11.Tek na Grad 2011 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
11. TEK NA TMINSKI GRAD
22.05.2011


CICIBANI - 2000 in mlajši







1 BERGINC MATIC 2000 TD BOVEC 12:37
2 ERZETIČ JAN 2000 BOVEC 13:04
3 ŽAGAR NEJC 2003 TD BOVEC 15:28
4 ČERNIGOJ TAN 2001 AD POSOČJE 15:32
5 URŠIČ TIM 2003 AD POSOČJE 16:12
6 ČERNIGOJ GAJ 2001 AD POSOČJE 18:08






PIONIRJI - 1999 - 1996







1 ŠAZIMANOSKI ADMIR 1996 TD BOVEC 11:25
2 ERZETIČ ROBI 1998 BOVEC 11:30
3 JERMOL NIK 1999 NK TOLMIN 12:02
4 MUGERLI ALJAŽ 1998 AD POSOČJE 12:30
5 PIRIH VINE 1999 AD POSOČJE 13:15
6 BENEDEJČIČ ŽAN 1999 AD POSOČJE 13:27
7 KOREN ŽIGA 1997 AD POSOČJE 13:35
8 MIŠIČ KLEMEN 1997 TOLMIN 13:35
9 BRATINA ŽAN 1997 TOLMIN 14:03
10 KUTIN MATIJA 1999 ŠD BOKA 15:14






MLADINCI - 1995 - 1992







1 BIZJAK UROŠ 1994 KORITNICA 11:26
2 IPAVEC DOMEN 1992 VOLČE 11:50
3 PODOBNIK UROŠ 1993 PRAPETNO 12:14






MLAJŠI ČLANI - 1991 - 1982







1 KRAGELJ DAVID 1982 TOLMIN 11:47
2 SKRT KLAVDIJ 1984 TOLMIN 12:54
3 CVEK JERNEJ 1991 NK TOLMIN 13:06
4 MAVRI MATIC 1990 TOLMIN 13:55
5 SREBOT DOMINIK 1983 MAIZRSTVO M.A.R.






ČLANI - 1981 - 1972







1 ČEŠNOVAR MIHA 1972 LJUBLJANA 12:43
2 ŽAGAR BOŠTJAN 1975 TD BOVEC 15:33
3 GABRIJELČIČ MATEJ 1978 ŠD NANOS PODNANOS 17:21






VETERANI - 1971 - 1962







1 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 10:50
2 VITEZ VASJA 1965 TD BOVEC 11:10
3 DROLE SIMON 1965 PL. DR. PODBRDO 12:07
4 URŠIČ MAKSI 1969 TMINSKI MIGAVCI 12:28
5 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 12:53
6 MANFREDA DAMJAN 1969 TŠD GAMS 13:11
7 BRATINA MITJA 1971 TOLMIN 13:45
8 JAN MITJA 1963 TOLMIN 13:49






STAREJŠI VETERANI - 1961 in starejši







1 ŠULIN ZVONE 1953 ŠD BOKA ŽAGA 13:17
2 KOGOJ MILAN 1943 ŠD ŠENTVIŠKA GORA 14:04

CICIBANKE - 2000 in mlajše







1 ŽGANJAR TANJA 2000 TD BOVEC 13:21
2 LEBAN PARADA EMANUELA 2000 AD POSOČJE 13:34
3 URŠIČ URŠA 2000 AD POSOČJE 15:32
4 KRISTAN MIA 2001 AD POSOČJE 15:54
5 ORTAR BLAŽKA 2000 ZATOLMIN 16:12
6 VALENTINČIČ NEŽA 2002 AD POSOČJE 16:13
7 ŽAGAR TIA 2004 TD BOVEC 16:50
8 TRUPEJ ANEJ 2003 VELENJE 16:53
9 REJC KREBS KAJA 2002 TOLMIN 18:52






PIONIRKE - 1999 - 1996







1 MAVRIČ NEJA 1998 TD BOVEC 13:35
2 GREGORČIČ TINKARA 1898 AD POSOČJE 14:09
3 RUTAR KLARA 1998 AD POSOČJE 15:40
4 KLANJŠČEK NINA 1996 TOLMIN 19:39






MLADINKE - 1995 - 1992







1 MELINK VERONIKA 1995 AD POSOČJE 15:38
2 BERGINC SAMANTHA 1995 TD BOVEC 15:51
3 MIŠIČ ANDREJA 1993 GIMNAZIJA TOLMIN 16:29
4 CVEK KATJA 1993 GIMNAZIJA TOLMINU 16:32






MLAJŠE ČLANICE - 1991 - 1982







1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 POLJUBINJ 12:57






ČLANICE - 1981 - 1972







1 BRIŠAR ROSANA 1977 PRAPETNO 15:04
2 ŽAGAR FRATINA TINA 1976 TD BOVEC 16:50






VETERANKE - 1971 - 1962







1 ŽGAJNAR MAJDA 1971 TD BOVEC 15:03






STAREJŠE VETERANKE - 1961 in starejše







1 VELIŠČEK MILENA 1955 TMINSKI MIGAVCI 17:38
11.POHOD NA TMINSKI GRAD

1 BENEDEJČIČ BRUNA VOLARJE
2 BREŽAN IRENA TOLMIN
3 BREŽAN NADA MENGEŠ
4 ČERNIGOJ ANITA AD POSOČJE
5 ČERNIGOJ ALJAŽ AD POSOČJE
6 FELTRIN ZOFIJA TOLMIN
7 GABERŠČEK MATEJ AD POSOČJE
8 GERLIČ MARTIN TOLMIN
9 HERMAN JULIJA AD POSOČJE
10 ISKRA ANDREJ TOLMIN
11 JUŽNIČ PETRA LJUBLJANA
12 KAVČIČ ELENA POLJUBINJ
13 KLAVORA MAŠA AD POSOČJE
14 KONEC SILVIO VOLČE
15 KRANJC DAMJANA TOLMIN
16 KRANJC DAVID
17 KRANJC ŽAN TOLMIN
18 KRANJC ŽIGA TOLMIN
19 KRISTAN MIRO
20 KRISTAN ŽIVA
21 KRUČIL MARJAN
22 MANFREDA TONI POLJUBINJ
23 MELINK KLARA POLJUBINJ
24 MELINK TATJANA POLJUBINJ
25 MEŽNAR ANDREJKA TOLMIN
26 MEŽNAR EDA TOLMIN
27 MEŽNAR MAŠA TOLMIN
28 MEŽNAR MIHA TOLMIN
29 MIKUŽ MOJCA IDRIJA
30 OBID DANILA
31 PELC IRIS
32 PERŠIČ ZVONKO TOLMIN
33 PODPEČAN ANICA VOLČE
34 POŽAR ANA MENGEŠ
35 PULKO NINA
36 RONER GORAZD GABRJE
37 RONER ZVONKA GABRJE
38 RUTAR ISKRA IRENA TOLMIN
39 RUTAR MARKO LJUBINJ
40 RUTAR SILVA TOLMIN
41 SKRT DEVANA MODREJ
42 SKRT LJUBO MODREJ
43 SKRT MINA MODREJ
44 SOVDAT AJDA TOLMIN
45 SOVDAT GAJA TOLMIN
46 SOVDAT MATJAŽ POLJUBINJ
47 SOVDAT SABINA POLJUBINJ
48 SOVDAT ŽANA POLJUBINJ
49 SVITLICA MARTA TOLMIN
50 SVITLICA SAVO TOLMIN
51 ŠČANČAR ROSANA AD POSOČJE
52 ŠČANČAR ROSANA TOLMIN
53 ŠORLI BLAŽ TOLMIN
54 ŠORLI JANEZ TOLMIN
55 ŠTURM TRUPEJ ANITA
56 TRUŠNOVEC ŽARKO AD POSOČJE
57 URŠIČ BRANKO AD POSOČJE
58 VALENTINČIČ IRENA TOLMIN
59 VALENTINČIČ MATJAŽ TOLMIN
60 ZALAŠČEK MARJAN TOLMIN
61 ŽNIDARČIČ MARJAN
TOPcolor: #ff0000;td style=text-align: left;
Zadnjič posodobljeno Sreda, 25 Januar 2012 10:03