Rezultati 2014

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14

Slovenska Bistrica, 19.01.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U 14

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

16

Faletič PIA

PSČ

2002

8.81s

60m

U12

77

22

Gerbec PIA

PSČ

2002

424

daljina

U12

60

9

Černigoj TAN

PSČ

2001

438

daljina

U12

27

23

Černigoj GAJ

PSČ

2001

9.23s

60m

U12

40

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16

Ljubljana, 25.01.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

30

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,678

60m

u16

85

2

ROVŠČEK Sara

PSČ

1999

1,51m

višina

u16

11

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12

Ljubljana, 26.01.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

125

višina

U12

5

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

464

daljina

U12

33

5

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

115

višina

U12

5

23

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

350

daljina

U12

33

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Ljubljana, 01.02.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

26

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

8,5

60m

ml.mlad

49

 

DP v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U14

Slovenska Bistrica, 02.02.2014

DP V DVORANI V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA U14

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

5

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

8,67

540

60m

u14

22

9

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

739

389

težka žoga-3kg

u14

22

14

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

398

402

daljina

u14

22

8

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

02:15,16

280

600m

u14

22

12

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,14

439

60m

u14

22

4

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

901

489

težka žoga-3kg

u14

22

19

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

363

345

daljina

u14

22

22

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

02:27,71

49

600m

u14

22

9

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,03

461

60m

u14

22

6

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

856

461

težka žoga-3kg

u14

22

5

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

453

494

daljina

u14

22

18

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

02:15,15

134

600m

u14

22

7

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

1611

skupno

u14

22

9

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

1550

skupno

u14

22

16

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

1322

skupno

u14

22

5

EKIPA U14

PSČ

2001

3161

skupno

u14

9

 

DP v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12

Slovenska Bistrica, 09.02.2014

DP V DVORANI V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA U12

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

8,87

495

60m

U12

44

1

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

448

485

daljina

U12

44

12

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

700

365

težka žoga-2kg

U12

44

5

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

51,7

302

300m

U12

44

5

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

1647

skupno

U12

44

Otvoritveni miting Bled za vse kategorije

Bled, 19.04.2014

OTVORITVENI MITING 2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

8

BIZJAK Hana

PSČ

1999

13,77

100m

u16

18

10

BIZJAK Hana

PSČ

1999

45,7

300m

u16

23

9

URŠIČ Urša

PSČ

2000

45,17

300m

u16

23

11

ORTAR Blažka

PSČ

2000

45,92

300m

u16

23

19

LIPUŠČEK Evelina

PSČ

2000

48,89

300m

u16

23

8

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,84

60m

u14

21

12

FALETIČ Pia

PSČ

2002

29,83

200m

u14

20

1

Gerbec PIA

PSČ

2002

03:22,01

1000m

u14

9

11

SOVDAT Žana

PSČ

2004

34,1

200m

U12

14

5

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,19

60m

u14

7

6

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

457

daljina

u14

8

1

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

03:13,00

1000m

u14

3

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

430

daljina

U12

13

1

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

29,77

200m

U12

5

 

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke
Ptuj, 17. in 18.05.2014

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Ptuj, 17. in 18.05.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

17

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

27,02

200m

ml.mlad

67

40

URŠIČ Urša

PSČ

2000

28,02

200m

ml.mlad

67

42

BIZJAK Hana

PSČ

1999

28,08

200m

ml.mlad

67

53

RUTAR Katja

PSČ

1999

28,7

200m

ml.mlad

67

 

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14
Radovljica, 17.05.2014

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Radovljica, 17.05.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

8

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

8,69

535

60m

U14

37

14

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

4,29

453

daljina

U14

37

37

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

26,96

296

vortex

U14

37

3

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

01:43,57

549

600m

U14

37

9

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

1833

skupno

U14

37

15

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

8,92

485

60m

U14

37

13

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,33

460

daljina

U14

37

10

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

41,36

475

vortex

U14

37

19

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

01:57,46

331

600m

U14

37

13

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

1751

skupno

U14

37

27

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,35

398

60m

U14

37

31

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

3,67

351

daljina

U14

37

6

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

44,04

507

vortex

U14

37

36

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

02:12,57

157

600m

U14

37

29

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

1413

skupno

U14

37

5

EKIPA U14

PSČ

2001

3584

skupno

U14

14

 

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U12
Postojna, 18.05.2014

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U12 Postojna, 18.05.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

8

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

9,02

464

60m

U12

53

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,49

487

daljina

U12

53

14

SKOČIR Andrej

PSČ

203

32,86

370

vortex

U12

53

8

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

49,22

380

300m

U12

53

7

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

1701

skupno

U12

53

 

20. Atletski mednarodni miting - memorial Vučko

Kranj, 07.06.2014

20. Atletski mednarodni miting - memorial Vučko Kranj, 07.06.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

11

MARCOLA Meta

PSČ

1996

13,69

100m

članice

13

7

PERINČIČ Maja

PSČ

1998

13,23

100m

ml.mlad

20

14

URŠIČ Urša

PSČ

2000

44,78

300m

U16

24

9

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,6

daljina

U14

23

4

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

43,15

300m

U14

17

7

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

47,93

vortex

U14

16

14

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,681

60m

U14

47

17

Gerbec PIA

PSČ

2002

47,25

300m

U14

36

2

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

7,65

Krogla-2

U12

6

3

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

7,42

Krogla-2

U12

6

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,64

daljina

U12

18

13

PoŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

30,77

vortex

U12

14

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

29,26

200m

U12

14

5

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

9,12

60m

U12

41

12

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

31,09

200m

U12

33

7

SOVDAT Žana

PSČ

2004

02:06,54

600m

U12

15

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14
Maribor, 21. in 22.06.2014

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 Maribor, 21. in 22.06.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

3

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

949

Krogla-3

U14

5

7

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

46,68

Vortex

U14

13

22

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

29,69

200m

U14

32

11

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

482

daljina

U14

25

13

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

27,6

200m

U14

32

5

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

03:08,50

1000m

U14

15

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,67

daljina

U12

19

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

120

višina

U12

2

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

29,09

200m

U12

21

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

8,71q, 8,75 f

60m

U12

34

29

SOVDAT Žana

PSČ

2003

363

daljina

U12

40

20

SOVDAT Žana

PSČ

2004

02:04,40

600m

U12

28

26

fALETIČ Pia

PSČ

2002

29,49

200m

U14

46

19

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,68

60m

U14

53

40

Gerbec PIA

PSČ

2002

9,1

60m

U14

53

13

Gerbec PIA

PSČ

2002

03:23,25

1000m

U14

21

 

Odprto prvenstvo Gorenjske - Radovljica 2014

23.08.2014

Odprto prvenstvo Gorenjske - Radovljica 2014 Radovljica, 23.08.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

1

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

01:50,46

600m

U14

9

8

BIZJAK Hana

PSČ

1999

46,87

300m

U16

14

 

Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Velenje 07.09.2014

Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 ,Velenje 07.09.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

12

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,34

daljina/Deska

U16

13

13

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

26,21

kopje

U16

14

7

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

03:07,69

1000m

U16

14

20

BIZJAK Hana

PSČ

1999

14,17

100m

U16

43

 

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 04. in 05.10.2014

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih, Nova Gorica, 04. in 05.10.2014

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

3

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

8,55

567

60m

U14

9

6

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

4,45

480

daljina

U14

8

8

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

32,39

365

vortex

U14

8

1

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

01:47,52

481

600m

U14

8

5

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

1893

skupno

U14

8

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,28

411

60m

U14

9

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

3,81

374

daljina

U14

8

2

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

52,97

613

vortex

U14

8

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

02:20,00

96

600m

U14

8

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

1494

skupno

U14

8

4

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

8,77

517

60m

U14

9

4

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,87

551

daljina

U14

8

6

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

41,96

482

vortex

U14

8

5

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

01:54,70

369

600m

U14

8

4

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

1919

skupno

U14

8

8

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,83

598

60m

U14

21

8

FALETIČ Pia

PSČ

2002

4,5

628

daljina

U14

21

10

FALETIČ Pia

PSČ

2002

30,94

461

vortex

U14

21

16

FALETIČ Pia

PSČ

2002

02:06,99

310

600m

U14

20

9

FALETIČ Pia

PSČ

2002

1997

skupno

U14

21

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

8,79

513

60m

U12

11

2

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,69

521

daljina

U12

11

5

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

37,43

427

vortex

U12

11

3

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

46,85

465

300m

U12

11

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

1926

skupno

U12

11

7

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

9,68

338

60m

U12

11

7

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

3,93

394

daljina

U12

11

8

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

33,51

379

vortex

U12

11

6

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

51,67

302

300m

U12

11

7

POŽENEL Natan Maj

PSČ

2003

1413

skupno

U12

11

11

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

10,03

281

60m

U12

11

10

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

3,5

323

daljina

U12

11

7

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

34,06

385

vortex

U12

11

11

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

55,61

197

300m

U12

11

11

MIKLAVIČ Matija

PSČ

2003

1186

skupno

U12

11

18

SOVDAT Žana

PSČ

2004

9,99

341

60m

U12

22

14

SOVDAT Žana

PSČ

2004

3,56

431

daljina

U12

22

14

SOVDAT Žana

PSČ

2004

24,63

359

vortex

U12

22

16

SOVDAT Žana

PSČ

2004

53,92

330

300m

U12

22

17

SOVDAT Žana

PSČ

2004

1461

skupno

U12

22

4

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

9,34

475

60m

U12

22

6

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

3,99

520

daljina

U12

22

5

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

34,51

518

vortex

U12

22

8

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

51,11

427

300m

U12

22

5

LEBAN Mara Mei

PSČ

2003

1940

skupno

U12

22



















2.mesto ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 22 pionirji U14 (3 ekipe)

7.mesto ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 13 pionirke U14 (10 ekip)

2.mesto ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 17 pionirji U12 (5 ekip)

3. mest ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 24 pionirke U12 (8 ekip)

 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več