Tek Sotočja Rezultati 2013 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
Deklice A (letnik 2006 in mlajše)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Kalanj Nena 2006 TK Kobarid 00:01:16.7
2 Sardoč Miša 2007 ŠD Nanos Podnanos 00:01:18.3
3 Uršič Nika 2006 TK Kobarid 00:01:21.5
4 Poljak Nina 2006 Posočje 00:01:24.5
5 Kravanja Zoja 2007 TD Bovec 00:01:30.6
6 Kopatin Sara 2008 ŠD Nanos Podnanos 00:01:31.1
7 Leban Katja 2007 AD Posočje 00:01:33.1
8 Fon Tajda 2006 TK Kobarid 00:01:40.8
9 Fortunat Manca 2007 AD Posočje 00:01:42.2
10 Breščak Žana 2007 Potoče 00:01:44.9
11 Komac Perinčič Žana 2008 Bovec 00:01:46.6
12 Uršič Julija 2008 Idrija 00:01:52.9
13 Kanalec Vita 2008 TK Kobarid 00:01:55.3
14 Furlan Gaja 2008 ŠD Nanos Podnanos 00:02:05.3
15 Rutar Manca 2009 AD Posočje 00:02:08.1
16 Krapež Timeja 2009 Tolmin 00:02:18.7
17 Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos 00:02:41.2
18 Sardoč Pika 2009 ŠD Nanos Podnanos 00:02:58.6
19 Rutar Eva 2011 AD Posočje 00:04:02.7





Deklice B (letnik 2005)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Domevšček Lia 2005 TK Kobarid 00:01:13.6
2 Sladič Eva 2005 TD Bovec 00:01:14.3
3 Tušar Ariana 2005 TK Kobarid 00:01:15.2
4 Skočir Urša 2005 AD Posočje 00:01:17.1
5 Konavec Eva 2005 TK Kobarid 00:01:18.0
6 Zalar Belin 2005 TD Bovec 00:01:18.5
7 Terlikar Jerneja 2005 TK Kobarid 00:01:29.8





Deklice C (letnik 2004)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid 00:02:30.4
2 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 00:02:33.3
3 Žagar Tia 2004 TD Bovec 00:02:36.7
4 Kanalec Hana 2004 TK Kobarid 00:02:40.5
5 Poljak Neja 2004 AD Posočje 00:02:45.9
6 Fortuna Lara 2004 Most na Soči 00:02:56.8
7 Cvijanovič Lara 2004 AD Posočje 00:02:59.5
8 Kacafura Stanič Zala 2004 AD Posočje 00:03:03.2
9 Rutar Sara 2004 AD Posočje 00:03:16.8





Deklice D (letnik 2003)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Likar Lara 2003 OŠ Dobravlje 00:02:36.1
2 Leban Mara Mei 2003 AD Posočje 00:02:37.5
3 Furlan Sara 2003 ŠD Nanos Podnanos 00:02:42.0
4 Čmak Lana 2003 ŠD Nanos Podnanos 00:02:46.6
5 Kenda Teja 2003 AD Posočje 00:02:52.8
6 Žgajnar Eva 2003 TD Bovec 00:02:54.4
7 Sabotič Ines 2003 TD Bovec 00:02:55.2





Deklice E (letnik 2002)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Gerbec Pia 2002 AD Posočje 00:03:45.9
2 Cukjati Karin 2002 TK Kobarid 00:03:50.3
3 Melihen Barbi 2002 TD Bovec 00:04:04.9
4 Kravanja Zarja 2002 TD Bovec 00:04:26.2
5 Kranjc Katarina 2002 TK Kobarid 00:04:29.8
6 Valentinčič Neža 2002 AD Posočje 00:04:35.7
7 Faletič Pia 2002 AD Posočje 00:04:39.1
8 Korošec Lara 2002 TK Kobarid 00:04:45.0
9 Čebokli Anamarija 2002 TK Kobarid 00:05:00.0





Deklice F (letnik 2001)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Uršič Fratina Menara 2001 TK Kobarid 00:04:21.7






Deklice G (letnik 2000)


Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Žgajnar Tanja 2000 TD Bovec 00:03:51.7
2 Kalanj Lara 2000 TK Kobarid 00:03:54.5
3 Kurinčič Ana 2000 TK Kobarid 00:03:56.6
4 Božič Nika 2000 TD Bovec 00:04:20.6





Deklice H (letnik 1999)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Rutar Katja 1999 AD Posočje 00:08:09.5
2 Kenda Neja 1999 AD Posočje 00:08:11.2
3 Grahovič Amina 1999 TD Bovec 00:08:35.7





Deklice I (letnik 1998)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Gregorčič Tinkara 1998 AD Posočje 00:07:13.6
2 Rutar Klara 1998 AD Posočje 00:07:27.8
3 Kmetec Niki 1998 AK Koper 00:08:28.4





Dečki A (letnik 2006 in mlajši)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Kopatin Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos 00:01:29.2
2 Kranjc Aljoša 2006 AD Posočje 00:01:33.9
3 Poljšak Jan 2006 ŠD Nanos Podnanos 00:01:34.9
4 Skočir Anej 2006 TK Kobarid 00:01:36.2
5 Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos 00:01:37.4
6 Komac Perinčič Slavko 2006 TD Bovec 00:01:42.8
7 Leban Martin 2007 AD Posočje 00:01:43.3
8 Smrekar Leon 2007 TK Kobarid 00:01:49.0
9 Uršič Fratina Erazem 2007 TK Kobarid 00:01:54.1
10 Maver Matevž 2008 AK Pivka 00:01:59.1
11 Gauster Luka 2007 TD Bovec 00:02:05.3
12 Skočir Žan 2008 TK Kobarid 00:02:07.9
13 Lozej Matic 2008 ŠD Nanos Podnanos 00:02:23.6
14 Komac Perinčič Domen 2009 Bovec 00:02:44.4
15 Gauster Tim 2009 TD Bovec 00:03:17.3





Dečki B (letnik 2005)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Žgur Jan 2005 ŠD Nanos Podnanos 00:01:06.8
2 Žgajnar Tim 2005 TD Bovec 00:01:09.5
3 Leban Jaka 2005 AD Posočje 00:01:12.0
4 Grahovič Denis 2005 TD Bovec 00:01:13.9
5 Šmid Daniel 2005 TK Kobarid 00:01:16.3
6 Gerbec Staš 2005 AD Posočje 00:01:19.2
7 Lozej Jakob 2005 ŠD Nanos Podnanos 00:01:19.8
8 Laharnar Teo 2005 AD Posočje 00:01:22.0
9 Ivančič Ožbej 2005 TK Kobarid 00:01:31.5





Dečki C (letnik 2004)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Kopatin Jan Franc 2004 ŠD Nanos Podnanos 00:02:32.4
2 Rutar Tomaž 2004 AD Posočje 00:02:34.7
3 Korošec Leon 2004 TK Kobarid 00:02:40.6
4 Leban Miha 2004 AD Posočje 00:02:43.4





Dečki D (letnik 2003)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Skočir Andrej 2003 AD Posočje 00:02:12.1
2 Kramar Roš Svit 2003 TK Kobarid 00:02:13.4
3 Cimprič Drej 2003 Tolmin 00:02:26.0
4 Miklavčič Matija 2003 AD Posočje 00:02:27.7
5 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 00:02:30.2
6 Maver Matija 2003 AK Pivka 00:02:35.2
7 Taletovič Galib 2003 AD Posočje 00:02:38.8
8 Sladič Jaka 2003 TD Bovec 00:02:39.2
9 Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje 00:02:41.7
10 Črnuta Peter 2003 TD Bovec 00:02:42.9
11 Grahelj Aljaž 2003 AD Posočje 00:02:46.3





Dečki E (letnik 2002)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Gaberšček Tobi 2002 TD Bovec 00:03:51.9
2 Kenda Matic 2002 TD Bovec 00:03:56.8
3 Kurinčič Jakob 2002 TK Kobarid 00:04:00.2
4 Skočir Matic 2002 AD Posočje 00:04:16.0
5 Cernatič Taj 2002 Bovec 00:04:21.5
6 Bahčič Jakob 2002 AK Koper 00:04:25.6
7 Leban Mitja 2002 Tolmin 00:04:35.2





Dečki F (letnik 2001)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Antonaz Gregor 2001 AK Koper 00:03:44.4
2 Cvijanovič Alen 2001 AD Posočje 00:03:46.9
3 Racz Kopi 2001 TD Bovec 00:03:57.9
4 Žorž Žan 2001 AK Koper 00:03:59.1
5 Černigoj Tan 2001 AD Posočje 00:04:07.5
6 Černigoj Gaj 2001 AD Posočje 00:04:58.2





Dečki G (letnik 2000)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Drol Luka 2000 AD Posočje 00:03:33.4
2 Berginc Matic 2000 TD Bovec 00:03:35.6
3 Bikovski Filip 2000 TD Bovec 00:04:31.6





Dečki H (letnik 1999)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Kutin Matija 1999 TD Bovec 00:07:35.1
2 Moroz Matevž 1999 ŠD Hotedršica 00:07:52.2
3 Moroz Gašper 1999 ŠD Hotedršica 00:08:06.1
4 Dobran Beno 1999 ŠD Hotedršica 00:08:24.3





Dečki I (letnik 1998)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas
1 Mugerli Aljaž 1998 Pojubinj 00:07:03.7
2 Pivk Kristan 1998 ŠD Hotedršica 00:07:16.2
Zadnjič posodobljeno Torek, 23 April 2013 17:26