Rezultati 2020

 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009, Slovenska Bistrica, 11.01.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 6MOČNIK Luka200901:17,9400m200916   
 10MANFREDA Luka200901:19,0400m200916   
 14KRIVEC DANI200901:28,3400m200916   
 8RUTAR Manca20093,24daljina200913   
           
           
 PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE 2010, Slovenska Bistrica, 11.01.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnik60mdaljinatežka žoga600mnastopajočih  
 3LEBAN Martin20078,444,596,9501:56,049  
 23KRAGELJ Blaž20079,414,178,5102:07,549  
 24ČRV Nik20079,484,287,302:01,649  
 13SOVDAT Gaja20089,377,854,0302:02,067  
 6AD Posočje pionirji U14U14    20  
           
           
 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16), Novo mesto, 25.01.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 10LEBAN Martin20078,7660mU1626   
 13LEBAN Martin20074,17daljinaU1615   
 19SOVDAT Ajda20068,5160mU1665   
 37KENDA DREKONJA Lea20078,7960mU166   
 61MANFREDA Tamara20059,4260mU1665   
 62SOVDAT Gaja20089,4660mU1665   
 19LEBAN JEŽ Gaja200603:26,11000mU1637   
 9MANFREDA Tamara20058,3Krogla_3kgU1611   
 3SOVDAT Ajda20062,4PalicaU169   
 20KENDA DREKONJA Lea20074,24daljinaU1623   
 22SOVDAT Gaja20083,82daljinaU1623   
           
           
           
 Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke, Novo mesto, 01.02.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 5GAŠPERČIČ Žan20019,69krogla_6kgstr maldinci5   
           
           
 Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke, Novo mesto, 09.02.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 7KENDA Jaka200412,37krogla_5kgml.mladinci11   
 11LEBAN Miha20048,05krogla_5kgml.mladinci11   
 40SOVDAT Ajda20068,6160mml.mladinke61   
 50SOVDAT Žana20048,7760mml.mladinke61   
 23FALETIČ Polona200401:10,3400mml.mladinke27   
 9SOVDAT Ajda20062,4palicaml.mladinke13   
 13MANFREDA Tamara20058,96krogla_3kgml.mladinke16   
 14SOVDAT Žana20048,31krogla_3kgml.mladinke16   
           
           
 Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajši mladinski kategoriji,Ptuj, 7. marec 2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 5SOVDAT Žana200435,27kopjeml.mladinke7   
           
           
 MEDNARODNI ATLETSKI MITING Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire, Radovljica, 31.05.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 2SKOČIR Andrej200322,5100mčlani10   
 6JARC Tina20051,35višinaml.mladinke8   
 8LEBAN Martin200713,6100mU1610   
 2LEBAN JEŽ Gaja20063:22.081000mU167   
 4KRAGELJ Blaž200750,7vortexU1413   
 2ČRV Nik20071,4višinaU145   
 7LEBAN Martin20074,57daljinaU1412   
 10KRAGELJ Blaž20074,02daljinaU1412   
 9SOVDAT Gaja200830,04200mU1420   
 15KENDA DREKONJA Lea200731,37200mU1420   
 7SOVDAT Gaja20084,47daljinaU1418   
 12KENDA DREKONJA Lea20073,92dalijnaU1418   
 12GRUDEN Anuška20081:57.01600mU1418   
           
           
 26. MEDNARODNI ATLETSKI MITING MLADIH VUČKO, Kranj, 06.06.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 1SKOČIR Andrej200311,1100mml.mladinci12   
 2SOVDAT Žana200434,75kopjeml.mladinke3   
 24SOVDAT Ajda200614,22100mU1637   
 7MANFREDA Tamara20058,99krogla-3kgU168   
           
           
 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14, Tolmin 14.06.2020  
 uvrstitevpriimek in imeletnik60mdaljinavortex600mnastopajočih  
 3LEBAN Martin20078,24,7238,9101:43,665  
 15ČRV Nik20078,894,4340,921.50,2365  
 21KRAGELJ Blaž20079,334,1255,3402:02,265  
 32TROST Mare20079,294,140,502:02,265  
 45MOČNIK Luka20099,753,9731,4201:58,365  
 48MANFREDA Luka20099,743,6335,5901:59,965  
 3PSČ1     26  
 16PSČ2     26  
 26SOVDAT Gaja20089,0925,074,2901:51,998  
 36GRUDEN Anuška20089,6839,833,6501:57,698  
 47KENDA DREKONJA Lea20078,9429,733,9802:11,598  
 51RUTAR Tanja20089,2125,674,1702:07,198  
 67BURGAR Iris20089,6923,21402:06,798  
 80LEBAN Adriana200910,0524,493,502:06,598  
 83LAVRENČIČ Katja20089,6418,933,7802:13,098  
 96RUTAR Manca200910,3620,43,2402:17,398  
 98ŠAVLI Katja200910,6817,33,0102:26,098  
 14PSČ1     38  
 25PSČ2     38  
 37PSČ3     38  
           
           
 Prvenstvo Slovenije za mlajše maldince in mladinke, Nova Gorica, 11-12.07.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 1SKOČIR Andrej200310,62100MU1822   
 5MANFREDA Tamara200517,82disk-1kgU185   
 4SOVDAT Žana200438,04kopje-500gU1815   
 1SKOČIR Andrej200321,95200MU1828   
 7SOVDAT Ajda20062,5palicaU1810   
 30SOVDAT Žana200428,04200MU1841   
 18SOVDAT Ajda20064,48daljinaU1818   
 8MANFREDA Tamara20059,04krogla-3kgU188   
           
           
 Atletsi pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16, Novo Mesto, 27.06.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 20LEBAN Martin200713,25100MU1628   
 12ČRV Nik200717,43KOPJE-600GU1612   
 5ČRV Nik20071,5VIŠINAU168   
 5SOVDAT Ajda200613,14OVIREU1614   
 22LEBEAN Marta Marija20054,45DALJINAU1629   
 25SOVDAT Gaja20084,23DALJINAU1629   
 11JARC Tina20051,35VIŠINAU1613   
 22GRUDEN Anuška200803:38,61000MU1624   
 7MANFREDA Tamara20059,56KROGLA-3KGU1610   
 10LEBAN Marta Marija20057,4KROGLA-3KGU1610   
 3MANFREDA Tamara200519,15DISK -1KGU168   
 4SOVDAT Ajda20062,5PALICAU169   
 9SOVDAT Gaja200819,77KOPJE-400GU1611   
 10JARC Tina200517,22KOPJE-400GU1611   
           
           
 Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke, Slovenj Gradec, 20.06.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 7KENDA Jaka200422,35disk-1.5kgU187   
 1SKOČIR Andrej200310,76100MU1826   
 5KENDA Jaka200411,64KROGLA-5kgU1812   
 1SKOČIR Andrej200321,87200MU1824   
 25SOVDAT Ajda200613,62100MU1841   
 12MANFREDA Tamara20059,29krogla-3kgU1817   
 19JARC Tina20051,3VIŠINAU1819   
 15FALETIČ Polona200402:42,4800MU1816   
 35SOVDAT Žana200428,53200MU1841   
 3SOVDAT Žana200434,39KOPJE-500GU1818   
           
           
 Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, Novo Mesto, 18-19.07.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 13KUTIN Andrej200253,92400mu2016   
           
           
 EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE, Velenje, 29. 8. 2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 8.Kenda Jaka200425,23disk-1.5kgU1811   
 1.Skočir Andrej200311,13100mU1817   
 5.Kenda Jaka200412,54krogla-5kgU1811   
 3.Sovdat Ajda20062,8palicaU189   
 21.Sovdat Ajda200613,82100mU1827   
 5.Sovdat Žana200436,49kopje- 500gU1813   
 11.PSČ mladinci 1952ekipnoU1820   
 15.PSČ mladinke 2330ekipnoU1821   
           
           
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) IN (U12), Maribor, 26.-27.09.2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 1.Črv Nik20071,56višinaU1412   
 11.Leban Martin200727,15200mU1450   
 26.Črv Nik200729,17200mU1450   
 41.Kenda Drekonja Lea200730,22200mU1478   
 17.Kenda Drekonja Lea20074,37daljinaU1439   
 13.Leban Adriana20093,89daljinaU1235   
 2.Leban Martin20075,32daljinaU1426   
 41.Leban Adriana20099,960mU1266   
 15.Črv Nik20074,78daljinaU1426   
 6.Leban Martin20078,1860mU1432   
 25.Črv Nik20079,1460mU1432   
 20.Kenda Drekonja Lea20078,8260mU1470   
 34.Leban Adriana200933,11200mU1247   
           
           
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Ravne na Koroškem, 12. - 13. 9. 2020         
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 6.Leban Martin20074,85daljinaU1613   
 10Trost Mare20074,17daljinaU1613   
 2Manfreda Tamara200526,32disk-1kgU165   
 10Jarc Tina20051,45višinaU1611   
 23Gruden Anuška200803:29,81000mU1629   
 4.Črv Nik2007Jan-55višinaU165   
 16.Kragelj Blaž200721,57Kopje-600gU1616   
 20Leban Marta Marija20054,6daljinaU1644   
 37.Kenda Drekonja Lea20074,16daljinaU1644   
 40Sovdat Gaja20084,09daljinaU1644   
 3.Sovdat Ajda20062,95palicaU167   
 7.Manfreda Tamara20059,48krogla-3kgU1610   
 14.PSČ 03:17,64x300mU1614   
           
           
 ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE IN MLADINCE, Celje, 5. - 6. 9. 2020   
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 3.Skočir Andrej200311,03100mU2019   
 12Kutin Anže200253,38400mU2019   
 2.Sovdat Žana200435,66Kopje-600gU2010   
           
           
 ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH, Nova Gorica, 03. 10.-04. 10. 2020
 UvrstitevPriimek in imeletnikrezultatdisciplinakategorijanastopajočih   
 3.PŠČ pionirke U16 10 U169   
 6.PSČ pioniriji U14 7 U148   
 8PSČ pionirke U14 7 U1414   
 5PSČ pionirji U12 8 U126   
 UvrstitevPriimek in imeLetnik100mdaljinakroglavišina400m  
 DNFSkočir Andrej200311,226,0610,841,850,84  
 UvrstitevPriimek in imeletnikovirevišinakrogla100mdaljinakopje800m
 12Sovdat Ajda200619,51,398,3613,714,4634,1802:42,0
 17Manfreda Tamara200516,051,310,7415,194,0521,873,13,89
 19Jarc Tina200516,810456,8515,933,9317,0503:01,9
 UvrstitevPriimek in imeletnik60mdaljinavortex600m   
 10Leban Martin20078,414,6741,1901:47,5   
 15Črv Nik20078,834,7833,2801:48,1   
 9Sovdat Gaja20088,9527,824,3901:52,0   
 12Gruden Anuška20089,2237,273,8301:55,5   
 10Močnik Luka20099,3528,423,7650,15-300m   

Podobni prispevki

Related projects

  • Na domačem stadionu Brajda je, v soboto, 20. 4. 2024, potekalo tekmovanje Kvalifikacij v mnogoboju za U12 in [...]

    Preberi več
  • V pričakovanju Kvalifikacij mnogoboja U12, U14 in Pomladnega članskega mitinga. ŠTARTNA LISTA IN URNIK: https://slovenska-atletika.si/wp-content/uploads/2023/12/20240420_PSC_START.pdf V soboto, 20.4., bomo [...]

    Preberi več
  • Na družabnem tekmovanju MINI ATLETIKE v Novi Gorici, so nastopili tudi naši najmlajši atleti. V soboto, 2.3.2024, sta [...]

    Preberi več