Rezultati 2014 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

 

TEKME V SEZONI 2014

 

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14

Slovenska Bistrica, 19.01.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U 14
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
16 Faletič PIA PSČ 2002 8.81s 60m U12 77
22 Gerbec PIA PSČ 2002 424 daljina U12 60
9 Černigoj TAN PSČ 2001 438 daljina U12 27
23 Černigoj GAJ PSČ 2001 9.23s 60m U12 40

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16

Ljubljana, 25.01.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
30 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,678 60m u16 85
2 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 1,51m višina u16 11

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12

Ljubljana, 26.01.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 125 višina U12 5
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 464 daljina U12 33
5 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 115 višina U12 5
23 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 350 daljina U12 33

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Ljubljana, 01.02.2014

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
26 PERINČIČ Maja PSČ 1998 8,5 60m ml.mlad 49

 

DP v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U14

Slovenska Bistrica, 02.02.2014

DP V DVORANI V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA U14
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 8,67 540 60m u14 22
9 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 739 389 težka žoga-3kg u14 22
14 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 398 402 daljina u14 22
8 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 02:15,16 280 600m u14 22
12 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,14 439 60m u14 22
4 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 901 489 težka žoga-3kg u14 22
19 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 363 345 daljina u14 22
22 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 02:27,71 49 600m u14 22
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,03 461 60m u14 22
6 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 856 461 težka žoga-3kg u14 22
5 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 453 494 daljina u14 22
18 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 02:15,15 134 600m u14 22
7 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 1611 skupno u14 22
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 1550 skupno u14 22
16 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 1322 skupno u14 22
5 EKIPA U14 PSČ 2001 3161 skupno u14 9

 

DP v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12

Slovenska Bistrica, 09.02.2014

DP V DVORANI V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA U12
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 8,87 495 60m U12 44
1 SKOČIR Andrej PSČ 2003 448 485 daljina U12 44
12 SKOČIR Andrej PSČ 2003 700 365 težka žoga-2kg U12 44
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 51,7 302 300m U12 44
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 1647 skupno U12 44

Otvoritveni miting Bled za vse kategorije

Bled, 19.04.2014

OTVORITVENI MITING 2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 BIZJAK Hana PSČ 1999 13,77 100m u16 18
10 BIZJAK Hana PSČ 1999 45,7 300m u16 23
9 URŠIČ Urša PSČ 2000 45,17 300m u16 23
11 ORTAR Blažka PSČ 2000 45,92 300m u16 23
19 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 48,89 300m u16 23
8 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,84 60m u14 21
12 FALETIČ Pia PSČ 2002 29,83 200m u14 20
1 Gerbec PIA PSČ 2002 03:22,01 1000m u14 9
11 SOVDAT Žana PSČ 2004 34,1 200m U12 14
5 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,19 60m u14 7
6 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 457 daljina u14 8
1 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 03:13,00 1000m u14 3
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 430 daljina U12 13
1 SKOČIR Andrej PSČ 2003 29,77 200m U12 5

 

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke
Ptuj, 17. in 18.05.2014

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Ptuj, 17. in 18.05.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
17 PERINČIČ Maja PSČ 1998 27,02 200m ml.mlad 67
40 URŠIČ Urša PSČ 2000 28,02 200m ml.mlad 67
42 BIZJAK Hana PSČ 1999 28,08 200m ml.mlad 67
53 RUTAR Katja PSČ 1999 28,7 200m ml.mlad 67

 

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14
Radovljica, 17.05.2014

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Radovljica, 17.05.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 8,69 535 60m U14 37
14 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 4,29 453 daljina U14 37
37 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 26,96 296 vortex U14 37
3 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 01:43,57 549 600m U14 37
9 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 1833 skupno U14 37
15 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 8,92 485 60m U14 37
13 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,33 460 daljina U14 37
10 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 41,36 475 vortex U14 37
19 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 01:57,46 331 600m U14 37
13 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 1751 skupno U14 37
27 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,35 398 60m U14 37
31 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 3,67 351 daljina U14 37
6 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 44,04 507 vortex U14 37
36 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 02:12,57 157 600m U14 37
29 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 1413 skupno U14 37
5 EKIPA U14 PSČ 2001 3584 skupno U14 14

 

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U12
Postojna, 18.05.2014

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U12 Postojna, 18.05.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 SKOČIR Andrej PSČ 2003 9,02 464 60m U12 53
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,49 487 daljina U12 53
14 SKOČIR Andrej PSČ 203 32,86 370 vortex U12 53
8 SKOČIR Andrej PSČ 2003 49,22 380 300m U12 53
7 SKOČIR Andrej PSČ 2003 1701 skupno U12 53

 

20. Atletski mednarodni miting - memorial Vučko

Kranj, 07.06.2014

20. Atletski mednarodni miting - memorial Vučko Kranj, 07.06.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
11 MARCOLA Meta PSČ 1996 13,69 100m članice 13
7 PERINČIČ Maja PSČ 1998 13,23 100m ml.mlad 20
14 URŠIČ Urša PSČ 2000 44,78 300m U16 24
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,6 daljina U14 23
4 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 43,15 300m U14 17
7 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 47,93 vortex U14 16
14 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,681 60m U14 47
17 Gerbec PIA PSČ 2002 47,25 300m U14 36
2 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 7,65 Krogla-2 U12 6
3 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 7,42 Krogla-2 U12 6
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,64 daljina U12 18
13 PoŽENEL Natan Maj PSČ 2003 30,77 vortex U12 14
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 29,26 200m U12 14
5 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 9,12 60m U12 41
12 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 31,09 200m U12 33
7 SOVDAT Žana PSČ 2004 02:06,54 600m U12 15

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14
Maribor, 21. in 22.06.2014

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 Maribor, 21. in 22.06.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
3 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 949 Krogla-3 U14 5
7 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 46,68 Vortex U14 13
22 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 29,69 200m U14 32
11 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 482 daljina U14 25
13 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 27,6 200m U14 32
5 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 03:08,50 1000m U14 15
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,67 daljina U12 19
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 120 višina U12 2
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 29,09 200m U12 21
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 8,71q, 8,75 f 60m U12 34
29 SOVDAT Žana PSČ 2003 363 daljina U12 40
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 02:04,40 600m U12 28
26 fALETIČ Pia PSČ 2002 29,49 200m U14 46
19 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,68 60m U14 53
40 Gerbec PIA PSČ 2002 9,1 60m U14 53
13 Gerbec PIA PSČ 2002 03:23,25 1000m U14 21

 

Odprto prvenstvo Gorenjske - Radovljica 2014

23.08.2014

Odprto prvenstvo Gorenjske - Radovljica 2014 Radovljica, 23.08.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
1 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 01:50,46 600m U14 9
8 BIZJAK Hana PSČ 1999 46,87 300m U16 14

 

Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Velenje 07.09.2014

Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 ,Velenje 07.09.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
12 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,34 daljina/Deska U16 13
13 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 26,21 kopje U16 14
7 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 03:07,69 1000m U16 14
20 BIZJAK Hana PSČ 1999 14,17 100m U16 43

 

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 04. in 05.10.2014

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih, Nova Gorica, 04. in 05.10.2014
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
3 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 8,55 567 60m U14 9
6 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 4,45 480 daljina U14 8
8 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 32,39 365 vortex U14 8
1 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 01:47,52 481 600m U14 8
5 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 1893 skupno U14 8
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,28 411 60m U14 9
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 3,81 374 daljina U14 8
2 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 52,97 613 vortex U14 8
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 02:20,00 96 600m U14 8
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 1494 skupno U14 8
4 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 8,77 517 60m U14 9
4 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,87 551 daljina U14 8
6 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 41,96 482 vortex U14 8
5 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 01:54,70 369 600m U14 8
4 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 1919 skupno U14 8
8 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,83 598 60m U14 21
8 FALETIČ Pia PSČ 2002 4,5 628 daljina U14 21
10 FALETIČ Pia PSČ 2002 30,94 461 vortex U14 21
16 FALETIČ Pia PSČ 2002 02:06,99 310 600m U14 20
9 FALETIČ Pia PSČ 2002 1997 skupno U14 21
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 8,79 513 60m U12 11
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,69 521 daljina U12 11
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 37,43 427 vortex U12 11
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 46,85 465 300m U12 11
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 1926 skupno U12 11
7 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 9,68 338 60m U12 11
7 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 3,93 394 daljina U12 11
8 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 33,51 379 vortex U12 11
6 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 51,67 302 300m U12 11
7 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 1413 skupno U12 11
11 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 10,03 281 60m U12 11
10 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 3,5 323 daljina U12 11
7 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 34,06 385 vortex U12 11
11 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 55,61 197 300m U12 11
11 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 1186 skupno U12 11
18 SOVDAT Žana PSČ 2004 9,99 341 60m U12 22
14 SOVDAT Žana PSČ 2004 3,56 431 daljina U12 22
14 SOVDAT Žana PSČ 2004 24,63 359 vortex U12 22
16 SOVDAT Žana PSČ 2004 53,92 330 300m U12 22
17 SOVDAT Žana PSČ 2004 1461 skupno U12 22
4 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 9,34 475 60m U12 22
6 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 3,99 520 daljina U12 22
5 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 34,51 518 vortex U12 22
8 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 51,11 427 300m U12 22
5 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 1940 skupno U12 22









2.mesto ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 22 pionirji U14 (3 ekipe)
7.mesto ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 13 pionirke U14 (10 ekip)
2.mesto ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 17 pionirji U12 (5 ekip)
3. mest ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) 24 pionirke U12 (8 ekip)

x

x

xx

Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
30 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,678 60m u16 85
2 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 1,51m višina u16 11
Zadnjič posodobljeno Petek, 26 December 2014 18:16