Tek Sotočja Rezultati 2014 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Miša Sardoč 2007 ŠD Nanos Podnanos 01:18.4 00:00.0 40
2 Ivančič Evita 2007 TK Kobarid 01:20.8 00:02.4 35
3 Kopatin Sara 2008 ŠD Nanos Podnanos 01:22.0 00:03.6 31
4 Žgur Larisa 2008 Sežana 01:24.9 00:06.5 28
5 Leban Katja 2007 AD Posočje 01:26.8 00:08.4 26
6 Sovdat Gaja 2008 AD Posočje 01:27.5 00:09.1 25
7 Gorkič Lana 2007 DLT Filipides 01:28.0 00:09.6 24
8 Drekonja Kenda Lea 2007 AD Posočje 01:31.4 00:13.0 23
9 Domevšček Naja 2007 TK Kobarid 01:33.3 00:14.9 22
10 Cimprič Ana 2007 AD Posočje 01:34.4 00:16.0 21
11 Rupnik Ajda 2007 ŠD Hotedršica 01:34.9 00:16.5 20
12 Roner Nika 2007 AD Posočje 01:37.7 00:19.3 19
13 Moroz Lana 2007 ŠD Hotedršica 01:39.5 00:21.1 18
14 Bellomo Mia Lea 2007 AD Posočje 01:41.9 00:23.5 17
15 Jež Leban Vita 2008 AD Posočje 01:43.7 00:25.3 16
16 Kanalec Vita 2008 TK Kobarid 01:46.2 00:27.8 15
17 Uršič Julija 2008 Idrija 01:49.2 00:30.8 14
18 Jevšček Nika 2007 AD Nova Aurora Koper 01:52.5 00:34.1 13
19 Furlan Gaja 2008 ŠD Nanos Podnanos 01:57.9 00:39.5 12
20 Rutar Manca 2009 AD Posočje 02:07.6 00:49.2 11
21 Duša Lana 2008 AD Posočje 02:09.0 00:50.6 10
22 Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos 02:22.4 01:04.0 9
23 Rutar Eva 2011 AD Posočje 02:53.0 01:34.6 8
24 Štrukelj Nikita 2007 AD Posočje 02:54.5 01:36.1 7

 

Deklice B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Sovdat Ajda 2006 AD Posočje 01:13.1 00:00.0 40
2 Kokotec Lana 2006 AD Piran 01:14.8 00:01.7 35
3 Uršič Nika 2006 TK Kobarid 01:17.1 00:04.0 31
4 Poljak Nina 2006 Posočje 01:21.3 00:08.2 28
5 Kovačič Lin 2006 Avto Gacar 01:23.2 00:10.1 26
6 Jež Leban Gaja 2006 AD Posočje 01:23.5 00:10.4 25
7 Vrtovec Tia 2006 ŠD Nanos Podnanos 01:28.8 00:15.7 24
8 Vehar Lara 2006 ŠD Hotedršica 01:34.6 00:21.5 23
9 Leskovec Lara 2006 ŠD Hotedršica 01:35.5 00:22.4 22
10 Leskovec Hana 2006 ŠD Hotedršica 01:36.8 00:23.7 21

 

Deklice C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Leban Marija Marta 2005 AD Posočje 02:27.1 00:00.0 40
2 Delgiusto Kozmin Julija 2005 AD Piran 02:30.4 00:03.3 35
3 Domevšček Lia 2005 TK Kobarid 02:33.6 00:06.5 31
4 Jež Vita 2005 AD Posočje 02:38.1 00:11.0 28
5 Vojska Hana 2005 Cerkno 02:46.4 00:19.3 26
6 Tušar Ariana 2005 TK Kobarid 02:47.3 00:20.2 25
7 Uršič Urša 2005 AD Posočje 02:48.9 00:21.8 24
8 Brišar Eva 2005 AD Posočje 02:59.0 00:31.9 23
9 Valentinčič Naja 2005 AD Posočje 02:59.9 00:32.8 22
10 Manfreda Tamara 2005 AD Posočje 03:01.7 00:34.6 21
11 Kovačič Kali 2005 AD Posočje 03:42.1 01:15.0 20

 

Deklice D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 02:18.7 00:00.0 40
2 Rodman Ema 2004 ŠD Nanos Podnanos 02:22.0 00:03.3 35
3 Žagar Tia 2004 TD Bovec 02:22.4 00:03.7 31
4 Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid 02:27.4 00:08.7 28
5 Kanalec Hana 2004 TK Kobarid 02:28.5 00:09.8 26
6 Rogič Lana 2004 AK Koper 02:28.9 00:10.2 25
7 Pivk Zala 2004 ŠD Hotedršica 02:41.5 00:22.8 24
8 Duša Gaja 2004 AD Posočje 02:41.9 00:23.2 23
9 Kozorog Maja 2004 AD Posočje 02:45.9 00:27.2 22
10 Cvijanovič Lara 2004 AD Posočje 02:47.4 00:28.7 21
11 Nagode Anja 2004 ŠD Hotedršica 03:07.3 00:48.6 20
12 Nagode Katja 2004 ŠD Hotedršica 03:09.0 00:50.3 19

 

Deklice E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Leban Mei Mara 2003 AD Posočje 04:30.2 00:00.0 40
2 Furlan Sara 2003 ŠD Nanos Podnanos 04:40.8 00:10.6 35

 

Deklice F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Gerbec Pia 2002 AD Posočje 03:52.4 00:00.0 40
2 Melihen Barbi 2002 TD Bovec 04:03.4 00:11.0 35
3 Faletič Pia 2002 AD Posočje 04:16.4 00:24.0 31
4 Rejc Krebs Kaja 2002 AD Posočje 04:17.9 00:25.5 28
5 Rutar Katarina 2002 AD Posočje 04:26.4 00:34.0 26

 

Deklice G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kuzmin Delgiusto Nežka 2001 AD Piran 04:19.0 00:00.0 40
2 Bečirovič Aisha 2001 AD Piran 04:27.2 00:08.2 35

 

Deklice H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Žgajnar Tanja 2000 TD Bovec 06:53.2 00:00.0 40
2 Ortar Blažka 2000 AD Posočje 07:28.2 00:35.0 35
3 Uršič Urša 2000 AD Posočje 07:43.0 00:49.8 31
4 Bozja Nika 2000 TD Bovec 07:43.3 00:50.1 28

 

Deklice I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Arzenšek Urška 1999 AD Kladivar Celje 07:06.6 00:00.0 40
2 Kerkoč Manca 1999 TD Burja Vipava 07:30.6 00:24.0 35
3 Rutar Katja 1999 AD Posočje 08:04.0 00:57.4 31

 

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos 01:16.7 00:00.0 40
2 Leban Martin 2007 AD Posočje 01:20.6 00:03.9 35
3 Malič Tijan 2007 Prvačina 01:21.4 00:04.7 31
4 Ziliani Izak 2007 AD Posočje 01:25.1 00:08.4 28
5 Mavri Jurij 2007 AD Posočje 01:25.6 00:08.9 26
6 Žagar Matic 2007 TD Bovec 01:26.1 00:09.4 25
7 Bajt Sašo 2007 AD Posočje 01:29.6 00:12.9 24
8 Volarič Matovski Tine 2007 AD Posočje 01:30.0 00:13.3 23
9 Kazić Uroš 2007 AD Posočje 01:30.6 00:13.9 22
10 Špacapan Martin 2007 ŠD Hotedršica 01:31.0 00:14.3 21
11 Skočir Žan 2008 TK Kobarid 01:31.4 00:14.7 20
12 Maver Matevž 2008 AK Pivka 01:31.8 00:15.1 19
13 Vojska Nace 2008 Cerkno 01:32.2 00:15.5 18
14 Kenda Aleks 2007 AD Posočje 01:32.5 00:15.8 17
15 Bonasera Lian 2007 AD Posočje 01:40.2 00:23.5 16
16 Vrtovec Žan 2009 ŠD Nanos Podnanos 01:43.8 00:27.1 15
17 Likar Adi 2007 AD Posočje 01:46.1 00:29.4 14
18 Vavken Požarnik Lev 2008 ŠD Hotedršica 01:50.8 00:34.1 13
19 Cvijanovič Jaka 2010 AD Posočje 02:33.4 01:16.7 12
20 Rutar Kasper 2010 Slap ob Idrijci 02:34.0 01:17.3 11
21 Kovačič Kin 2011 Avto Gacar 02:41.2 01:24.5 10
22 Uršič Jaka 2011 Idrija 02:44.7 01:28.0 9
23 Bajc Žan 2010 DŠ ZDIC 02:53.8 01:37.1 8

 

Dečki B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kopatin Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos 01:08.6 00:00.0 40
2 Kranjc Aljoša 2006 AD Posočje 01:12.4 00:03.8 35
3 Skočir Anej 2006 TK Kobarid 01:12.9 00:04.3 31
4 Brišar Nejc 2006 AD Posočje 01:17.7 00:09.1 28
5 Hrovat Jakob 2006 TD Bovec 01:20.3 00:11.7 26
6 Šorli Blaž 2006 AD Posočje 01:23.3 00:14.7 25
7 Čuk Jakob 2006 ŠD Hotedršica 01:24.6 00:16.0 24
8 Luketa Domenih Svit 2006 AD Posočje 01:28.2 00:19.6 23
9 Šorli Blaž Bd 2006 AD Posočje 01:28.6 00:20.0 22
10 Kavčič Tine 2006 AD Posočje 01:31.4 00:22.8 21

 

Dečki C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Pavlovič Enej 2005 AD Piran 02:17.4 00:00.0 40
2 Žgur Jan 2005 ŠD Nanos Podnanos 02:19.4 00:02.0 35
3 Bajc Tomi 2005 DŠ ZDIC 02:20.7 00:03.3 31
4 Žgajnar Tim 2005 TD Bovec 02:21.0 00:03.6 28
5 Rot Ivo 2005 TK Kobarid 02:22.2 00:04.8 26
6 Leban Jaka 2005 AD Posočje 02:35.5 00:18.1 25
7 Šmid Daniel 2005 TK Kobarid 02:37.1 00:19.7 24
8 Laharnar Teo 2005 AD Posočje 02:37.8 00:20.4 23
9 Hrovat Luka 2005 TD Bovec 02:42.6 00:25.2 22
10 Zelenc Vid 2005 ŠD Hotedršica 02:45.9 00:28.5 21
11 Špacapan Matevž 2005 ŠD Hotedršica 02:50.7 00:33.3 20
12 Ivančič Ožbej 2005 TK Kobarid 03:05.1 00:47.7 19

 

Dečki D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kopatin Jan Franc 2004 ŠD Nanos Podnanos 02:20.1 00:00.0 40
2 Rutar Tomaž 2004 AD Posočje 02:22.7 00:02.6 35
3 Papotnik Anej 2004 ŠD Hotedršica 02:36.6 00:16.5 31
4 Treven Blaž 2004 ŠD Hotedršica 03:25.8 01:05.7 28

 

Dečki E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Skočir Andrej 2003 AD Posočje 03:56.2 00:00.0 40
2 Miklavčič Matija 2003 AD Posočje 04:08.9 00:12.7 35
3 Šorli Žiga 2003 AD Posočje 04:12.3 00:16.1 31
4 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 04:20.1 00:23.9 28
5 Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje 04:22.6 00:26.4 26
6 Maver Matija 2003 AK Pivka 04:26.6 00:30.4 25
7 Štrukelj Timei 2003 AD Posočje 05:01.9 01:05.7 24

 

Dečki F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Gaberšček Tobi 2002 TD Bovec 03:49.6 00:00.0 40
2 Kuriničič Jakob 2002 TK Kobarid 03:52.1 00:02.5 35
3 Jež Matic 2002 Most na Soči 04:02.1 00:12.5 31
4 Skočir Matic 2002 AD Posočje 04:10.6 00:21.0 28
5 Kutin Anže 2002 AD Posočje 04:15.1 00:25.5 26
6 Vavken Požarnik Maks 2002 ŠD Hotedršica 04:25.9 00:36.3 25
7 Valentinčič Žan 2002 AD Posočje 04:26.6 00:37.0 24

 

Dečki G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Zorč Sašo 2001 TD Bovec 03:44.8 00:00.0 40
2 Antonaz Gregor 2001 AK Koper 03:46.0 00:01.2 35
3 Cvijanovič Alen 2001 AD Posočje 03:51.5 00:06.7 31
4 Racz Kopi 2001 TD Bovec 03:58.1 00:13.3 28
5 Černigoj Tan 2001 AD Posočje 04:01.5 00:16.7 26
6 Jermol Jaka 2001 AD Posočje 04:05.4 00:20.6 25
7 Černigoj Gaj 2001 AD Posočje 04:24.6 00:39.8 24

 

Dečki H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kravanja Žiga 2000 TD Bovec 06:11.3 00:00.0 40
2 Drol Luka 2000 AD Posočje 06:16.3 00:05.0 35
3 Berginc Matic 2000 TD Bovec 06:28.4 00:17.1 31
4 Nagode Matjaž 2000 ŠD Hotedršica 08:04.3 01:53.0 28

 

Dečki I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Grže Jaka 1999 AK Postojna 06:26.0 00:00.0 40
2 Jevšček Jernej 1999 AD Nova Aurora Koper 06:46.7 00:20.7 35
3 Pirih Vine 1999 AD Posočje 06:51.4 00:25.4 31
4 Moroz Matevž 1999 ŠD Hotedršica 06:54.0 00:28.0 28
5 Dolinar Beno 1999 ŠD Hotedršica 06:58.1 00:32.1 26
6 Moroz Gašper 1999 ŠD Hotedršica 07:12.7 00:46.7 25
Zadnjič posodobljeno Četrtek, 17 April 2014 10:11