Rezultati 2020 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

REZULTATI TEKEM 2020

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009, Slovenska Bistrica, 11.01.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
6 MOČNIK Luka 2009 1:17,86 400m 2009 16
10 MANFREDA Luka 2009 1:19,03 400m 2009 16
14 KRIVEC DANI 2009 1:28,30 400m 2009 16
8 RUTAR Manca 2009 3,24 daljina 2009 13
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE 2010, Slovenska Bistrica, 11.01.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik 60m daljina težka žoga 600m nastopajočih
3 LEBAN Martin 2007 8,44 4,59 6,95 1:55,99 49
23 KRAGELJ Blaž 2007 9,41 4,17 8,51 2:07,46 49
24 ČRV Nik 2007 9,48 4,28 7,30 2:01,59 49
13 SOVDAT Gaja 2008 9,37 7,85 4,03 2:02,04 67
6 AD Posočje pionirji U14 U14 20
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16), Novo mesto, 25.01.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
10 LEBAN Martin 2007 8,76 60m U16 26
13 LEBAN Martin 2007 4,17 daljina U16 15
19 SOVDAT Ajda 2006 8,51 60m U16 65
37 KENDA DREKONJA Lea 2007 8,79 60m U16 6
61 MANFREDA Tamara 2005 9,42 60m U16 65
62 SOVDAT Gaja 2008 9,46 60m U16 65
19 LEBAN JEŽ Gaja 2006 3:26,11 1000m U16 37
9 MANFREDA Tamara 2005 8,30 Krogla_3kg U16 11
3 SOVDAT Ajda 2006 2,40 Palica U16 9
20 KENDA DREKONJA Lea 2007 4,24 daljina U16 23
22 SOVDAT Gaja 2008 3,82 daljina U16 23
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke, Novo mesto, 01.02.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
5 GAŠPERČIČ Žan 2001 9,69 krogla_6kg str maldinci 5
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke, Novo mesto, 09.02.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
7 KENDA Jaka 2004 12,37 krogla_5kg ml.mladinci 11
11 LEBAN Miha 2004 8,05 krogla_5kg ml.mladinci 11
40 SOVDAT Ajda 2006 8,61 60m ml.mladinke 61
50 SOVDAT Žana 2004 8,77 60m ml.mladinke 61
23 FALETIČ Polona 2004 1:10,31 400m ml.mladinke 27
9 SOVDAT Ajda 2006 2,40 palica ml.mladinke 13
13 MANFREDA Tamara 2005 8,96 krogla_3kg ml.mladinke 16
14 SOVDAT Žana 2004 8,31 krogla_3kg ml.mladinke 16
Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajši mladinski kategoriji,Ptuj, 7. marec 2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
5 SOVDAT Žana 2004 35,27 kopje ml.mladinke 7
MEDNARODNI ATLETSKI MITING Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire, Radovljica, 31.05.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
2 SKOČIR Andrej 2003 22,50 100m člani 10
6 JARC Tina 2005 1,35 višina ml.mladinke 8
8 LEBAN Martin 2007 13,60 100m U16 10
2 LEBAN JEŽ Gaja 2006 3:22.08 1000m U16 7
4 KRAGELJ Blaž 2007 50,70 vortex U14 13
2 ČRV Nik 2007 1,40 višina U14 5
7 LEBAN Martin 2007 4,57 daljina U14 12
10 KRAGELJ Blaž 2007 4,02 daljina U14 12
9 SOVDAT Gaja 2008 30,04 200m U14 20
15 KENDA DREKONJA Lea 2007 31,37 200m U14 20
7 SOVDAT Gaja 2008 4,47 daljina U14 18
12 KENDA DREKONJA Lea 2007 3,92 dalijna U14 18
12 GRUDEN Anuška 2008 1:57.01 600m U14 18
26. MEDNARODNI ATLETSKI MITING MLADIH VUČKO, Kranj, 06.06.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
1 SKOČIR Andrej 2003 11,10 100m ml.mladinci 12
2 SOVDAT Žana 2004 34,75 kopje ml.mladinke 3
24 SOVDAT Ajda 2006 14,22 100m U16 37
7 MANFREDA Tamara 2005 8,99 krogla-3kg U16 8
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14, Tolmin 14.06.2020
uvrstitev priimek in ime letnik 60m daljina vortex 600m nastopajočih
3 LEBAN Martin 2007 8,20 4,72 38,91 1:43,63 65
15 ČRV Nik 2007 8,89 4,43 40,92 1.50,23 65
21 KRAGELJ Blaž 2007 9,33 4,12 55,34 2:02,18 65
32 TROST Mare 2007 9,29 4,10 40,50 2:02,19 65
45 MOČNIK Luka 2009 9,75 3,97 31,42 1:58,34 65
48 MANFREDA Luka 2009 9,74 3,63 35,59 1:59,94 65
3 PSČ1 26
16 PSČ2 26
26 SOVDAT Gaja 2008 9,09 25,07 4,29 1:51,86 98
36 GRUDEN Anuška 2008 9,68 39,83 3,65 1:57,60 98
47 KENDA DREKONJA Lea 2007 8,94 29,73 3,98 2:11,52 98
51 RUTAR Tanja 2008 9,21 25,67 4,17 2:07,11 98
67 BURGAR Iris 2008 9,69 23,21 4,00 2:06,66 98
80 LEBAN Adriana 2009 10,05 24,49 3,50 2:06,46 98
83 LAVRENČIČ Katja 2008 9,64 18,93 3,78 2:12,97 98
96 RUTAR Manca 2009 10,36 20,40 3,24 2:17,27 98
98 ŠAVLI Katja 2009 10,68 17,30 3,01 2:25,95 98
14 PSČ1 38
25 PSČ2 38
37 PSČ3 38
Prvenstvo Slovenije za mlajše maldince in mladinke, Nova Gorica, 11-12.07.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
1 SKOČIR Andrej 2003 10,62 100M U18 22
5 MANFREDA Tamara 2005 17,82 disk-1kg U18 5
4 SOVDAT Žana 2004 38,04 kopje-500g U18 15
1 SKOČIR Andrej 2003 21,95 200M U18 28
7 SOVDAT Ajda 2006 2,50 palica U18 10
30 SOVDAT Žana 2004 28,04 200M U18 41
18 SOVDAT Ajda 2006 4,48 daljina U18 18
8 MANFREDA Tamara 2005 9,04 krogla-3kg U18 8
Atletsi pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16, Novo Mesto, 27.06.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
20 LEBAN Martin 2007 13,25 100M U16 28
12 ČRV Nik 2007 17,43 KOPJE-600G U16 12
5 ČRV Nik 2007 1,50 VIŠINA U16 8
5 SOVDAT Ajda 2006 13,14 OVIRE U16 14
22 LEBEAN Marta Marija 2005 4,45 DALJINA U16 29
25 SOVDAT Gaja 2008 4,23 DALJINA U16 29
11 JARC Tina 2005 1,35 VIŠINA U16 13
22 GRUDEN Anuška 2008 3:38,56 1000M U16 24
7 MANFREDA Tamara 2005 9,56 KROGLA-3KG U16 10
10 LEBAN Marta Marija 2005 7,40 KROGLA-3KG U16 10
3 MANFREDA Tamara 2005 19,15 DISK -1KG U16 8
4 SOVDAT Ajda 2006 2,50 PALICA U16 9
9 SOVDAT Gaja 2008 19,77 KOPJE-400G U16 11
10 JARC Tina 2005 17,22 KOPJE-400G U16 11
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke, Slovenj Gradec, 20.06.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
7 KENDA Jaka 2004 22,35 disk-1.5kg U18 7
1 SKOČIR Andrej 2003 10,76 100M U18 26
5 KENDA Jaka 2004 11,64 KROGLA-5kg U18 12
1 SKOČIR Andrej 2003 21,87 200M U18 24
25 SOVDAT Ajda 2006 13,62 100M U18 41
12 MANFREDA Tamara 2005 9,29 krogla-3kg U18 17
19 JARC Tina 2005 1,30 VIŠINA U18 19
15 FALETIČ Polona 2004 2:42,42 800M U18 16
35 SOVDAT Žana 2004 28,53 200M U18 41
3 SOVDAT Žana 2004 34,39 KOPJE-500G U18 18
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, Novo Mesto, 18-19.07.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
13 KUTIN Andrej 2002 53,92 400m u20 16
EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE, Velenje, 29. 8. 2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
8. Kenda Jaka 2004 25,23 disk-1.5kg U18 11
1. Skočir Andrej 2003 11,13 100m U18 17
5. Kenda Jaka 2004 12,54 krogla-5kg U18 11
3. Sovdat Ajda 2006 2,80 palica U18 9
21. Sovdat Ajda 2006 13,82 100m U18 27
5. Sovdat Žana 2004 36,49 kopje- 500g U18 13
11. PSČ mladinci 1952,00 ekipno U18 20
15. PSČ mladinke 2330,00 ekipno U18 21
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) IN (U12), Maribor, 26.-27.09.2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
1. Črv Nik 2007 1,56 višina U14 12
11. Leban Martin 2007 27,15 200m U14 50
26. Črv Nik 2007 29,17 200m U14 50
41. Kenda Drekonja Lea 2007 30,22 200m U14 78
17. Kenda Drekonja Lea 2007 4,37 daljina U14 39
13. Leban Adriana 2009 3,89 daljina U12 35
2. Leban Martin 2007 5,32 daljina U14 26
41. Leban Adriana 2009 9,90 60m U12 66
15. Črv Nik 2007 4,78 daljina U14 26
6. Leban Martin 2007 8,18 60m U14 32
25. Črv Nik 2007 9,14 60m U14 32
20. Kenda Drekonja Lea 2007 8,82 60m U14 70
34. Leban Adriana 2009 33,11 200m U12 47
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Ravne na Koroškem, 12. - 13. 9. 2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
6. Leban Martin 2007 4,85 daljina U16 13
10 Trost Mare 2007 4,17 daljina U16 13
2 Manfreda Tamara 2005 26,32 disk-1kg U16 5
10 Jarc Tina 2005 1,45 višina U16 11
23 Gruden Anuška 2008 03:29,8 1000m U16 29
4. Črv Nik 2007 jan.55 višina U16 5
16. Kragelj Blaž 2007 21,57 Kopje-600g U16 16
20 Leban Marta Marija 2005 4,6 daljina U16 44
37. Kenda Drekonja Lea 2007 4,16 daljina U16 44
40 Sovdat Gaja 2008 4,09 daljina U16 44
3. Sovdat Ajda 2006 2,95 palica U16 7
7. Manfreda Tamara 2005 9,48 krogla-3kg U16 10
14. PSČ 03:17,6 4x300m U16 14
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE IN MLADINCE, Celje, 5. - 6. 9. 2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
3. Skočir Andrej 2003 11,03 100m U20 19
12 Kutin Anže 2002 53,38 400m U20 19
2. Sovdat Žana 2004 35,66 Kopje-600g U20 10
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH, Nova Gorica, 03. 10.-04. 10. 2020
Uvrstitev Priimek in ime letnik rezultat disciplina kategorija nastopajočih
3. PŠČ pionirke U16 10,00 U16 9
6. PSČ pioniriji U14 7,00 U14 8
8 PSČ pionirke U14 7,00 U14 14
5 PSČ pionirji U12 8,00 U12 6
Uvrstitev Priimek in ime Letnik 100m daljina krogla višina 400m
DNF Skočir Andrej 2003 11,22 6,06 10,84 1,8 50,84
Uvrstitev Priimek in ime letnik ovire višina krogla 100m daljina kopje 800m
12 Sovdat Ajda 2006 19,50 1,39 8,36 13,71 4,46 34,18 02:42,0
17 Manfreda Tamara 2005 16,05 1,3 10,74 15,19 4,05 21,87 3,13,89
19 Jarc Tina 2005 16,80 1045 6,85 15,93 3,93 17,05 03:01,9
Uvrstitev Priimek in ime letnik 60m daljina vortex 600m
10 Leban Martin 2007 8,41 4,67 41,19 01:47,5
15 Črv Nik 2007 8,83 4,78 33,28 01:48,1
9 Sovdat Gaja 2008 8,95 27,82 4,39 01:52,0
12 Gruden Anuška 2008 9,22 37,27 3,83 01:55,5
10 Močnik Luka 2009 9,35 28,42 3,76 50,15-300m
Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 14 December 2020 08:45