Rezultati 2011 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

REZULTATI SEZONA 2011

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH
Nova Gorica 08 in 09.10.2011
           
Uvrstitev Priimek in ime Klub 60m daljina vortex 300m kategorija Nastopajočih


6 DROL Luka PSČ 9,46s 3,97m 42,29m 48,68s U12 14


11 ČERNIGOJ Gaj PSČ 9,43s 3,94m 32,95m 53,93s U12 14


12 ČERNIGOJ Tan PSČ 9,66s 3,63m 40,54m 58,18s U12 14



Priimek in ime klub 60m daljina vortex 600m kategorija Nastopajočih


10 GREGORČIČ Tinkara PSČ 8,67s 4,32m 20,22m 01:48,10 U14 25



Priimek in ime Klub 80m ovire višina krogla 100m daljinna kopje 800m kategorija Nastopajočih
18 RUTAR Vika PSČ 14.00s 1,27m 7,21m 13,45s 4,47m 13,84m 02:34,21 U16 28
                     
Ekipno so dosegli pioniri U12 tretje mesto.
                    
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE (U16)
Ravne 10. in 11.09.2011
       
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 MARCOLA Meta PSČ 1996 5,07 daljina U16 21
20 MARCOLA Meta PSČ 1996 13,76 100m U16 46
9 RUTAR Vika PSČ 1997 13.31 100m U16 46
5 RUTAR Vika PSČ 1997 48,25 300m ovire U16 11
        
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE (U12 in U14)
Koper 10. in 11.09.2011
     
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
18. ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 9,25 60m U12 34
8. ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 4,11 daljina U12 21
21. ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 32,91 200m U12 25
7. ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 41,03 vortex U12 19
8. DROL Luka PSČ 2000 40,64 vortex U12 19
10. DROL Luka PSČ 2000 30,97 200m U12 25
19. PODREKA Kevin PSČ 1999 4,59 daljina U14 28
12. CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 1:58,60 600m U12 16
13. GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 8,71 60m U14 65
7. GREGORČIČ Tinkara PSČ 1998 27,95 200m U14 58
20. BIZJAK Hana PSČ 1999 8,83 60m U14 65
26. BIZJAK Hana PSČ 1999 29,48 200m U14 58
20. ŠULIGOJ Teja PSČ 2000 31,77 200m U12 44
17. URŠIČ Urša PSČ 2000 31,4 200m U12 44
6. GERBEC Nuša PSČ 1999 8,55 krogla U14 11
11. RUTAR Katja PSČ 1999 11,65 60m ovire U14 13
     
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ML. MLADINKE IN ML. MLADINCE (letnik 1995, 1994)
Maribor 03.09.2011
   
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
7 Rutar Vika PŠČ 1997 13.31s 100m ml.mladike
8 Rutar Vika PŠČ 1997 27.35s 200m ml.mladike
4 Marcola Meta PŠČ 1996 514 cm daljina ml.mladike
6 Melink Veronika PŠČ 1995 1.12,62 min 400m ovire ml.mladike
                 
2. ULIČNI TEK ZA VELIKO NAGRADO BOVCA
Bovec 02.06.2011
                               
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
3 Skočir andrej PŠČ 2003 01:29.6 500 m Dečki 2004, 2003, 2002
3 Tan Černigoj PŠČ 2001 03:09.9 840 m Dečki 2001, 2000, 1999
4 Gaj Černigoj PŠČ 2001 03:29.9 840 m Dečki 2001, 2000, 1999
1 Gerbec Pia PŠČ 2002 01:28.8 500 m Deklice 2004, 2003, 2002
1 Rutar Katja PŠČ 1999 02:59.1 840 m Deklice 2001, 2000, 1999
2 Uršič Urša PŠČ 2000 03:00.0 840 m Deklice 2001, 2000, 1999
4 Kenda Neja PŠČ 1999 03:01.9 840 m Deklice 2001, 2000, 1999
5 Leban Parada Emanuela PŠČ 2000 03:13.4 840 m Deklice 2001, 2000, 1999
7 Gerbec Nuša PŠČ 1999 03:21.2 840 m Deklice 2001, 2000, 1999
3 Rutar Vika PŠČ 1997 02:47.9 840 m Deklice 1998, 1997, 1996
4 Geregorčič Tinkara PŠČ 1998 02:50.5 840 m Deklice 1998, 1997, 1996
               
ODPRTO PRVENSTVO GORENJSKE "RADOVLJICA 2011"
Radovljica, 25. 06. 2011

Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
4 Melink Veronika PSČ 1995 01:01,67 400m U16
5 Rutar Vika PSČ 1997 01:01,79 400m U16
2 Rutar Vika PSČ 1997 12,99 100m U16
1 Marcola Meta PSČ 1996 5,09 m daljina U16
3 Bizjak Hana PSČ 1999 8,65 60m U14
4 Benedejčič Žan PSČ 1999 10,2 60m U14
4 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 8,66 60m U14
5 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 01:54,10 600m U14
7 Leban Parada Emanuela PSČ 2000 51,47 300m U12
4 Šuligoj Teja PSČ 2000 50,26 300m U12
2 Uršič Urša PSČ 2000 49,03 300m U12
4 Drol Luka PSČ 2000 38,06 m vortex U12
3 Drol Luka PSČ 2000 49,49 300m U12
5 Černigoj Tan PSČ 2001 4,12 m daljina U12
5 Černigoj Tan PSČ 2001 9,28 60m U12
7 Černigoj Gaj PSČ 2001 9,58 60m U12
3 Černigoj Gaj PSČ 2001 38,19 m vortex U12
2 Skočir Andrej PSČ 2003 10,04 60m U10
7 Gerbec Pia PSČ 2002 35,09 200m U10
6 Faletič Pia PSČ 2002 10,06 60m U10
                                  
PRVENSTVO SLOVENJNE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE
Ravne, 18. in 19. 06 2011
    
Priimek in ime
uvrstitev 400m ovire
Rutar Vika 3 01:07,68
Melink Veronika 6 01:09,23
        
PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14
Postojna, 18. 06.2011

Priimek in ime
uvrstitev 60m daljina vortex 600m
Bizjak Hana 12 8,78 +1,1 4,10 +2,2 29,57 01:54,56
Gregorčič Tinkara 13 8,79 +0,9 4,00 +0,8 24,1 01:49,22
Rutar Katja 15 9,36 +0,8 4,25 +0,1 34,29 01:54,68
Ekipno doseženo 7.mesto
               
PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12
Slovenska bistrica 19.06.2011

Priimek in ime
uvrstitev 60m daljina vortex 300m
Černigoj Tan 15 9,44 -1,4 4,07 +0,3 27,8 56,46
Černigoj Gaj 18 9,75 -1,8 3,59 +0,9 36,8 59,88
Ekipno doseženo 6.mesto
             
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE PTUJ 2011
Ptuj, 04/05.06.2011
  
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
3 Rutar Vika PSČ 1997 12,84 100m U16
3 Rutar Vika PSČ 1997 49,02 300m ovire U16
8 Marcola Meta PSČ 1996 4,98 daljina U16
3 Drol Luka PSČ 2000 42,81 vortex U12
4 Drol Luka PSČ 2000 30,5 200 m U12
5 Černigoj Tan PSČ 2001 4,03 daljina U12
7 Černigoj Gaj PSČ 2001 35,12 vortex U12
10 Cvijanovič Alen PSČ 2001 02:01,35 600m U12
8 Šuligoj Teja PSČ 2000 31,28 200 m U12
6 Uršič Urša PSČ 2000 01:59,07 600m U12
6 Rutar Katja PSČ 1999 11,38 60 ovire U14
15 Marcola Ana PSČ 1998 4,46 daljina U14
7 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 28,23 200 m U14
5 Gerbec Nuša PSČ 1999 8,58 Krogla-2 U14
14 Bizjak Hana PSČ 1999 8,64 60m U14
11 Kenda Neja PSČ 1999 03:39,84 1000m U14
9 Podreka Kevin PSČ 1999 42,61 vortex U14
 
17. ATLETSKI MEDNARODNI MITING MLADIH (Memorial Vučko)
Kranj, 21.5.2011
  
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
6 Leban Blaž PSČ 1994 12,44 60m mlajši mladinci
2 Melink Veronika PSČ 1995 13.65 100m mlajše mladinke
3 Rutar Vika PSČ 1997 12,98 100m U16
12 Marcola Meta PSČ 1996 13.83 100m U16
6 Rutar Vika PSČ 1997 43.93 300m U16
10 Pirih Vine PSČ 1999 2:00.70 600m U14
15 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 8,82 60m U14
16 Bizjak Hana PSČ 1999 8,83 60m U14
19 Marcola Ana PSČ 1998 4,26m daljina U14
7 Drol Luka PSČ 2000 30,62 200m U12
12 Černigoj Gaj PSČ 2001 34,12 200m U12
10 Černigoj Tan PSČ 2001 9,34 60m U12
1 Drol Luka PSČ 2000 45,73m vortex U12
6 Černigoj Gaj PSČ 2001 38,24m vortex U12
10 Černigoj Tan PSČ 2001 3,95m daljina U12
9 Šuligoj Teja PSČ 2000 31,23 200m U12
4 Uršič Urša PSČ 2000 1:53.06 600m U12
6 Leban Parada Emanuela PSČ 2000 1:58.83 600m U12
6 Faletič Pia PSČ 2002 10,03 60m U10
14 Gerbec Pia PSČ 2002 26,81 150m U10
20 Valentinčič Neža PSČ 2002 27.80 150m U10

OTVORITVENI SPOMLADANSKI ATLETSKI MITING 
Žalec 21.april 2011

Mlajše mladinke (letnik 1995, 1994)
Veronika Melink: 400m, 63.27 sek, 3.mesto

U 16 (letnik 1996, 1997)
Vika Rutar: 100m: 13.34 sek, 2.mesto
 Meta Marcola: skok v daljino, 465 cm, 2.mesto

U14 (lenik 1998,1999)
Ana Marcola: skok v daljino, 424 cm, 3.mesto

OTVORITVENI ATLETSKI MITING 
Bled, 9.april 2011
 
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
6 Skočir Andrej PSČ 2003 60m 10:33s U10
3 Faletič Pia PSČ 2002 60m 0:10:14s U10
4 Drol Luka PSČ 2000 150m 22:60s U12
7 Černigoj Gaj PSČ 2001 150m 24:13s U12
7 Černigoj Tan PSČ 2001 daljina 3,85m U12
2 Uršič Urša PSČ 2000 150m 23:74s U12
10 Mugerli Aljaž PSČ 1998 200m 30:25s U14
5 Podreka Kevin PSČ 1999 daljina 4,43m U14
11 Jeklin Diana PSČ 1999 80m 0:09:72s U14
2 Gregorčič Tinkara PSČ 1998 200m 28:64s U14
7 Bizjak Hana PSČ 1999 200m 30:11s U14
11 Gerbec Nuša PSČ 1999 200m 32:74s U14
2 Rutar Katja PSČ 1999 60m ovire 12:43s U14
5 AD Posočje (Hana Bizjak,Diana Jeklin,Nuša Gerbec,Katja Rutar) PSČ 98/99 4X100m 0:58:55s U14
1 Rutar Vika PSČ 1997 100m 0:13:43s U16
4 Rutar Vika PSČ 1997 300m 0:45:50s U16
     
Odprto DP v krosu
Velenje 2.4.2011

6. mesto URŠIČ URŠA                                    0:03:47.9
14. mesto ŠULIGOJ TEJA                               0:04:04.2
19. mesto LEBAN PARADA EMANUELA       0:04:15.9

 
Troboj Brigita Bukovec 2011
Ljubljana, 12.3.2011

DEKLICE letnik 1996 in 1997
1.  MARCOLA META                     1996 PSČ 60m 8,72 s -Daljina 4,88 m -60m ovire 9,55 s
2.  RUTAR VIKA                             1997 PSČ 60m 8,36 s -Daljina 4,23 m -60m ovire 9,39 s 

 DEČKI letnik 1998 in 1999
6. PODREKA KEVIN                       1999 PSČ 60m 8,98 s -Daljina 4,38 m -60m ovire 10,01 s

DEKLICE letnik 1998 in 1999
6.  GREGORČIČ TINKARA            1998 PSČ 60m 8,83 s -Daljina 4,13 m -60m ovire 10,15 s
11. BIZJAK HANA                            1999 PSČ 60m 8,98 s -Daljina 4,07 m -60m ovire 10,97s
12. MARCOLA ANA                         1998 PSČ 60m 8,99 s -Daljina 4,11 m -60m ovire 11,08 s
18. RUTAR KATJA                            1999 PSČ 60m 9,68 s -Daljina 3,83 m -60m ovire 11,03 s
21. GERBEC NUŠA                         1999 PSČ 60m 9,88 s -Daljina 3,64 m -60m ovire 11,19 s

DEČKI letnik 2000 in 2001
2. ČERNIGOJ TAN                           2001 PSČ 60m 9,25 s -Daljina 3,98 m -60m ovire 10,67 s
4. DROL LUKA                                 2000 PSČ 60m 9,27s -Daljina 3,82 m -60m ovire 11,56 s
7. ČERNIGOJ GAJ                           2001 PSČ 60m 9,55 s -Daljina 3,67 m -60m ovire 11,44 s

DEKLICE letnik 2000 in 2001
4.   ŠULIGOJ TEJA                            2000 PSČ 60m 9,43 s -Daljina 3,78 m -60m ovire 11,28 s
6.   URŠIČURŠA                                2000 PSČ 60m 9,54 s -Daljina 3,55 m -60m ovire 11,12 s
10. LEBAN PARADA EMANUELA  2000 PSČ 60m 10,03 s -Daljina 3,58 m -60m ovire 11,85 s

Državno prvenstvo za mlajše mladince (letnik 1994 in 1995 ter mlajši)

Ljubljana, 29. januar 2011

Vika Rutar (letnik 1997), 60m: kvalifikacije: 8.21 sek in A finale: 8.20 sek (osebni rekord), 6. mesto od 32 tekmovalk
Meta Marcola(letnik 1996), 60m: 8.71 sek, 26.mesto od 32 tekmovalk in skok v daljino: 464 cm, 12.mesto od 17 tekmovalk

 

Državno prvenstvo v dvorani za U12 (letnik 2000 in mlajši) 
Slovenska Bistrica, 23. januar 2011 
  
Urša Uršič (letnik 2000): 60m: 9.35 sek (osebni rekord), 18.mesto od 65 tekmovalk
Luka Drol (letnik 2000); 60m: kvalifikacije: 9.32 sek (osebni rekord) in B finale: 9.38 sek, 8. mesto od 39 tekmovalcev

Državno prvenstvo v dvorani za U14 (letnik 1999 in 1998)

Ljubljana,22. januar 2011

Tinkara Gregorčič (letnik 1998): 60m: kvalifikacije: 8.74 sek (osebni rekord), B finale: 8.85 sek, 11.mesto od 61 tekmovalk
Kevin Podreka (letnik 1999): 60m: 8.93 sek, 21.mesto od 48 tekmovalcev in skok v daljino: 453 cm (osebni rekord), 11.mesto od 29 tekmovalcev
Ana Marcola (letnik 1998): skok v daljino: 405cm, 29.mesto od 50 tekmovalk 

Končani so zimski krosi za sezono 2010/2011

 

Priimek in Ime Končna uvrstitev Letnik Vrtojba Kamnje Batuje Lipica
Skočir Anderej 3 2003 28 35 31
Drol Luka 8 2000 26


Urša Uršič 2 2000 28
31 40
Leban Parada 12 2000 24


Pirih Vine 4 1999 28 26 28
Benedejčič Žan 6 1999 26


Leban Tine 8 1998
25

Gregorčič Tinkara 3 1998 28
28 28
Kenda Neja 6 1999 24
24 23
Rutar Katja 9 1999 23
25
Rutar Klara 12 1998 25


Gerbec Nuša 16 1999 20


Rutar Vika 5 1997 35


Rutar Monika 6 1996 31


 Število točk (Doseženo mesto) 40 (1), 35 (2), 31 (3), 28(4), 26(5), 25(6), 24(7), 23(8) ,22(9), 21(10),... do 1 točke

  

              PRIMORSKI POKALNI TEKI 2011 REZULTATI

 

Priimek in Ime Letnik Vipava Tolmin Bovec Ajdovščina Hotedršica Petelinje Ilirska Bistrica Dobravlje Povir Cerkno Skupna uvrstitev
2004 in mlajši











Sovdat Žana 2004 / 3 / /
/
/
/
/
/
/
20
Kenda Jasna 2004 / 7 / /
/
/
/
/
/
/
33
Cvijanovič Lara 2004 / 8 9 /
/
/
/
/
/
/
14
Kovačič Lin 2006 9 10 / /
/
/
/
8
/
/
9
Kenda Avguštin 2004 / 4 6 /
/
/
/
/
/
/
12
Leban Parada Santiago 2005 8 7 9 9
8
/
/
/
/
/
8
Gerbec Staš 2005 / / 10 /
/
/
/
/
/
/
42
2003











Skočir Andrej 2003 2 1 1 2
2
2
/
1
2
/
2
Drole Matic 2003 / 4 / /
/
/
/
/
/
/
10
2002











Gerbec Pia 2002 2 / 3 1
/
1
/
2
2
1
2
Valentinčič Neža 2002 4 / 5 4
/
6
/
4
/
/
5
Faletič Pia 2002 9 / / /
/
7
/
/
/
/
11
Kovčič Lan 2002 4 4 / /
/
/
/
2
/
/
6
2001











Černigoj Tan 2001 3 4 2 5
/
7
/
4
/
1
4
Cvijanovič Alen 2001 4 / 3 4
4
5
2
2
2
/
3
Černigoj Gaj 2001 5 5 5 6
/
8
/
7
/
5
6
Kovačič Ian 2001 7 7 / /
5
/
/
6
/
/
7
2000











Uršič Urša 2000 / 1 1 1
/
2
/
2
/
2
2
Leban Parada Emanuala 2000 / 5 6 2
/
1
/
/
/
/
6
Drol Luka 2000 2 1 / 4
/
4
/
/
/
/
7
Čopi Gašper 2000 / 5 5 /
/
/
/
/
/
/
8
1999











Kenda Neja 1999 2 4 1 3
4
/
/
4
/
/
4
Rutar Katja 1999 4 3 2 2
4
3
2
1
/
3
3
Gerbec Nuša 1999 6 5 3 4
/
/
/
6
/
/
6
Podreka Kevin 1999 1 1 1 1
1
1
/
1
/
/
1
Pirih Vine 1999 2 3 3 /
/
/
1
/
2
1
2
Benedejčič Žan 1999 4 4 4 /
/
/
/
3
5
5
4
1998











Gregorčič Tinkara 1998 2 1 / 1
/
1
/
1
/
/
2
Rutar Klara 1998 / 4 4 4
/
/
/
4
1
2
3
Mugerli Aljaž 1998 2 2 3 4
/
/
/
/
/
2
3
1997











Rutar Vika 1997 / 1 1 /
/
1
/
/
/
/
3
1996











Rutar Monika 1996 / 2 3 4
/
/
/
3
3
3
3






























DEKLICE letnik 1996 in 1997

1.MARCOLA META 1996 PSČ 60m 8,72 s -Daljina 4,88 m -60m ovire 9,55 s

2.RUTAR VIKA 1997 PSČ 60m 8,36 s -Daljina 4,23 m -60m ovire 9,39 s

 

DEČKI letnik 1998 in 1999

6.PODREKA KEVIN 1999 PSČ 60m 8,98 s -Daljina 4,38 m -60m ovire 10,01 s

 

DEKLICE letnik 1998 in 1999

6.GREGORČIČ TINKARA 1998 PSČ 60m 8,83 s -Daljina 4,13 m -60m ovire 10,15 s

11. BIZJAK HANA 1999 PSČ 60m 8,98 s -Daljina 4,07 m -60m ovire 10,97s

12.MARCOLA ANA 1998 PSČ 60m 8,99 s -Daljina 4,11 m -60m ovire 11,08 s

18.RUTAR KATJA 1999 PSČ 60m 9,68 s -Daljina 3,83 m -60m ovire 11,03 s

21. GERBEC NUŠA 1999 PSČ 60m 9,88 s -Daljina 3,64 m -60m ovire 11,19 s

 

DEČKI letnik 2000 in 2001

2.ČERNIGOJ TAN 2001 PSČ 60m 9,25 s -Daljina 3,98 m -60m ovire 10,67 s

4. DROL LUKA 2000 PSČ 60m 9,27s -Daljina 3,82 m -60m ovire 11,56 s

7. ČERNIGOJ GAJ 2001 PSČ 60m 9,55 s -Daljina 3,67 m -60m ovire 11,44 s

 

DEKLICE letnik 2000 in 2001

4.ŠULIGOJ TEJA 2000 PSČ 60m 9,43 s -Daljina 3,78 m -60m ovire 11,28 s

6. URŠIČURŠA 2000 PSČ 60m 9,54 s -Daljina 3,55 m -60m ovire 11,12 s

10. LEBAN PARADA EMANUELA 2000 PSČ 60m 10,03 s -Daljina 3,58 m -60m ovire 11,85 s

 

Zadnjič posodobljeno Sreda, 12 Oktober 2011 19:52