Sezona 2010 naših PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

 

ZIMSKI KROSI ZA PRIMORSKI POKAL 2010 

Ime  Priimek    Vrtojba  Kamnje pri Ajd  Batuje Lipica  SKUPAJ
20.12.2009 17.1.2010 13.2.2010 21.2.2010
LETNIK 2003          
Kovačič Lin 3 3 6   3
LETNIK 2002-2001          
Pia Gerbec  3 2 2 4 3
Mia Kristan  7        
Lan Kovačič 2 3 3   3
Ian Kovačič 6 5 6   6
LETNIK 2000-1999          
Nuša Gerbec 3 2 4 4 3
Katja  Rutar 1 1 2 1 1
Neja Kenda 7   7 10 7
Diana Jeklin   8      
Teja  Šuligoj    7      
Emanuela Parada Leban 8 6 8 11 6
Urša Uršič 2 3 3 2 2
Vine Pirih 6 4 5 5 3
Luka Drol  3 2   4 2
LETNIK 1998-1997           
Tinkara Gregorčič 3        
Vika Rutar   4 2 2 2
LETNIK 1996 -  1995          
Veronika Melink 6        
ČLANI - 1975 -  1987          
Vojska Marko   3 2 2 1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DP PIONIRJI U12, U14 - Ljubljana, 23.1.2010

U12
6. mesto           Podreka Kevin               60 m                9.10, 9.17
25.                   Drol Luka                      60 m                9.89
18.                   Uršič Urša                    60 m                9.53
U14
33. mesto         Gregorčič Tinkara          60 m                9.21
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DP PIONIRJI U16 - Ljubljana, 30.1.2010

U16
21. mesto           Melink Veronika            60 m                8.57
17.                                                         60 ovire1         10.32 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MITING  BRIGITE BUKOVEC, Ljubljana, 8.2.2010

Letnik 1995-1996
3. mesto           Melink Veronika
                          
Letnik 1997-1998
3. mesto           Rutar Vika
11.                   Gregorčič Tinkara 
                      
Letnik 1999-2000
4. mesto           Podreka Kevin
17.                   Drol Luka
6. mesto           Rutar Katja
14.                   Gerbec Nuša
18.                   Šuligoj Teja
21.                   Taletovič Nadira
26.                   Uršič Urša
27.                   Jeklin Diana
34.                   Leban Parada Emanuela
Letnik 2001-2002
2. mesto           Černigoj Tan
7.                     Černigoj Gaj
15.                   Cvijanovič Alen
17. mesto         Faletič Pia
19.                   Gerbec Pia
28.                   Jelinčič Kristina
34.                   Valentinčič Neža
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DP KROS - Železniki, 13.3.2010

U12
10. mesto           Uršič Urša
11.                      Rutar Katja
17.                   Gerbec Nuša 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kvalif. APS člani - Lj, 17.4.2010

7. mesto           Vojska Marko               5000m              16:46.18                             
                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEKI  ZA PRIMORSKI POKAL 2010
 
Mesto Ekipa Skupaj
1 AD Posočje 8809
2 ŠD Nanos Podnanos 4045
3 TD Bovec 3821
4 TK Kobarid 2860
5 ŠD Hotedršica 1805
6 OŠ Sežana 1719
7 AK Pivka 1468
8 TD Burja Vipava 1298
9 AK Kobarid 1181
10 ŠD Tabor Žiri 1037
 
  SKUPNA UVRSTITEV PO 13. TEKIH
LETNIK 2003- a
Vukušič Jutra 16
Kokošin Neja 5
Kristan Živa 21
Kovačič Lin 6
Skočir Andrej 2
Taletovič Galib 13
Benedejčič Patrik 12
Leban Parada Santiag 7
Gerbec Staš 67
LETNIK 2002- b
Gerbec Pia 4
Faletič Pia 5
Valentinčič Neža 9
Kokošin Nika 7
Kranjc Kim 25
Kovačič Lan 2
Podreka Žan 5
LETNIK 2001- c
Kristan Mia 8
Lešnik Aurora 2
Ladava Kaja 15
Leban Ingrid 17
Černigoj Tan 3
Černigoj Gaj 6
Cvijanovič Alen 4
Lešnik Havier 7
Kovačič Ian 5
Debeljak Matic 24
LETNIK 2000- d
Uršič Urša 1
Leban Parada Emanuela 4
Šuligoj Teja 7
Taletovič Nadira 8
Drol Luka 2
Čopi Gašper 5
LETNIK 1999- e
Rutar Katja 2
Gerbec Nuša 3
Kenda Neja 4
Pirih Vine 2
Podreka Kevin 1
LETNIK 1998- f
Gregorčič Tinkara 1
Rutar Klara 2
Valentičič Andrej 9
Mugerli Aljaž 3
LETNIK 1997- g
Rutar Vika 1
Koren Žiga 15
LETNIK 1996 -h
Rutar Monika 1

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MITING MLADIH – Kranj,  23.5.2010

U10
3. mesto           Černigoj Tan     daljina
5.                                            60 m
3.                     Černigoj Gaj      150 m
14.                                           daljina
27.                   Gerbec Pia       150 m
12.                   Faletič Pia        60 m
16.                   Kristan Mia       150 m
52.                   Leban Ingrid      60 m
43.                   Valentinčič Neža           60 m
 U12
6. mesto           Rutar Katja       200 m
16.                                           daljina
6.                     Gerbec Nuša    600 m
8.                     Uršič Urša        200 m
8.                     Podreka Kevin  60 m
16.                                           daljina
5.                     Čopi Gašper      600 m  
                                  
 U14
4. mesto           Rutar Vika        60 m
5.                                            300 m
34.                   Gregorčič Tinkara 60 m
27.                                           300 m
8.                     Mugerli Aljaž     600 m
 U16
9.                                          Melink Veronika vortex       
Ml, ml.
5.                     Leban Blaž       100 m
6.                     Podobnik Uroš  100 m
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DP MNOGOBOJ –U12 in U14 - Postojna, 30.5.2010

U12
12. mesto           Rutar Katja
28.                     Gerbec Nuša    
49.                   Uršič Urša
EKIPNO – 8 mesto
                 
U14
9. mesto            Rutar Vika
29.                   Gregorčič Tinkara
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OTROŠKA ATLETSKA LIGA, Bovec, 8.6.2010

Letnik 2000 in mlajši
1. mesto           EKIPNO ( Taletovič Nadira, Leban Emanuela Parada, Teja Šuligoj, Luka Drol, Gašper Čopi, Tan Černigoj )
11. mesto         EKIPNO ( Gaj Černigoj, Taletovič, Pia Gerbec, Pia Faletič, Ingrid Leban, Neža Valentinčič )  
-
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATLETSKI POKAL SLOVENIJE –U12 in U14 - Celje, 20.6.2010

U12
3. mesto           Rutar Katja                               600 m               1:53,72
5.                     Uršič Urša                                600 m               1:56,14
11.                     Gerbec Nuša                          600 m               2:00,57
12.                   Leban Emanuela Parada           600 m               2:04,34
13.                   Teja Šuligoj                              200 m               32, 25
19.                   Nadira Taletovič                        60 m                9,62
10.                   Černigoj Tan                             daljina              387
                 
U14
2. mesto            Rutar Vika                               60 m                8,20
5.                                                                    200 m               27,65               
16. mesto         Gregorčič Tinkara                     200 m               29,62
7. mesto         Drol Luka                                               200 m               31,30
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRŽAVNO PRVENSTVO V GORSKEM TEKU - Podbrdo, 19.6.2010

1. mesto            Mrak Valerija
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOVŠKI CESTNI TEK, Bovec, 24.6.2010

Letnik 2001 in mlajši - dečki
1. mesto           Tan Černigoj
3.                     Gaj Černigoj
Letnik 2000-1999 - dečki
2. mesto           Drol Luka
3.                     Pirih Vine
Letnik 2001 in mlajše - deklice
1. mesto           Kristan Mia
3.                     Gerbec Pia
Letnik 2000-1999 - deklice
1. mesto           Rutar Katja
2.                     Uršič Urša
3.                     Gerbec Nuša
4.                     Taletovič Nadira
Letnik 1997- 1998 - deklice
2. mesto           Gregorčič Tinkara
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DRŽAVNO PRVENSTVO –U12 ,U14 , U16- Ptuj, 11-12.9.2010 

U12  
3. mesto             Gerbec Nuša                 krogla
4.                       Uršič Urša                     600 m         
5.                       Rutar Katja                   600 m   
13.                   Teja Šuligoj                    200 m            
25.                   Leban Emanuela Parada          daljina 
4. mesto          Podreka Kevin                 60 m 
4.                    Podreka Kevin                  daljina 
6.                    Drol Luka                          200 m 
12.                   Černigoj Tan                   daljina 
14.                   Černigoj Gaj                    vortex           
                
U14  
2. mesto            Rutar Vika                               60 m               
7.                       Rutar Vika                             200 m                          
22.                    Gregorčič Tinkara                     200 m              
27.                    Gregorčič Tinkara                    60 m 
 
U16  
7. mesto            Melink Veronika                      300 m ovire
 
        Vipava Tolmin Bovec Ajdovščina Hotedršica Petelinje Knežak Idrija Ilir. Bistrica Dobravlje Povir Cerkno Lože  
  27. 3. 17. 4. 25. 4. 8. 5. 22. 5. 29. 5. 5. 6.  12.6. 26.6. 27.6. 11.9. 25.9. 31.10. SKUPAJ
LETNIK 2003- a













Vukušič Jutra   4 4                     16
Kokošin Neja   9 14 11 13 12 5 3 7 7 9     5
Kristan Živa                5           21
Kovačič Lin 13 11 19 13 14 17 6 4 8 8       6
Skočir Andrej   1 3 6 2 4 1 2 1 1 2 2 1 2
Taletovič Galib   3 2                     13
Benedejčič Patrik   4 9         5           12
Leban Parada Santiag     15 10 8 12   7   5   5   7
Gerbec Staš     16                     67
LETNIK 2002- b













Gerbec Pia 4 3 4 3     3 2       1 2 4
Faletič Pia   6 10 10   2   4 3 1 4 4   5
Valentinčič Neža   7 7       6 6           9
Kokošin Nika   9 8 7 4 11 8 7 6 2 5     7
Kranjc Kim   10                       25
Kovačič Lan 1 3 3 1 3 3 1 2 2 2       2
Podreka Žan 3 5 5 4 5 4 3 3       2   5
LETNIK 2001- c













Kristan Mia     2         5           8
Lešnik Aurora 3 2 3 3 3 2   4 3 1 1   1 2
Ladava Kaja         5                 15
Leban Ingrid     6                     17
Černigoj Tan     3 2 3 2   4 2 2 1 2   2 3 3
Černigoj Gaj      7 7 6 6   9 6 5 2 4   7 5 6
Cvijanocič Alen   4 4 4   5 5 3   3   3 4 4
Lešnik Havier 8   7 7 4     6 3 6       7
Kovačič Ian 6 5 5 5 2 10 4 4 4 5       5
Debeljak Matic                       8   24
LETNIK 2000- d













Uršič Urša 1 1 1 2     1 1   1   4 2 1
Leban Parada Emanuela 3 5 6 4   2 3 5   2   3   4
Šuligoj Teja   6 5       4 3   4       7
Taletovič Nadira 5 2 7         9           8
Drol Luka  2 2 2 2 2 2 2 1 2     1   2
Čopi Gašper     5 3     4 4       2   5
LETNIK 1999- e













Rutar Katja   2 2 3 2     2 2 2 2   2 2 2
Gerbec Nuša 4 3 4 3     3 3   3   3 4 3
Kenda Neja 3   5 4 3 2 4 4           4
Pirih Vine 2   3       2   1 1 1 5   2
Podreka Kevin 1 2 1 1   1 1         1   1
LETNIK 1998- f













Gregorčič Tinkara 3 2 2 2     1 1         2 1
Rutar Klara   3 3 3 3       1 2 1 1 4 2
Valentičič Andrej   3                       9
Mugerli Aljaž       3     3 3       2 2 3
LETNIK 1997- g













Rutar Vika 1 1 1 1     1         1 1 1
Koren Žiga 4                         15
LETNIK 1996 -h













Rutar Monika   1 5 1 2       1 2 4 2 2 1
Zadnjič posodobljeno Petek, 05 November 2010 10:55