U16 8      
  5 SOVDAT Ajda 2006 13,14 OVIRE U16 14      
  22 LEBEAN Marta Marija 2005 4,45 DALJINA U16 29      
  25 SOVDAT Gaja 2008 4,23 DALJINA U16 29      
  11 JARC Tina 2005 1,35 VIŠINA U16 13      
  22 GRUDEN Anuška 2008 03:38,6 1000M U16 24      
  7 MANFREDA Tamara 2005 9,56 KROGLA-3KG U16 10      
  10 LEBAN Marta Marija 2005 7,4 KROGLA-3KG U16 10      
  3 MANFREDA Tamara 2005 19,15 DISK -1KG U16 8      
  4 SOVDAT Ajda 2006 2,5 PALICA U16 9      
  9 SOVDAT Gaja 2008 19,77 KOPJE-400G U16 11      
  10 JARC Tina 2005 17,22 KOPJE-400G U16 11      
                     
                     
  Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke, Slovenj Gradec, 20.06.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  7 KENDA Jaka 2004 22,35 disk-1.5kg U18 7      
  1 SKOČIR Andrej 2003 10,76 100M U18 26      
  5 KENDA Jaka 2004 11,64 KROGLA-5kg U18 12      
  1 SKOČIR Andrej 2003 21,87 200M U18 24      
  25 SOVDAT Ajda 2006 13,62 100M U18 41      
  12 MANFREDA Tamara 2005 9,29 krogla-3kg U18 17      
  19 JARC Tina 2005 1,3 VIŠINA U18 19      
  15 FALETIČ Polona 2004 02:42,4 800M U18 16      
  35 SOVDAT Žana 2004 28,53 200M U18 41      
  3 SOVDAT Žana 2004 34,39 KOPJE-500G U18 18      
                     
                     
  Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, Novo Mesto, 18-19.07.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  13 KUTIN Andrej 2002 53,92 400m u20 16      
                     
                     
  EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE, Velenje, 29. 8. 2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  8. Kenda Jaka 2004 25,23 disk-1.5kg U18 11      
  1. Skočir Andrej 2003 11,13 100m U18 17      
  5. Kenda Jaka 2004 12,54 krogla-5kg U18 11      
  3. Sovdat Ajda 2006 2,8 palica U18 9      
  21. Sovdat Ajda 2006 13,82 100m U18 27      
  5. Sovdat Žana 2004 36,49 kopje- 500g U18 13      
  11. PSČ mladinci   1952 ekipno U18 20      
  15. PSČ mladinke   2330 ekipno U18 21      
                     
                     
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) IN (U12), Maribor, 26.-27.09.2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  1. Črv Nik 2007 1,56 višina U14 12      
  11. Leban Martin 2007 27,15 200m U14 50      
  26. Črv Nik 2007 29,17 200m U14 50      
  41. Kenda Drekonja Lea 2007 30,22 200m U14 78      
  17. Kenda Drekonja Lea 2007 4,37 daljina U14 39      
  13. Leban Adriana 2009 3,89 daljina U12 35      
  2. Leban Martin 2007 5,32 daljina U14 26      
  41. Leban Adriana 2009 9,9 60m U12 66      
  15. Črv Nik 2007 4,78 daljina U14 26      
  6. Leban Martin 2007 8,18 60m U14 32      
  25. Črv Nik 2007 9,14 60m U14 32      
  20. Kenda Drekonja Lea 2007 8,82 60m U14 70      
  34. Leban Adriana 2009 33,11 200m U12 47      
                     
                     
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Ravne na Koroškem, 12. - 13. 9. 2020                  
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  6. Leban Martin 2007 4,85 daljina U16 13      
  10 Trost Mare 2007 4,17 daljina U16 13      
  2 Manfreda Tamara 2005 26,32 disk-1kg U16 5      
  10 Jarc Tina 2005 1,45 višina U16 11      
  23 Gruden Anuška 2008 03:29,8 1000m U16 29      
  4. Črv Nik 2007 Jan-55 višina U16 5      
  16. Kragelj Blaž 2007 21,57 Kopje-600g U16 16      
  20 Leban Marta Marija 2005 4,6 daljina U16 44      
  37. Kenda Drekonja Lea 2007 4,16 daljina U16 44      
  40 Sovdat Gaja 2008 4,09 daljina U16 44      
  3. Sovdat Ajda 2006 2,95 palica U16 7      
  7. Manfreda Tamara 2005 9,48 krogla-3kg U16 10      
  14. PSČ   03:17,6 4x300m U16 14      
                     
                     
  ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE IN MLADINCE, Celje, 5. - 6. 9. 2020      
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  3. Skočir Andrej 2003 11,03 100m U20 19      
  12 Kutin Anže 2002 53,38 400m U20 19      
  2. Sovdat Žana 2004 35,66 Kopje-600g U20 10      
                     
                     
  ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH, Nova Gorica, 03. 10.-04. 10. 2020
  Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih      
  3. PŠČ pionirke U16   10   U16 9      
  6. PSČ pioniriji U14   7   U14 8      
  8 PSČ pionirke U14   7   U14 14      
  5 PSČ pionirji U12   8   U12 6      
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 100m daljina krogla višina 400m    
  DNF Skočir Andrej 2003 11,22 6,06 10,84 1,8 50,84    
  Uvrstitev Priimek in ime letnik ovire višina krogla 100m daljina kopje 800m
  12 Sovdat Ajda 2006 19,5 1,39 8,36 13,71 4,46 34,18 02:42,0
  17 Manfreda Tamara 2005 16,05 1,3 10,74 15,19 4,05 21,87 3,13,89
  19 Jarc Tina 2005 16,8 1045 6,85 15,93 3,93 17,05 03:01,9
  Uvrstitev Priimek in ime letnik 60m daljina vortex 600m      
  10 Leban Martin 2007 8,41 4,67 41,19 01:47,5      
  15 Črv Nik 2007 8,83 4,78 33,28 01:48,1      
  9 Sovdat Gaja 2008 8,95 27,82 4,39 01:52,0      
  12 Gruden Anuška 2008 9,22 37,27 3,83 01:55,5      
  10 Močnik Luka 2009 9,35 28,42 3,76 50,15-300m      

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več