Rezultati 2011

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH

Nova Gorica 08 in 09.10.2011

           

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

60m

daljina

vortex

300m

kategorija

Nastopajočih







6

DROL Luka

PSČ

9,46s

3,97m

42,29m

48,68s

U12

14







11

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

9,43s

3,94m

32,95m

53,93s

U12

14







12

ČERNIGOJ Tan

PSČ

9,66s

3,63m

40,54m

58,18s

U12

14









Priimek in ime

klub

60m

daljina

vortex

600m

kategorija

Nastopajočih







10

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

8,67s

4,32m

20,22m

01:48,10

U14

25









Priimek in ime

Klub

80m ovire

višina

krogla

100m

daljinna

kopje

800m

kategorija

Nastopajočih

18

RUTAR Vika

PSČ

14.00s

1,27m

7,21m

13,45s

4,47m

13,84m

02:34,21

U16

28

                     

Ekipno so dosegli pioniri U12 tretje mesto.

                    

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE (U16)

Ravne 10. in 11.09.2011

       

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

7

MARCOLA Meta

PSČ

1996

5,07

daljina

U16

21

20

MARCOLA Meta

PSČ

1996

13,76

100m

U16

46

9

RUTAR Vika

PSČ

1997

13.31

100m

U16

46

5

RUTAR Vika

PSČ

1997

48,25

300m ovire

U16

11

        

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE (U12 in U14)

Koper 10. in 11.09.2011

     

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

Nastopajočih

18.

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

9,25

60m

U12

34

8.

ČERNIGOJ Tan

PSČ

2001

4,11

daljina

U12

21

21.

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

32,91

200m

U12

25

7.

ČERNIGOJ Gaj

PSČ

2001

41,03

vortex

U12

19

8.

DROL Luka

PSČ

2000

40,64

vortex

U12

19

10.

DROL Luka

PSČ

2000

30,97

200m

U12

25

19.

PODREKA Kevin

PSČ

1999

4,59

daljina

U14

28

12.

CVIJANOVIĆ Alen

PSČ

2001

1:58,60

600m

U12

16

13.

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

8,71

60m

U14

65

7.

GREGORČIČ Tinkara

PSČ

1998

27,95

200m

U14

58

20.

BIZJAK Hana

PSČ

1999

8,83

60m

U14

65

26.

BIZJAK Hana

PSČ

1999

29,48

200m

U14

58

20.

ŠULIGOJ Teja

PSČ

2000

31,77

200m

U12

44

17.

URŠIČ Urša

PSČ

2000

31,4

200m

U12

44

6.

GERBEC Nuša

PSČ

1999

8,55

krogla

U14

11

11.

RUTAR Katja

PSČ

1999

11,65

60m ovire

U14

13

     

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ML. MLADINKE IN ML. MLADINCE (letnik 1995, 1994)

Maribor 03.09.2011

   

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

7

Rutar Vika

PŠČ

1997

13.31s

100m

ml.mladike

8

Rutar Vika

PŠČ

1997

27.35s

200m

ml.mladike

4

Marcola Meta

PŠČ

1996

514 cm

daljina

ml.mladike

6

Melink Veronika

PŠČ

1995

1.12,62 min

400m ovire

ml.mladike

                 

2. ULIČNI TEK ZA VELIKO NAGRADO BOVCA

Bovec 02.06.2011

                               

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija



3

Skočir andrej

PŠČ

2003

01:29.6

500 m

Dečki 2004, 2003, 2002



3

Tan Černigoj

PŠČ

2001

03:09.9

840 m

Dečki 2001, 2000, 1999



4

Gaj Černigoj

PŠČ

2001

03:29.9

840 m

Dečki 2001, 2000, 1999



1

Gerbec Pia

PŠČ

2002

01:28.8

500 m

Deklice 2004, 2003, 2002



1

Rutar Katja

PŠČ

1999

02:59.1

840 m

Deklice 2001, 2000, 1999

2

Uršič Urša

PŠČ

2000

03:00.0

840 m

Deklice 2001, 2000, 1999

4

Kenda Neja

PŠČ

1999

03:01.9

840 m

Deklice 2001, 2000, 1999

5

Leban Parada Emanuela

PŠČ

2000

03:13.4

840 m

Deklice 2001, 2000, 1999

7

Gerbec Nuša

PŠČ

1999

03:21.2

840 m

Deklice 2001, 2000, 1999

3

Rutar Vika

PŠČ

1997

02:47.9

840 m

Deklice 1998, 1997, 1996

4

Geregorčič Tinkara

PŠČ

1998

02:50.5

840 m

Deklice 1998, 1997, 1996

               

ODPRTO PRVENSTVO GORENJSKE "RADOVLJICA 2011"

Radovljica, 25. 06. 2011



Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

4

Melink Veronika

PSČ

1995

01:01,67

400m

U16

5

Rutar Vika

PSČ

1997

01:01,79

400m

U16

2

Rutar Vika

PSČ

1997

12,99

100m

U16

1

Marcola Meta

PSČ

1996

5,09 m

daljina

U16

3

Bizjak Hana

PSČ

1999

8,65

60m

U14

4

Benedejčič Žan

PSČ

1999

10,2

60m

U14

4

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

8,66

60m

U14

5

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

01:54,10

600m

U14

7

Leban Parada Emanuela

PSČ

2000

51,47

300m

U12

4

Šuligoj Teja

PSČ

2000

50,26

300m

U12

2

Uršič Urša

PSČ

2000

49,03

300m

U12

4

Drol Luka

PSČ

2000

38,06 m

vortex

U12

3

Drol Luka

PSČ

2000

49,49

300m

U12

5

Černigoj Tan

PSČ

2001

4,12 m

daljina

U12

5

Černigoj Tan

PSČ

2001

9,28

60m

U12

7

Černigoj Gaj

PSČ

2001

9,58

60m

U12

3

Černigoj Gaj

PSČ

2001

38,19 m

vortex

U12

2

Skočir Andrej

PSČ

2003

10,04

60m

U10

7

Gerbec Pia

PSČ

2002

35,09

200m

U10

6

Faletič Pia

PSČ

2002

10,06

60m

U10

                                  

PRVENSTVO SLOVENJNE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Ravne, 18. in 19. 06 2011

    

Priimek in ime

uvrstitev

400m ovire

Rutar Vika

3

01:07,68

Melink Veronika

6

01:09,23

        

PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14

Postojna, 18. 06.2011



Priimek in ime

uvrstitev

60m

daljina

vortex

600m

Bizjak Hana

12

8,78 +1,1

4,10 +2,2

29,57

01:54,56

Gregorčič Tinkara

13

8,79 +0,9

4,00 +0,8

24,1

01:49,22

Rutar Katja

15

9,36 +0,8

4,25 +0,1

34,29

01:54,68

Ekipno doseženo 7.mesto

               

PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12

Slovenska bistrica 19.06.2011



Priimek in ime

uvrstitev

60m

daljina

vortex

300m

Černigoj Tan

15

9,44 -1,4

4,07 +0,3

27,8

56,46

Černigoj Gaj

18

9,75 -1,8

3,59 +0,9

36,8

59,88

Ekipno doseženo 6.mesto

             

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE PTUJ 2011

Ptuj, 04/05.06.2011

  

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

3

Rutar Vika

PSČ

1997

12,84

100m

U16

3

Rutar Vika

PSČ

1997

49,02

300m ovire

U16

8

Marcola Meta

PSČ

1996

4,98

daljina

U16

3

Drol Luka

PSČ

2000

42,81

vortex

U12

4

Drol Luka

PSČ

2000

30,5

200 m

U12

5

Černigoj Tan

PSČ

2001

4,03

daljina

U12

7

Černigoj Gaj

PSČ

2001

35,12

vortex

U12

10

Cvijanovič Alen

PSČ

2001

02:01,35

600m

U12

8

Šuligoj Teja

PSČ

2000

31,28

200 m

U12

6

Uršič Urša

PSČ

2000

01:59,07

600m

U12

6

Rutar Katja

PSČ

1999

11,38

60 ovire

U14

15

Marcola Ana

PSČ

1998

4,46

daljina

U14

7

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

28,23

200 m

U14

5

Gerbec Nuša

PSČ

1999

8,58

Krogla-2

U14

14

Bizjak Hana

PSČ

1999

8,64

60m

U14

11

Kenda Neja

PSČ

1999

03:39,84

1000m

U14

9

Podreka Kevin

PSČ

1999

42,61

vortex

U14

 

17. ATLETSKI MEDNARODNI MITING MLADIH (Memorial Vučko)
Kranj, 21.5.2011

  

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

6

Leban Blaž

PSČ

1994

12,44

60m

mlajši mladinci

2

Melink Veronika

PSČ

1995

13.65

100m

mlajše mladinke

3

Rutar Vika

PSČ

1997

12,98

100m

U16

12

Marcola Meta

PSČ

1996

13.83

100m

U16

6

Rutar Vika

PSČ

1997

43.93

300m

U16

10

Pirih Vine

PSČ

1999

2:00.70

600m

U14

15

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

8,82

60m

U14

16

Bizjak Hana

PSČ

1999

8,83

60m

U14

19

Marcola Ana

PSČ

1998

4,26m

daljina

U14

7

Drol Luka

PSČ

2000

30,62

200m

U12

12

Černigoj Gaj

PSČ

2001

34,12

200m

U12

10

Černigoj Tan

PSČ

2001

9,34

60m

U12

1

Drol Luka

PSČ

2000

45,73m

vortex

U12

6

Černigoj Gaj

PSČ

2001

38,24m

vortex

U12

10

Černigoj Tan

PSČ

2001

3,95m

daljina

U12

9

Šuligoj Teja

PSČ

2000

31,23

200m

U12

4

Uršič Urša

PSČ

2000

1:53.06

600m

U12

6

Leban Parada Emanuela

PSČ

2000

1:58.83

600m

U12

6

Faletič Pia

PSČ

2002

10,03

60m

U10

14

Gerbec Pia

PSČ

2002

26,81

150m

U10

20

Valentinčič Neža

PSČ

2002

27.80

150m

U10



OTVORITVENI SPOMLADANSKI ATLETSKI MITING 

Žalec 21.april 2011



Mlajše mladinke (letnik 1995, 1994)
Veronika Melink: 400m, 63.27 sek, 3.mesto

U 16 (letnik 1996, 1997)
Vika Rutar: 100m: 13.34 sek, 2.mesto
 Meta Marcola: skok v daljino, 465 cm, 2.mesto

U14 (lenik 1998,1999)
Ana Marcola: skok v daljino, 424 cm, 3.mesto



OTVORITVENI ATLETSKI MITING 

Bled, 9.april 2011

 

Uvrstitev

Priimek in ime

Klub

Letnik

Rezultat

Disciplina

Kategorija

6

Skočir Andrej

PSČ

2003

60m

10:33s

U10

3

Faletič Pia

PSČ

2002

60m

0:10:14s

U10

4

Drol Luka

PSČ

2000

150m

22:60s

U12

7

Černigoj Gaj

PSČ

2001

150m

24:13s

U12

7

Černigoj Tan

PSČ

2001

daljina

3,85m

U12

2

Uršič Urša

PSČ

2000

150m

23:74s

U12

10

Mugerli Aljaž

PSČ

1998

200m

30:25s

U14

5

Podreka Kevin

PSČ

1999

daljina

4,43m

U14

11

Jeklin Diana

PSČ

1999

80m

0:09:72s

U14

2

Gregorčič Tinkara

PSČ

1998

200m

28:64s

U14

7

Bizjak Hana

PSČ

1999

200m

30:11s

U14

11

Gerbec Nuša

PSČ

1999

200m

32:74s

U14

2

Rutar Katja

PSČ

1999

60m ovire

12:43s

U14

5

AD Posočje (Hana Bizjak,Diana Jeklin,Nuša Gerbec,Katja Rutar)

PSČ

98/99

4X100m

0:58:55s

U14

1

Rutar Vika

PSČ

1997

100m

0:13:43s

U16

4

Rutar Vika

PSČ

1997

300m

0:45:50s

U16

     

Odprto DP v krosu

Velenje 2.4.2011

6. mesto URŠIČ URŠA                                    0:03:47.9
14. mesto ŠULIGOJ TEJA                               0:04:04.2
19. mesto LEBAN PARADA EMANUELA       0:04:15.9

 

Troboj Brigita Bukovec 2011

Ljubljana, 12.3.2011



DEKLICE letnik 1996 in 1997
1.  MARCOLA META                     1996 PSČ 60m 8,72 s -Daljina 4,88 m -60m ovire 9,55 s
2.  RUTAR VIKA                             1997 PSČ 60m 8,36 s -Daljina 4,23 m -60m ovire 9,39 s 

 DEČKI letnik 1998 in 1999
6. PODREKA KEVIN                       1999 PSČ 60m 8,98 s -Daljina 4,38 m -60m ovire 10,01 s

DEKLICE letnik 1998 in 1999
6.  GREGORČIČ TINKARA            1998 PSČ 60m 8,83 s -Daljina 4,13 m -60m ovire 10,15 s
11. BIZJAK HANA                            1999 PSČ 60m 8,98 s -Daljina 4,07 m -60m ovire 10,97s
12. MARCOLA ANA                         1998 PSČ 60m 8,99 s -Daljina 4,11 m -60m ovire 11,08 s
18. RUTAR KATJA                            1999 PSČ 60m 9,68 s -Daljina 3,83 m -60m ovire 11,03 s
21. GERBEC NUŠA                         1999 PSČ 60m 9,88 s -Daljina 3,64 m -60m ovire 11,19 s

DEČKI letnik 2000 in 2001
2. ČERNIGOJ TAN                           2001 PSČ 60m 9,25 s -Daljina 3,98 m -60m ovire 10,67 s
4. DROL LUKA                                 2000 PSČ 60m 9,27s -Daljina 3,82 m -60m ovire 11,56 s
7. ČERNIGOJ GAJ                           2001 PSČ 60m 9,55 s -Daljina 3,67 m -60m ovire 11,44 s

DEKLICE letnik 2000 in 2001
4.   ŠULIGOJ TEJA                            2000 PSČ 60m 9,43 s -Daljina 3,78 m -60m ovire 11,28 s
6.   URŠIČURŠA                                2000 PSČ 60m 9,54 s -Daljina 3,55 m -60m ovire 11,12 s
10. LEBAN PARADA EMANUELA  2000 PSČ 60m 10,03 s -Daljina 3,58 m -60m ovire 11,85 s

Državno prvenstvo za mlajše mladince (letnik 1994 in 1995 ter mlajši)

Ljubljana, 29. januar 2011

Vika Rutar (letnik 1997), 60m: kvalifikacije: 8.21 sek in A finale: 8.20 sek (osebni rekord), 6. mesto od 32 tekmovalk
Meta Marcola(letnik 1996), 60m: 8.71 sek, 26.mesto od 32 tekmovalk in skok v daljino: 464 cm, 12.mesto od 17 tekmovalk

 

Državno prvenstvo v dvorani za U12 (letnik 2000 in mlajši) 

Slovenska Bistrica, 23. januar 2011 

  

Urša Uršič (letnik 2000): 60m: 9.35 sek (osebni rekord), 18.mesto od 65 tekmovalk

Luka Drol (letnik 2000); 60m: kvalifikacije: 9.32 sek (osebni rekord) in B finale: 9.38 sek, 8. mesto od 39 tekmovalcev

Državno prvenstvo v dvorani za U14 (letnik 1999 in 1998)

Ljubljana,22. januar 2011

Tinkara Gregorčič (letnik 1998): 60m: kvalifikacije: 8.74 sek (osebni rekord), B finale: 8.85 sek, 11.mesto od 61 tekmovalk
Kevin Podreka (letnik 1999): 60m: 8.93 sek, 21.mesto od 48 tekmovalcev in skok v daljino: 453 cm (osebni rekord), 11.mesto od 29 tekmovalcev
Ana Marcola (letnik 1998): skok v daljino: 405cm, 29.mesto od 50 tekmovalk 

Končani so zimski krosi za sezono 2010/2011

 

Priimek in Ime

Končna uvrstitev

Letnik

Vrtojba

Kamnje

Batuje

Lipica

Skočir Anderej

3

2003

28

35

31

Drol Luka

8

2000

26

Urša Uršič

2

2000

28

31

40

Leban Parada

12

2000

24

Pirih Vine

4

1999

28

26

28

Benedejčič Žan

6

1999

26

Leban Tine

8

1998

25

Gregorčič Tinkara

3

1998

28

28

28

Kenda Neja

6

1999

24

24

23

Rutar Katja

9

1999

23

25

Rutar Klara

12

1998

25

Gerbec Nuša

16

1999

20

Rutar Vika

5

1997

35

Rutar Monika

6

1996

31

 Število točk (Doseženo mesto) 40 (1), 35 (2), 31 (3), 28(4), 26(5), 25(6), 24(7), 23(8) ,22(9), 21(10),... do 1 točke

  

              PRIMORSKI POKALNI TEKI 2011 REZULTATI

 

Priimek in Ime

Letnik

Vipava

Tolmin

Bovec

Ajdovščina

Hotedršica

Petelinje

Ilirska Bistrica

Dobravlje

Povir

Cerkno

Skupna uvrstitev

2004 in mlajši

























Sovdat Žana

2004

/

3

/

/

/

/

/

/

/

/

20

Kenda Jasna

2004

/

7

/

/

/

/

/

/

/

/

33

Cvijanovič Lara

2004

/

8

9

/

/

/

/

/

/

/

14

Kovačič Lin

2006

9

10

/

/

/

/

/

8

/

/

9

Kenda Avguštin

2004

/

4

6

/

/

/

/

/

/

/

12

Leban Parada Santiago

2005

8

7

9

9

8

/

/

/

/

/

8

Gerbec Staš

2005

/

/

10

/

/

/

/

/

/

/

42

2003

























Skočir Andrej

2003

2

1

1

2

2

2

/

1

2

/

2

Drole Matic

2003

/

4

/

/

/

/

/

/

/

/

10

2002

























Gerbec Pia

2002

2

/

3

1

/

1

/

2

2

1

2

Valentinčič Neža

2002

4

/

5

4

/

6

/

4

/

/

5

Faletič Pia

2002

9

/

/

/

/

7

/

/

/

/

11

Kovčič Lan

2002

4

4

/

/

/

/

/

2

/

/

6

2001

























Černigoj Tan

2001

3

4

2

5

/

7

/

4

/

1

4

Cvijanovič Alen

2001

4

/

3

4

4

5

2

2

2

/

3

Černigoj Gaj

2001

5

5

5

6

/

8

/

7

/

5

6

Kovačič Ian

2001

7

7

/

/

5

/

/

6

/

/

7

2000

























Uršič Urša

2000

/

1

1

1

/

2

/

2

/

2

2

Leban Parada Emanuala

2000

/

5

6

2

/

1

/

/

/

/

6

Drol Luka

2000

2

1

/

4

/

4

/

/

/

/

7

Čopi Gašper

2000

/

5

5

/

/

/

/

/

/

/

8

1999

























Kenda Neja

1999

2

4

1

3

4

/

/

4

/

/

4

Rutar Katja

1999

4

3

2

2

4

3

2

1

/

3

3

Gerbec Nuša

1999

6

5

3

4

/

/

/

6

/

/

6

Podreka Kevin

1999

1

1

1

1

1

1

/

1

/

/

1

Pirih Vine

1999

2

3

3

/

/

/

1

/

2

1

2

Benedejčič Žan

1999

4

4

4

/

/

/

/

3

5

5

4

1998

























Gregorčič Tinkara

1998

2

1

/

1

/

1

/

1

/

/

2

Rutar Klara

1998

/

4

4

4

/

/

/

4

1

2

3

Mugerli Aljaž

1998

2

2

3

4

/

/

/

/

/

2

3

1997

























Rutar Vika

1997

/

1

1

/

/

1

/

/

/

/

3

1996

























Rutar Monika

1996

/

2

3

4

/

/

/

3

3

3

3















































 

Podobni prispevki

Related projects

  • Med tem, ko se je letošnje, za atlete AD Posočje, uspešno tekmovalno leto že zaključilo, so v polnem [...]

    Preberi več
  • V soboto, 15. oktobra, se ja na atletskem stadionu v Tolminu, izvedel praktični del izobraževanja za nove [...]

    Preberi več
  • V soboto, 8.10., je na Športnem parku Brajda, potekal tradicionalni atletski Miting Tolmin. Letos je v zastopstvu [...]

    Preberi več