Rezultati 2013

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ljubljana, 20.1.2013



Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Ljubljana, 20.1.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

26

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,12

daljina

U16

26

13

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

8,45

60m

U16

63

27

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,66

60m

U16

63

20

MARCOLA Ana

PSČ

1998

4,45

daljina

U16

34

10

ROVŠČEK Sara

PSČ

1999

1,35

višina

U16

13

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12

Slovenska Bistrica, 27.1.2013



Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica, 27.1.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

13

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

9,42

60m

U12

34

6

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,1

daljina

U12

28

5

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,06

60m

U12

52

7

GERBEC Pia

PSČ

2002

9,23

60m

U12

52

5

GERBEC Pia

PSČ

2002

4,05

daljina

U12

33

8

FALETIČ Pia

PSČ

2002

3,87

daljina

U12

33

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Ljubljana, 2.2.2013



Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke Ljubljana, 2.2.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

22

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

8,45

60m

ml.mla

42

31

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,75

60m

ml.mla

42

18

MARCOLA Meta

PSČ

1996

4,71

daljina

ml.mla

21

 

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14

Slovenska Bistrica, 3.2.2013



Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Slovenska Bistrica, 3.2.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

21

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,23

60m

U14

29

19

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

02:13,18

600m

U14

29

18

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

6,89

Težka žoga-3

U14

29

12

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,29

daljina

U14

29

18

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

1384

skupno

U14

29

25

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,75

60m

U14

29

27

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

02:35,66

600m

U14

29

14

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

7,49

Težka žoga-3

U14

29

28

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

3,43

daljina

U14

29

25

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

1050

skupno

U14

29

 

Otvoritveni miting

Bled, 21.04.2013



Otvoritveni miting Bled 21.04.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

4

MARCOLA Meta

PSČ

1996

13,81

100m

ml.mla

4

4

MARCOLA Meta

PSČ

1996

4,75

daljina

ml.mla

7

8

RUTAR Katja

PSČ

1999

48,21

300m

U16

12

3

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,38

60m

U14

4

3

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,32

daljina

U14

5

5

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

31,2

200m

U14

8

6

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

9,65

60m

U12

13

1

GERBEC Pia

PSČ

2002

4,23

daljina

U12

10

1

GERBEC Pia

PSČ

2002

30,36

200m

U12

11

6

MARCOLA Ana

PSČ

1998

4,39

daljina

ml.mla

7

 

19.Mednarodni atletski miting mladih-memorial Vučko

Kranj, 18.05.2013



19.Mednarodni atletski miting mladih-memorial Vučko Kranj 18.05.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

5

MARCOLA Meta

PSČ

1996

4,53

daljina

ml.mla

7

10

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

13,36

100m

U16

37

3

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

43,58

300m

U16

25

29

BIZJAK Hana

PSČ

1999

14,32

100m

U16

37

15

MARCOLA Ana

PSČ

1998

4,3

daljina

U16

25

4

GERBEC Nuša

PSČ

1999

8,13

krogla

U16

8

12

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,29

daljina

U14

19

18

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,27

60m

U14

21

5

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

6,47

krogla

U14

6

2

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

53,13

vortex

U14

11

11

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

01:52,39

600m

U14

15

14

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

3,88

daljina

U12

24

10

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

32,37

200m

U12

17

5

GERBEC Pia

PSČ

2003

30,22

200m

U12

28

1

GERBEC Pia

PSČ

2002

4,18

daljina

U12

38

 

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12

Maribor, 02.06.2013



Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 Maribor 02.06.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

14

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

9,63

60m

U12

41

18

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

3,78

daljina

U12

41

21

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

31,48

vortex

U12

41

10

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

51,27

300m

U12

41

15

Skupno

PSČ

2003

1383

/

U12

41

7

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,38

60m

U12

49

18

FALETIČ Pia

PSČ

2002

28,2

daljina

U12

49

10

FALETIČ Pia

PSČ

2002

3,92

vortex

U12

49

29

FALETIČ Pia

PSČ

2002

57,33

300m

U12

49

17

Skupno

PSČ

2002

1620

/

U12

49

15

GERBEC Pia

PSČ

2002

9,61

60m

U12

49

10

GERBEC Pia

PSČ

2002

30,42

daljina

U12

49

7

GERBEC Pia

PSČ

2002

4,11

vortex

U12

49

12

GERBEC Pia

PSČ

2002

52,21

300m

U12

49

9

Skupno

PSČ

2002

1803

/

U12

49

4

U12 ž Ekipno skupno

PSČ

U12

3423

/

U12

20

 

Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U16

Velenje, 22.06.2013



Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U16 Velenje 22.06.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

28

BIZJAK Hana

PSČ

1999

13,97

100m

U16

46

6

RUTAR Katja

PSČ

1999

4,76

daljina

U16

21

5

GERBEC Nuša

PSČ

1999

8,48

krogla

U16

10

6

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

42,98

300m

U16

28

 

Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U12 in U14

Koper, 23.06.2013



Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U12 in U14 Koper 23.06.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

12

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,45

daljina

U14

20

6

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

8,02

krogla

U14

9

7

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

03:27,46

1000m

U14

11

8

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

48,14

vortex

U14

11

6

URŠIČ Urša

PSČ

2000

32,54

200m ovire

U14

11

32

ORTAR Blažka

PSČ

2000

30,59

200m

U14

41

5

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,05

60m

U12

30

1

GERBEC Pia

PSČ

2002

01:52,58

600m

U12

15

 

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Slovenj Gradec, 29-30.06.2013



Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Slovenj Gradec 29-30.06.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

15

MARCOLA Meta

PSČ

1996

4,92

daljina

ml.mla

20

16

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

26,95

200m

ml.mla

44

36

BIZJAK Hana

PSČ

1999

28,81

200m

ml.mla

44

 

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladinke in mladince

Ptuj, 31.08.2013



Atletski pokal Slovenije za mlajše mladinke in mladince Ptuj 31.08.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

7

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

01:02,79

400m

ml.mla

17

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Celje, 07-08.09.2013



Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Celje 07-08.09.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

6

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

43,35

200m

U16

54

32

URŠIČ Urša

PSČ

2000

46,79

200m

U16

54

38

ORTAR Blažka

PSČ

2000

47,48

200m

U16

54

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Postojna, 14-15.09.2013



Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 Postojna, 14-15.09.2013

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

5

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

8,59

krogla

U14

8

15

ORTAR Blažka

PSČ

2000

28,99

200m

U14

47

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

110

višina

U12

4

4

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

4,26

daljina

U12

26

7

GERBEC Pia

PSČ

2002

3,95

daljina

U12

31

1

GERBEC Pia

PSČ

2002

01:49,48

600m

U12

14

5

FALETIČ Pia

PSČ

2002

8,94q,8,96f

60m

U12

43

7

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

41,89

vortex

U14

10

18

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4

daljina

U14

23

16

CVIJANOVIČ Alen

PSČ

2001

03:20,50

1000m

U14

20

7

URŠIČ Urša

PSČ

2000

31,98

200m ovire

U14

10

34

ORTAR Blažka

PSČ

2000

8,95

60m

U14

64

12

FALETIČ Pia

PSČ

2002

31,68

200m

U12

44

 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več