Kategorizirani športniki PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

Seznam kategoriziranih in selekcioniranih

atletov AD Posočje:

Atlete so prvič selekcionirani in kategorizirani v starostni skupoini U16 po kriterijih OKS-a https://www.olympic.si/sportniki/registracija-in-kategorizacija

ATLETIKA – STADIONSKA

MLADINSKI RAZRED

 

Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke, državno pokalno prvenstvo, Slovenj Gradec, SLOVENIJA, 07.09.2019 - 08.09.2019

Skočir, Andrej, 2003 , 3.m, 100 m, starejši mladinci, Moški,

  • Traj. kat.: 01.02.2020 - 31.01.2022
  • Tek. lic. v času tekme: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin
  • Akt. tek. licenca: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16), državno prvenstvo, Novo mesto, SLOVENIJA, 25.01.2020 - 25.01.2020

Sovdat, Ajda, 2006 , 3.m, palica - dvorana, kadeti, Ženski,

  • Traj. kat.: 01.06.2020 - 30.06.2021
  • Tek. lic. v času tekme: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin
  • Akt. tek. licenca: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16, državno prvenstvo, Ravne na Koroškem, SLOVENIJA, 14.09.2019 - 15.09.2019

Sovdat, Žana, 2004 , 4.m, kopje, kadeti, Ženski,

  • Traj. kat.: 01.02.2020 - 31.01.2022
  • Tek. lic. v času tekme: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin
  • Akt. tek. licenca: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin

 

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke, državno pokalno prvenstvo, Velenje, SLOVENIJA, 11.05.2019 - 11.05.2019

Komel, Natalija, 2003 , 1.m, 4x100 m, mlajši mladinci, Ženski,

  • Traj. kat.: 01.10.2019 - 30.09.2021
  • Tek. lic. v času tekme: ATLETSKI KLUB GORICA, Nova Gorica
  • Akt. tek. licenca: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16, državno prvenstvo, Ravne na Koroškem, SLOVENIJA, 14.09.2019 - 15.09.2019

Kenda, Jaka, 2004 , 2.m, krogla, kadeti, Moški,

  • Traj. kat.: 01.02.2020 - 31.01.2022
  • Tek. lic. v času tekme: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin
  • Akt. tek. licenca: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin

SELEKCIJA U16:

PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), državno prvenstvo, Ravne na Koroškem, SLOVENIJA, 12. 9. 2020 – 13. 9. 2020

Tamara Manfreda, 2005 , 2. m, disk, kadeti, ženski

 

 

ATLETIKA - CESTNI TEK

DRŽAVNI RAZRED

Prvenstvo Slovenije v maratonu, državno prvenstvo, Ljubljana, SLOVENIJA, 27.10.2019 - 27.10.2019

Pisk, Saša, 1985 ,

1.m, maraton, člani, Ženski, Traj. kat.: 01.02.2020 - 31.01.2022

Akt. tek. licenca: ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN, Tolmin

 

Prvenstvo Slovenije v maratonu, državno prvenstvo, Ljubljana, SLOVENIJA, 28.10.2018 - 28.10.2018

Kutin Anže, 2002

167.m 10 km, MT, Ljubljana, 28.10.2018 - 28.10.2018
Tekmovalna licenca:AD POSOČJE, TOLMIN

SEZNAM KATEGORIZACIJ PRED LETOM 2018

 

 

MRAK Valerija, 1971

ATLETIKA - GORSKI TEK

DRŽAVNI RAZRED, Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016

10.m gor, TVN, Tacen, Slovenija, 04.10.2014 - 00.00.0000
Tekmovalna licenca:AD POSOČJE, TOLMIN

 

 

VOJSKA Marko, 1976

ATLETIKA - CESTNI TEK

DRŽAVNI RAZRED, Obd. kat.: od 01.10.2010 do 30.09.2011

5.m polmaraton, MT, Radenci, Slovenija, 15.05.2010 - 00.00.0000
Tekmovalna licenca:AD POSOČJE, TOLMIN

 

GASHI Edita, 1976

ATLETIKA - GORSKI TEK

DRŽAVNI RAZRED, Obd. kat.: od 01.10.2010 do 30.09.2011

3.m maraton, DP, Podbrdo, Slovenija, 19.06.2010 - 00.00.0000
Tekmovalna licenca:AD POSOČJE, TOLMIN

Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 08 Februar 2021 10:04