Rezultati 2019

             
 
             
 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008, Slovenska Bistrica, 12.01.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 11GRUDEN Anuška200801:21,9400m200818     
 14LEBAN JEŽ Vita200801:23,4400m200818     
 3SOVDAT Gaja20083,98daljina200812     
 4RUTAR Tanja20083,89daljina200812     
             
             
             
 MEDNARODNI MITING V DVORANI, Ljubljana, 12.01.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 13SKOČIR Andrej20037,360mčlani54     
 39CVIJANOVIĆ Alen20017,8160mčlani54     
 30FALETIČ Pia20028,4560mčlanice45     
 35SOVDAT Žana20048,9160mpionirke79     
 38SOVDAT Ajda20068,9160mpionirke79     
 62MANFREDA Tamara20059,4660mpionirke79     
 66KENDA DREKONJA Lea20079,5760mpionirke79     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2006, Celje, 19.01.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 5SOVDAT Ajda20069,30 (finale)50m ovire200610     
 5LEBAN JEŽ Gaja200601:54,9600m200616     
 6SOVDAT Ajda20061,42višina20067     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2007, Celje, 19.01.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 1LEBAN Martin20078,56 (finale)60m200712     
 7ČRV Nik20073,33daljina20077     
 2KENDA Aleks20071,35višina20075     
 15KENDA DREKONJA Lea20079,2560m200725     
             
             
             
 Miting v dvorani, Celje, 19.01.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 6SKOČIR Andrej20036,03daljinačlani8     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Novo mesto, 26.01.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 53SOVDAT Ajda20068,8860mU1694     
 84MANFREDA Tamara20059,3460mU1694     
 13JARC Tina2005125višinaU1615     
 15LEBAN JEŽ Gaja200603:32,81000mU1625     
 18DUŠA Gaja200403:35,41000mU1625     
 19SOVDAT Žana200447,32300mU1641     
 10MANFREDA Tamara20058,91krogla 3kgU1613     
 11KENDA Jasna20048,79krogla 3kgU1613     
 11pionirke U16, 4 x 200 mu1601:58,14X200U1615     
 17LEBAN Marta Marija20054,41daljinaU1637     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Novo mesto, 02.02.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 2SKOČIR Andrej20037,11 (finale)60mMl.mla37     
 4SKOČIR Andrej20035,97daljinaMl.mla8     
 10KUTIN Anže200202:12,3800mMl.mla16     
 25FALETIČ Pia20028,4160mMl.mla66     
 33LEBAN Mara Mei20038,5660mMl.mla66     
 50LIPUŠČEK Tina20028,7860mMl.mla66     
 8mlajše mladinke, 4 x 200 mml.mladinke01:53,74X200mMl.mla12     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Novo mesto, 16.02.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 6SKOČIR Andrej20037,15 (finale)60mstr.ml34     
 14CVIJANOVIĆ Alen200153,99400mstr.ml19     
 10KUTIN Anže200202:09,6800mstr.ml14     
             
             
             
 Zimsko Prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajše mladinski kategoriji, Ptuj, 24. 2. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 7SOVDAT Žana200428,18kopje 500gml.mladinke8     
             
             
             
 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14), Ljubljana, 09.03.2019    
 UvrstitevPriimek in imeLetnik60mdaljinatežka žoga600mNastopajočih    
 8SOVDAT Ajda20068,94,349,0901:56,177    
 19LEBAN JEŽ Gaja20068,994,237,3601:58,977    
 45KENDA DREKONJA Lea20079,123,956,5902:12,477    
 8AD POSOČJEU14    36    
             
             
             
 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12), Slovenska Bistrica 16.03.2019    
 UvrstitevPriimek in imeLetnik60mdaljinatežka žoga300mNastopajočih    
 3SOVDAT Gaja20089,483907,2653,3970    
 9GRUDEN Anuška20089,923426,7358,0870    
 27LEBAN Adriana200910,23584,7701:02,070    
 45JARC Beti200810,443044,9401:04,370    
 2AD Posočje 1U12Ekipno29    
 16AD Posočje 2U12Ekipno29    
             
             
             
 Otvoritveni atletski miting Bled 2019, Bled, 13. 04. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 4GRUDEN Anuška200810,0960mU1211     
 5RUTAR Tanja200810,0960mU1211     
 2LEBAN JEŽ Vita20083,84daljinaU1213     
 3SOVDAT Gaja20083,75daljinaU1213     
 5RUTAR Tanja20083,64daljinaU1213     
 1SOVDAT Gaja200832,51200mU125     
 2LEBAN JEŽ Vita200833,12200mU125     
 3GRUDEN Anuška200833,36200mU125     
 1LEBAN Martin200729,57200mU145     
 5ČRV Nik200734,29200mU145     
 5KENDA DREKONJA Lea20073,99daljinaU148     
 6KENDA DREKONJA Lea200733,79200mU148     
 5LEBAN JEŽ Gaja200601:54,9600mU149     
 9LEBAN Marta Marija200514,17100mU1617     
 1LEBAN Marta Marija20054,52daljinaU167     
 2FALETIČ Pia200213,79100mml.mladinke3     
             
             
             
 Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke, Velenje, 11.05.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 2SKOČIR Andrej200311,41100mml.mladinci24     
 5KUTIN Anže200202:06,0800mml.mladinci15     
 6SKOČIR Andrej200323,21200mml.mladinci30     
 16LEBAN Marta Marija20054,62daljinaml.mladinke21     
 14MANFREDA Tamara20058,49krogla 3kgml.mladinke14     
 10LEBAN Mara Mei200301:02,7400mml.mladinke16     
 43SOVDAT Žana200429,18200mml.mladinke56     
 49LEBAN Marta Marija200529,78200mml.mladinke56     
 7SOVDAT Žana200424,62kopje 500gml.mladinke8     
 13Mlajši mladinciSkupno26     
 24Mlajše mladinkeSkupno30     
             
             
             
 Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, Ljubljana, 18.05.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 4CVIJANOVIĆ Alen200102:04,5800mst.mladinci11     
 10FALETIČ Pia200213,32100mst.mladinke18     
 8LEBAN Mara Mei200301:01,6400mst.mladinke16     
             
             
             
 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12), Maribor, 18.05.2019    
 UvrstitevPriimek in imeLetnik60mvortexdaljina300mNastopajočih    
 6GRUDEN Anuška20089,6131,543,5652,8967    
 27LEBAN Adriana20099,9418,433,6354,5467    
 32KRAGELJ Jana20091022,513,1755,4167    
 58KAVČIČ Nina200910,5213,592,9859,9667    
 62BURGAR Iris200810,0420,873,6758,267    
 63ŠAVLI Kaja200910,9613,153,0501:01,467    
 4AD Posočje 1U12Skupno ekipa29    
 15AD Posočje 2U12Skupno ekipa29    
 25AD Posočje 3U12Skupno ekipa29    
 9AD PosočjeU12Vseekipno13    
             
             
 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14), Velenje, 19.05.2019    
 UvrstitevPriimek in imeLetnik60mdaljinavortex600mNastopajočih    
 23LEBAN Martin20078,364,3425,6401:55,641    
 35ČRV Nik20079,83,6928,5202:06,541    
 13SOVDAT Ajda20068,694,4531,5101:55,664    
 48KENDA DREKONJA Lea20079,154,0724,4302:10,064    
 13AD PosočjeU14Skupno ekipa pionirke29    
 14AD PosočjeU14Skupno ekipa pionirji17    
          
             
             
 25. ATLETSKI MEDNARODNI MITING KRANJ 2019 - MEMORIAL VUČKO, Kranj, 01.06.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 10SKOČIR Andrej20036,12daljinačlani13     
 2SKOČIR Andrej200311,13100mml.mla15     
 7KUTIN Anže200201:29,3600mml.mla14     
 11LEBAN Marta Marija20054,6daljinaU1627     
 8MANFREDA Tamara20058,39krogla 3kgU168     
 7SOVDAT Žana200401:45,7600mU1618     
 13ČRV Nik200751,72300mU1415     
 20SOVDAT Ajda20068,9160mU1450     
 33KENDA DREKONJA Lea20079,3560mU1450     
 14KENDA DREKONJA Lea20074,2daljinaU1417     
 6SOVDAT Ajda200645,44300mU1451     
 3SOVDAT Gaja20084,12daljinaU1238     
 6SOVDAT Gaja200831,94200mU1249     
             
             
             
 EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Domžale, 09.06.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 5SOVDAT Žana200431,49kopje 400gU1614     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCI IN MLADINKE, NOVO MESTO, 22-23. 6. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 8CVIJANOVIĆ Alen200102:03,0800mst.mla14     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE ČLANEIN MLAJŠE ČLANICE, Nova Gorica 29.-30. 6. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 10CVIJANOVIĆ Alen200102:04,7800mMl.čl11     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MALDINCE IN MLADINKE, NOVA GORICA, 29-30. 6. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 2SKOČIR Andrej200311,23100mml.mla29     
 21FALETIČ Pia200213,39100mml.mla52     
 49LEBAN Marta Marija200514,6100mml.mla52     
 2SKOČIR Andrej200322,56200mml.mla33     
 37SOVDAT Žana200428,91200mml.mla44     
 6MANFREDA Tamara20058,69krogla 3kgml.mla6     
 10LIPUŠČEK Tina20024,92daljinaml.mla17     
 15LEBAN Marta Marija20054,38daljinaml.mla17     
 5SOVDAT Žana200428,53Kopje 500gml.mla      
             
             
 ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE IN MLADINCE, Slovenj Gradec 7.-8. 9. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 3SKOČIR Andrej200311,13100mSt.mla16     
 4SKOČIR Andrej200322,54200mst.mla10     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16, Ravne na Koroškem, 14.09. - 15.09.2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 2KENDA Jaka200412,35krogla 4kgU167     
 6MANFREDA Tamara200521:53,9hoja 3000mU166     
 15JARC Tina20051,4višinaU1619     
 4SOVDAT Žana200437,57kopje 400gU1613     
 6SOVDAT Ajda20062,1PalicaU166     
 13LEBAN Marta Marija20054,78DaljinaU1643     
 13MANFREDA Tamara20058,2krogla 3kgU1615     
             
             
             
 PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14 IN U12, Koper 28.-29. 9. 2019     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 14ČRV Nik20071,15VišinaU1414     
 40ČRV Nik200731,94200mU1444     
 46KAVČIČ Nina20092,99Daljina (cona)U1246     
 7SOVDAT Gaja20084,09Daljina (cona)U1246     
 19BURGAR Iris20083,84Daljina (cona)U1246     
 27LEBAN Adriana20093,57Daljina (cona)U1246     
 37GRUDEN Anuška20089,960mU1267     
 60KAVČIČ Nina200910,860mU1267     
 6PSČU1202:13,34x200mU1212     
 12LEBAN Martin20074,49Daljina (cona)U1426     
 13LEBAN Martin20078,6160mU1436     
 33ČRV Nik20079,6160mU1436     
 18ČRV Nik200729,27VortexU1419     
 5SOVDAT Ajda20061,44višinaU1411     
 7SOVDAT Ajda20068,660mU1461     
 21LEBAN JEŽ Gaja200603:32,71000mU1439     
 9MOČNIK Luka200901:59,2600mU1218     
 14MANFREDA Luka200902:04,9600mU1218     
 13LEBAN JEŽ Vita200823,36VortexU1216     
 15RUTAR Manca200919,16VortexU1216     
 16LEBAN Adriana200916,58VortexU1216     
 1SOVDAT Gaja20081,31VišinaU1213     
 12GRUDEN Anuška200801:59,3600mU1221     
 6SOVDAT Gaja200831,41200mU1248     
 26LEBAN JEŽ Vita200833,48200mU1248     
 29LEBAN Adriana200933,68200mU1248     
 45RUTAR Manca200936,66200mU1248     
             
             
             
 Reprezentančne tekme 
 UvrstitevPriimek in imeLetnikTekmaRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih 
 11SKOČIR Andrej2003XXXVII. BRIXIA MEETING, Bressanone (ITA), 26. maj 201911,27100mml.ml13 
 5SKOČIR Andrej2003XXXVII. BRIXIA MEETING, Bressanone (ITA), 26. maj 201942,774x100mml.ml16 
 2SKOČIR Andrej2003Četveroboj reprezentanc U18 CZE-HUN-SLO-SVK, Trnava (13. 7. 2019) SVK11,15100mml.ml8 
 4SKOČIR Andrej2003Četveroboj reprezentanc U18 CZE-HUN-SLO-SVK, Trnava (13. 7. 2019) SVK02:00,3100-200-300-400ml.ml4 
 10SOVDAT Žana2004International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO), Ptuj, 28.09.2019 (SLO)29,43kopje 500gU1610 
 10KENDA Jaka2004International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO), Ptuj, 28.09.2019 (SLO)11,83krogla 4kgU1610 
          
             
             
 ATLETSKI MITING TOLMIN OB 50-LETNNICI AD POSOČJE     
 UvrstitevPriimek in imeLetnikRezultatDisciplinaKategorijaNastopajočih     
 2SKOČIR Andrej200311,24100mčlani7     
 1SKOČIR Andrej20036,35daljinačlani5     
 2CIVJANOVIĆ Alen200154,27400mčlani2     
 4FALETIČ Pia200213,3100mčlanice8     
 5LIPUŠČEK Tina200213,69100mčlanice8     
 6LEBAN Mara Mei200313,73100mčlanice8     
 8LUŽNIK Klara200314,31100mčlanice8     
 1LEBAN Mara Mei200328,42200mčlanice3     
 3LUŽNIK Klara200329,68200mčlanice3     
 4GERBEC Pia200201:05,7400mčlanice4     
 4KLINKON Peter20041,57višinapionirji U167     
 5KENDA Jaka20041,48višinapionirji U167     
 6LEBAN Miha20041,42višinapionirji U167     
 7ČRV Nik20071,27višinapionirji U167     
 3KENDA Jaka200413,01100mpionirji U166     
 4LEBAN Miha200413,52100mpionirji U166     
 6KLINKON Peter200413,82100mpionirji U166     
 1KAVČIČ Zarja20051,37višinapionirke U163     
 2SOVDAT Žana20061,37višinapionirke U163     
 3JARC Tina20051,25višinapionirke U163     
 2SOVDAT Žana200414,21100mpionirke U167     
 3LEBAN Marta Marija200514,44100mpionirke U167     
 5KAVČIČ Zarja200515,81100mpionirke U167     
 2LEBAN Marta Marija20054,78daljinapionirke U164     
 2SOVDAT Žana200446,61300mpionirke U162     
 4JARC Tina200553,35300mpionirke U164     
 5KENDA Aleks20074,44Daljina (cona)pionirji U1412     
 7KENDA Aleks20078,9160mpionirke U1612     
 5ČRV Nik200751,01300mpionirji U147     
 2KENDA DREKONJA Lea20074,47Daljina (cona)pionirke U1410     
 3KENDA DREKONJA Lea20079,0260mpionirke U149     
 2SOVDAT Ajda200644,98300mpionirke U148     
 6MANFREDA Luka20093,47Daljina (cona)pionirji U1214     
 1MANFREDA Luka200901:56,8600mpionirji U122     
 5RUTAR Tanja20089,5760mpionirke U1222     
 6BURGAR Iris20089,5960mpionirke U1222     
 11KRAGELJ Jana200910,0860mpionirke U1222     
 14JORDAN Ana200910,3760mpionirke U1222     
 16RUTAR Manca200910,6560mpionirke U1222     
 18KAVČIČ Nina200910,7460mpionirke U1222     
 2GRUDEN Anuška200834,59vortexpionirke U127     
 2SOVDAT Gaja20084,15daljinapionirke U1220     
 4RUTAR Tanja20084,03daljinapionirke U1220     
 7BURGAR Iris20083,86daljinapionirke U1220     
 8LEBAN Adriana20093,72daljinapionirke U1220     
 13JORDAN Ana20093,35daljinapionirke U1220     
 14KRAGELJ Jana20093,27daljinapionirke U1220     
 20KAVČIČ Nina20092,38daljinapionirke U1220     
 1SOVDAT Gaja200849,2300mpionirke U1212     
 5LEBAN Adriana200953,62300mpionirke U1212     
 8RUTAR Manca200901:00,8300mpionirke U1212     
 1GRUDEN Anuška200801:56,9600mpionirke U124     
             
             
             
 ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH, Nova Gorica, 05.10. - 06.10.2019 
 UvrstitevPriimek in imeLetnik80ovvišinakrogla100mdaljinakopje800mNastopajočih 
 10SOVDAT Žana200414,621,31814,263,9332,302:46,020 
 17LEBAN Marta Marija200516,441,437,714,744,5616,0502:59,220 
 UvrstitevPriimek in imeLetnik60mvortexdaljina600mNastopajočih    
 4SOVDAT Ajda20068,6937,914,5401:53,917    
 14LEBAN JEŽ Gaja20069,6830,193,9601:54,117    
 UvrstitevPriimek in imeLetnik60mvortexdaljina300mNastopajočih    
 4MANFREDA Luka20099,9424,534,43dq6    
 6MOČNIK Luka20099,8632,863,53dq6    
 3SOVDAT Gaja20089,429,114,3249,1723    
 9LEBAN JEŽ Vita20089,6725,53,8253,5123    
 10GRUDEN Anuška20089,9332,793,5954,1423    
 12RUTAR Tanja20089,6427,083,9357,4723    
 13LEBAN Adriana20099,8520,323,8652,7623    
 14BURGAR Iris20089,8327,873,7456,2523    
 21LOVRE Anastasia200810,1332,473,49dq23    
 22JAČEV Iva200810,2719,943,2858,7323    
 23KAVČIČ Nina200910,9818,383,0801:00,923    
 UvrstitevEkipaKategorija Nastopajočih    
 5Pionirke U14U14Skupno ekipa pionirke8    
 3Pionirji U12U12Skupno ekipa pionirji3    
 1Pionirke U12U12Skupno ekipa pionirke6    
 4Pionirke U16U16Skupno ekipa pionirke8    
             
             

Podobni prispevki

Related projects

  • Na domačem stadionu Brajda je, v soboto, 20. 4. 2024, potekalo tekmovanje Kvalifikacij v mnogoboju za U12 in [...]

    Preberi več
  • V pričakovanju Kvalifikacij mnogoboja U12, U14 in Pomladnega članskega mitinga. ŠTARTNA LISTA IN URNIK: https://slovenska-atletika.si/wp-content/uploads/2023/12/20240420_PSC_START.pdf V soboto, 20.4., bomo [...]

    Preberi več
  • Na družabnem tekmovanju MINI ATLETIKE v Novi Gorici, so nastopili tudi naši najmlajši atleti. V soboto, 2.3.2024, sta [...]

    Preberi več