12.Tek na Grad 2012 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

12. TEK NA TMINSKI GRAD








20. 05. 2012

FANTJE




CICIBANI - 2001 in mlajši







1 ČERNIGOJ TAN 2001 AD POSOČJE 13:38
2 DROLE ŽAN 2001 PD PODBRDO 13:48
3 ŽAGAR NEJC 2003 TD BOVEC 15:08
4 URŠIČ TIM 2003 AD POSOČJE 15:27
5 VALENTINČIČ ŽAN 2002 ŽABČE 16:15
6 RUTAR TOMAŽ 2004 AD POSOČJE 18:03
7 ČERNIGOJ GAJ 2001 AD POSOČJE 19:19
8 DROLE MATIC 2003 AD POSOČJE 19:21






PIONIRJI - 2000 - 1997







1 JERMOL NIK 1999 TOLMIN 11:50
2 PERŠE DANI 1999 TOLMIN 12:06
3 MUGERLI ALJAŽ 1998 AD POSOČJE 12:32
4 MIŠIČ KLEMEN 1997 ŠD PETELINC 12:43
5 PIRIH VINE 1999 AD POSOČJE 12:46
6 TRUPEJ ANDRAŽ 2000 AD VELENJE 13:04
7 KUTIN MATIJA 1999 ŠD BOKA 13:59
8 ČOPI GAŠPER 2000 AD POSOČJE 14:40
9 MRAK JAKOB 2000 AD POSOČJE 14:41






MLADINCI - 1996 - 1993







1 PERŠE MATIC 1996 TOLMIN 10:33
2 PODOBNIK UROŠ 1993 PRAPETNO 11:42
3 KLANJŠČEK MIHA 1995 TOLMIN 11:59
3 HRAST JAKA 1994 ŠD PETELINC 12:26
4 RUTAR TADEJ 1993 TOLMIN 12:40






ČLANI - 1982 - 1973







1 KENDA PRIMOŽ 1977 MIKA TEAM 11:47
2 KOS LEON 1974 GRAPARSKI KERLCI 11:52
3 ŠINKOVEC ROBERT 1977 KAMNOMLJA 13:56
4 RUTAR ALEŠ 1978 TOLMIN 14:11






VETERANI - 1971 - 1962







1 ZUPANČIČ MARJAN 1971 KGT PAPEŽ 09:56
2 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 10:44
3 DROLE SIMON 1965 PL. DR. PODBRDO 12:08
4 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 13:25
5 GABRIJELČIČ MATEJ 1978 ŠD NANOS PODNANOS 14:26




17:21

STAREJŠI VETERANI - 1962 in starejši







1 ŠULIN ZVONE 1953 ŠD BOKA ŽAGA 13:36
2 RUTAR IGOR 1961 TMINSKI MIGAVCI 14:32
3 BEGUŠ AVGUŠTIN 1955 TOLMIN 14:56
4 DEMIŠOVSKI ISO 1958 TOLMIN 18:13
5 KRAJNIK VERI 1958 IDRIJA 20:00

 

DEKLETA

CICIBANKE - 2001 in mlajše







1 GERBEC PIA 2002 AD POSOČJE 12:39
2 TRUPEJ ANEJ 2003 AD VELENJE 15:46
3 RUTAR KATARINA 2002 TOLMIN 17:56
4 LEBAN INGRID 2002 AD POSOČJE 19:53






PIONIRKE - 2000 - 1997







1 RUTAR VIKA 1997 AD POSOČJE 13:45
2 GREGORČIČ TINKARA 1898 AD POSOČJE 15:04
3 RUTAR KLARA 1998 AD POSOČJE 15:04
4 LEBAN PARADA EMANUELA 2000 AD POSOČJE 15:36






MLADINKE - 1996 - 1993







1 ČOPI ŠPELA 1995 AD POSOČJE 12:26
2 MIŠIČ ANDREJA 1993 ŠD PETELINC






MLAJŠE ČLANICE - 1992 - 1983







1 RUTAR MAŠA 1991 STOPC 14:52






ČLANICE - 1982 - 1973







1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 POLJUBINJ 12:56
2 BRIŠAR ROSANA 1977 PRAPETNO 15:13
3 ŽAGAR FRATINA TINA 1976 TD BOVEC 16:03
4 GERBEC ANDREJA 1973 AD ZATOLMIN 17:40
5 RUTAR BOGDANA 1974 TMINSKI MIGAVCI 19:20






VETERANKE - 1972 - 1963







1 ORTAR MIRANDA 1967 ŠD PETELINC 14:16






STAREJŠE VETERANKE - 1962 in starejše







1 VELIŠČEK MILENA 1955 TMINSKI MIGAVCI 16:29

 

 12. POHOD NA TMINSKI GRAD  

 

1 BON TJAŠA TMIN
2 BREŠKA SONJA TOLMIN
3 BREŠKA STANE TOLMIN
4 ČERNIGOJ ALJAŽ AD POSOČJE
5 GABERŠČEK MATEJ AD POSOČJE
6 GERBEC NUŠA AD POSOČJE
7 GERBEC STAŠ TOLMIN
8 GERLIČ MARTIN TOLMIN
9 HVALA DOLENC INES TOLMIN
10 ISKRA KRISTINA AD POSOČJE
11 ISTENIČ BOŽENA TOLMIN
12 KRAJNIK MARIJA IDRIJA
13 LAZAR MIRA BREGINJ
14 LAZAR STOJAN BREGINJ
15 LEBAN MATEJA TOLMIN
16 LEBAN OLIVER TOLMIN
17 LEBAN PARADA SANTIAGO AD POSOČJE
18 LEBAN PATRIK TOLMIN
19 LEBAN RENATO IDRIJA PRI BAČI
20 MANFREDA TONI POLJUBINJ
21 MIKUŽ MOJCA IDRIJA
22 MIŠIČ RUTAR VANJA ŠD PETELINC
23 MUGERLI ALEN POLJUBINJ
24 MUNIH ANITA AD POSOČJE
25 OREŠEK BRANKO KOZARŠČE
26 PERŠE DANILO BUCALA
27 PERŠIČ ZVONKO TOLMIN
28 PISK RUTAR ANDREJKA TOLMIN
29 ROT ANDREJ TOLMIN
30 RUTAR ERIKA STOPC
31 RUTAR KATJA AD POSOČJE
32 RUTAR MATEJA TOLMIN
33 RUTAR SARA AD POSOČJE
34 SOVDAT AJDA TOLMIN
35 SOVDAT GAJA TOLMIN
36 SOVDAT MATJAŽ POLJUBINJ
37 SOVDAT SABINA POLJUBINJ
38 SOVDAT ŽANA POLJUBINJ
39 ŠTURM TRUPEJ ANITA
40 TRUŠNOVEC ŽARKO AD POSOČJE
41 URŠIČ JULIJA IDRIJA
42 VALENTINČIČ IRENA TOLMIN
43 VALENTINČIČ NAJA ŽABČE
44 VALENTINČIČ NEŽA AD POSOČJE

 

 


Zadnjič posodobljeno Sobota, 26 Maj 2012 16:50