Rezultati 2019 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   



























Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008, Slovenska Bistrica, 12.01.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





11 GRUDEN Anuška 2008 1:21,86 400m 2008 18





14 LEBAN JEŽ Vita 2008 1:23,35 400m 2008 18





3 SOVDAT Gaja 2008 3,98 daljina 2008 12





4 RUTAR Tanja 2008 3,89 daljina 2008 12












































MEDNARODNI MITING V DVORANI, Ljubljana, 12.01.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





13 SKOČIR Andrej 2003 7,30 60m člani 54





39 CVIJANOVIĆ Alen 2001 7,81 60m člani 54





30 FALETIČ Pia 2002 8,45 60m članice 45





35 SOVDAT Žana 2004 8,91 60m pionirke 79





38 SOVDAT Ajda 2006 8,91 60m pionirke 79





62 MANFREDA Tamara 2005 9,46 60m pionirke 79





66 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,57 60m pionirke 79












































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2006, Celje, 19.01.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





5 SOVDAT Ajda 2006 9,30 (finale) 50m ovire 2006 10





5 LEBAN JEŽ Gaja 2006 1:54,92 600m 2006 16





6 SOVDAT Ajda 2006 1,42 višina 2006 7












































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2007, Celje, 19.01.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





1 LEBAN Martin 2007 8,56 (finale) 60m 2007 12





7 ČRV Nik 2007 3,33 daljina 2007 7





2 KENDA Aleks 2007 1,35 višina 2007 5





15 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,25 60m 2007 25












































Miting v dvorani, Celje, 19.01.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





6 SKOČIR Andrej 2003 6,03 daljina člani 8











































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Novo mesto, 26.01.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





53 SOVDAT Ajda 2006 8,88 60m U16 94





84 MANFREDA Tamara 2005 9,34 60m U16 94





13 JARC Tina 2005 125,00 višina U16 15





15 LEBAN JEŽ Gaja 2006 3:32,82 1000m U16 25





18 DUŠA Gaja 2004 3:35,40 1000m U16 25





19 SOVDAT Žana 2004 47,32 300m U16 41





10 MANFREDA Tamara 2005 8,91 krogla 3kg U16 13





11 KENDA Jasna 2004 8,79 krogla 3kg U16 13





11 pionirke U16, 4 x 200 m u16 1:58,14 4X200 U16 15





17 LEBAN Marta Marija 2005 4,41 daljina U16 37












































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Novo mesto, 02.02.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





2 SKOČIR Andrej 2003 7,11 (finale) 60m Ml.mla 37





4 SKOČIR Andrej 2003 5,97 daljina Ml.mla 8





10 KUTIN Anže 2002 2:12,33 800m Ml.mla 16





25 FALETIČ Pia 2002 8,41 60m Ml.mla 66





33 LEBAN Mara Mei 2003 8,56 60m Ml.mla 66





50 LIPUŠČEK Tina 2002 8,78 60m Ml.mla 66





8 mlajše mladinke, 4 x 200 m ml.mladinke 1:53,74 4X200m Ml.mla 12












































PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE, Novo mesto, 16.02.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





6 SKOČIR Andrej 2003 7,15 (finale) 60m str.ml 34





14 CVIJANOVIĆ Alen 2001 53,99 400m str.ml 19





10 KUTIN Anže 2002 2:09,57 800m str.ml 14












































Zimsko Prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajše mladinski kategoriji, Ptuj, 24. 2. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





7 SOVDAT Žana 2004 28,18 kopje 500g ml.mladinke 8












































Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14), Ljubljana, 09.03.2019




Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m daljina težka žoga 600m Nastopajočih




8 SOVDAT Ajda 2006 8,90 4,34 9,09 1:56,09 77




19 LEBAN JEŽ Gaja 2006 8,99 4,23 7,36 1:58,86 77




45 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,12 3,95 6,59 2:12,41 77




8 AD POSOČJE U14



36











































Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12), Slovenska Bistrica 16.03.2019




Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m daljina težka žoga 300m Nastopajočih




3 SOVDAT Gaja 2008 9,48 390 7,26 53,39 70




9 GRUDEN Anuška 2008 9,92 342 6,73 58,08 70




27 LEBAN Adriana 2009 10,20 358 4,77 1:02,03 70




45 JARC Beti 2008 10,44 304 4,94 1:04,30 70




2 AD Posočje 1 U12 Ekipno 29




16 AD Posočje 2 U12 Ekipno 29











































Otvoritveni atletski miting Bled 2019, Bled, 13. 04. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





4 GRUDEN Anuška 2008 10,09 60m U12 11





5 RUTAR Tanja 2008 10,09 60m U12 11





2 LEBAN JEŽ Vita 2008 3,84 daljina U12 13





3 SOVDAT Gaja 2008 3,75 daljina U12 13





5 RUTAR Tanja 2008 3,64 daljina U12 13





1 SOVDAT Gaja 2008 32,51 200m U12 5





2 LEBAN JEŽ Vita 2008 33,12 200m U12 5





3 GRUDEN Anuška 2008 33,36 200m U12 5





1 LEBAN Martin 2007 29,57 200m U14 5





5 ČRV Nik 2007 34,29 200m U14 5





5 KENDA DREKONJA Lea 2007 3,99 daljina U14 8





6 KENDA DREKONJA Lea 2007 33,79 200m U14 8





5 LEBAN JEŽ Gaja 2006 1:54,94 600m U14 9





9 LEBAN Marta Marija 2005 14,17 100m U16 17





1 LEBAN Marta Marija 2005 4,52 daljina U16 7





2 FALETIČ Pia 2002 13,79 100m ml.mladinke 3












































Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke, Velenje, 11.05.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





2 SKOČIR Andrej 2003 11,41 100m ml.mladinci 24





5 KUTIN Anže 2002 2:05,98 800m ml.mladinci 15





6 SKOČIR Andrej 2003 23,21 200m ml.mladinci 30





16 LEBAN Marta Marija 2005 4,62 daljina ml.mladinke 21





14 MANFREDA Tamara 2005 8,49 krogla 3kg ml.mladinke 14





10 LEBAN Mara Mei 2003 1:02,69 400m ml.mladinke 16





43 SOVDAT Žana 2004 29,18 200m ml.mladinke 56





49 LEBAN Marta Marija 2005 29,78 200m ml.mladinke 56





7 SOVDAT Žana 2004 24,62 kopje 500g ml.mladinke 8





13 Mlajši mladinci Skupno 26





24 Mlajše mladinke Skupno 30












































Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, Ljubljana, 18.05.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





4 CVIJANOVIĆ Alen 2001 2:04,54 800m st.mladinci 11





10 FALETIČ Pia 2002 13,32 100m st.mladinke 18





8 LEBAN Mara Mei 2003 1:01,57 400m st.mladinke 16












































Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12), Maribor, 18.05.2019




Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m vortex daljina 300m Nastopajočih




6 GRUDEN Anuška 2008 9,61 31,54 3,56 52,89 67




27 LEBAN Adriana 2009 9,94 18,43 3,63 54,54 67




32 KRAGELJ Jana 2009 10,00 22,51 3,17 55,41 67




58 KAVČIČ Nina 2009 10,52 13,59 2,98 59,96 67




62 BURGAR Iris 2008 10,04 20,87 3,67 58,20 67




63 ŠAVLI Kaja 2009 10,96 13,15 3,05 1:01,42 67




4 AD Posočje 1 U12 Skupno ekipa 29




15 AD Posočje 2 U12 Skupno ekipa 29




25 AD Posočje 3 U12 Skupno ekipa 29




9 AD Posočje U12 Vseekipno 13






























Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14), Velenje, 19.05.2019




Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m daljina vortex 600m Nastopajočih




23 LEBAN Martin 2007 8,36 4,34 25,64 1:55,62 41




35 ČRV Nik 2007 9,80 3,69 28,52 2:06,51 41




13 SOVDAT Ajda 2006 8,69 4,45 31,51 1:55,57 64




48 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,15 4,07 24,43 2:09,96 64




13 AD Posočje U14 Skupno ekipa pionirke 29




14 AD Posočje U14 Skupno ekipa pionirji 17








































25. ATLETSKI MEDNARODNI MITING KRANJ 2019 - MEMORIAL VUČKO, Kranj, 01.06.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





10 SKOČIR Andrej 2003 6,12 daljina člani 13





2 SKOČIR Andrej 2003 11,13 100m ml.mla 15





7 KUTIN Anže 2002 1:29,32 600m ml.mla 14





11 LEBAN Marta Marija 2005 4,60 daljina U16 27





8 MANFREDA Tamara 2005 8,39 krogla 3kg U16 8





7 SOVDAT Žana 2004 1:45,75 600m U16 18





13 ČRV Nik 2007 51,72 300m U14 15





20 SOVDAT Ajda 2006 8,91 60m U14 50





33 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,35 60m U14 50





14 KENDA DREKONJA Lea 2007 4,20 daljina U14 17





6 SOVDAT Ajda 2006 45,44 300m U14 51





3 SOVDAT Gaja 2008 4,12 daljina U12 38





6 SOVDAT Gaja 2008 31,94 200m U12 49












































EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16), Domžale, 09.06.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





5 SOVDAT Žana 2004 31,49 kopje 400g U16 14












































PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCI IN MLADINKE, NOVO MESTO, 22-23. 6. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





8 CVIJANOVIĆ Alen 2001 2:02,95 800m st.mla 14












































PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE ČLANEIN MLAJŠE ČLANICE, Nova Gorica 29.-30. 6. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





10 CVIJANOVIĆ Alen 2001 2:04,72 800m Ml.čl 11












































PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MALDINCE IN MLADINKE, NOVA GORICA, 29-30. 6. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





2 SKOČIR Andrej 2003 11,23 100m ml.mla 29





21 FALETIČ Pia 2002 13,39 100m ml.mla 52





49 LEBAN Marta Marija 2005 14,60 100m ml.mla 52





2 SKOČIR Andrej 2003 22,56 200m ml.mla 33





37 SOVDAT Žana 2004 28,91 200m ml.mla 44





6 MANFREDA Tamara 2005 8,69 krogla 3kg ml.mla 6





10 LIPUŠČEK Tina 2002 4,92 daljina ml.mla 17





15 LEBAN Marta Marija 2005 4,38 daljina ml.mla 17





5 SOVDAT Žana 2004 28,53 Kopje 500g ml.mla
































ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE IN MLADINCE, Slovenj Gradec 7.-8. 9. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





3 SKOČIR Andrej 2003 11,13 100m St.mla 16





4 SKOČIR Andrej 2003 22,54 200m st.mla 10












































PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16, Ravne na Koroškem, 14.09. - 15.09.2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





2 KENDA Jaka 2004 12,35 krogla 4kg U16 7





6 MANFREDA Tamara 2005 21:53,89 hoja 3000m U16 6





15 JARC Tina 2005 1,40 višina U16 19





4 SOVDAT Žana 2004 37,57 kopje 400g U16 13





6 SOVDAT Ajda 2006 2,10 Palica U16 6





13 LEBAN Marta Marija 2005 4,78 Daljina U16 43





13 MANFREDA Tamara 2005 8,20 krogla 3kg U16 15












































PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14 IN U12, Koper 28.-29. 9. 2019





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





14 ČRV Nik 2007 1,15 Višina U14 14





40 ČRV Nik 2007 31,94 200m U14 44





46 KAVČIČ Nina 2009 2,99 Daljina (cona) U12 46





7 SOVDAT Gaja 2008 4,09 Daljina (cona) U12 46





19 BURGAR Iris 2008 3,84 Daljina (cona) U12 46





27 LEBAN Adriana 2009 3,57 Daljina (cona) U12 46





37 GRUDEN Anuška 2008 9,90 60m U12 67





60 KAVČIČ Nina 2009 10,80 60m U12 67





6 PSČ U12 2:13,25 4x200m U12 12





12 LEBAN Martin 2007 4,49 Daljina (cona) U14 26





13 LEBAN Martin 2007 8,61 60m U14 36





33 ČRV Nik 2007 9,61 60m U14 36





18 ČRV Nik 2007 29,27 Vortex U14 19





5 SOVDAT Ajda 2006 1,44 višina U14 11





7 SOVDAT Ajda 2006 8,60 60m U14 61





21 LEBAN JEŽ Gaja 2006 3:32,75 1000m U14 39





9 MOČNIK Luka 2009 1:59,22 600m U12 18





14 MANFREDA Luka 2009 2:04,88 600m U12 18





13 LEBAN JEŽ Vita 2008 23,36 Vortex U12 16





15 RUTAR Manca 2009 19,16 Vortex U12 16





16 LEBAN Adriana 2009 16,58 Vortex U12 16





1 SOVDAT Gaja 2008 1,31 Višina U12 13





12 GRUDEN Anuška 2008 1:59,26 600m U12 21





6 SOVDAT Gaja 2008 31,41 200m U12 48





26 LEBAN JEŽ Vita 2008 33,48 200m U12 48





29 LEBAN Adriana 2009 33,68 200m U12 48





45 RUTAR Manca 2009 36,66 200m U12 48












































Reprezentančne tekme

Uvrstitev Priimek in ime Letnik Tekma Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih

11 SKOČIR Andrej 2003 XXXVII. BRIXIA MEETING, Bressanone (ITA), 26. maj 2019 11,27 100m ml.ml 13

5 SKOČIR Andrej 2003 XXXVII. BRIXIA MEETING, Bressanone (ITA), 26. maj 2019 42,77 4x100m ml.ml 16

2 SKOČIR Andrej 2003 Četveroboj reprezentanc U18 CZE-HUN-SLO-SVK, Trnava (13. 7. 2019) SVK 11,15 100m ml.ml 8

4 SKOČIR Andrej 2003 Četveroboj reprezentanc U18 CZE-HUN-SLO-SVK, Trnava (13. 7. 2019) SVK 2:00,27 100-200-300-400 ml.ml 4

10 SOVDAT Žana 2004 International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO), Ptuj, 28.09.2019 (SLO) 29,43 kopje 500g U16 10

10 KENDA Jaka 2004 International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO), Ptuj, 28.09.2019 (SLO) 11,83 krogla 4kg U16 10





































ATLETSKI MITING TOLMIN OB 50-LETNNICI AD POSOČJE





Uvrstitev Priimek in ime Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih





2 SKOČIR Andrej 2003 11,24 100m člani 7





1 SKOČIR Andrej 2003 6,35 daljina člani 5





2 CIVJANOVIĆ Alen 2001 54,27 400m člani 2





4 FALETIČ Pia 2002 13,30 100m članice 8





5 LIPUŠČEK Tina 2002 13,69 100m članice 8





6 LEBAN Mara Mei 2003 13,73 100m članice 8





8 LUŽNIK Klara 2003 14,31 100m članice 8





1 LEBAN Mara Mei 2003 28,42 200m članice 3





3 LUŽNIK Klara 2003 29,68 200m članice 3





4 GERBEC Pia 2002 1:05,67 400m članice 4





4 KLINKON Peter 2004 1,57 višina pionirji U16 7





5 KENDA Jaka 2004 1,48 višina pionirji U16 7





6 LEBAN Miha 2004 1,42 višina pionirji U16 7





7 ČRV Nik 2007 1,27 višina pionirji U16 7





3 KENDA Jaka 2004 13,01 100m pionirji U16 6





4 LEBAN Miha 2004 13,52 100m pionirji U16 6





6 KLINKON Peter 2004 13,82 100m pionirji U16 6





1 KAVČIČ Zarja 2005 1,37 višina pionirke U16 3





2 SOVDAT Žana 2006 1,37 višina pionirke U16 3





3 JARC Tina 2005 1,25 višina pionirke U16 3





2 SOVDAT Žana 2004 14,21 100m pionirke U16 7





3 LEBAN Marta Marija 2005 14,44 100m pionirke U16 7





5 KAVČIČ Zarja 2005 15,81 100m pionirke U16 7





2 LEBAN Marta Marija 2005 4,78 daljina pionirke U16 4





2 SOVDAT Žana 2004 46,61 300m pionirke U16 2





4 JARC Tina 2005 53,35 300m pionirke U16 4





5 KENDA Aleks 2007 4,44 Daljina (cona) pionirji U14 12





7 KENDA Aleks 2007 8,91 60m pionirke U16 12





5 ČRV Nik 2007 51,01 300m pionirji U14 7





2 KENDA DREKONJA Lea 2007 4,47 Daljina (cona) pionirke U14 10





3 KENDA DREKONJA Lea 2007 9,02 60m pionirke U14 9





2 SOVDAT Ajda 2006 44,98 300m pionirke U14 8





6 MANFREDA Luka 2009 3,47 Daljina (cona) pionirji U12 14





1 MANFREDA Luka 2009 1:56,76 600m pionirji U12 2





5 RUTAR Tanja 2008 9,57 60m pionirke U12 22





6 BURGAR Iris 2008 9,59 60m pionirke U12 22





11 KRAGELJ Jana 2009 10,08 60m pionirke U12 22





14 JORDAN Ana 2009 10,37 60m pionirke U12 22





16 RUTAR Manca 2009 10,65 60m pionirke U12 22





18 KAVČIČ Nina 2009 10,74 60m pionirke U12 22





2 GRUDEN Anuška 2008 34,59 vortex pionirke U12 7





2 SOVDAT Gaja 2008 4,15 daljina pionirke U12 20





4 RUTAR Tanja 2008 4,03 daljina pionirke U12 20





7 BURGAR Iris 2008 3,86 daljina pionirke U12 20





8 LEBAN Adriana 2009 3,72 daljina pionirke U12 20





13 JORDAN Ana 2009 3,35 daljina pionirke U12 20





14 KRAGELJ Jana 2009 3,27 daljina pionirke U12 20





20 KAVČIČ Nina 2009 2,38 daljina pionirke U12 20





1 SOVDAT Gaja 2008 49,20 300m pionirke U12 12





5 LEBAN Adriana 2009 53,62 300m pionirke U12 12





8 RUTAR Manca 2009 1:00,78 300m pionirke U12 12





1 GRUDEN Anuška 2008 1:56,90 600m pionirke U12 4












































ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH, Nova Gorica, 05.10. - 06.10.2019

Uvrstitev Priimek in ime Letnik 80ov višina krogla 100m daljina kopje 800m Nastopajočih

10 SOVDAT Žana 2004 14,62 1,31 8,00 14,26 3,93 32,30 2:46,00 20

17 LEBAN Marta Marija 2005 16,44 1,43 7,70 14,74 4,56 16,05 2:59,24 20

Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m vortex daljina 600m Nastopajočih




4 SOVDAT Ajda 2006 8,69 37,91 4,54 1:53,91 17




14 LEBAN JEŽ Gaja 2006 9,68 30,19 3,96 1:54,14 17




Uvrstitev Priimek in ime Letnik 60m vortex daljina 300m Nastopajočih




4 MANFREDA Luka 2009 9,94 24,53 4,43 dq 6




6 MOČNIK Luka 2009 9,86 32,86 3,53 dq 6




3 SOVDAT Gaja 2008 9,40 29,11 4,32 49,17 23




9 LEBAN JEŽ Vita 2008 9,67 25,50 3,82 53,51 23




10 GRUDEN Anuška 2008 9,93 32,79 3,59 54,14 23




12 RUTAR Tanja 2008 9,64 27,08 3,93 57,47 23




13 LEBAN Adriana 2009 9,85 20,32 3,86 52,76 23




14 BURGAR Iris 2008 9,83 27,87 3,74 56,25 23




21 LOVRE Anastasia 2008 10,13 32,47 3,49 dq 23




22 JAČEV Iva 2008 10,27 19,94 3,28 58,73 23




23 KAVČIČ Nina 2009 10,98 18,38 3,08 1:00,87 23




Uvrstitev Ekipa Kategorija
Nastopajočih




5 Pionirke U14 U14 Skupno ekipa pionirke 8




3 Pionirji U12 U12 Skupno ekipa pionirji 3




1 Pionirke U12 U12 Skupno ekipa pionirke 6




4 Pionirke U16 U16 Skupno ekipa pionirke 8





























Zadnjič posodobljeno Nedelja, 24 November 2019 12:44