14.Tek na Grad 2014 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

14. TEK NA TMINSKI GRAD





25.5.2014






CICIBANKE - 2003 in mlajše







1 TRUPEJ ALJA 2003 AK VELENJE 13:08
2 ŽAGAR TIA 2004 TD BOVEC 15:38
3 ŽGAJNAR EVA 2003 TD BOVEC 16:45






PIONIRKE - 2002 - 1999







1 ŽGAJNAR TANJA 2000 TD BOVEC 12:55
2 GERBEC PIA 2002 AD POSOČJE 13:55
3 RUTAR KATARINA 2002 AD POSOČJE 16:59






MLADINKE - 1998 - 1995













MLAJŠE ČLANICE - 1994 - 1985







1 PISK SAŠA 1985 SPODNJA IDRIJA 12:38
2 LAPANJA NEVENKA 1989 ŠEBRELJE 15:52
3 LAPANJA AMADEJA 1988 ŠEBRELJE 18:01






ČLANICE - 1984 - 1975







1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 POLJUBINJ 13:20
2 ŽAGAR FRATINA TINA 1976 ŠPORTINA 16:35






VETERANKE - 1974 - 1965







1 ŽGAJNAR MAJDA 1971 TD BOVEC 16:02
2 SEDEJ MILENA 1972 TOLMIN 16:18
3 KEREKI ROBERTA 1969 TD BOVEC 16:56
4 BERGINC LIJANA 1971 TD BOVEC 17:08
5 GERBEC ANDREJA 1973 AD POSOČJE 17:21
6 ŠULIGOJ MARTINA 1966 PRAPETNO BRDO 17:43






STAREJŠE VETERANKE - 1964 in starejše







1 RODMAN OLGA 1962 TOLMIN

17:19

 


CICIBANI - 2003 in mlajši







1 SKOČIR ANDREJ 2003 AD POSOČJE 12:24
2 MIKLAVIČ MATIJA 2003 AD POSOČJE 12:53
3 ŽGAJNAR TIM 2005 TD BOVEC 13:40
4 LEBAN MARTIN 2007 TOLMIN 13:45
5 ŽAGAR NEJC 2003 TD BOVEC 14:12
6 LEBAN MIHA 2004 AD POSOČJE 16:04
7 NATAN MAJ POŽENEL 2003 AD POSOČJE 16:08
8 ŽAGAR MATIC 2007 TD BOVEC 17:41
9 ROTOVNIK TINE 2005 DRAVOGRAD 19:42






PIONIRJI - 2002 - 1999







1 PIRIH VINE 1999 AD POSOČJE 11:52
2 CVIJANOVIĆ ALEN 2001 AD POSOČJE 12:08
3 BERGINC MATIC 2000 TD BOVEC 12:18
4 DROL LUKA 2000 AD POSOČJE 12:45
5 TRUPEJ ANDRAŽ 2000 AK VELENJE 13:08
6 DROLE ŽAN 2001 PD PODBRDO 13:27
7 ČERNIGOJ TAN 2001 AD POSOČJE 13:43
8 URŠIČ JURE 1999 TOLMIN 14:32
9 URŠIČ TIM 2003 TOLMIN 15:05






MLADINCI - 1998 - 1995







1 KOREN ŽIGA 1997 TOLMIN 11:20
2 KRANJC MARTIN 1996 TOLMIN 11:53
3 MUGERLI ALJAŽ 1998 POLJUBINJ 11:53






MLAJŠI ČLANI - 1994 - 1985







1 BRATINA ROK 1994 KGT PAPEŽ 9:59
2 ROT ŽIGA 1987 KOBARID 11:24
3 PODOBNIK UROŠ 1993 PRAPETNO 12:12
4 KRAGELJ SIMON 1987 TOLMIN 12:16
5 SEDEJ MIHA 1992 TOLMIN 14:37






ČLANI - 1984 - 1975







1 CVEK DAMIJAN 1978 TOLMIN 12:04
2 KLANJŠČEK WINKLER BOJAN 1976 NOVA GORICA 12:48
3 ŠINKOVEC ROBERT 1977 IDRIJA 13:29
4 KRIVEC BOJAN 1977 POLJUBINJ 14:05
5 DAKSKOBLER PETER 1981 SOČA OUT DOOR 14:18
6 GABRIJELČIČ MATEJ 1978 ŠD NANOS PODNANOS 15:06
7 ŽAGAR BOŠTJAN 1975 ŠPORTINA 17:42






VETERANI - 1974 - 1965







1 KRANJC ALEŠ 1974 POLJUBINJ 11:59
2 DROLE SIMON 1965 PD PODBRDO 12:05
3 URŠIČ MAKSI 1969
12:21
4 MIKLAVIČ ŠTEFKO 1971 KAMNO 13:03
5 SLIVNIK ALJOŠA 1970 ŠD BELINA KOPER 14:03
6 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 14:10
7 KAVČIČ MATEJ 1965 BTT TOLMIN 14:43
8 GERBEC ZVONKO 1968 AD POSOČJE 15:27
9 ROTOVNIK TOMAŽ 1974 DRAVOGRAD 19:43






STAREJŠI VETERANI - 1964 in starejši







1 LEBAN MARKO 1963 DLG STARI MEH LAZEC 11:30
2 ŠULIN ZVONE 1953 ŠD BOKA 13:49
3 RUTAR IGOR 1958 TMINSKI MIGOVCI 13:52
Zadnjič posodobljeno Torek, 27 Maj 2014 11:05