Tek Sotočja Rezultati 2010 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
 9. TEK SOTOČJA, Tolmin, 17.4.2010 
      
Deklice A (letnik 2003 in ml)   
 1Ahtik GajaTekaška šola Živko00:01:21.040
 2Žgajnar EvaTD BOVEC00:01:26.935
 3Likar LaraVELIKE ŽABLJE00:01:28.231
 4Vukušič JutraAD POSOČJE00:01:37.428
 5Fabčič Eva IvanaŠD NANOS PODNANOS00:01:41.926
 6Furlan ŠpelaŠD NANOS PODNANOS00:01:43.725
 7Fabčič AnaŠD NANOS PODNANOS 00:01:48.624
 8Košiček ZalaNOVA GORICA00:02:07.723
 9Kokošin NejaAD POSOČJE00:02:12.022
 10Kalanj NenaTK KOBARID00:02:13.821
 11Kovačič LinAD POSOČJE00:02:14.820
Deklice B (letnik 2002)   
 1Istenič ZalaAD Mass Ljubljana00:01:11.440
 2Cukjati KarinTK KOBARID00:01:13.635
 3Gerbec PiaAD POSOČJE00:01:14.331
 4Tominc NikaAK PIVKA00:01:15.428
 5Melihen BarbiTD BOVEC00:01:17.126
 6Faletič PiaAD POSOČJE00:01:19.025
 7Valentinčič NežaAD POSOČJE00:01:20.424
 8Velikonja TajdaAtletska šola Živko00:01:25.523
 9Kokošin NikaAD POSOČJE00:01:31.222
 10Kranjc KimAD POSOČJE00:01:39.021
Deklice C (letnik 2001)   
 1Strgaršek LaraAtletska šola Živko00:02:36.540
 2Lešnik AuroraAD POSOČJE00:02:43.535
 3Uršič Fratina MenaraTK KOBARID00:02:44.931
 4Nusdorfer ŠpelaŠD NANOS PODNANOS 00:03:04.028
Deklice D (letnik 2000)   
 1Uršič UršaAD POSOČJE00:02:19.640
 2Taletovič NadiraAD POSOČJE00:02:23.435
 3Prah JernejaOŠ BLANCA00:02:24.931
 4Žgajnar TanjaTD BOVEC00:02:28.228
 5Leban Parada EmanuelaAD POSOČJE00:02:31.426
 6Šuligoj TejaAD POSOČJE00:02:32.825
 7Kalanj LaraTK KOBARID00:02:39.024
Deklice E (letnik 1999)   
 1Kerkoč MancaTD BURJA VIPAVA 00:03:57.640
 2Rutar KatjaAD POSOČJE00:04:06.335
 3Gerbec NušaAD POSOČJE00:04:12.831
Deklice F (letnik 1998)   
 1Mavrič NejaTD BOVEC00:03:39.540
 2Gregorčič TinkaraAD POSOČJE00:04:02.335
 3Rutar KlaraAD POSOČJE00:04:14.731
 4Kaus ŽivaTK KOBARID00:04:25.428
 5Vitežnik UršaŠD NANOS PODNANOS 00:04:44.226
Deklice G (letnik 1997)   
 1Rutar Vika

AD POSOČJE

00:03:53.840
 2Božič MetaŠD NANOS PODNANOS 00:04:17.835
Deklice H (letnik 1996)   
 1Rutar MonikaAD POSOČJE00:08:16.440
 2Jerkič MarušaOŠ DOBRAVLJE00:08:42.335
Deklice I (letnik 1995)   
 1Stres AdrijanaTD BOVEC00:07:15.540
 2Ručna AnjaAK KOBARID00:07:27.435
 3Torkar AnjaŠD NANOS PODNANOS 00:07:59.931
Dečki A (letnik 2003 in mlajši)   
 1Skočir AndrejAD POSOČJE00:01:19.340
 2Kopatin MihaŠD NANOS PODNANOS00:01:21.935
 3Taletovič GalibAD POSOČJE00:01:27.631
 4Benedejčič PatrikAD POSOČJE00:01:34.828
 5Žgajnar TimTD BOVEC00:01:38.226
 6Žgur JanŠD NANOS PODNANOS00:01:38.925
 7Parado Leban SantiagoIDRIJA PRI BAČI00:01:48.624
 8Gregurovič NejcŽIRI00:02:01.523
 9Kopatin LukaŠD NANOS PODNANOS00:02:07.322
 10Gomilšček GalTK KOBARID00:02:10.121
 11Žgur MarkŠD NANOS PODNANOS 00:03:16.520
Dečki B (letnik 2002)   
 1Stanonik ErazemŠD TABOR ŽIRI00:01:14.740
 2Župančič KlemenTD BOVEC00:01:16.235
 3Kovačič LanAD POSOČJE00:01:16.731
 4Kenda MaticTD BOVEC00:01:18.328
 5Podreka ŽanAD POSOČJE00:01:19.426
 6Skočir MaticTOLMIN00:01:20.725
 6Košiček TineNOVA GORICA00:01:20.725
 8Mavrič MartinTD BOVEC00:01:29.723
 9Vitežnik MihaŠD NANOS PODNANOS00:01:41.622
Dečki C (letnik 2001)   
 1Rojc MihaŠD NANOS PODNANOS00:02:26.940
 2Černigoj TanAD POSOČJE00:02:28.935
 3Kranjc UrbanAK KOBARID00:02:30.631
 4Cvijanovič AlenAK POSOČJE00:02:32.528
 5Kovačič IanAD POSOČJE00:02:40.626
 6Gomilšček ŽakTK KOBARID00:02:42.425
 7Černigoj GajAD POSOČJE00:02:43.524
Dečki D (letnik 2000)   
 1Berginc MaticAK KOBARID00:02:11.640
 2Drol LukaAD POSOČJE00:02:13.235
 3Gorišek NejcOŠ BLANCA00:02:14.931
 4Furlan GašperŠD NANOS PODNANOS00:02:15.728
 5Erzetič JanTD BOVEC00:02:24.626
 6Županc TilenOŠ BLANCA00:02:29.525
 7Arcet DenisTD BOVEC00:02:40.624
Dečki E (letnik 1999)   
 1Krošelj RokOŠ BLANCA00:03:47.140
 2Podreka KevinAD POSOČJE00:03:53.435
 3Požun MiranOŠ BLANCA00:03:58.731
 4Kranjc MatevžAK KOBARID00:04:08.128
 5Simončič PrimožOŠ BLANCA00:04:11.526
Dečki F (letnik 1998)   
 1Erzetič RobiTD BOVEC00:03:38.440
 2Kerkoč MaticTD BURJA VIPAVA 00:03:51.135
 3Valentinčič AndrejAD POSOČJE00:04:30.131
Dečki G (letnik 1997)   
 1Furlan AljažŠD NANOS PODNANOS00:03:33.440
 2Mlakar LeonŠD TABOR ŽIRI00:03:42.935
 3Arcet MitjaTD BOVEC00:03:46.331
 4Nusdorfer JanŠD NANOS PODNANOS00:04:05.928
 5Vitežnik JureŠD NANOS PODNANOS00:04:10.426
Dečki H (letnik 1996)   
 1Grdadolnik BorŠD TABOR ŽIRI 00:06:02.940
 2Šazimanoski AdmirTD BOVEC00:06:11.035
Zadnjič posodobljeno Sobota, 08 Maj 2010 18:32