Rezultati 2015

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14 Ljubljana, 18.01.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

8

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

466

daljina

U14

17

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

8,59

60m

U14

42

36

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

9,13

60m

U14

98

63

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

388

daljina

U14

63

48

GERBEC Pia

PSČ

2002

9,27

60m

U14

98

17

GERBEC Pia

PSČ

2002

436

daljina

U14

63

















Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 Ljubljana, 24.01.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

38

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

8,46

60m

U16

50

41

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

8,56

60m

U16

50

47

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,13

60m

U16

50

13

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

468

daljina

U16

22

60

ORTAR Blažka

PSČ

2000

8,95

60m

U16

103

58

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

8,92

60m

U16

103

6

ORTAR Blažka

PSČ

2000

135

višina

U16

13

















Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica, 25.01.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

29

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

350

daljina

U12

47

8

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

110

višina

U12

11

28

SOVDAT Žana

PSČ

2004

351

daljina

U12

47

10

SOVDAT Žana

PSČ

2004

105

višina

U12

11

















Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Ravne na Koroškem, 18. in 19.04.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

6

SKOČIR Matic

PSČ

2002

135

višina

U14

6

22

SKOČIR Matic

PSČ

2002

31,46

200m

U14

25

2

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

798

Krogla-3

U14

4

24

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

31,84

200m

U14

25

17

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

03:40,93

1000m

U14

17

29

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

30,79

200m

U14

52

29

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

9,02

60m

U14

63

6

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

481

daljina

U14

21

12

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

8,58

60m

U14

28

6

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

38,08

200-ovire

U14

6

8

FALETIČ Pia

PSČ

2002

450

daljina

U14

41

7

FALETIČ Pia

PSČ

2002

852

Krogla-2

U14

17

7

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,38

60m

U14

63

9

GERBEC Pia

PSČ

2002

03:27,73

1000m

U14

31

14

GERBEC Pia

PSČ

2002

712

Krogla-2

U14

17

36

GERBEC Pia

PSČ

2002

9,22

60m

U14

63

33

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

333

daljina

U12

40

36

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

9,94

60m

U12

54

5

SOVDAT Žana

PSČ

2004

01:57,42

600m

U12

29

















Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Koper, 25.04.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

10

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

478

daljina

U16

12

16

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

13,53

100m

U16

22

9

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

29,89

Kopje-600

U16

14

14

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

923

Krogla-4

U16

17

35

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

14,13

100m

U16

46

12

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

785

Krogla-3

U16

21

14

ORTAR Blažka

PSČ

2000

748

Krogla-3

U16

21

18

ORTAR Blažka

PSČ

2000

46,86

300m

U16

30

10

GERBEC Pia

PSČ

2002

03:22,43

1000m

U16

23

12

Pionirji U16

PSČ

2000 / 2001

1967

Ekipni mnogoboj

U16

28

16

Pionirke U16

PSČ

2000 / 2001

2206

Ekipni mnogoboj

U16

31

















21. Atletski mednarodni miting - memorial VuČko Kranj, 06.06.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

5

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

12,99

100m

ml.mladinka

19

7

BIZJAK Hana

PSČ

1999

01:05,63

400m

ml.mladinke

9

15

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

13,07

100m

U16

23

8

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

507

daljina

U16

15

4

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

8,82

Krogla-4

U16

5

5

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

58,47

vortex

U16

8

8

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

1:40.59

600m

U16

14

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

472

daljina

U14

21

10

SkoČIR Andrej

PSČ

2003

01:46,87

600m

U14

15

3

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

8,66

Krogla-3

U14

8

6

MikLAVIČ Matija

PSČ

2003

6,7

Krogla-3

U14

8

15

SKOČIR Matic

PSČ

2002

02:06,75

600m

U14

15

6

FALETIČ Pia

PSČ

2002

469

daljina

U14

41

10

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,52

60m

U14

45

26

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

8,95

60m

U14

45

5

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

38,25

vortex

U14

12

5

GERBEC Pia

PSČ

2002

01:50,82

600m

U14

26

8

LEBAN Miha

PSČ

2004

5,22

Krogla-2

U12

9

11

LEBAN Miha

PSČ

2004

33,4

200m

U12

13

24

JEŽ Vita

PSČ

2005

10,12

60m

U12

36

20

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

34,22

200m

U12

28

25

SKOČIR Urša

PSČ

2005

35,66

200m

U12

28

3

SOVDAT Žana

PSČ

2004

01:53,42

600m

U12

14

11

DUŠA Gaja

PSČ

2004

02:13,81

600m

U12

14

4

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

9,82

60m

U10

36

5

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

24,01

150m

U10

29

















Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Ptuj, 20. in 21.06.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

9

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

28,64

Kopje-700

ml.mladinci

9

10

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

513

daljina

Ml.mladinci

11

18

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

13,57

1000m

Ml.mladinke

44

8

ROVŠČEK Sara

PSČ

1999

150

višina

Ml.mladinke

15

21

BIZJAK Hana

PSČ

1999

01:05,04

400m

Ml.mladinke

29

11

štafeta 4x100

PSČ

1998 / 1999

54,7

4x100

Ml.mladinke

11

















Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke Maribor, 27. in 28.06.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

12

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

13,28

100m

st.mladinke

26

23 (14)

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

26,88

200m

st.mladinke

30

















Prvenstvo Slovenije za Člane in Članice Nova Gorica, 25. in 26.07.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

5

MARCOLA Meta

PSČ

1996

469

daljina

Članica

5

13

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

27,44

200m

Članica

16

















Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Celje, 12. in 13.09.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

27,53

Kopje-600

U16

9

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

10,46

Krogla-4

U16

12

9

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

522

daljina

U16

16

















7. Mednarodni miting Zvezde prihodnosti Bled 2015 Bled, 27.09.2015

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

1

BIZJAK Hana

PSČ

1999

01:06,06

400m

ml.mladinke

2

4

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

41,47

300m

U16

9

2

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

5,13

daljina

U16

2

4

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

13,95

100m

U16

4

2

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

4,33

daljina

U16

2

8

MiKLAVIČ Matija

PSČ

2003

34,27

200m

U14

8

7

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

29,75

200m

U14

8

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,6

daljina

U14

4

7

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

8,97

60m

U14

8

8

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

3,55

daljina

U12

13

12

JEŽ Vita

PSČ

2005

3,16

daljina

U12

13

13

JARC Maja

PSČ

2005

3,1

daljina

U12

13

6

SOVDAT Žana

PSČ

2004

33,09

200m

U12

15

9

LEBAN Marta Marija

PSČ

2005

34,99

200m

U12

15

11

SKOČIR Urša

PSČ

2005

36.62

200m

U12

15

14

FORTUNAT Lara

PSČ

2004

37,38

200m

U12

15

15

DUŠA Gaja

PSČ

2004

37,75

200m

U12

15

8

SOVDAT Žana

PSČ

2004

9,8

60m

U12

16

11

JEŽ Vita

PSČ

2005

10,26

60m

U12

16

12

JARC Maja

PSČ

2005

10,51

60m

U12

16

13

SKOČIR Urša

PSČ

2005

10,57

60m

U12

16

16

DUŠA Gaja

PSČ

2004

11,28

60m

U12

16

7

ZILIANI Izak

PSČ

2007

3,3

daljina

U10

12

10

KANALEC Adam

PSČ

2006

3,08

daljina

U10

12

7

ZILIANI Izak

PSČ

2007

10,46

60m

U10

11

11

KANALEC Adam

PSČ

2006

11,28

60m

U10

11

3

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

3,39

daljina

U10

11

7

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

3,14

daljina

U10

11

1

SOVDAT Ajda

PSČ

2006

10,09

60m

U10

13

7

KENDA DREKONJA Lea

PSČ

2007

10,62

60m

U10

13

















 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več