Rezultati 2019

                         
 
                         
  Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008, Slovenska Bistrica, 12.01.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  11 GRUDEN Anuška 2008 01:21,9 400m 2008 18          
  14 LEBAN JEŽ Vita 2008 01:23,4 400m 2008 18          
  3 SOVDAT Gaja 2008 3,98 daljina 2008 12          
  4 RUTAR Tanja 2008 3,89 daljina 2008 12          
                         
                         
                         
  MEDNARODNI MITING V DVORANI, Ljubljana, 12.01.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  13 SKOČIR Andrej 2003 7,3 60m člani 54          
  39 CVIJANOVIĆ Alen 2001 7,81 60m člani 54          
  30 FALETIČ Pia 2002 8,45 60m članice 45          
  35 SOVDAT Žana 2004 8,91 60m pionirke 79          
  38 SOVDAT Ajda 2006 8,91 60m pionirke 79          
  62 MANFREDA Tamara 2005 9,46 60m pionirke 79          
  66 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,57 60m pionirke 79          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2006, Celje, 19.01.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  5 SOVDAT Ajda 2006 9,30 (finale) 50m ovire 2006 10          
  5 LEBAN JEŽ Gaja 2006 01:54,9 600m 2006 16          
  6 SOVDAT Ajda 2006 1,42 višina 2006 7          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2007, Celje, 19.01.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  1 LEBAN Martin 2007 8,56 (finale) 60m 2007 12          
  7 ČRV Nik 2007 3,33 daljina 2007 7          
  2 KENDA Aleks 2007 1,35 višina 2007 5          
  15 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,25 60m 2007 25          
                         
                         
                         
  Miting v dvorani, Celje, 19.01.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  6 SKOČIR Andrej 2003 6,03 daljina člani 8          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Novo mesto, 26.01.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  53 SOVDAT Ajda 2006 8,88 60m U16 94          
  84 MANFREDA Tamara 2005 9,34 60m U16 94          
  13 JARC Tina 2005 125 višina U16 15          
  15 LEBAN JEŽ Gaja 2006 03:32,8 1000m U16 25          
  18 DUŠA Gaja 2004 03:35,4 1000m U16 25          
  19 SOVDAT Žana 2004 47,32 300m U16 41          
  10 MANFREDA Tamara 2005 8,91 krogla 3kg U16 13          
  11 KENDA Jasna 2004 8,79 krogla 3kg U16 13          
  11 pionirke U16, 4 x 200 m u16 01:58,1 4X200 U16 15          
  17 LEBAN Marta Marija 2005 4,41 daljina U16 37          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Novo mesto, 02.02.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  2 SKOČIR Andrej 2003 7,11 (finale) 60m Ml.mla 37          
  4 SKOČIR Andrej 2003 5,97 daljina Ml.mla 8          
  10 KUTIN Anže 2002 02:12,3 800m Ml.mla 16          
  25 FALETIČ Pia 2002 8,41 60m Ml.mla 66          
  33 LEBAN Mara Mei 2003 8,56 60m Ml.mla 66          
  50 LIPUŠČEK Tina 2002 8,78 60m Ml.mla 66          
  8 mlajše mladinke, 4 x 200 m ml.mladinke 01:53,7 4X200m Ml.mla 12          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Novo mesto, 16.02.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  6 SKOČIR Andrej 2003 7,15 (finale) 60m str.ml 34          
  14 CVIJANOVIĆ Alen 2001 53,99 400m str.ml 19          
  10 KUTIN Anže 2002 02:09,6 800m str.ml 14          
                         
                         
                         
  Zimsko Prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajše mladinski kategoriji, Ptuj, 24. 2. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  7 SOVDAT Žana 2004 28,18 kopje 500g ml.mladinke 8          
                         
                         
                         
  Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14), Ljubljana, 09.03.2019        
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m daljina težka žoga 600m Nastopajočih        
  8 SOVDAT Ajda 2006 8,9 4,34 9,09 01:56,1 77        
  19 LEBAN JEŽ Gaja 2006 8,99 4,23 7,36 01:58,9 77        
  45 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,12 3,95 6,59 02:12,4 77        
  8 AD POSOČJE U14         36        
                         
                         
                         
  Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12), Slovenska Bistrica 16.03.2019        
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m daljina težka žoga 300m Nastopajočih        
  3 SOVDAT Gaja 2008 9,48 390 7,26 53,39 70        
  9 GRUDEN Anuška 2008 9,92 342 6,73 58,08 70        
  27 LEBAN Adriana 2009 10,2 358 4,77 01:02,0 70        
  45 JARC Beti 2008 10,44 304 4,94 01:04,3 70        
  2 AD Posočje 1 U12 Ekipno 29        
  16 AD Posočje 2 U12 Ekipno 29        
                         
                         
                         
  Otvoritveni atletski miting Bled 2019, Bled, 13. 04. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  4 GRUDEN Anuška 2008 10,09 60m U12 11          
  5 RUTAR Tanja 2008 10,09 60m U12 11          
  2 LEBAN JEŽ Vita 2008 3,84 daljina U12 13          
  3 SOVDAT Gaja 2008 3,75 daljina U12 13          
  5 RUTAR Tanja 2008 3,64 daljina U12 13          
  1 SOVDAT Gaja 2008 32,51 200m U12 5          
  2 LEBAN JEŽ Vita 2008 33,12 200m U12 5          
  3 GRUDEN Anuška 2008 33,36 200m U12 5          
  1 LEBAN Martin 2007 29,57 200m U14 5          
  5 ČRV Nik 2007 34,29 200m U14 5          
  5 KENDA DREKONJA Lea 2007 3,99 daljina U14 8          
  6 KENDA DREKONJA Lea 2007 33,79 200m U14 8          
  5 LEBAN JEŽ Gaja 2006 01:54,9 600m U14 9          
  9 LEBAN Marta Marija 2005 14,17 100m U16 17          
  1 LEBAN Marta Marija 2005 4,52 daljina U16 7          
  2 FALETIČ Pia 2002 13,79 100m ml.mladinke 3          
                         
                         
                         
  Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke, Velenje, 11.05.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  2 SKOČIR Andrej 2003 11,41 100m ml.mladinci 24          
  5 KUTIN Anže 2002 02:06,0 800m ml.mladinci 15          
  6 SKOČIR Andrej 2003 23,21 200m ml.mladinci 30          
  16 LEBAN Marta Marija 2005 4,62 daljina ml.mladinke 21          
  14 MANFREDA Tamara 2005 8,49 krogla 3kg ml.mladinke 14          
  10 LEBAN Mara Mei 2003 01:02,7 400m ml.mladinke 16          
  43 SOVDAT Žana 2004 29,18 200m ml.mladinke 56          
  49 LEBAN Marta Marija 2005 29,78 200m ml.mladinke 56          
  7 SOVDAT Žana 2004 24,62 kopje 500g ml.mladinke 8          
  13 Mlajši mladinci Skupno 26          
  24 Mlajše mladinke Skupno 30          
                         
                         
                         
  Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, Ljubljana, 18.05.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  4 CVIJANOVIĆ Alen 2001 02:04,5 800m st.mladinci 11          
  10 FALETIČ Pia 2002 13,32 100m st.mladinke 18          
  8 LEBAN Mara Mei 2003 01:01,6 400m st.mladinke 16          
                         
                         
                         
  Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12), Maribor, 18.05.2019        
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m vortex daljina 300m Nastopajočih        
  6 GRUDEN Anuška 2008 9,61 31,54 3,56 52,89 67        
  27 LEBAN Adriana 2009 9,94 18,43 3,63 54,54 67        
  32 KRAGELJ Jana 2009 10 22,51 3,17 55,41 67        
  58 KAVČIČ Nina 2009 10,52 13,59 2,98 59,96 67        
  62 BURGAR Iris 2008 10,04 20,87 3,67 58,2 67        
  63 ŠAVLI Kaja 2009 10,96 13,15 3,05 01:01,4 67        
  4 AD Posočje 1 U12 Skupno ekipa 29        
  15 AD Posočje 2 U12 Skupno ekipa 29        
  25 AD Posočje 3 U12 Skupno ekipa 29        
  9 AD Posočje U12 Vseekipno 13        
                         
                         
  Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14), Velenje, 19.05.2019        
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m daljina vortex 600m Nastopajočih        
  23 LEBAN Martin 2007 8,36 4,34 25,64 01:55,6 41        
  35 ČRV Nik 2007 9,8 3,69 28,52 02:06,5 41        
  13 SOVDAT Ajda 2006 8,69 4,45 31,51 01:55,6 64        
  48 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,15 4,07 24,43 02:10,0 64        
  13 AD Posočje U14 Skupno ekipa pionirke 29        
  14 AD Posočje U14 Skupno ekipa pionirji 17        
                   
                         
                         
  25. ATLETSKI MEDNARODNI MITING KRANJ 2019 - MEMORIAL VUČKO, Kranj, 01.06.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  10 SKOČIR Andrej 2003 6,12 daljina člani 13          
  2 SKOČIR Andrej 2003 11,13 100m ml.mla 15          
  7 KUTIN Anže 2002 01:29,3 600m ml.mla 14          
  11 LEBAN Marta Marija 2005 4,6 daljina U16 27          
  8 MANFREDA Tamara 2005 8,39 krogla 3kg U16 8          
  7 SOVDAT Žana 2004 01:45,7 600m U16 18          
  13 ČRV Nik 2007 51,72 300m U14 15          
  20 SOVDAT Ajda 2006 8,91 60m U14 50          
  33 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,35 60m U14 50          
  14 KENDA DREKONJA Lea 2007 4,2 daljina U14 17          
  6 SOVDAT Ajda 2006 45,44 300m U14 51          
  3 SOVDAT Gaja 2008 4,12 daljina U12 38          
  6 SOVDAT Gaja 2008 31,94 200m U12 49          
                         
                         
                         
  EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Domžale, 09.06.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  5 SOVDAT Žana 2004 31,49 kopje 400g U16 14          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCI IN MLADINKE, NOVO MESTO, 22-23. 6. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  8 CVIJANOVIĆ Alen 2001 02:03,0 800m st.mla 14          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE ČLANEIN MLAJŠE ČLANICE, Nova Gorica 29.-30. 6. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  10 CVIJANOVIĆ Alen 2001 02:04,7 800m Ml.čl 11          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MALDINCE IN MLADINKE, NOVA GORICA, 29-30. 6. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  2 SKOČIR Andrej 2003 11,23 100m ml.mla 29          
  21 FALETIČ Pia 2002 13,39 100m ml.mla 52          
  49 LEBAN Marta Marija 2005 14,6 100m ml.mla 52          
  2 SKOČIR Andrej 2003 22,56 200m ml.mla 33          
  37 SOVDAT Žana 2004 28,91 200m ml.mla 44          
  6 MANFREDA Tamara 2005 8,69 krogla 3kg ml.mla 6          
  10 LIPUŠČEK Tina 2002 4,92 daljina ml.mla 17          
  15 LEBAN Marta Marija 2005 4,38 daljina ml.mla 17          
  5 SOVDAT Žana 2004 28,53 Kopje 500g ml.mla            
                         
                         
  ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE IN MLADINCE, Slovenj Gradec 7.-8. 9. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  3 SKOČIR Andrej 2003 11,13 100m St.mla 16          
  4 SKOČIR Andrej 2003 22,54 200m st.mla 10          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16, Ravne na Koroškem, 14.09. - 15.09.2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  2 KENDA Jaka 2004 12,35 krogla 4kg U16 7          
  6 MANFREDA Tamara 2005 21:53,9 hoja 3000m U16 6          
  15 JARC Tina 2005 1,4 višina U16 19          
  4 SOVDAT Žana 2004 37,57 kopje 400g U16 13          
  6 SOVDAT Ajda 2006 2,1 Palica U16 6          
  13 LEBAN Marta Marija 2005 4,78 Daljina U16 43          
  13 MANFREDA Tamara 2005 8,2 krogla 3kg U16 15          
                         
                         
                         
  PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14 IN U12, Koper 28.-29. 9. 2019          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  14 ČRV Nik 2007 1,15 Višina U14 14          
  40 ČRV Nik 2007 31,94 200m U14 44          
  46 KAVČIČ Nina 2009 2,99 Daljina (cona) U12 46          
  7 SOVDAT Gaja 2008 4,09 Daljina (cona) U12 46          
  19 BURGAR Iris 2008 3,84 Daljina (cona) U12 46          
  27 LEBAN Adriana 2009 3,57 Daljina (cona) U12 46          
  37 GRUDEN Anuška 2008 9,9 60m U12 67          
  60 KAVČIČ Nina 2009 10,8 60m U12 67          
  6 PSČ U12 02:13,3 4x200m U12 12          
  12 LEBAN Martin 2007 4,49 Daljina (cona) U14 26          
  13 LEBAN Martin 2007 8,61 60m U14 36          
  33 ČRV Nik 2007 9,61 60m U14 36          
  18 ČRV Nik 2007 29,27 Vortex U14 19          
  5 SOVDAT Ajda 2006 1,44 višina U14 11          
  7 SOVDAT Ajda 2006 8,6 60m U14 61          
  21 LEBAN JEŽ Gaja 2006 03:32,7 1000m U14 39          
  9 MOČNIK Luka 2009 01:59,2 600m U12 18          
  14 MANFREDA Luka 2009 02:04,9 600m U12 18          
  13 LEBAN JEŽ Vita 2008 23,36 Vortex U12 16          
  15 RUTAR Manca 2009 19,16 Vortex U12 16          
  16 LEBAN Adriana 2009 16,58 Vortex U12 16          
  1 SOVDAT Gaja 2008 1,31 Višina U12 13          
  12 GRUDEN Anuška 2008 01:59,3 600m U12 21          
  6 SOVDAT Gaja 2008 31,41 200m U12 48          
  26 LEBAN JEŽ Vita 2008 33,48 200m U12 48          
  29 LEBAN Adriana 2009 33,68 200m U12 48          
  45 RUTAR Manca 2009 36,66 200m U12 48          
                         
                         
                         
  Reprezentančne tekme  
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Tekma Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih  
  11 SKOČIR Andrej 2003 XXXVII. BRIXIA MEETING, Bressanone (ITA), 26. maj 2019 11,27 100m ml.ml 13  
  5 SKOČIR Andrej 2003 XXXVII. BRIXIA MEETING, Bressanone (ITA), 26. maj 2019 42,77 4x100m ml.ml 16  
  2 SKOČIR Andrej 2003 Četveroboj reprezentanc U18 CZE-HUN-SLO-SVK, Trnava (13. 7. 2019) SVK 11,15 100m ml.ml 8  
  4 SKOČIR Andrej 2003 Četveroboj reprezentanc U18 CZE-HUN-SLO-SVK, Trnava (13. 7. 2019) SVK 02:00,3 100-200-300-400 ml.ml 4  
  10 SOVDAT Žana 2004 International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO), Ptuj, 28.09.2019 (SLO) 29,43 kopje 500g U16 10  
  10 KENDA Jaka 2004 International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO), Ptuj, 28.09.2019 (SLO) 11,83 krogla 4kg U16 10  
                   
                         
                         
  ATLETSKI MITING TOLMIN OB 50-LETNNICI AD POSOČJE          
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih          
  2 SKOČIR Andrej 2003 11,24 100m člani 7          
  1 SKOČIR Andrej 2003 6,35 daljina člani 5          
  2 CIVJANOVIĆ Alen 2001 54,27 400m člani 2          
  4 FALETIČ Pia 2002 13,3 100m članice 8          
  5 LIPUŠČEK Tina 2002 13,69 100m članice 8          
  6 LEBAN Mara Mei 2003 13,73 100m članice 8          
  8 LUŽNIK Klara 2003 14,31 100m članice 8          
  1 LEBAN Mara Mei 2003 28,42 200m članice 3          
  3 LUŽNIK Klara 2003 29,68 200m članice 3          
  4 GERBEC Pia 2002 01:05,7 400m članice 4          
  4 KLINKON Peter 2004 1,57 višina pionirji U16 7          
  5 KENDA Jaka 2004 1,48 višina pionirji U16 7          
  6 LEBAN Miha 2004 1,42 višina pionirji U16 7          
  7 ČRV Nik 2007 1,27 višina pionirji U16 7          
  3 KENDA Jaka 2004 13,01 100m pionirji U16 6          
  4 LEBAN Miha 2004 13,52 100m pionirji U16 6          
  6 KLINKON Peter 2004 13,82 100m pionirji U16 6          
  1 KAVČIČ Zarja 2005 1,37 višina pionirke U16 3          
  2 SOVDAT Žana 2006 1,37 višina pionirke U16 3          
  3 JARC Tina 2005 1,25 višina pionirke U16 3          
  2 SOVDAT Žana 2004 14,21 100m pionirke U16 7          
  3 LEBAN Marta Marija 2005 14,44 100m pionirke U16 7          
  5 KAVČIČ Zarja 2005 15,81 100m pionirke U16 7          
  2 LEBAN Marta Marija 2005 4,78 daljina pionirke U16 4          
  2 SOVDAT Žana 2004 46,61 300m pionirke U16 2          
  4 JARC Tina 2005 53,35 300m pionirke U16 4          
  5 KENDA Aleks 2007 4,44 Daljina (cona) pionirji U14 12          
  7 KENDA Aleks 2007 8,91 60m pionirke U16 12          
  5 ČRV Nik 2007 51,01 300m pionirji U14 7          
  2 KENDA DREKONJA Lea 2007 4,47 Daljina (cona) pionirke U14 10          
  3 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,02 60m pionirke U14 9          
  2 SOVDAT Ajda 2006 44,98 300m pionirke U14 8          
  6 MANFREDA Luka 2009 3,47 Daljina (cona) pionirji U12 14          
  1 MANFREDA Luka 2009 01:56,8 600m pionirji U12 2          
  5 RUTAR Tanja 2008 9,57 60m pionirke U12 22          
  6 BURGAR Iris 2008 9,59 60m pionirke U12 22          
  11 KRAGELJ Jana 2009 10,08 60m pionirke U12 22          
  14 JORDAN Ana 2009 10,37 60m pionirke U12 22          
  16 RUTAR Manca 2009 10,65 60m pionirke U12 22          
  18 KAVČIČ Nina 2009 10,74 60m pionirke U12 22          
  2 GRUDEN Anuška 2008 34,59 vortex pionirke U12 7          
  2 SOVDAT Gaja 2008 4,15 daljina pionirke U12 20          
  4 RUTAR Tanja 2008 4,03 daljina pionirke U12 20          
  7 BURGAR Iris 2008 3,86 daljina pionirke U12 20          
  8 LEBAN Adriana 2009 3,72 daljina pionirke U12 20          
  13 JORDAN Ana 2009 3,35 daljina pionirke U12 20          
  14 KRAGELJ Jana 2009 3,27 daljina pionirke U12 20          
  20 KAVČIČ Nina 2009 2,38 daljina pionirke U12 20          
  1 SOVDAT Gaja 2008 49,2 300m pionirke U12 12          
  5 LEBAN Adriana 2009 53,62 300m pionirke U12 12          
  8 RUTAR Manca 2009 01:00,8 300m pionirke U12 12          
  1 GRUDEN Anuška 2008 01:56,9 600m pionirke U12 4          
                         
                         
                         
  ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH, Nova Gorica, 05.10. - 06.10.2019  
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 80ov višina krogla 100m daljina kopje 800m Nastopajočih  
  10 SOVDAT Žana 2004 14,62 1,31 8 14,26 3,93 32,3 02:46,0 20  
  17 LEBAN Marta Marija 2005 16,44 1,43 7,7 14,74 4,56 16,05 02:59,2 20  
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m vortex daljina 600m Nastopajočih        
  4 SOVDAT Ajda 2006 8,69 37,91 4,54 01:53,9 17        
  14 LEBAN JEŽ Gaja 2006 9,68 30,19 3,96 01:54,1 17        
  Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m vortex daljina 300m Nastopajočih        
  4 MANFREDA Luka 2009 9,94 24,53 4,43 dq 6        
  6 MOČNIK Luka 2009 9,86 32,86 3,53 dq 6        
  3 SOVDAT Gaja 2008 9,4 29,11 4,32 49,17 23        
  9 LEBAN JEŽ Vita 2008 9,67 25,5 3,82 53,51 23        
  10 GRUDEN Anuška 2008 9,93 32,79 3,59 54,14 23        
  12 RUTAR Tanja 2008 9,64 27,08 3,93 57,47 23        
  13 LEBAN Adriana 2009 9,85 20,32 3,86 52,76 23        
  14 BURGAR Iris 2008 9,83 27,87 3,74 56,25 23        
  21 LOVRE Anastasia 2008 10,13 32,47 3,49 dq 23        
  22 JAČEV Iva 2008 10,27 19,94 3,28 58,73 23        
  23 KAVČIČ Nina 2009 10,98 18,38 3,08 01:00,9 23        
  Uvrstitev Ekipa Kategorija   Nastopajočih        
  5 Pionirke U14 U14 Skupno ekipa pionirke 8        
  3 Pionirji U12 U12 Skupno ekipa pionirji 3        
  1 Pionirke U12 U12 Skupno ekipa pionirke 6        
  4 Pionirke U16 U16 Skupno ekipa pionirke 8        
                         
                         

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več