Tablice najboljših- moški PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

TEK NA TMINSKI GRAD

TABLICE 30 -tih
najboljših vseh časov

stanje 27. 5. 2018

 

MOŠKI   ABSOLUTNO
priimek ime letnik kraj čas - min leto
1 BRATINA ROK 1994 TEAM  SALOMON 09:00 2016
2 MELINC STOJAN 1962 TK KOBARID 09:18 2002
3 KREBS MATEJ 1974 KGT PAPEŽ 09:27 2003
4 ZUPANČIČ MARJAN 1971 KGT PAPEŽ 09:39 2005
5 VOJSKA MARKO 1976 AD POSOČJE 09:48 2002
6 RONER UROŠ 1988 AD POSOČJE 10:05 2006
7 KOVAČIČ MATJAŽ 1979 AD POSOČJE 10:07 2003
8 GABERŠČEK MARJAN 1959 VOLARJE 10:12 2001
9 ROVŠČEK MATIJA 1981 KK TOLMIN 10:14 2009
10 VITEZ VASJA 1965 TD BOVEC 10:15 2006
11 KOS LEON 1974 PODBRDO 10:22 2001
12 REJC URBAN 1991 AD POSOČJE 10:24 2006
13 MLEKUŽ DAVOR 1982 LETEČE PUŠČICE 10:25 2013
14 ROVŠČEK  DOMEN 1984 AD POSOČJE 10:26 2003
15 IPAVEC DOMEN 1992 AD POSOČJE 10:26 2015
16 TRATNIK MARKO 1986 ŽAGOLIČ 10:28 2001
17 REJEC HINKO 1979 GRS TOLMIN 10:32 2013
18 PERŠE MATIC 1996 TOLMIN 10:33 2012
19 HRIBAK IZAK 1990 AD MASS 10:38 2010
20 ZORNIK TINE 1991 TD BOVEC 10:38 2006
21 MARKO ABRAM 1993 HUDAJUŽNA 10:39 2018
22 KOVAČ ANEJ 1998 TD BOVEC 10:41 2013
23 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 10:44 2012
24 KAVČIČ BLAŽ 1984 JAPKA ARDEJČE 10:46 2009
25 ŠTENDLER MARTIN 1974 PODBRDO 10:48 2005
26 ČUFER MIRKO 1963 KMEČKA DOBRAVLJE 10:49 2003
27 KODER ERVIN 1981 CERKNO 10:50 2005
28 KOMPARA UROŠ 1979 LOKAVEC 10:51 2001
29 LEŠNIK RENATO 1968 GAMS KOBARID 10:52 2007
30 STANONIK STANE 1955 ŠKOFJA LOKA 10:52 2002
priimek ime letnik kraj čas - min leto
1 BRATINA ROK 1994 TEAM  SALOMON 09:00 2016
2 MELINC STOJAN 1962 TK KOBARID 09:18 2002
3 KREBS MATEJ 1974 KGT PAPEŽ 09:27 2003
4 ZUPANČIČ MARJAN 1971 KGT PAPEŽ 09:39 2005
5 VOJSKA MARKO 1976 AD POSOČJE 09:48 2002
6 RONER UROŠ 1988 AD POSOČJE 10:05 2006
7 KOVAČIČ MATJAŽ 1979 AD POSOČJE 10:07 2003
8 GABERŠČEK MARJAN 1959 VOLARJE 10:12 2001
9 ROVŠČEK MATIJA 1981 KK TOLMIN 10:14 2009
10 VITEZ VASJA 1965 TD BOVEC 10:15 2006
11 KOS LEON 1974 PODBRDO 10:22 2001
12 REJC URBAN 1991 AD POSOČJE 10:24 2006
13 MLEKUŽ DAVOR 1982 LETEČE PUŠČICE 10:25 2013
14 ROVŠČEK  DOMEN 1984 AD POSOČJE 10:26 2003
15 IPAVEC DOMEN 1992 AD POSOČJE 10:26 2015
16 TRATNIK MARKO 1986 ŽAGOLIČ 10:28 2001
17 REJEC HINKO 1979 GRS TOLMIN 10:32 2013
18 PERŠE MATIC 1996 TOLMIN 10:33 2012
19 HRIBAK IZAK 1990 AD MASS 10:38 2010
20 ZORNIK TINE 1991 TD BOVEC 10:38 2006
21 KOVAČ ANEJ 1998 TD BOVEC 10:41 2013
22 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 10:44 2012
23 KAVČIČ BLAŽ 1984 JAPKA ARDEJČE 10:46 2009
24 ŠTENDLER MARTIN 1974 PODBRDO 10:48 2005
25 ČUFER MIRKO 1963 KMEČKA DOBRAVLJE 10:49 2003
26 KODER ERVIN 1981 CERKNO 10:50 2005
27 KOMPARA UROŠ 1979 LOKAVEC 10:51 2001
28 LEŠNIK RENATO 1968 GAMS KOBARID 10:52 2007
29 STANONIK STANE 1955 ŠKOFJA LOKA 10:52 2002
30 ŠČANČAR GAŠPER 1990 AD POSOČJE 10:52 2006
Zadnjič posodobljeno Nedelja, 27 Maj 2018 19:38