19. Tek na Grad 2019 rezultati natisni
Prispeval Skrbnik   
19. TEK NA TMINSKI GRAD
26.05.2018
Tolmin, 26.05.2018
Podatki o tekmi
Organizator: AD Posočje, Tolmin
Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček
Obdelava rezultatov: AD Posočje
Dolžine prog: 2000m, 200m višinske razlike
Št. prijavljenih:  59
Razvrstitev po kategorijah

CICIBANI - 2008 in mlajši






1 LUKA MOČNIK 2009 AD POSOČJE 11:07
2 MATHIAS MLEKUŽ 2008 TD BOVEC 12:33
3 JERNEJ LEBAN 2011 MRAK RACING 16:06
4 GAŠPER RUTAR 2013 AD POSOČJE 19:28
5 BINE MOČNIK 2016 TOLMIN 1:36





PIONIRJI - 2007 - 2004




1 GAŠPER KLANJŠČEK 2005 LOGATEC 10:48
2 MAJ KAVS 2006 TD BOVEC 11:45
3 KIMI MELIHEN 2007 TD BOVEC 12:01
4 TIM ŽGAJNAR 2005 TD BOVEC 12:06
5 MARTIN LEBAN 2007 AD POSOČJE 12:54
6 JERNEJ KRAGELJ 2006 TOLMIN 13:17
7 JERNEJ MELINC 2006 TD BOVEC 13:26
8 MATIC ŽAGAR 2007 TD BOVEC 13:32
9 TIM KRANJC 2007 LJUBLJANA 13:45
10 NIK ČRV 2007 AD POSOČJE 15:36





MLADINCI - 2003 - 2000





1 ALEN CVIJANOVIĆ 2001 AD POSOČJE 10:40
2 ANŽE KUTIN 2003 AD POSOČJE 10:49
3 UROŠ ŠTURM 2000 KTŠ





MLAJŠI ČLANI - 1999 - 1990





1 ROK BRATINA 1994 ALDO MORO PALUZZA 9:12
2 MARKO ABRAM 1993 PD PODBRDO 11:32
3 MARTIN KRANJC 1996 KK BLED 12:05





ČLANI - 1989 - 1980





1 KLEMEN KAVS 1981 TD BOVEC 11:39
2 ŽIGA ROT 1987 KOBARID 11:42
3 ANDREJ VANCETA 1982 VIPAVA 13:34
4 DOMEN KEMPERLE 1981
13:42
5 MATEJ LEBAN 1984
16:57





VETERANI - 1979 - 1970





1 GREGOR MOČNIK 1979 TOLMIN 10:40
2 ROBERT ŠINKOVEC 1977 IDRIJA 12:58
3 MIHA MEŽNAR 1979 KOZARŠČE 13:59
4 BOŠTJAN ŽAGAR 1975 ŠPORTina 14:27
5 DAVID KANALEC 1972 AK DREŠK 16:21





STAREJŠI VETERANI - 1969 in starejši





1 ANDREJ KUTIN 1969 ŠD BOKA 11:06
2 MILAN KLANJŠČEK 1969 TOLMIN 13:58
3 UGO BUCOVAZ 1959 CIVIDALE 14:32
4 MATEJ KAVČIČ 1965 BTT 14:50
5 DANILO BOŽIČ 1956
15:00
6 IGOR RUTAR 1961 TMINSKI MIGAVCI 15:58
7 ZVONKO GERBEC 1968 ZATOLMIN 16:21










CICIBANKE - 2008 in mlajše





1 ANUŠKA GRUDEN 2008 AD POSOČJE 12:40
2 PIA KAVS 2009 TD BOVEC 13:48
3 EVA RUTAR 2011 AD POSOČJE 14:42
4 MANCA RUTAR 2009 AD POSOČJE 14:42
5 NEJA MOČNIK 2012 AD POSOČJE 15:05
6 IRIS BURGAR 2008 AD POSOČJE 15:29
7 KATJA KRAGELJ 2009 TOLMIN 17:58
8 EVA KRAGELJ 2010 TOLMIN 18:06





PIONIRKE - 2007 - 2004





1 ŽANA SOVDAT 2004 AD POSOČJE 15:33
2 TIA ŽAGAR 2004 TD BOVEC 16:26
3 PIA ERŽEN 2005 AD POSOČJE 20:36





MLADINKE - 2003 - 2000





1 ALJA TRUPEJ 2003 AK VELENJE 13:27
2 PIA GERBEC 2002 AD POSOČJE 13:53
3 BLAŠKA ORTAR 2000 KTŠ 16:06





ČLANICE - 1989 - 1980





1 LUCIJA KRKOČ 1988 ŠD NANOS PODNANOS 10:56
2 TEJA KAVČIČ MANFREDA 1982 POLJUBINJ 14:19
3 DANIJELA KAVČIČ FELTRIN 1980 TOLMIN 14:41
4 BARBARA ČERNUTA 1980 TD BOVEC 19:04





VETERANKE - 1979 - 1970





1 RENATA LEBAN 1974
14:44
2 MAJA KRAGELJ 1977
15:26
3 BOGDANA RUTAR 1974 TMINSKI MIGAVCI 18:59
Zadnjič posodobljeno Torek, 28 Maj 2019 20:22