Rezultati 2012 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
REZULTATI TEKEM SEZONA 2012
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE U12 IN U14
Velenje, 15. in 16. september.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
10 RUTAR Katja PSČ 1999 33.18 200m ovire U14 18
9 URŠIČ Urša PSČ 2000 33,07 200m ovire U14 18
16 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,69 60m U14 52
7 GERBEC Nuša PSČ 1999 9,83 krogla U14 8
5 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 1,35 višina U14 14
7 JEKLIN Diana PSČ 1999 1,35 višina U14 14
3 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 46,53 vortex U12 9
5 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,55 krogla U12 8
16 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,32 60m U12 28
7 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,09 daljina U12 17
kval FALETIČ Pia PSČ 2002 9,08 60m U12 39
8 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,14 60m U12 39
26 FALETIČ Pia PSČ 2002 32,69 200m U12 45
2 GERBEC Pia PSČ 2002 01:51,06 600m U12 19
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE in PIONIRJE U16 SLOVENJ GRADEC
Slovenj Gradec 8. september 2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
19 Rutar Vika PSČ 1997 13.70 100m U16 51
25 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 13.88 100m U16 51
9 Rutar Vika PSČ 1997 44.11 300m U16 47
16 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 44.51 300m U16 47
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA PIONIRKE in PIONIRJE U12 in U14 KOPER
Koper, 10. junij 2012

Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
16 DROL Luka PSČ 2000 30,33 200m U14 22
8 DROL Luka PSČ 2000 49,6 vortex U14 14
3 RUTAR Katja PSČ 1999 32,6 200m ovire U14 11
4 URŠIČ Urša PSČ 2000 33,15 200m ovire U14 11
kvalif BIZJAK Hana PSČ 1999 8,54q 60m U14 49
7 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,62 f 60m U14 8
3 GERBEC Nuša PSČ 1999 9,75 krogla U14 10
3 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 1,41 višina U14 18
7 JEKLIN Diana PSČ 1999 1,35 višina U14 18
1 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 47,02 vortex U12 14
6 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 8,4 krogla U12 9
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,25 60m U12 23
4 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,33 daljina U12 18
7 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 2:01.43 600m U12 9
9 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,36 60m U12 32
2 GERBEC Pia PSČ 2002 01:56,48 600m U12 11
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA PIONIRKE in PIONIRJE U16 CELJE
Celje 09.junij 2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
4 Rutar Vika PSČ 1997 12.97 100m U16 32
9 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 43.74 300m U16 30
MEMORIAL VUČKO KRANJ 2012
Kranj, 19. maj 2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
10 RUTAR Vika PSČ 1997 13,35 100m U16 37
7 RUTAR Vika PSČ 1997 44,21 300M U16 30
12 MARCOLA Ana PSČ 1998 4,77 daljina U16 30
11 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 01:45,12 600m U16 23
23 RUTAR Klara PSČ 1998 02:04,46 600m U16 23
12 DROL Luka PSČ 2000 47,7 vortex U14 16
7 DROL Luka PSČ 2000 49,16 300M U14 13
12 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,64 60m U14 50
8 BIZJAK Hana PSČ 1999 46,19 300M U14 35
1 GERBEC Nuša PSČ 1999 9,41 krogla U14 3
5 RUTAR Katja PSČ 1999 01:48,20 600m U14 24
13 URŠIČ Urša PSČ 2000 01:55,19 600m U14 24
3 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 8,69 krogla U12 7
1 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 49,8 vortex U12 14
14 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,23 60m U12 25
12 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,17 daljina U12 25
13 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,34 60m U12 65
23 FALETIČ Pia PSČ 2002 3,58 daljina U12 49
28 GERBEC Pia PSČ 2002 3,48 daljina U12 49
3 GERBEC Pia PSČ 2002 02:00,07 600m U12 8
6 SKOČIR Andrej PSČ 2003 9,75 60m U10 29
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 3,59 daljina U10 20
ATLETSKI MITING BLED 2012
Bled 21.04.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 Černigoj Gaj PSČ 2001 9,58 60m U12 17
10 Cvijanović Alen PSČ 2001 9,7 60m U12 17
5 Černigoj Tan PSČ 2001 406 daljina U12 15
10 Faletič Pia PSČ 2002 9,68 60m U12 22
16 Gerbec pia PSČ 2002 10,17 60m U12 22
8 Drol Luka PSČ 2000 29.83 200m U14 9
5 Rutar Katja PSČ 1999 29,76 200m U14 19
19 Uršič Urša PSČ 2000 33,31 200m U14 19
5 Bizjak Hana PSČ 1999 01.08.72 60m U14 18
4 Marcola Meta PSČ 1996 13,89 100m ml.mladinke 6
6 Marcola Ana PSČ 1998 14,07 100m U16 6
4 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 43,96 300m U16 9
7 Rutar Vika PSČ 1997 45,13 300m U16 9
REZULTATI PRIMORSKIH TEKOV 2012
Priimek in Ime Letnik Vipava Tolmin Postojna Bovec Ajdovščina Hotedršica Petelinje Ilirska Bistrica Dobravlje Povir Cerkno Skupna uvrstitev
2005 in mlajši












Leban Marta Marija 2005 / 1
/
2
/







Jež Vita 2005 5 5
3
6
5







Kavčič Zarja 2005 10 8
/
10
/







Laharnar Teo 2005 9 9
12
10
/







Leban Jaka 2005 8 5
4
4
4







Leban Parada Santiag
2005
/
4
8
5
/





















2004












Sovdat Žana 2004 6 3
/
1
/







Cvijanovič Lara 2004 / 6
9
8
/







Rutar Sara 2004 9 12
7
7
7







Rovšček Soto Qantu Angelina 2004 / 13
/
/
/







Bajt Lucija 2004 13 10
10
/
/







Poljak Neja 2004 8 7
5
/
4





















Rutar Tomaž 2004 /
3
3
4
2





















2003












Skočir Andrej 2003 2 1
1
1
2







L3ban Mara Mei

/
2
/
/
/







2002












Gerbec Pia 2002 1 2
2
2
1







Faletič Pia 2002 6 5
/
5
5







Valentinčič Neža 2002 7 4
6
4
/







Rutar Katarina
2002
/
6
/
8
/







2001












Bajt Tobija 2001 5 /
/

/







Černigoj Tan 2001 3 1
3
1
2







Cvijanovič Alen 2001 / 2
/
/
5







Černigoj Gaj 2001 6 3
4
5
9





















2000












Uršič Urša 2000 3 1
/

2







Leban Parada Emanuala 2000 / 7
9
5




































Drol Luka 2000 5 2
/
/
3





















1999












Rutar Katja 1999 3 2
2
2
2







Jeklin Diana 1999
/ /
/

/







Gerbec Nuša 1999 6 4
/
4
/





















Podreka Kevin 1999 2 /
/
2
2







Pirih Vine 1999 / 6
3
3
3







Benedejčič Žan 1999 5 5
/
5
/





















1998












Gregorčič Tinkara 1998 1 1
1
2
1







Rutar Klara
1998
/
3
4
4
3







1997












Rutar Vika 1997 / 1
/
1
/







ATLETSKI TROBOJ BRIGITE BUKOVEC ZA VSE KATEGORIJE U8, U10, U12, U14 in U16
Ljubljana 10.03.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik 60 m Daljina 60 m ovire Kategorija Nastopajočih
12. POLJAK Neja PSČ 2004 11,59 2,73 13,93 U10 20
16. CVIJANOVIČ Lara PSČ 2004 12,46 2,82 15,13 U10 20
18. RUTAR Sara PSČ 2004 11,95 2,09 14,01 U10 20
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 10,72 3,64 11,08 U10 24
21 DROLE Matic PSČ 2003 11,91 2,64 13,95 U10 24
22 KENDA Avguštin PSČ 2004 12,33 2,70 14,33 U10 24
7 FLAETIČ Pia PSČ 2002 9,59 3,56 11,81 U12 16
10 GERBEC Pia PSČ 2002 10,05 3,25 11,66 U12 16
13 VALENTINČIČ Neža PSČ 2002 10,84 2,87 13,40 U12 16
4 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,30 4,01 10,62 U12 18
12 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,52 3,52 11,33 U12 18
14 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 9,60 3,50 11,68 U12 18
10 RUTAR Katja PSČ 1999 9,20 4,32 10,46 U14 23
11 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,70 4,24 11,04 U14 23
13 URŠIČ Urša PSČ 2000 9,40 3,96 10,44 U14 23
3. GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 8,61 4,09 9,96 U16 7
4. MARCOLA Ana PSČ 1998 8,80 4,34 10,20 U16 7
PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRKE in PIONIRJE U12
Slovenjska Bistrica 12.02.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 AD Posočje PSČ 2001/2002 2820 točk ekipno U12 13
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 1413 točk skupno U12 40
10 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 1407 točk skupno U12 40
12 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,35 (398) 60m U12 40
10 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 385 (381) daljina U12 40
1 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 896 (486) suvanje žoge 2kg U12 40
20 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 58,11 (142) 300m U12 40
10 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,34 (400) 60m U12 40
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 387 (384) daljina U12 40
3 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 837 (450) suvanje žoge 2kg U12 40
15 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 56,35 (179) 300m U12 40
(daljina-cm, 60m-s, 300m-s, suvanje žoge 2kg-cm)
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ST.MLADINKE in ST.MLADINCE
Celje 11.02.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
20 MELINK Veronika PSČ 1995 456 daljina st.mladinke 22
15 MARCOLA Meta PSČ 1996 474 daljina st.mladinke 22
17 RUTAR Vika PSČ 1997 8,27 60m st.mladinke 32
(daljina-cm, 60m-s, 60m ovire-s, višina-cm)
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ML.MLADINKE in ML.MLADINCE
Celje 04.02.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
12 MELINK Veronika PSČ 1995 496 daljina ml.mladinka 26
14 MARCOLA Meta PSČ 1996 488 daljina ml.mladinka 26
14 RUTAR Vika PSČ 1997 8,28 60m ml.mladinka 47
29 MARCOLA Meta PSČ 1996 8,53 60m ml.mladinka 47
34 MELINK Veronika PSČ 1995 8,67 60m ml.mladinka 47
43 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 8,85 60m ml.mladinka 47
(daljina-cm, 60m-s, 60m ovire-s, višina-cm)
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRKE in PIONIRJE U16
Ljubljana 28.1.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 RUTAR Vika PSČ 1997 8.03 A finale (8,10q) 60m U16 75
26 GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 8,53 60m U16 75
31 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,58 60m U16 75
39 MARCOLA Ana PSČ 1998 8,69 60m U16 75
brez rezultata MARCOLA Ana PSČ 1998 xxxx daljina U16 41
(daljina-cm, 60m-s, 60m ovire-s, višina-cm)
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,55 B finale (8,59q) 60m U14 80
51 URŠIČ Urša PSČ 2000 9,33 60m U14 80
14 RUTAR Katja PSČ 1999 11,36 ovire U14 15
3 ROVŠČEK Sara Pstrong sdval= 2001 sdnum=span style= sdnum=SČ 1999 136 višina U14 9
30 DROL Luka PSČ 2000 9,11 60m U14 45
9 PODREKA Kevin PSČ 1999 469 daljina U14 26Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,55 B finale (8,59q) 60m U14 80
51 URŠIČ Urša PSČ 2000 9,33 60m U14 80
14 RUTAR Katja PSČ 1999 11,36 ovire U14 15
3 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 136 višina U14 9
30 DROL Luka PSČ 2000 9,11 60m U14 45
9 PODREKA Kevin PSČ 1999 469 daljina U14 26
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRKE in PIONIRJE U12
Slovenska Bistrica 22.1.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
15 GERBEC Pia PSČ 2002 10,15 60m U12 46
28 FALETIČ Pia PSČ 2002 9,55 60m U12 46
12 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,30 60m U12 37
6 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 413 daljina U12 26
16 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,42 60m U12 37
(daljina-cm, 60m-s, 60m ovire-s, višina-cm)
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRKE in PIONIRJE U14
Ljubljana 21.1.2012
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 BIZJAK Hana PSČ 1999 8,55 B finale (8,59q) 60m U14 80
51 URŠIČ Urša PSČ 2000 9,33 60m U14 80
14 RUTAR Katja PSČ 1999 11,36 60m ovire U14 15
3 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 136 višina U14 9
30 DROL Luka PSČ 2000 9,11 60m U14 45
9 PODREKA Kevin PSČ 1999 469 daljina U14 26
(daljina-cm, 60m-s, 60m ovire-s, višina-cm)
Zadnjič posodobljeno Sreda, 13 Februar 2013 15:48