13.Tek na Grad 2013 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

 

13. TEK IN POHOD NA TMINSKI GRAD

26.MAJ 2013

 

FANTJE

 


CICIBANI - 2002 in mlajši







1 GABERŠČEK TOBI 2002 TD BOVEC 12:18
2 SKOČIR ANDREJ 2003 AD POSOČJE 12:46
3 ŽGAJNAR TIM 2005 TD BOVEC 13:29
4 URŠIČ TIM 2003 AD POSOČJE 13:50
5 RUTAR TOMAŽ 2004 AD POSOČJE 15:09
6 ŽAGAR NEJC 2003 TD BOVEC 17:13
7 ŽAGAR MATIC 2007 TD BOVEC 19:21











PIONIRJI - 2001 - 1998







1 KOVAČ ENEJ 1998 TD BOVEC 10:41
2 ERZETIČ ROBI 1998 TD BOVEC 10:53
3 DROL LUKA 2000 AD POSOČJE 12:10
4 CVIJANOVIĆ ALEN 2001 AD POSOČJE 12:48
5 KAPPANY RACZ
TD BOVEC 13:19
6 URŠIČ JURE 1999
13:24
7 BENEDEJČIČ ŽAN 1999 AD POSOČJE 13:36
8 PIRIH VINE 1999 AD POSOČJE 14:29
9 ČERNIGOJ TAN 2001 AD POSOČJE 14:39
10 ČERNIGOJ GAJ 2001 AD POSOČJE 18:35






MLADINCI - 1997 - 1994







1 BRATINA ROK 1994 AD POSOČJE 10:15
2 KOREN ŽIGA 1997 TOLMIN 12:07
3 KAVČIČ MATIJA 1997 BTT TOLMIN 13:48






MLAJŠI ČLANI - 1993 - 1984







1 KURINČIČ NEJC 1986 ZATOLNIN 11:53
2 RUTAR ANDREJ 1987 GASA 11:57
3 SKRT KLAVDIJ 1994
13:10
4 GABRŠČEK DANI 1993 TOLMIN 13:34
5 MLEKUŽ MIHA 1886 TOLMIN 15:29






ČLANI - 1983 - 1974







1 MLEKUŽ DAVOR 1982 LETEČE PUŠČICE 10:25
2 REJEC HINKO 1979 GRS TOLMIN 11:31
3 DAKSKOBLER PETER 1981 SOČA OUT DOOR 13.35
4 MLEKUŽ ALEKS 1982 TOLMIN 14:40
5 RUTAR ALEŠ 1978 TOLMIN 15:16
6 ŽAGAR BOŠTJAN 1975 ŠPORTINA 19:23






VETERANI - 1973 - 1964







1 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 11:07
2 DROLE SIMON 1978 PD PODBRDO 11:35
3 URŠIČ MAKSI 1969
12:09
4 DAUTOVIČ HARI 1966 TD BOVEC 13:10
5 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 13:32
6 BRATINA MITJA 1971 TOLMIN 13:45
7 BODINA ANDREJ 1967 ŠD BRINJ POVIR 14:08
8 SLIVNIK ALJOŠA 1970 ŠD BELINA KOPER 14:19
9 ZORDAN

14:31
10 GERBEC ZVONKO 1968 AD POSOČJE 14:37
11 KAVČIČ MATEJ 1965 BTT TOLMIN 14:51
12 TURA ROBET 1979 TD BOVEC 15:14






STAREJŠI VETERANI - 1963 in starejši







1 LEBAN MARKO 1093 DLG STARI MEH LAZEC 11:30
2 ČUFER MIRKO 1963 TD BURJA VIPAVA 11:39
3 RUTAR IGOR 1958 TMINSKI MIGOVCI 14:12
4 KOVAČIČ FLORJAN 1955 TMINSKI MIGOVCI 14:21
5 KOGOJ MILAN 1943 ŠD ŠENTVIŠKA GORA 14:31
6 ŠULIN ZVONE 1953 ŠD BOKA

14:43

 

 

DEKLETA




CICIBANKE - 2000 in mlajše







1 GERBEC PIA 2002 AD POSOČJE 12:15
2 MELIHEN BARBI 2002 TD BOVEC 15:09
3 ŽAGAR TIA 2004 TD BOVEC 15:42
4 VALENRINČIČ NEŽA 2002 AD POSOČJE 16:38
5 RUTAR KATARINA 2002 AD POSOČJE 16:41






PIONIRKE - 2001 - 1998







1 ŽGAJNAR TANJA 2000 TD BOVEC 12:12
2 GREGORČIČ TINKARA 1898 AD POSOČJE 13:55
3 ORTAR BLAŽKA 2000 AD POSOČJE 14:28
4 RUTAR KLARA 1998 AD POSOČJE 14:47






MLADINKE - 1997 - 1994







1 RUČNA ANJA 1995 KOBARID 15:19
2 ČERNILOGAR ŠPELA 1994 TOLMIN 17:12






MLAJŠE ČLANICE - 1993 - 1984







1 MIŠIČ ANDREJA 1993 TMIN 14:32
2 CVEK KATJA 1993 TMIN 16:19






ČLANICE - 1983 - 1974







1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 POLJUBINJ 13:31
2 BRIŠAR ROSANA 1977 PRAPETNO 14:34
3 ŽAGAR FRATINA TINA 1976 TD BOVEC 15:49











VETERANKE - 1973 - 1964







1 IVANČIČ DANIJELA 1972 KOBARID 13:52
2 KEREKI ROBERTA
TD BOVEC 16:31
3 ŠULIGOJ MARTINA 1966 PRAPETNO BRDO 17:08
4 GERBEC ANDREJA 1973 AD POSOČJE 17:19
5 GODINA ADRIJANA 1966 ŠD BRINJ POVIR






STAREJŠE VETERANKE - 1963 in starejše







1 je ni


Zadnjič posodobljeno Torek, 28 Maj 2013 08:55