9. Tek na Grad 2009 rezultati PDF natisni
Prispeval admin   
9. TEK - REZULTATI 2009
24.05.2009
CICIBANI - 1998 in mlajši
1 BERGINC MATIC 2000 LIVEK 13:03
2 URŠIČ JURE 1999 TOLMIN 13:42
3 LEŠNIK HAVIJER 2001 AD POSOČJE 14:17
4 ČOPI GAŠPER 2000 AD POSOČJE 14:53
5 URŠIČ TIM 2002 TOLMIN 16:35





PIONIRJI - 1997 - 1994
1 BRATINA ROK 1994 AD POSOČJE 11:54
2 KAVČIČ MATIJA 1997 BTT 12:21
3 KVČIČ BINE 1995 BTT 12:25
4 KOREN ŽIGA 1997 AD POSOČJE 13:38
MLADINCI - 1993 - 1990
1 NAGODE ANEJ 1991 TMINSKI MIGAVCI 11:12
2 REJC URBAN 1991 AD POSOČJE 11:39
3 ŠULIGOJ JURE 1992 SSK PONIKVE 11:54
4 KRAVANJA NEJC 1991
11:55
MLAJŠI ČLANI - 1989 - 1980
1 ROVŠČEK MATIJA 1981 KK TOLMIN 10:14
2 KAVČIČ BLAŽ 1984 JAPKA ARDEJČE 10:46
ČLANI - 1979 - 1970
1 ZUPANČIČ MARJAN 1971 KGT PAPEŽ 09:47
2 KUŠTRIN DAVID 1976 JAPKA ARDEJE 11:05
3 MANFREDA ALEŠ 1972 TMINSKI MIGAVCI 11:30
4 ŠTULC UROŠ 1977 JAPKA ARDEJE 11:48
5 KRAGELJ TOMAŽ 1977 TK KOBARID 12:41
6 ŠINKOVEC ROBERT 1977 KANOMLA 12:54
7 RUPAR UROŠ 1979 OTALEŽ 14:40
8 BAŠELJ UROŠ 1977 CERKNO 15:03
9 GABRIJELČIČ MATEJ 1978 ŠD NANOS 15:52
VETERANI - 1969 - 1960





1 KUTIN ANDREJ 1969 ŠD BOKA 10:57
2 LEŠNIK RENATO 1968 ŠD GAMS 10:58
3 URŠIČ MAKSI 1969 TMINSKI MIGAVCI 12:09
4 ŠULIGOJ IVAN 1961 SSK PONIKVE 12:48
5 KAVČIČ MATEJ 1965 BTT 13:01
6 MANFREDA DAMJAN 1969 ŠD FONTANA 13:27
7 HERMAN SIMON 1965 POLJUBINJ 14:14
8 MUJIČ SEJAD 1962
16:54
9 PODOREH EDI 1969 KNEŽA 17:25










STAREJŠI VETERANI - 1959 in starejši
1 KOVAČIČ FLORIJAN 1955 TMINKI MIGAVCI 12:11
2 SIVEC EDVARD 1948 TK OBARID 12:57
3 DOLGAN NIKO 1954 DIVAČA 13:07
4 KOGOJ MILAN 1943 ŠD ŠENTVIŠKA GORA 13:17
5 ŠULIN ZVONE 1953 ŠD BOKA 13:27
6 BERGINC IGOR 1958 LIVEK 17:37
7 KRAGELJ IVAN 1950 TMINSKI MIGAVCI 18:01

ženske

CICIBANKE - 1998 in mlajše
1 ŠTURM NIKA 1999 TK KOBARID 13:24
2 ŽLOGAR TINA 1998 AD MASS LJ 14:02
3 RUTAR KLARA 1998 AD POSOČJE 14:24
4 LEBAN PARADA EMANUELA 2000 AD POSOČJE 15:27
5 KALANJ LARA 2000 TK KOBARID 16:10
6 GERBEC NUŠA 1999 AD POSOČJE 16:25
7 KRISTAN MIA 2001 AD POSOČJE 16:26
8 LEŠNIK AURORA 2001 AD POSOČJE 33:00





PIONIRKE - 1997 - 1994
1 ŠTURM BLAŽKA 1996 TK KOBARID 13:02
2 BERGINC SAMANTHA 1995 LIVEK 14:07
3 MELINK VERONIKA 1995 AD POSOČJE 14:19
4 RUTAR MONIKA 1996 AD POSOČJE 17:31





MLADINKE - 1993 - 1990
1 HERMAN LUCIJA 1993 AD POSOČJE 15:55





ČLANICE - 1979 - 1970
1 KALANJ TANJA 1974 TK KOBARID 13:49
2 BRATINA IRIS 1973 TMINSKI MIGAVCI 15:19
3 BERGINC LILIJANA 1971 LIVEK 16:20
4 GERBEC ANDREJA 1973
16:51
5 RUTAR BOGDNA 1974 TMINSKI MIGAVCI 20:37
VETERANKE - 1969 - 1960
1 KOFOL JOLANDA 1960 TMINSKI MIGAVCI 14:54
2 KRAVANJA ALENKA 1969 TMINSKI MIGAVCI 15:39
3 ŽLOGAR IVICA 1967 LJUBLJANA 16:06
4 RODMAN OLGA 1962 TMINSKI MIGAVCI 17:05
5 LEŠNIK KLAVDIJA 1968 TMINSKI MIGAVCI 17:39
6 ŠULIGOJ MARTINA 1966 SSK PONIKVE 18:32





STAREJŠE VETERANKE - 1959 in starejše
1 PIRIH BENA 1951 TMINSKI MIGAVCI 20:05
Zadnjič posodobljeno Sreda, 25 Januar 2012 10:02