Rezultati 2013 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

REZULTATI TEKEM V SEZONI 2013

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ljubljana, 20.1.2013


Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Ljubljana, 20.1.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
26 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,12 daljina U16 26
13 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 8,45 60m U16 63
27 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,66 60m U16 63
20 MARCOLA Ana PSČ 1998 4,45 daljina U16 34
10 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 1,35 višina U16 13

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12

Slovenska Bistrica, 27.1.2013


Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica, 27.1.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
13 SKOČIR Andrej PSČ 2003 9,42 60m U12 34
6 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,1 daljina U12 28
5 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,06 60m U12 52
7 GERBEC Pia PSČ 2002 9,23 60m U12 52
5 GERBEC Pia PSČ 2002 4,05 daljina U12 33
8 FALETIČ Pia PSČ 2002 3,87 daljina U12 33

 

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Ljubljana, 2.2.2013


Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke Ljubljana, 2.2.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
22 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 8,45 60m ml.mla 42
31 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,75 60m ml.mla 42
18 MARCOLA Meta PSČ 1996 4,71 daljina ml.mla 21

 

Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14

Slovenska Bistrica, 3.2.2013


Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Slovenska Bistrica, 3.2.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
21 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,23 60m U14 29
19 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 02:13,18 600m U14 29
18 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 6,89 Težka žoga-3 U14 29
12 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,29 daljina U14 29
18 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 1384 skupno U14 29
25 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,75 60m U14 29
27 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 02:35,66 600m U14 29
14 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 7,49 Težka žoga-3 U14 29
28 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 3,43 daljina U14 29
25 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 1050 skupno U14 29

 

Otvoritveni miting

Bled, 21.04.2013


Otvoritveni miting Bled 21.04.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
4 MARCOLA Meta PSČ 1996 13,81 100m ml.mla 4
4 MARCOLA Meta PSČ 1996 4,75 daljina ml.mla 7
8 RUTAR Katja PSČ 1999 48,21 300m U16 12
3 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,38 60m U14 4
3 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,32 daljina U14 5
5 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 31,2 200m U14 8
6 SKOČIR Andrej PSČ 2003 9,65 60m U12 13
1 GERBEC Pia PSČ 2002 4,23 daljina U12 10
1 GERBEC Pia PSČ 2002 30,36 200m U12 11
6 MARCOLA Ana PSČ 1998 4,39 daljina ml.mla 7

 

19.Mednarodni atletski miting mladih-memorial Vučko

Kranj, 18.05.2013


19.Mednarodni atletski miting mladih-memorial Vučko Kranj 18.05.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 MARCOLA Meta PSČ 1996 4,53 daljina ml.mla 7
10 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 13,36 100m U16 37
3 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 43,58 300m U16 25
29 BIZJAK Hana PSČ 1999 14,32 100m U16 37
15 MARCOLA Ana PSČ 1998 4,3 daljina U16 25
4 GERBEC Nuša PSČ 1999 8,13 krogla U16 8
12 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,29 daljina U14 19
18 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,27 60m U14 21
5 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 6,47 krogla U14 6
2 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 53,13 vortex U14 11
11 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 01:52,39 600m U14 15
14 SKOČIR Andrej PSČ 2003 3,88 daljina U12 24
10 SKOČIR Andrej PSČ 2003 32,37 200m U12 17
5 GERBEC Pia PSČ 2003 30,22 200m U12 28
1 GERBEC Pia PSČ 2002 4,18 daljina U12 38

 

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12

Maribor, 02.06.2013


Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 Maribor 02.06.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
14 SKOČIR Andrej PSČ 2003 9,63 60m U12 41
18 SKOČIR Andrej PSČ 2003 3,78 daljina U12 41
21 SKOČIR Andrej PSČ 2003 31,48 vortex U12 41
10 SKOČIR Andrej PSČ 2003 51,27 300m U12 41
15 Skupno PSČ 2003 1383 / U12 41
7 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,38 60m U12 49
18 FALETIČ Pia PSČ 2002 28,2 daljina U12 49
10 FALETIČ Pia PSČ 2002 3,92 vortex U12 49
29 FALETIČ Pia PSČ 2002 57,33 300m U12 49
17 Skupno PSČ 2002 1620 / U12 49
15 GERBEC Pia PSČ 2002 9,61 60m U12 49
10 GERBEC Pia PSČ 2002 30,42 daljina U12 49
7 GERBEC Pia PSČ 2002 4,11 vortex U12 49
12 GERBEC Pia PSČ 2002 52,21 300m U12 49
9 Skupno PSČ 2002 1803 / U12 49
4 U12 ž Ekipno skupno PSČ U12 3423 / U12 20

 

Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U16

Velenje, 22.06.2013


Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U16 Velenje 22.06.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
28 BIZJAK Hana PSČ 1999 13,97 100m U16 46
6 RUTAR Katja PSČ 1999 4,76 daljina U16 21
5 GERBEC Nuša PSČ 1999 8,48 krogla U16 10
6 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 42,98 300m U16 28

 

Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U12 in U14

Koper, 23.06.2013


Atletski pokal Slovenije za pionirki in pionirje U12 in U14 Koper 23.06.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
12 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,45 daljina U14 20
6 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 8,02 krogla U14 9
7 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 03:27,46 1000m U14 11
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 48,14 vortex U14 11
6 URŠIČ Urša PSČ 2000 32,54 200m ovire U14 11
32 ORTAR Blažka PSČ 2000 30,59 200m U14 41
5 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,05 60m U12 30
1 GERBEC Pia PSČ 2002 01:52,58 600m U12 15

 

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Slovenj Gradec, 29-30.06.2013


Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Slovenj Gradec 29-30.06.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
15 MARCOLA Meta PSČ 1996 4,92 daljina ml.mla 20
16 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 26,95 200m ml.mla 44
36 BIZJAK Hana PSČ 1999 28,81 200m ml.mla 44

 

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladinke in mladince

Ptuj, 31.08.2013


Atletski pokal Slovenije za mlajše mladinke in mladince Ptuj 31.08.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 01:02,79 400m ml.mla 17

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Celje, 07-08.09.2013


Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Celje 07-08.09.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
6 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 43,35 200m U16 54
32 URŠIČ Urša PSČ 2000 46,79 200m U16 54
38 ORTAR Blažka PSČ 2000 47,48 200m U16 54

 

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Postojna, 14-15.09.2013


Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 Postojna, 14-15.09.2013
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 8,59 krogla U14 8
15 ORTAR Blažka PSČ 2000 28,99 200m U14 47
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 110 višina U12 4
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,26 daljina U12 26
7 GERBEC Pia PSČ 2002 3,95 daljina U12 31
1 GERBEC Pia PSČ 2002 01:49,48 600m U12 14
5 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,94q,8,96f 60m U12 43
7 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 41,89 vortex U14 10
18 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4 daljina U14 23
16 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 03:20,50 1000m U14 20
7 URŠIČ Urša PSČ 2000 31,98 200m ovire U14 10
34 ORTAR Blažka PSČ 2000 8,95 60m U14 64
12 FALETIČ Pia PSČ 2002 31,68 200m U12 44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadnjič posodobljeno Četrtek, 10 Oktober 2013 19:25