Rezultati 2012

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE U12 IN U14
Velenje, 15. in 16. september.2012

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

10

RUTAR Katja

PSČ

1999

33.18

200m ovire

U14

18

9

URŠIČ Urša

PSČ

2000

33,07

200m ovire

U14

18

16

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,69

60m

U14

52

7

GERBEC Nuša

PSČ

1999

9,83

krogla

U14

8

5

ROVŠČEK Sara

PSČ

1999

1,35

višina

U14

14

7

JEKLIN Diana

PSČ

1999

1,35

višina

U14

14

3

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

46,53

vortex

U12

9

5

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

9,55

krogla

U12

8

16

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,32

60m

U12

28

7

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,09

daljina

U12

17

kval

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,08

60m

U12

39

8

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,14

60m

U12

39

26

FALETIČ Pia

PSČ

2002

32,69

200m

U12

45

2

GERBEC Pia

PSČ

2002

01:51,06

600m

U12

19

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE in PIONIRJE U16 SLOVENJ GRADEC

Slovenj Gradec 8. september 2012

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

19

Rutar Vika

PSČ

1997

13.70

100m

U16

51

25

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

13.88

100m

U16

51

9

Rutar Vika

PSČ

1997

44.11

300m

U16

47

16

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

44.51

300m

U16

47

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA PIONIRKE in PIONIRJE U12 in U14 KOPER

Koper, 10. junij 2012



Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

16

DROL Luka

PSČ

2000

30,33

200m

U14

22

8

DROL Luka

PSČ

2000

49,6

vortex

U14

14

3

RUTAR Katja

PSČ

1999

32,6

200m ovire

U14

11

4

URŠIČ Urša

PSČ

2000

33,15

200m ovire

U14

11

kvalif

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,54q

60m

U14

49

7

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,62 f

60m

U14

8

3

GERBEC Nuša

PSČ

1999

9,75

krogla

U14

10

3

ROVŠČEK Sara

PSČ

1999

1,41

višina

U14

18

7

JEKLIN Diana

PSČ

1999

1,35

višina

U14

18

1

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

47,02

vortex

U12

14

6

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

8,4

krogla

U12

9

9

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,25

60m

U12

23

4

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,33

daljina

U12

18

7

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

2:01.43

600m

U12

9

9

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,36

60m

U12

32

2

GERBEC Pia

PSČ

2002

01:56,48

600m

U12

11

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA PIONIRKE in PIONIRJE U16 CELJE

Celje 09.junij 2012

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

4

Rutar Vika

PSČ

1997

12.97

100m

U16

32

9

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

43.74

300m

U16

30

MEMORIAL VUČKO KRANJ 2012

Kranj, 19. maj 2012

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

10

RUTAR Vika

PSČ

1997

13,35

100m

U16

37

7

RUTAR Vika

PSČ

1997

44,21

300M

U16

30

12

MARCOLA Ana

PSČ

1998

4,77

daljina

U16

30

11

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

01:45,12

600m

U16

23

23

RUTAR Klara

PSČ

1998

02:04,46

600m

U16

23

12

DROL Luka

PSČ

2000

47,7

vortex

U14

16

7

DROL Luka

PSČ

2000

49,16

300M

U14

13

12

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,64

60m

U14

50

8

BIZJAK Hana

PSČ

1999

46,19

300M

U14

35

1

GERBEC Nuša

PSČ

1999

9,41

krogla

U14

3

5

RUTAR Katja

PSČ

1999

01:48,20

600m

U14

24

13

URŠIČ Urša

PSČ

2000

01:55,19

600m

U14

24

3

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

8,69

krogla

U12

7

1

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

49,8

vortex

U12

14

14

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,23

60m

U12

25

12

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,17

daljina

U12

25

13

FALETIČ Pia

PSČ

2002

9,34

60m

U12

65

23

FALETIČ Pia

PSČ

2002

3,58

daljina

U12

49

28

GERBEC Pia

PSČ

2002

3,48

daljina

U12

49

3

GERBEC Pia

PSČ

2002

02:00,07

600m

U12

8

6

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

9,75

60m

U10

29

5

SKOČIR Andrej

PSČ

2003

3,59

daljina

U10

20

ATLETSKI MITING BLED 2012

Bled 21.04.2012

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

7

Černigoj Gaj

PSČ

2001

9,58

60m

U12

17

10

Cvijanović Alen

PSČ

2001

9,7

60m

U12

17

5

Černigoj Tan

PSČ

2001

406

daljina

U12

15

10

Faletič Pia

PSČ

2002

9,68

60m

U12

22

16

Gerbec pia

PSČ

2002

10,17

60m

U12

22

8

Drol Luka

PSČ

2000

29.83

200m

U14

9

5

Rutar Katja

PSČ

1999

29,76

200m

U14

19

19

Uršič Urša

PSČ

2000

33,31

200m

U14

19

5

Bizjak Hana

PSČ

1999

01.08.72

60m

U14

18

4

Marcola Meta

PSČ

1996

13,89

100m

ml.mladinke

6

6

Marcola Ana

PSČ

1998

14,07

100m

U16

6

4

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

43,96

300m

U16

9

7

Rutar Vika

PSČ

1997

45,13

300m

U16

9

REZULTATI PRIMORSKIH TEKOV 2012

Priimek in Ime

Letnik

Vipava

Tolmin

Postojna

Bovec

Ajdovščina

Hotedršica

Petelinje

Ilirska Bistrica

Dobravlje

Povir

Cerkno

Skupna uvrstitev

2005 in mlajši



























Leban Marta Marija

2005

/

1

/

2

/















Jež Vita

2005

5

5

3

6

5















Kavčič Zarja

2005

10

8

/

10

/















Laharnar Teo

2005

9

9

12

10

/















Leban Jaka

2005

8

5

4

4

4















Leban Parada Santiag

2005

/

4

8

5

/











































2004



























Sovdat Žana

2004

6

3

/

1

/















Cvijanovič Lara

2004

/

6

9

8

/















Rutar Sara

2004

9

12

7

7

7















Rovšček Soto Qantu Angelina

2004

/

13

/

/

/















Bajt Lucija

2004

13

10

10

/

/















Poljak Neja

2004

8

7

5

/

4











































Rutar Tomaž

2004

/

3

3

4

2











































2003



























Skočir Andrej

2003

2

1

1

1

2















L3ban Mara Mei



/

2

/

/

/















2002



























Gerbec Pia

2002

1

2

2

2

1















Faletič Pia

2002

6

5

/

5

5















Valentinčič Neža

2002

7

4

6

4

/















Rutar Katarina

2002

/

6

/

8

/















2001



























Bajt Tobija

2001

5

/

/



/















Černigoj Tan

2001

3

1

3

1

2















Cvijanovič Alen

2001

/

2

/

/

5















Černigoj Gaj

2001

6

3

4

5

9











































2000



























Uršič Urša

2000

3

1

/



2















Leban Parada Emanuala

2000

/

7

9

5









































































Drol Luka

2000

5

2

/

/

3











































1999



























Rutar Katja

1999

3

2

2

2

2















Jeklin Diana

1999

/

/

/



/















Gerbec Nuša

1999

6

4

/

4

/











































Podreka Kevin

1999

2

/

/

2

2















Pirih Vine

1999

/

6

3

3

3















Benedejčič Žan

1999

5

5

/

5

/











































1998



























Gregorčič Tinkara

1998

1

1

1

2

1