10.Tek na Grad 2010 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

 

10. TEK NA TMINSKI GRAD
23.5.2010
CICIBANI - 1999 in mlajši
1 PIRIH VINE 1999 AD POSOČJE 13:24
2 URŠIČ JURE 1999 TOLMIN 13:25
3 TRUPEJ ANDRAŽ 2000 VELENJE 13:36
4 LEBAN ALJAŽ 2000 AD POSOČJE 13:37
5 ČOPI GAŠPER 2000 AD POSOČJE 14:25
6 ČERNIGOJ TAN 2001 AD POSOČJE 14:27
7 URŠIČ TIM 2003 TOLMIN 15:00
8 ČERNIGOJ GAJ 2001 AD POSOČJE 17:05
9 PESTOTNIK STRES SVIT 2003 PUSTOLOVEC RAJD 17:09
PIONIRJI - 1998 - 1995
1 KLANJŠČEK MIHA 1995 TOLMIN 13:09
2 KOREN ŽIGA 1997 AD POSOČJE 13:23
3 MIŠIČ KLEMEN 1997 TOLMIN 14:35
MLADINCI - 1994 - 1991
1 PODOBNIK UROŠ 1993 TOLMIN
2 RUTAR TADEJ 1993 TOLMI 14:20
MLAJŠI ČLANI - 1990 - 1981
1 ROVŠČEK MATIJA 1981 KK TOLMIN 10:19
2 HRIBAK IZAK 1990 AD MASS 10:38
3 GRUDEN MARKO 1982 VOLČE
4 KAVČIČ BLAŽ 1984 JAPKA ARDEJČE
5 DAKSKOBLER PETER 1981 UMICA 13:20
6 ŠTURM IGOR 1988 TOLMIN 15:30
ČLANI - 1980 - 1971
1 ŠTULC UROŠ 1977 JAPKA ARDEJE
2 VOJSKA MARKO 1976 AD POSOČJE
3 MANFREDA ALEŠ 1972 TMINSKI MIGAVCI 11:02
4 MOČNIK GREGOR 1979 TOLMIN
5 ČOPI OTON 1978 MULATJERA
VETERANI - 1970 - 1961
1 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 10:57
2 URŠIČ MAKSI 1969 TMINSKI MIGAVCI 12:28
3 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 13:19
4 RUTAR IGOR TMINSKI MIGAVCI 13:22
5 LEBAN MARKO 1969 13:37
STAREJŠI VETERANI - 1960 in starejši
1 KOVAČIČ FLORIJAN 1955 TMINKI MIGAVCI 12:50
2 ŠULIN ZVONE 1953 ŠD BOKA 12:59
3 SIVEC EDVARD 1948 TK KOBARID 13:27
4 KOGOJ MILAN 1943 ŠD ŠENTVIŠKA GORA 14:27
5 DEMIŠOVSKI ISO 1958 TOLMIN 16:32

 

 

 

CICIBANKE - 1999 in mlajše
1 ŽGANJAR TANJA 2000 TD BOVEC 13:55
2 URŠIČ URŠA 2000 AD POSOČJE 14:19
3 LEBAN PARADA EMANUELA 2000 AD POSOČJE 14:52
4 KRISTAN MIA 2001 AD POSOČJE 15:15
5 PESTOTNIK STRES DORA 2001 PUSTOLOVEC RAJD 17:24
6 REJC KREBS KAJA 2002 TOLMIN 18:59
PIONIRKE - 1998 - 1995
1 GREGORČIČ TINKARA 1898 AD POSOČJE 13:20
2 RUTAR KLARA 1998 AD POSOČJE 13:59
3 MELINK VERONIKA 1995 AD POSOČJE 15:12
4 RUTAR MONIKA 1996 AD POSOČJE 15:18
MLADINKE - 1994 - 1991
1 KRAGELJ MATEJA 1992 TOLMIN 12:45
MLAJŠE ČLANICE - 1990 - 1981
1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 TOLMIN 13:50
2 BIGOT CLAIRE 1984 LIGAUDRY- FRANCIJA 14:46
3 KENDA KRISTA 1990 ČIGINJ 20:46
VETERANKE - 1970 - 1961
1 ORTAR MIRANDA 1967 TMINSKI MIGAVCI 14:36
STAREJŠE VETERANKE - 1960 in starejše
1 REJC FRANICA 1957 TMINSKI MIGAVCI 16:00
2 VELIŠČEK MILENA 1955 TMINSKI MIGAVCI 16:17
3 PIRIH BENA 1951 TOLMIN 19:38

 

 

 

 

POHOD
FELTRIN ZOFIJA TOLMIN
GABERŠČEK MARIJA TOLMIN
GABERŠČEK MATEJ AD POSOČJE
GERLIČ MARTIN TOLMIN
GREGORČIČ MARIJA TOLMIN
GRIŽNIK MARIJA POLJUBINJ
GRIŽNIK MOJA POLJUBINJ
HERMAN JULIJA AD POSOČJE
HERMAN SIMON AD POSOČJE
HERMAN TIMOTEJ AD POSOČJE
ISKRA ANDREJ TOLMIN
ISKRA IRENA TOLMIN
KAVČIČ ELENA POLJUBINJ
KIKELJ GABRIJELA TOLMIN
KRAJNIK NATALIJA TOLMIN
KRAVANJA VIKTOR TOLMIN
KRISTAN MAJA TMINSKI MIGAVCI
KRISTAN ŽIVA AD POSOČJE
KUTIN MATIJA ŽAGA
LEBAN FABJANA TOLMIN
LEBAN FRANKO TOLMIN
LEBAN MIRANDA POLJUBINJ
LEBAN TJAŠA TOLMIN
MANFREDA TONI POLJUBINJ
MELINK KLARA POLJUBINJ
MELINK TATJANA POLJUBINJ
PARADA BELKI
PERDIH SREČKO TOLMIN
PERŠIČ ZVONKO TOLMIN
RODMAN MARJAN TOLMIN
RODMAN OLGA TOLMIN
RUTAR BOGDANA TOLMIN
RUTAR MANCA TOLMIN
RUTAR MARKO LJUBINJ
SKRT DEVANA TMINSKI MIGAVCI
SKRT LJUBO TMINSKI MIGAVCI
SOVDAT AJDA TOLMIN
SOVDAT GAJA TOLMIN
SOVDAT PIRINA POLJUBINJ
SOVDAT ŽANA POLJUBINJ
STRES MICA PUSTOLOVEC
STRES ŠPELA PUSTOLOVEC
ŠČANČAR ROSANA AD POSOČJE
ŠORLI BLAŽ TOLMIN
ŠORLI JANEZ TOLMIN
ŠORLI MOJCA TOLMIN
TRUŠNOVEC ŽARKO AD POSOČJE
VEDENIK KATARINA TOLMIN

 

Zadnjič posodobljeno Sreda, 25 Januar 2012 10:03