Rezultati 2017

 

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2006 2007 Slovenska Bistrica, 15.01.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

2

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

01:16,6

400m

pionirji-11

11

1

LEBAN Martin

PSČ

2007

7,98

50m

pionirji-10

11

5

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

367

daljina

pionirji-10

10

































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2004 in 2005 Šempeter pri Gorici, 22.01.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

4

KUSTERLE Urša

PSČ

2005

11,75

50M Oovire

pionirji 12

4

5

FORTUNAT Karin

PSČ

2005

02:07,2

600m

pionirji 12

7

3

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

413

daljina

pionirji 12

9

6

KAVČIČ Zarja

PSČ

2005

380

daljina

pionirji 12

9

4

LEBAN Miha

PSČ

2005

02:04,8

600m

pionirji 13

7

4

SOVDAT Žana

PSČ

2005

02:00,8

600m

pionirji 13

9

















































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16) Celje, 28.01.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

20

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

8,11

60m

U16

32

26

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

8,24

60m

U16

32

14

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

484

daljina

U16

19

17

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

459

daljina

U16

19

38

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

8,80

60m

U16

69

23

GERBEC Pia

PSČ

2002

429

daljina

U16

39

















































PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) Ljubljana, 05.02.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

30

SOVDAT Žana

PSČ

2004

9,18

60m

U14

72

29

SOVDAT Žana

PSČ

2004

411

daljina

U14

72

9

SOVDAT Žana

PSČ

2004

856

žoga 2kg

U14

72

17

SOVDAT Žana

PSČ

2004

02:03,6

600m

U14

72

19

SOVDAT Žana

PSČ

2004

1911

skupno

U14

72

35

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

9,26

60m

U14

72

31

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

410

daljina

U14

72

43

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

727

žoga 2kg

U14

72

31

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

02:08,8

600m

U14

72

33

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

1739

skupno

U14

72

60

SKOČIR Urša

PSČ

2005

9,78

60m

U14

72

56

SKOČIR Urša

PSČ

2005

356

daljina

U14

72

72

SKOČIR Urša

PSČ

2005

461

žoga 2kg

U14

72

57

SKOČIR Urša

PSČ

2005

02:18,1

600m

U14

72

66

SKOČIR Urša

PSČ

2005

1236

skupno

U14

72

68

FORTUNAT Karin

PSČ

2005

10,01

60m

U14

72

51

FORTUNAT Karin

PSČ

2005

367

daljina

U14

72

21

FORTUNAT Karin

PSČ

2005

801

žoga 2kg

U14

72

40

FORTUNAT Karin

PSČ

2005

02:11,6

600m

U14

72

51

FORTUNAT Karin

PSČ

2005

1504

skupno

U14

72













U14



































PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U12) Slovenska Bistrica, 12.02.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

19

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

9,67

60m

U12

86

6

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

391

daljina

U12

86

21

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

636

žoga 2kg

U12

86

2

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

54,61

300m

U12

86

7

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

1575

skupno

U12

86

32

LEBAN JEŽ Gaja

PSČ

2006

10,02

60m

U12

86

70

LEBAN JEŽ Gaja

PSČ

2006

298

daljina

U12

86

61

LEBAN JEŽ Gaja

PSČ

2006

489

žoga 2kg

U12

86

27

LEBAN JEŽ Gaja

PSČ

2006

58,28

300m

U12

86

48

LEBAN JEŽ Gaja

PSČ

2006

1119

skupno

U12

86

































MITING ZA MLAJŠE KATEGORIJE BLED Bled, 22. 04. 2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

2

LEBAN Martin

PSČ

2007

383

daljina

U12

7

5

BAJT Sašo

PSČ

2007

333

daljina

U12

7

2

LEBAN Martin

PSČ

2007

9,47

60m

U12

7

5

BAJT Sašo

PSČ

2007

10,24

60m

U12

7

3

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

373

daljina

U12

9

8

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

9,87

60m

U12

10

5

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

418

daljina

U14

9

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

12,74

100m

U16

5

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

534

daljina

U16

4

2

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

45,96

300m

U16

3

















































PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12 Radovljica, 06.05.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

13

LEBAN Martin

PSČ

2007

9,19

60m

U12

75

20

LEBAN Martin

PSČ

2007

380

daljina

U12

75

67

LEBAN Martin

PSČ

2007

21,93

vortex

U12

75

16

LEBAN Martin

PSČ

2007

50,74

300m

U12

75

22

LEBAN Martin

PSČ

2007

1363

skupno

U12

75

27

KENDA Aleks

PSČ

2007

9,68

60m

U12

75

31

KENDA Aleks

PSČ

2007

369

daljina

U12

75

65

KENDA Aleks

PSČ

2007

23,13

vortex

U12

75

32

KENDA Aleks

PSČ

2007

53,19

300m

U12

75

38

KENDA Aleks

PSČ

2007

1198

skupno

U12

75

17

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

9,49

60m

U12

78

11

SOVDAT Ajda

PSČ

2007

29,07

vortex

U12

78

18

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

380

daljina

U12

78

9

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

51,43

300m

U12

78

11

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

1759

skupno

U12

78

28

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

9,75

60m

U12

78

56

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

16,77

vortex

U12

78

28

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

364

daljina

U12

78

37

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

55,58

300m

U12

78

32

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

1337

skupno

U12

78

50

SOVDAT Gaja

PSČ

2008

10,27

60m

U12

78

52

SOVDAT Gaja

PSČ

2008

17,42

vortex

U12

78

70

SOVDAT Gaja

PSČ

2008

287

daljina

U12

78

27

SOVDAT Gaja

PSČ

2008

54,77

300m

U12

78

55

SOVDAT Gaja

PSČ

2008

1121

skupno

U12

78

















































PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14 Slovenska Bistrica, 07.05.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

25

LEBAN Miha

PSČ

2004

9,33

60m

U14

37

35

LEBAN Miha

PSČ

2004

371

daljina

U14

37

33

LEBAN Miha

PSČ

2004

27,15

vortex

U14

37

21

LEBAN Miha

PSČ

2004

02:02,2

600m

U14

37

28

LEBAN Miha

PSČ

2004

1328

skupno

U14

37

45

SOVDAT Žana

PSČ

2004

9,09

60m

U14

88

46

SOVDAT Žana

PSČ

2004

30,20

vortex

U14

88

45

SOVDAT Žana

PSČ

2004

401

daljina

U14

88

15

SOVDAT Žana

PSČ

2004

01:55,5

600m

U14

88

36

SOVDAT Žana

PSČ

2004

1993

skupno

U14

88

34

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

8,99

60m

U14

88

14

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

38,06

vortex

U14

88

27

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

425

daljina

U14

88

49

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

02:03,8

600m

U14

88

27

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

2063

skupno

U14

88

















































ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE Celje, 14.05.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

7

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

559

daljina

ml.mlad

13

11

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

02:08,6

800m

ml.mlad

15

25

GAŠPERČIČ Žan

PSČ

2001

26,35

200m

ml.mlad

26

16

LIPUŠČEK Tina

PSČ

2002

437

daljina

ml.mlad

19

8

GERBEC Pia

PSČ

2002

05:24,0

1500m

ml.mlad

11

















































EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE Ljubljana, 28.05.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

12

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

02:16,8

800m

st.mlad

15

24

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

13,83

100m

st.mlad

35

32

BIZJAK Hana

PSČ

1999

14,18

100m

st.mlad

35

28

SOVDAT Anita

PSČ

2000

27,92

200m

st.mlad

46

12

SOVDAT Anita LIPUŠČEK Evelina BIZJAK Hana LEBAN Mara Mei

PSČ

2000

53,46

4X100m

st.mlad

16

2000

1999

2003

















































































23. ATLETSKI MEDNARODNI MITING "KRANJ 2017" - MEMORIAL VUČKO Kranj, 10.06.2017

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

20

GAŠPERČIČ Žan

PSČ

2001

12,69

100m

ml.mlad

20

22

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

14,03

100m

ml.mlad

24

1

SOVDAT Anita

PSČ

2000

01:52,6

600m

ml.mlad

4

5

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

545

daljina

U16

13

12

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

45,47

300m

U16

30

21

LIPUŠČEK Tina

PSČ

2002

46,03

300m

U16

30

12

LEBAN Miha

PSČ

2004

51,72

300m

U14

13

6

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

446

daljina

U14

35

22

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

9,09

60m

U14

50

33

KUSTERLE Urša

PSČ

2005

54,37

300m

U14

38

4

SOVDAT Žana

PSČ

2004

01:49,3

600m

U14

13

13

DUŠA Gaja

PSČ

2004

02:03,6

600m

U14

13

12

LEBAN Martin

PSČ

2007

9,45

60m

U12

24

16

LEBAN Martin

PSČ

2007

364

daljina

U12

26

16

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

9,64

60m

U12

31