Rezultati 2021 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

 

REZULTATI TEKEM 2021
Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekma
Novo mesto, 30.1.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 22.30 2 28 200m
Sovdat Ajda 2006 280 7 7 skok s palico
Sovdat Žana 2004 28.80 32 40 200m
Manfreda Tamara 2005 31.24 40 40 200m
Sovdat Ajda 2006 28.47 30 40 200m
Skočir Andrej 2003 6,96 3 43 60m
Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekma
Novo mesto, 6.2.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Ajda 2006 280 7 11 skok s palico
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice
Novo mesto, 13.2.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Ajda 2006 300 4 8 skok s palico
Balkansko prvenstvo U20, Sofija 13.02.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 6,92 4 15 60m
Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajše mladinski kategoriji
Ptuj, 28. 02. 2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Žana 2004 44,79 1 8 kopje
Manfreda Tamara 2005 29,44 5 7 disk
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE
Novo mesto, 06.03.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 6,98 2 15 60m
Skočir Andrej 2003 22,01 1 12 200m
Jarc Tina 2005 145 7 8 višina
Kavčič Zarja 2005 130 8 8 višina
Komel Natalija 2003 27,67 13 21 200m
Manfreda Tamara 2005 8,97 3 3 krogla
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE
Novo mesto, 13.03.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Črv Nik 2007 155 7 8 višina
Kenda Jaka 2004 11,81 2 5 krogla
Jarc Tina 2005 140 10 11 višina
Kavčič Zarja 2005 125 11 11 višina
Sovdat Ajda 2006 280 4 6 skok s palico
Kavčič Zarja 2005 31.60 36 36 200m
ZIMSKO PRVENSTVO SLOVENIJE V METIH ZA STAREJŠI MLADINSKI KATEGORIJI
Domž ale, 13. marec 2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Žana 2004 37,82 2 4 kopje
Manfreda Tamara 2005 29,46 4 4 disk
KVALIFIKACIJE ZA APS ZA MLADINSKE IN ČLANSKE KATEGORIJE
Radovljica, 24.04.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 21.58 2 6 200m
Jarc Tina 2005 140 1 1 višina
Sovdat Žana 2004 14,17 8 10 100m
Manfreda Tamara 2005 14,82 10 10 100m
Leban Martin 2007 13,54 10 13 100m
Črv Nik 2007 157 2 5 višina
Trost Mare 2007 447 7 8 daljina
Sovdat Gaja 2008 459 5 10 daljina
Sovdat Ajda 2006 13,39 11 33 100m
Komel Natalija 2003 27,21 4 10 200m
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE
Velenje, 08.05.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Črv Nik 2007 155 8 10 višina
Sovdat Ajda 2006 310 3 9 skok s palico
Sovdat Ajda 2006 13,51 16 64 100m
Jarc Tina 2005 150 9 14 višina
Manfreda Tamara 2005 30,31 5 11 disk
Manfreda Tamara 2005 9,65 8 15 krogla
PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14)
Tolmin, 09.05.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Manfreda Luka 2009 1650 32 66 mnogoboj
Močnik Luka 2009 1547 35 66 mnogoboj
Leban Jež Svit 1216 47 66 mnogoboj
Leban Anže 1172 49 66 mnogoboj
Manfreda Jernej 1147 51 66 mnogoboj
Jermol Jure 1134 52 66 mnogoboj
Kenda Miha 1038 56 66 mnogoboj
Lipušček Žiga 1025 57 66 mnogoboj
Sovdat Gaja 2008 2454 6 113 mnogoboj
Gruden Anuška 2008 2240 12 113 mnogoboj
Rutar Tanja 2008 2043 28 113 mnogoboj
Leban Jež Vita 1937 37 113 mnogoboj
Burgar Iris 2008 1813 51 113 mnogoboj
Jeklin Manca 1726 60 113 mnogoboj
Leban Adriana 1628 70 113 mnogoboj
Leban Hana 1174 103 113 mnogoboj
EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16)
Koper, 15.05.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev disciplina Število nastopajočih
Leban Martin 2007 13,14 11 24 100m
Črv Nik 2007 13,58 12 24 100m
Kragelj Blaž 2007 14,34 19 24 100m
Kragelj Blaž 2007 25.00 11 20 kopje
Črv Nik 2007 155 3 7 višina
Burgar Iris 2008 383 39 51 daljina
Sovdat Gaja 2008 477 8 51 daljina
Sovdat Ajda 2006 300 1 6 skok s palico
Gruden Anuška 2008 03:25,8 10 18 1000m
Sovdat Gaja 2008 46,08 20 63 300m
Burgar Iris 2008 51,55 56 63 300m
KVALIFIKACIJE ATLETSKEGA POKALA SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE
Ptuj, 15.05. - 16.05.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 21,32 3 21 200m
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE
Ljubljana, 22.05. - 23.05.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 10,77 1 34 100m
Manfreda Tamara 2005 30,86 5 8 disk
Jarc Tina 2005 145 9 15 višina
Skočir Andrej 2003 21,55 1 31 200m
Mini atletika
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
27. ATLETSKI MITING KRANJ 2021 - MEMORIAL VUČKO
Kranj, 05.06.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Črv Nik 2007 13,67 13 20 100m
Sovdat Gaja 2008 8,48 3 65 60m
Sovdat Gaja 2008 28,59 6 71 200m
Jeklin Manca 2010 9,24 8 37 60m
Domenih Luketa Petja 2010 9,66 20 37 60m
Balkansko prvenstvo za starejše mladince in mladinke U20, Istambul 12-13 junij 2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 21,52 1 200 17
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE
Novo mesto, 12.06. - 13.06.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Manfreda Tamara 2005 33,64 3 8 disk
Jarc Tina 2005 150 10 10 višina
Sovdat Žana 2004 30,07 5 11 kopje
Črv Nik 2007 165 8 10 višina
Sovdat Žana 2004 28,56 52 66 200m
Manfreda Tamara 2005 30,52 64 66 200m
Sovdat Ajda 2006 310 4 7 palica
Manfreda Tamara 2005 10,73 5 11 krogla
Sovdat Žana 2004 8,32 11 11 krogla
EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) IN (U12)
Žalec, 12.06. - 13.06.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Gaja 2008 499 4 60 daljina
Leban Adriana 2009 420 28 60 daljina
Burgar Iris 2008 388 43 60 daljina
Gruden Anuška 2008 39,64 8 35 voretx
PSČ U16 58,69 15 24 4X100m
Domenih Luketa Petja 2010 3,49 20 33 daljina
Jeklin Manca 2010 370 13 33 daljina
Jeklin Manca 2010 9,35 9 55 60m
Domenih Luketa Petja 2010 9,79 24 55 60m
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE
Slovenj Gradec, 26.06. - 27.06.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 10,69 1 23 100m
Skočir Andrej 2003 21,81 1 23 200m
Manfreda Tamara 2005 32,91 2 5 disk
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16)
Nova Gorica, 26.06.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Leban Martin 2007 12,98 13 28 100m
Leban Martin 2007 43,6 18 23 300m
Črv Nik 2007 160 4 10 višina
Sovdat Gaja 2008 459 14 30 daljina
Leban Adriana 2009 389 24 30 daljina
Gruden Anuška 2008 03:27,0 15 18 1000m
Sovdat Gaja 2008 45,97 19 37 300m
Leban Adriana 2009 50,18 35 37 300m
Sovdat Ajda 2006 325 1 5 skok s palico
Sovdat Ajda 2006 33,95 1 11 kopje
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE
Velenje, 01.07. - 02.07.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 21,43 3 14 200m
26. EVROPSKO PRVENSTVO ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE 26th European Athletics U20 Championships
Tallinn (EST), 15. – 18. julij 2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 21,59 12 21 200m
18. BALKANSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE
Kraljevo,  14.08.2021 (SRB)
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Žana 2004 41,78 6 8 kopje
EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE
Nova Gorica, 29.08.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Ajda 2006 280 5 8 palica
Manfreda Tamara 2005 27,86 4 9 disk
Sovdat Žana 2004 31,92 2 11 kopje
Črv Nik 2007 160 7 8 višina
MEDNARODNI ATLETSKI MITING ŠTAJERSKA MARIBOR
Maribor, 05.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 10,68 2 22 100m
EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE
Ljubljana, 10.09. - 11.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 48,08 4 18 400m
16. MEMORIAL MATICA ŠUŠTERŠIČA IN PATRIKA CVETANA
Ljubljana, 16.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 48,25 4 7 400m
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16)
Ptuj, 18.09. - 19.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Črv Nik 2007 8,44 11 13 krogla
Kragelj Blaž 2007 7,92 12 13 krogla
Gruden Anuška 2008 03:28,5 22 25 100m
Sovdat Ajda 2006 35,75 2 19 kopje
Sovdat Gaja 2008 25,33 13 19 kopje
Črv Nik 2007 168 4 12 višina
Kragelj Blaž 2007 140 11 12 višina
Kragelj Blaž 2007 33,92 12 16 kopje
Sovdat Ajda 2006 325 1 4 skok s palico
Sovdat Ajda 2006 13,51 30 78 100m
Sovdat Gaja 2008 474 12 35 daljina
Gruden Anuška 2008 07:50,1 10 11 2000m
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) IN (U12)
Maribor, 25.09. - 26.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Gaja 2008 484 5 48 daljina
Leban Adriana 2009 422 34 48 daljina
Burgar Iris 2008 31,87 77 99 200m
Gruden Anuška 2008 43,38 4 17 vortex
PSČ U14 57,47 13 23 4X100m
Leban Anže 2011 32,98 17 31 vortex
Leban Anže 2011 9,37 21 52 60m
Jeklin Manca 2010 418 13 46 daljina
Domenih Luketa Petja 2010 361 37 46 daljina
Valentinčič Zoja 2011 297 43 46 daljina
Jeklin Manca 2010 918 11 88 60m
Domenih Luketa Petja 2010 9,71 39 88 60m
Valentinčič Zoja 2011 10,60 77 88 60m
EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE
Novo mesto, 25.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 10,79 1 14 100m
Skočir Andrej 2003 21,53 1 17 200m
DVOBOJ REPREZENTANC PIONIRJEV IN PIONIRK (CRO-SLO) U16
Čakovec (CRO), 26.09.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Črv Nik 2007 155 5 6 višina
Sovdat Ajda 2006 320 1 6 skok s palico
ATLETSKI MITING TOLMIN
Tolmin, 09.10.2021
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Skočir Andrej 2003 10,59 1 5 100m
Skočir Andrej 2003 49,46 1 1 400m
Sovdat Žana 2004 01:04,3 5 7 400m
Manfreda Tamara 2005 01:11,1 7 7 400m
Sovdat Žana 2004 28,03 6 12 200m
Sovdat Ajda 2006 28,32 8 12 200m
Manfreda Tamara 2005 30,5911 11 12 200m
Kavčič Zarja 2005 141 3 4 višina
Črv Nik 2007 13,21 6 8 100m
Leban Martin 2007 13,71 7 8 100m
Kragelj Blaž 2007 14,02 8 8 100m
Črv Nik 2007 165 1 2 višina
Kragelj Blaž 2007 140 2 2 višina
Trost Mare 2007 452 2 2 daljina
Sovdat Ajda 2006 315 1 1 skok s palico
Leban Jakob 200+9 9,14 3 4 60m
Manfreda Luka 2009 444 2 6 daljina
Leban Jakob 2009 389 5 6 daljina
Močnik Luka 2009 31,28 5 7 200m
Jermol Luka 2008 39,04 4 7 vortex
Manfreda Luka 2009 38,33 5 7 vortex
Močnik Luka 2009 38,1 6 7 vortex
Sovdat Gaja 2008 8,5 2 16 60m
Rutar Tanja 2008 8,82 5 16 60m
Burgar iris 2008 9,14 8 16 60m
Leban Jež Vita 2008 9,15 9 16 60m
Leban Adriana 2009 9,21 10 16 60m
Gruden Anuška 2008 44,49 2 6 vortex
Leban Jež Vita 2008 34,23 4 6 vortex
Sovdat Gaja 2008 480 3 18 daljina
Rutar Tanja 2008 479 4 18 daljina
Leban Adriana 2009 394 17 18 daljina
Kragelj Jana 2009 367 18 18 daljina
Gruden Anuška 2008 30,56 9 17 200m
Burgar iris 2008 30,97 12 17 200m
Kanalec Sofia 2008 141 1 6 višina
Leban Anže 2011 9,15 3 15 60m
Kenda Miha 2010 9,4 5 15 60m
Fon Svit Leopold 2010 9,7 8 15 60m
Fon Svit Leopold 2010 388 3 14 daljina
Lipusček Žiga 2010 351 6 14 daljina
Kenda Miha 2010 337 8 14 daljina
Luznik Jakob 2011 335 9 14 daljina
Lipusček Žiga 2010 34,61 4 11 vortex
Leban Anže 2011 31,74 6 11 vortex
Jug Klavora Vid 2012 28,4 10 11 vortex
Luznik Jakob 2011 35,72 7 7 200m
Leban Hana 2010 9,54 5 26 60m
Laharnar Neža 2010 9,88 10 26 60m
Močnik Neja 2012 10,95 21 26 60m
Rojc Žana 2011 11,19 23 26 60m
Rojc Urša 2013 11,51 26 26 60m
Boben Nastja 2011 20,26 5 7 vortex
Jeklin Manca 2010 407 4 20 daljina
Leban Hana 2010 375 7 20 daljina
Domenih Luketa Petja 2010 361 9 20 daljina
Laharnar Neža 2010 344 10 20 daljina
Boben Nastja 2011 289 18 20 daljina
Jeklin Manca 2010 29,96 1 15 200m
Domenih Luketa Petja 2010 31,83 5 15 200m
Močnik Neja 2012 38,71 14 15 200m
Rojc Žana 2011 39,69 15 15 200m
18. BALKANSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE
Kraljevo,  14.08.2021 (SRB)
Priimek in ime Letnik Rezultat Uvrstitev Število nastopajočih disciplina
Sovdat Žana 2004 41,78 6 8 kopje
Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 20 December 2021 19:22